Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2018 - Menn 20-24 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 25. august 2018

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 20-24 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 1019 Eirik Josten Lillehammer Cykle Klubb 2:48:16 +0:00
2 961 Mathias Almenningen Oslostudentenes IK 2:48:32 +0:16
3 966 Ola Einbu Baugerød Kongsberg IF Sykkel 2:48:33 +0:17
4 1063 Martin Thon Skiptvet IL sykkel 2:48:43 +0:27
5 2695 Per Strømseth Lillehammer ck 2:50:32 +2:16
6 1117 Daniel Jaerson Svarstad il 2:52:28 +4:12
7 1146 Sondre Flateby Bingsfoss SK 2:53:27 +5:11
8 984 Kristian Dahl Hof Il 2:55:03 +6:47
9 1114 Tomas Urianstad Bygdø IL 2:58:46 +10:30
10 1302 Erik Høiås Bjørn Myhre Sport 2:58:49 +10:33
11 1282 Ole Marius Kirkeng IL ROS ski/ Team Drammen 2:59:30 +11:14
12 1252 Martin Sagen CK Elverum 3:01:52 +13:36
13 1811 Daniel Instanes Fana IL 3:02:41 +14:25
14 1296 Tommy Richard Wilhelmsen Bærum OCK 3:03:04 +14:48
15 1294 Marius Thrane Hof sk 3:03:27 +15:11
16 1685 Håvard Finnland Trøite Nea CK 3:03:58 +15:42
17 2074 Aslak Undheim Sport 1 Strandtorget 3:05:11 +16:55
18 1305 Martin Bjørndalen Mathisen Bjørn Myhre Sport 3:08:34 +20:18
19 2081 Oliver Lysholm  Haugen TVK/LOTTO Byåsen 3:08:55 +20:39
20 1440 Mats Olsen Attraktiv Forsikring AS 3:09:25 +21:09
21 2485 Marius Johannessen TVK / LOTTO Byåsen 3:10:00 +21:44
22 1600 Iver Andreas Hanslien   3:10:03 +21:47
23 1502 Ole Eirik Fuglehaug Ekrem Lillehammer Skiklub 3:10:05 +21:49
24 1361 Håkon Amundsen SK Rye 3:11:03 +22:47
25 5184 Jonas Knudsen   3:12:21 +24:05
26 1283 Kim Larsen Kolstadmoen Lågen CK 3:12:46 +24:30
27 1901 Ole Gamme Hadeland CK 3:13:56 +25:40
28 1916 Simen Åmodt Amundsen Hof sk 3:13:58 +25:42
29 4600 Sander Nyvoll   3:14:16 +26:00
30 1979 Mats Disenbroen Moss CK 3:14:54 +26:38
31 2192 Håkon Grini   3:15:06 +26:50
32 2447 Vegard Bruem Reistad Sunnan Ck 3:15:25 +27:09
33 3304 Odin Rundberget Singsås Il 3:17:25 +29:09
34 2233 Fredrik Garseg Mørk Bærums Verk Hauger IF 3:17:46 +29:30
35 3054 Ola Nygård Snellingen   3:18:51 +30:35
36 2058 Simen Sauro KIF sykkel 3:19:31 +31:15
37 2882 Kristian Skrokbæk   3:19:49 +31:33
38 1257 Sindre Solberg Solør ck / Team Byggma 3:21:37 +33:21
39 2633 Lars Lomsdalen Sport 1 Storgata 3:22:22 +34:06
40 3004 Magne Hulløen   3:22:24 +34:08
41 2273 Sigurd Unnestad Skiptvet il Ski og Sykkel 3:23:55 +35:39
42 3084 William Karlsson Soon CK 3:24:56 +36:40
43 3713 Joakim Andersen KIF Kongsberg 3:27:43 +39:27
44 2228 Roman Magnus Lørken   3:28:13 +39:57
45 3575 Ole Anders Ek Lundby NTNUI 3:29:26 +41:10
46 1291 Anders Emil Schiellerup Geilo IL 3:29:39 +41:23
47 9436 Erik Ørbekk   3:30:24 +42:08
48 5613 Even-Johan Lie Johnsen   3:31:44 +43:28
49 9320 Geir Gjessing   3:32:02 +43:46
50 2264 Erik Andre Syversen   3:32:06 +43:50
51 2075 Stian Westbye Moss CK 3:32:17 +44:01
52 1581 Simen Eriksen Kloppa Off Road Klubb 3:33:54 +45:38
53 3104 Alexander Trondsen Ullensaker CK 3:35:01 +46:45
54 3299 Martin Tobias Kleven Follo SK 3:35:25 +47:09
55 10658 Kim Daniel Jensen Kongsberg Defence systems 3:36:46 +48:30
56 5539 Andreas Odden   3:38:24 +50:08
57 4833 Jacob Storli Forsvaret 3:38:42 +50:26
58 3980 Tord Høisveen Nannestad Team Refling Limousin/Nes Spkl 3:39:30 +51:14
59 2861 Iver Lysfoss Skjeggestad Brumunddal SK 3:46:01 +57:45
60 4905 Sondre Gjestvang   3:48:45 +1:00:29
61 9420 Håkon Thomassen Sauda SK 3:49:57 +1:01:41
62 5798 Oscar Evensen Eurosko 3:50:23 +1:02:07
63 9310 Odin Eklo Stiklestad IL sykkel 3:51:44 +1:03:28
64 5922 Christoffer Rudi   3:54:05 +1:05:49
65 6566 Fredrik Wilkens Jevnaker bordtennisklubb 3:54:56 +1:06:40
66 3540 Lars Galåsen Ottestad Il Sykkel 3:56:06 +1:07:50
67 9417 Tom Erik Nygård Sætrang Lyn Ski 3:56:22 +1:08:06
68 5699 Benjamin Hoff Veien Tilbake 3:57:22 +1:09:06
69 9481 Erik Wikran   3:57:59 +1:09:43
70 5197 Fredrik S. Madsen NMBUI 3:58:10 +1:09:54
71 1388 Øystein Tallhaug Engelstad   3:58:24 +1:10:08
72 9405 Fredrik Spildrejorde Andebarkji TSK 3:58:53 +1:10:37
73 9255 Per Kristian Skalmerud   4:01:22 +1:13:06
74 6226 Henrik Bodahl Gunnarsrud   4:01:37 +1:13:21
75 9053 Lars Kristian  Aunet Skogn IL 4:02:09 +1:13:53
76 4914 Svenn Kristoffer Berg Birkebeineren IF 4:02:35 +1:14:19
77 9484 Vebjørn Talsnes PUMS 4:03:41 +1:15:25
78 9232 Jan Petter Mork Mork 4:05:08 +1:16:52
79 4926 Jørgen Tuhus Bråthen Krigsskolen 4:06:10 +1:17:54
80 6108 Espen Sjøberg   4:09:40 +1:21:24
81 9580 Adrian Lund   4:10:14 +1:21:58
82 7190 Øystein Nordlund Veltevegen GI 4:12:57 +1:24:41
83 9466 gudmund bang Havaristen 4:13:38 +1:25:22
84 9292 Wilhelm Klingenberg Andersen   4:14:03 +1:25:47
85 9406 Aleksander Spiten   4:14:38 +1:26:22
86 10641 Gustav Djuve Kirkensbymisjon Enter fritid 4:15:10 +1:26:54
87 9023 Kristian Karlsen   4:15:29 +1:27:13
88 9395 Bjørn Sandnes EUROSPAR Brumunddal 4:15:32 +1:27:16
89 9438 Jonas Kjellsås Aas   4:16:03 +1:27:47
90 9394 Kristian Røvik Oterhals Ekko/ Malmefjorden 4:16:05 +1:27:49
91 9369 Bjørn-Erik  Mellemsether   4:19:32 +1:31:16
92 9306 Fabian Christensen Familiepresset 4:22:44 +1:34:28
93 9024 Rune Lunde Tråkk for Bruket 4:24:46 +1:36:30
94 8874 Eirik Edvardsen   4:27:22 +1:39:06
95 8872 Julian Christoffersen Forsvaret 4:29:35 +1:41:19
96 8211 David Ansethmoen Eriksen Grue IL 4:31:06 +1:42:50
97 8881 Jørgen Ertzgaard   4:33:53 +1:45:37
98 9017 Marius  Modalen CK Victoria 4:36:50 +1:48:34
99 8032 Fredrik Holter   4:37:08 +1:48:52
100 6960 Erik Mæhlum Vingrom IL 4:37:14 +1:48:58
101 9459 Einar Lien Team bygg øst 4:45:36 +1:57:20
102 9658 Amund Bratlie   4:58:28 +2:10:12
103 8125 Henrik Bredli   4:59:20 +2:11:04
104 9341 Kristoffer Jensen Forsvaret 5:02:56 +2:14:40
105 9386 Anders Pinderud   5:05:37 +2:17:21
106 9474 Espen Søland Havaristen 5:08:30 +2:20:14
107 9016 Axel Lund   5:13:53 +2:25:37
108 7478 Jonas Myra Olsen   5:14:37 +2:26:21
109 8911 Ånund Thorin Kirkevold   5:34:52 +2:46:36
110 9433 Tony Ødegården   5:35:50 +2:47:34


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +