Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2018 - Kvinner 50-54 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 25. august 2018

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Kvinner 50-54 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 3368 Ragnhild Bolstad   3:20:55 +0:00
2 3460 Brite Vegsund Team Gåping IL jardar 3:21:55 +1:00
3 3484 Kristin Ankile DCK 3:22:42 +1:47
4 3425 Unni Persson Moseby Kjelsås IL 3:24:38 +3:43
5 703 Sissel Kulseth Østvold Engerdal SK 3:27:27,6 +6:32
6 3480 Synne Stolpe Glåmdal SK 3:27:31 +6:36
7 3450 Reidun Tveit Sund Fet Skiklubb / WIL 3:29:27 +8:32
8 3468 Anne Elisabeth Elvebakk Linn   3:29:52 +8:57
9 3404 Kirsti Krauss KCK/NOV BIL 3:33:46 +12:51
10 3466 Ellen Jendal   3:34:33 +13:38
11 3483 Tone Beate Grøtan Asker Skiklubb 3:34:49 +13:54
12 3490 Birte Marie Skofteland Bærum og Omegn Cykleklubb / ABB 3:34:50 +13:55
13 4265 Tone Schwartz Nitelva CK / Team Foss 3:34:56 +14:01
14 569 Liv-Janne Øvrebust IF Frøy 3:37:36,4 +16:41
15 3393 Marit Igland Nets Active 3:39:14 +18:19
16 3410 Astri Gulli Lehne   3:39:57 +19:02
17 3413 Inger Gro Lien Samnanger il 3:40:12 +19:17
18 3488 Mari Lundby   3:40:15 +19:20
19 3376 Wenche Evertsen StiQueens 3:41:15 +20:20
20 3407 Anne-Kristin Kvamme Team Tronrud 3:41:33 +20:38
21 3409 Tove Irene Larsen CK Nittedal 3:41:39 +20:44
22 3433 Anita Pedersen Team Pedersen 3:42:27 +21:31
23 3389 Kjersti Hoel Hadeland CK/Ladies Edition/IL Nedibunn 3:42:36 +21:41
24 3492 Gry Moberg   3:42:59 +22:03
25 3428 Elin Nerem Emblem IL 3:44:24 +23:29
26 5272 Mette Kampenhaug Glitre offroadklubb 3:46:49 +25:54
27 3457 Siv Sletli Trøen Ottestad 3:46:54 +25:59
28 3365 Anette Bjerve SK Rye/Team Coop Ladies 3:46:57 +26:02
29 3381 Camilla  Grieg Aktiv mot kreft 3:47:31 +26:36
30 3430 Sissel Naas Eide IL Sykkel 3:47:46 +26:51
31 3482 Randi Alida Fossum   3:48:57 +28:02
32 3445 Reidun Dahl Silkoset   3:48:58 +28:03
33 3447 Gunvor Syversen Skjerven Nes Sportsklubb Sykkel 3:48:59 +28:03
34 3412 Selma K. Lie Fossum Raske Damer 3:49:54 +28:58
35 3493 Ragna Hindseth Henriksen Oppdal Sykkelklubb 3:50:51 +29:56
36 6162 Grethe Eggesbø Thorsheim   3:52:49 +31:54
37 5816 Berit Gunnes Njård / Inmeta 3:52:56 +32:01
38 3408 Mette Kylgård Brevpost 3:53:29 +32:34
39 3472 Nina Rongved Team Coop Ladies 3:53:40 +32:45
40 5870 Gunn Marit Nybrenna Trysil SK 3:55:57 +35:02
41 5849 Britt Kvilten   3:56:24 +35:28
42 5801 Kari Espolin Fladmark WCSheffield/SheHair Race Team 3:56:31 +35:36
43 5872 Cecilie Nyvold   3:56:55 +36:00
44 4855 Trude Helland Aalerud IF Frøy 3:58:00 +37:04
45 5826 Jorun Horgen Hadeland CK 3:58:25 +37:29
46 5290 Beate Smetbak   3:59:40 +38:44
47 5882 Eva Ruud Grenland sk.8 4:00:22 +39:26
48 5172 Hege Jakobsen Åskollen 4:00:46 +39:51
49 5382 Ellinor Grytten Molde CK 4:01:46 +40:51
50 6842 Katrin Lichan   4:01:48 +40:53
51 6353 Anne Katrine Zachariassen Espernjenter på hjul 4:01:58 +41:03
52 6376 Wenche Frøstrup Gulbrandsen   4:01:59 +41:04
53 5460 Marion Isabel Norum Tillman Ck Øst 4:02:44 +41:48
54 6386 Kjerstin Wester   4:05:51 +44:56
55 7248 Tone Mosvold Salvesen Spring 4:06:30 +45:35
56 7243 Ulrika Känngård   4:07:14 +46:18
57 5855 Britt Lohne Andebu Sykkeklubb 4:07:24 +46:29
58 6254 Reidun Marit Gjersvold Gauldal SK 4:07:46 +46:51
59 5920 Anne Grete Meinicke Aker Solutions ASA 4:08:14 +47:19
60 3427 Monica Mørch Akershus Universitetssykehus BIL 4:08:58 +48:03
61 6134 Lena Øverbye Romeriksåsen 4:09:38 +48:43
62 6272 Karin Johansen Follo SK 4:09:39 +48:44
63 6812 Anita Heyerdahl   4:11:05 +50:09
64 7183 Randi Nerdrum Team Tronrud 4:11:26 +50:30
65 6654 Inger Britt Bakstad Team mosjon/ Kristiansand cykleklubb 4:11:34 +50:39
66 6570 Torunn Ølstad Gjøvik skiklubb 4:12:10 +51:15
67 6277 Elin Kant   4:13:22 +52:27
68 6998 Berit Sundquist Spkl Ceres 4:13:25 +52:30
69 6577 Ann-Kristin Land   4:14:16 +53:21
70 6763 Randi Røsbak SSK 4:14:59 +54:04
71 10597 Siv Erichsen Nygård Arendal CC 4:16:15 +55:20
72 6303 Mona Pedersen Team FOSS/Nitelva CK 4:16:29 +55:33
73 6707 Marte Herdlevær   4:16:30 +55:34
74 6768 Liv Flismyren Slokvik Ottestad IL 4:16:44 +55:48
75 7205 Linda Stavset Team Bjerke 4:18:15 +57:20
76 3395 Mariama Jammeh IF Frøy 4:18:57 +58:02
77 5391 Margrethe Havre Sande SpKl Sykkel 4:19:39 +58:43
78 9453 Wenche I Wister Holmestrand Sykkelklubb 4:20:02 +59:07
79 7688 Hildegunn Feten Tveit NORTRAIL 4:21:15 +1:00:19
80 6513 Oddbjørg Vik Nordal Syvde IL 4:21:19 +1:00:23
81 6458 Trine Lise Folvik Nitelva CK / Team Foss 4:21:26 +1:00:31
82 6992 Jorunn Nordbø Solvi Skagerrak Sportsklubb 4:22:23 +1:01:28
83 8052 Lill Iren Langmo Røros 4:22:39 +1:01:44
84 7818 Wenche Johansen   4:22:53 +1:01:58
85 7481 Cathrine Myrseth Fosmo Team Foss 4:24:45 +1:03:50
86 9136 Heidi Jørgensen  Krokdal Hemne Sykkelklubb 4:25:05 +1:04:09
87 6596 Randi Tomasgård Tønsberg CK 4:25:21 +1:04:26
88 6787 Wenche Hildebrandt Viken Halden Cykleklubb 4:25:39 +1:04:43
89 7101 Line Berg   4:26:35 +1:05:40
90 7395 Ann Kristin Meljordshagen   4:26:49 +1:05:54
91 7466 Toril Langård Skretting Solør CK 4:27:32 +1:06:37
92 7029 Janicke Gevelt Teie Sporties 4:29:10 +1:08:15
93 10615 Eva Gulaker Moss CK 4:30:08 +1:09:13
94 7184 Astrid Nessøe Storhamar vgs 4:30:26 +1:09:31
95 9813 marianne  Løvseth   4:31:09 +1:10:14
96 8538 Maria Stenseth   4:31:11 +1:10:16
97 6345 Grete Sunde Vik Stord SK/ Team Fitjar 4:31:17 +1:10:21
98 7567 Brit French   4:33:14 +1:12:19
99 7021 Mette Thorslund Vang skiløperforening 4:34:14 +1:13:18
100 8528 Ellie Lein Friskis&Svettis Lillehammer 4:34:35 +1:13:40
101 7687 Nina Elisabeth Omland Korsviken Porsgrunn kommuneParagrafrytterne sykkelklubb 4:35:01 +1:14:06
102 7091 Janne Ekeberg Amundsen Stiftstaden Sykkelklubb 4:37:14 +1:16:19
103 7022 Ingrid Iren Eide Stiftstaden Sykkelklubb 4:37:36 +1:16:41
104 7193 Kjersti Lindblad Nymann Team Spenst Sørumsand 4:40:05 +1:19:10
105 7669 Anne Helene Marøy Ulvestad   4:42:02 +1:21:07
106 7595 Irene Håbrekke   4:42:51 +1:21:55
107 7458 Ellen Skaarnæs   4:43:51 +1:22:56
108 6735 Torunn Lodgaard   4:48:57 +1:28:01
109 9006 Anita Bovoll   4:49:55 +1:29:00
110 8340 Helle Aanesen Aktiv mot kreft 4:50:37 +1:29:41
111 9214 Anne Graven Aaen Tynset 4:51:09 +1:30:14
112 9175 Wenche Kristin Rølsåsen Halmsås & Omegn Skilag 4:51:24 +1:30:29
113 9042 Rita Klungland Søgne Sykkelklubb 4:51:33 +1:30:38
114 7919 Mariann Baugerud   4:53:16 +1:32:21
115 9486 Hilde Gjestvang   4:54:53 +1:33:57
116 7554 Anne Dean   4:55:57 +1:35:01
117 7903 Lene Lekman Paragrafrytterne 4:57:41 +1:36:46
118 7798 Olga Karin Harnes Friskis&Svettis Arendal 4:57:53 +1:36:57
119 9663 Hilde Flattum CK Toten-Tråkk 4:58:55 +1:38:00
120 7866 Beate Sonesen TOSK 4:59:20 +1:38:25
121 8092 Siri Anita  Steinbakk Koll IL 5:01:18 +1:40:23
122 8093 Birgit Stensmo Eidsvoll Sykkelklubb 5:01:53 +1:40:58
123 7900 Eva Fjørtoft Floen Fjell- og sykkelservice 5:04:11 +1:43:15
124 7980 Mona Nilsen Bergersen Årnes Sport -Sport1 5:06:29 +1:45:34
125 8066 Kjersti Sikkerbøl Myrvold   5:09:30 +1:48:35
126 10313 Vigdis Winge   5:09:32 +1:48:37
127 7845 Aud Oddveig Nygård Syvde IL 5:10:51 +1:49:56
128 7911 Inger Lium Leirvik   5:16:23 +1:55:28
129 10176 Eva Rasch Arnesen Vind IL 5:23:05 +2:02:10
130 7884 Ragnhild Wahl   5:23:22 +2:02:27
131 8527 Susan Buttingsrud   5:26:48 +2:05:53
132 8366 Gro Flagstad   5:27:04 +2:06:09
133 8277 Åsa Maria Blad Måøy Nesodden SK 5:29:09 +2:08:14
134 8111 Solfrid Våset   5:29:11 +2:08:16
135 8485 Åse Nordal Eikrem Syvde IL 5:39:22 +2:18:27
136 8345 Kristin Andresen Fjellfoten sykkelklubb 5:41:35 +2:20:40
137 8339 Liv Øye   5:50:35 +2:29:40
138 8009 Annichen Fladager Norgesgruppen 5:52:50 +2:31:55
139 8428 Kari Eide EIF Taekwondo 5:53:16 +2:32:21