Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2018 - Menn 18-19 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 25. august 2018

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 18-19 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 1144 Ole Bjørn Smisethjell Molde CK 2:42:06 +0:00
2 1067 Edvardt Tuko Tønsberg CK 2:42:14 +0:08
3 1092 Sebastian Dreyer Heldahl Lillehammer ck 2:48:17 +6:10
4 1021 Jørgen Korstad   2:53:56 +11:49
5 1273 Tobias Wilhelmsen Soon CK 2:56:17 +14:11
6 1497 Isak Bjørnstad Solheim Asker Ck 3:04:13 +22:07
7 5530 Jonas Haugen TEAM NORGESGRUPPEN 3:04:29 +22:23
8 1480 Jonas Aas Fet Skiklubb sykkel 3:09:22 +27:16
9 3645 Steffen Vedal Svelvik SK 3:09:52 +27:46
10 2418 Estil Krågebakk   3:10:16 +28:09
11 3282 Hans Olav Nøbben Asker Cykleklubb 3:13:45 +31:39
12 10634 Didrik Møller Nordal Nanset IF sykkel 3:17:31 +35:25
13 5457 Morten Andre Sætre   3:19:28 +37:21
14 2491 Mathias Sommerseth Dønski toppidrett 3:21:47 +39:40
15 3565 Vegard Johnsen Lillehammer Skiklub 3:23:22 +41:15
16 2166 Jonas Oliver Berg Veidekke BIL 3:23:26 +41:19
17 5381 Erik Justus Grünert Bergen CK 3:24:17 +42:11
18 5464 Sondre Ulset Lillehammer ck 3:25:09 +43:03
19 4655 Martin Vang Dahl   3:26:00 +43:53
20 5355 Tobias Endresen Budal Bergen CK 3:26:57 +44:51
21 2292 Kristoffer Dunham   3:27:03 +44:57
22 3223 Mads Larsen Lillehammer Skiklub 3:27:05 +44:59
23 5388 Carl Edvard Waal Halvorsen IL Skrim 3:27:49 +45:42
24 4865 Andreas Unhjem Smith Dønski toppidrett 3:30:15 +48:08
25 5358 Emil Bye Martinsen Modum CK 3:38:16 +56:10
26 5064 Simen Roterud Nes Sykkelklubb 3:39:51 +57:45
27 5356 Hans Bernhard Burud Dy Sande Sportsklubb ski 3:41:34 +59:28
28 2979 Jørgen Dybvik Sula sk 3:42:25 +1:00:18
29 5487 Eirik Kveno Dønski Toppidrett AS 3:43:19 +1:01:12
30 5413 Magnus Schie Larsen Kjelsås IL 3:44:35 +1:02:29
31 5374 Torkild Finne Kjelsås IL/Alpint 3:44:40 +1:02:33
32 5515 Vegard Brønstad VSF Alpint 3:47:07 +1:05:01
33 5363 Christian Jøtun Corneliussen Skedsmo Skiklubb 3:49:13 +1:07:07
34 5510 Henning Solberg Hof Sykkelklubb 3:49:19 +1:07:12
35 4866 Bernhard Bryhn Sturla 3:50:05 +1:07:58
36 8885 Carl Grøstad Team Minilager GO 3:53:30 +1:11:23
37 4993 Marcus Midtenget Vestringen IL / Team Taåt 3:53:40 +1:11:34
38 5496 Magnus Skyrud DønskiToppidrettAS 3:54:35 +1:12:29
39 5480 Tellef Fladmark Larsen Dønski Toppidrett AS 3:54:57 +1:12:50
40 5361 Jonathan Blom Christensen Familiepresset 3:58:58 +1:16:52
41 5416 Anders Lillethun Vossestrand sykkel og aovelta 4:02:01 +1:19:55
42 5373 Mats Eriksen   4:03:22 +1:21:16
43 5339 Even Bekkevold TEAM ENDURO 4:05:40 +1:23:34
44 5289 Vermund  Østby Dønski toppidrett 4:06:11 +1:24:05
45 5415 Morten Ligård   4:12:46 +1:30:39
46 6878 Sondre Authen Vestby sykkelklubb 4:19:25 +1:37:18
47 5531 Elias Huser Lien Vestringen IL/ Team taåt 4:21:10 +1:39:04
48 7330 Eilert Mathias Blomkvist   4:23:27 +1:41:20
49 7138 Kristian Riis Grønli   4:49:28 +2:07:21
50 5335 Jon Ole Bagstad Sørbygdsmafiaen CK 4:53:25 +2:11:19
51 9236 Efrem Brhane Idrettsveien 5:08:30 +2:26:23
52 8151 Jørgen Ulsrud   5:12:08 +2:30:01
53 7587 Sondre Henanger Bjarg 5:33:56 +2:51:50


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +