Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2018 - Menn 17 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 25. august 2018

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 17 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 1056 Eirik Stene Boc 2:52:35 +0:00
2 995 Odne Gotaas Brumunddal Sykleklubb 2:54:51 +2:16
3 1166 Morten Antonsen Nes SK 2:57:04 +4:29
4 1463 Jonas Dyrli Thoresen Røa Sykkel 3:01:15 +8:40
5 1095 Njål Pedersen   3:01:34 +8:58
6 5338 Torjus Kristian Bakken Lillehammer ck 3:04:23 +11:48
7 5405 Jostein Karlsen Lillehammer Skiklub 3:08:14 +15:39
8 5404 Even Karlsen Lillehammer Skiklub 3:08:15 +15:40
9 5344 Kenneth Berglund Ottestad sk 3:10:11 +17:36
10 2689 Magnus Nyberg SK Rye 3:11:31 +18:56
11 2699 Johannes Deraas Grimsgaard Tromsø CK 3:12:28 +19:53
12 1570 Marius Bjørk Dahl Nes SK 3:13:01 +20:25
13 5398 Lars Erik Jacobsen Ottestad IL 3:18:26 +25:51
14 5401 Mathias Stiklestad  Johansen Gjerdrum il ski 3:19:27 +26:52
15 5503 Fredrik Willumsen Haug Dønski toppidrett 3:20:44 +28:09
16 5399 Eirik Stiklestad  Johansen Gjerdrum IL 3:20:53 +28:18
17 5347 Birk Strand Bjørnaa Lillehammer Skiklub 3:28:22 +35:47
18 1895 Tor Olav Svaland Birkenes Il 3:29:39 +37:04
19 5499 Filip Wahlqvist Dønski toppidrett 3:29:52 +37:17
20 4248 Jens Eggen Skaug Lier IL 3:32:33 +39:58
21 5506 Andreas Bache-Wiig Il Heming 3:33:19 +40:44
22 5441 Eirik Rørstad Bærum OCK 3:33:47 +41:12
23 5343 Kristian Berg Eiker Skiklubb 3:35:37 +43:01
24 6026 Jørgen Fjermedal Hamar Skiklubb 3:44:57 +52:22
25 5387 Anders Hagen Høglien Rye 3:45:10 +52:35
26 5455 Emil Syversen Tøraasen Solør CK 3:45:55 +53:19
27 5367 Ivar Dragerengen Raufoss IL langrenn/ GTL 3:46:04 +53:29
28 5514 Robin Solli SK Rye 3:48:15 +55:39
29 5422 Bendik Mauseth   3:54:18 +1:01:43
30 5491 Iver Walday Næss Dønski Toppidrett AS 3:56:58 +1:04:23
31 5494 Hans Kristian Schanke Ask Dønski Toppidrett AS 3:58:14 +1:05:39
32 10635 Ragnar Hubert Jonsrud Nord-Odal IL Skøyter 4:00:01 +1:07:25
33 5430 Are Nikolaisen Norodd 4:04:44 +1:12:09
34 5500 Harald Walker Utheim Dønski toppidrett 4:09:40 +1:17:05
35 5372 Andreas England Gjerdal TEAM ENDURO 4:10:55 +1:18:20
36 5490 Karl Kristian Nergaard Dønski toppidrett 4:11:39 +1:19:04
37 5542 Ole Gustav Morstad Morstad 4:17:56 +1:25:21
38 5426 Sander Myhrene TEAM ENDURO 4:19:35 +1:27:00
39 5342 Jørgen Berg Hurum sjakklubb 4:27:58 +1:35:23
40 5444 Fredrik Schanche Sem IF 4:30:42 +1:38:07
41 5333 Herman Ask TEAM ENDURO 5:03:58 +2:11:22
42 7850 Ruben Oustad   5:10:28 +2:17:53
43 7238 Sander J Fjeldstad   5:12:41 +2:20:06
44 10343 Sondre Venhaug Løvdokken Tuddywood 5:18:19 +2:25:44
45 10331 Yohannes Andu FIRE 5:26:12 +2:33:37


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +