Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2018 - Menn 25-29 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 25. august 2018

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 25-29 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 974 Eivind Botten Andebarkji TSK 2:42:08 +0:00
2 1007 Espen Helgesen Merida/Adrena.no/Lørenskog CK 2:42:45 +0:37
3 1138 Tormod Ulven Vestre Slidre Il/ Team Fosheim 2:48:25 +6:17
4 1131 Even Langseth Berg Solør CK 2:48:37 +6:29
4 1086 Olav Ulven Vestre Slidre IL 2:48:37 +6:30
6 1004 Trygve Hansen Smaalenene SK 2:48:56 +6:49
7 1125 Jonas Udjus Frorud Skiptvet IL - sykkel 2:51:30 +9:23
8 1109 Carl Petter Lehne Team Coremine/ Bærum O2 2:52:26 +10:19
9 989 Pål Flattum CK Toten-Tråkk / Forsvaret 2:52:28 +10:21
10 1039 Even Oppegaard Mangenfjellet Turlag 2:52:30 +10:23
11 1027 Andreas Holmen Minge Smaalenene SK 2:52:54 +10:46
12 1093 Mats Johan Hårstad Oppdal 2:54:47 +12:39
13 1073 Jørgen Vestheim Hadeland 2:55:23 +13:15
14 964 Magnus Torp Antonsen CK Elverum/Østlendingen 2:55:34 +13:26
15 1112 Marius Osvold Solør CK 2:56:41 +14:33
16 2065 Christopher Solbakke Bækelagets SK 3:00:09 +18:01
17 978 Morten Buchholdt Stor-Elvdal sk 3:01:55 +19:47
18 1129 Christian Lundby Simensen Raufoss og Gjøvik SK 3:02:10 +20:03
19 1198 Håvard Garberg Skogn IL Sykkel 3:02:24 +20:16
20 1293 Erling Viljugrein Stølen Norconsult BIL 3:02:39 +20:31
21 1835 Haakon Garseg Mørk Boc 3:02:49 +20:41
22 1196 Jon Gedde Fraurud Eidsvoll SK 3:03:04 +20:56
23 1405 Simen Hoel-Andersen   3:03:19 +21:11
24 1311 Endre Sommer SK Rye 3:04:27 +22:19
25 10663 Fredrik Døhl Mostad Fossum IF/Itera 3:04:49 +22:41
26 1029 Kristian Myhrer Sykkelridderne CK 3:05:16 +23:08
27 1968 Mads Berge Team Sportsmanden 3:05:31 +23:23
28 1025 Håvard Martinsen Follo 3:08:03 +25:56
29 1211 Birger Ihle Nes spk. sykkel 3:09:14 +27:06
30 2104 Aleksander Lundby   3:09:19 +27:11
31 1830 Svein Inge Lomeland Klepp Cykle Club 3:09:37 +27:29
32 2090 Erik Nicolay Blix Werner OlaBola CC 3:09:43 +27:35
33 2110 Kristoffer Gjestvang   3:09:47 +27:40
34 2986 Øystein Fjellvåg Team Baldur 3:10:47 +28:40
35 1636 Martin Kavli Lysgaard Bærum OCK 3:11:48 +29:40
36 1687 Mads Buhaug Øyer-Tretten IF 3:12:04 +29:56
37 2223 Håkon Lodding IF BIL / Bull ski og kajakk / Team tøff i trynet 3:13:02 +30:54
38 2182 thomas dølplads   3:13:08 +31:00
39 1908 Eirik Ottinsen   3:13:38 +31:30
40 3715 Sindre Benestad   3:13:39 +31:32
41 3071 Kristoffer Tuhus Magnor UL 3:14:01 +31:54
42 2851 Nicolas Rishaug Austrått sykkelklubb 3:14:09 +32:01
43 2206 Magnus Smedplass Jensen Forsvaret 3:14:21 +32:13
44 9060 Svein Halvor Dahl Milslukern Sport 3:14:51 +32:43
45 1666 Even Solbraa Lågen CK 3:14:58 +32:50
46 2241 Sondre Pung Skiptvet IL sykkel 3:15:04 +32:56
47 2425 Glenn Linnerud MjøsSki 3:15:11 +33:03
48 5176 Tormod Jordbakke Sweco BIL 3:15:26 +33:18
49 2012 Robert Karstensen Nes sp.kl. sykkel 3:15:37 +33:30
50 2398 Asmund Herland Hof 3:15:57 +33:49
51 2849 Eirik Ressem Strøm Stiftstaden SK 3:16:00 +33:53
52 1819 Kristoffer Kirkeby Swix Sport / Blåswixbutikken 3:17:04 +34:56
53 2042 Morten Nilsen Brumunddal SK 3:17:48 +35:40
54 10217 Gard Jonas Moen Gabrielsen NTNUI Sykkel 3:17:55 +35:47
55 2442 Brede Bergseng Olsen Eidsvold Værks Skiklubb 3:17:59 +35:51
56 2201 Casper Bergmann Henriksen Ranheim IL Sykkel / Otra Norge AS 3:20:00 +37:52
56 3253 Karl Fredrik Schjøtt-Pedersen   3:20:00 +37:52
58 2309 Bjørn Vidar Brynildsen Rakkestad Sykkelklubb 3:20:02 +37:55
59 2969 Johan Knoph Bjerknes Fossum IF 3:20:08 +38:00
60 3188 Sveinung Brenno Flæthe Gol IL / team Coca Cola 3:20:10 +38:03
61 2782 Lars-Erik Figved Sagene CC 3:20:21 +38:14
62 2238 Tom Stian Nystuen Nes sp.kl. sykkel 3:21:01 +38:53
63 2301 Steinar Øverland CK Elverum 3:21:42 +39:35
64 3972 Tommy Linnerud   3:23:01 +40:54
65 3177 Steffen Bunæs   3:24:59 +42:52
66 3760 Aleksander Kopperud Team xtralager 3:26:02 +43:55
67 3965 Thomas E Johansen Bærum OCK/Veien Tilbake 3:26:19 +44:11
68 2809 Pål Ibrekk Stiftstaden Sykkelklubb 3:26:22 +44:14
69 10529 Esben Ytterland   3:26:24 +44:16
70 2452 Magnus Sagmo   3:26:48 +44:40
71 5058 Sondre Supphellen Norsk Jernbanedrift AS 3:27:00 +44:52
72 4049 Thomas Opstad Follo SK 3:27:05 +44:57
73 3734 Eirik Engen YX Norge AS 3:27:17 +45:09
74 3787 Mads Refseth Stiftstaden SK 3:28:21 +46:13
75 3728 Emil Christensen Glåmdal SK 3:28:28 +46:20
76 3235 Hans Høisveen Nannestad Refling Limousin/Nes Spkl 3:29:00 +46:52
77 2578 Anders Brenni Artilleribataljon 3:29:47 +47:40
78 4749 Kenneth Granlien Obil 3:30:04 +47:56
79 2174 Martin Broeng BærumO2 3:30:32 +48:25
80 3719 Einar Bjørnstad Energima AS 3:30:40 +48:32
81 4631 Vegard Svendsby   3:30:57 +48:49
82 9274 Andreas Sætre Hammerlund Bwise 3:31:04 +48:57
83 10118 Mantautas Pociunas   3:32:16 +50:09
84 9918 Dennis Breiser   3:32:18 +50:10
85 5001 Håkon Nordtorp   3:32:50 +50:42
86 4332 Nikolai Sebastian  Engebretsen   3:33:52 +51:44
87 4442 Martin Nonsdal Follo SK 3:34:35 +52:28
88 6434 Erlend Aune NOBIL 3:34:48 +52:40
89 4346 Frederik Solberg Grundekjøn Team Neste År 3:34:52 +52:44
90 5669 Stian Stensrud Veien Tilbake/Berg 3:37:02 +54:54
91 3590 Inge Fjeldstad Ravnås Bjørn Myhre Sport 3:37:44 +55:37
92 4214 Erlend Sørgård Forsvaret 3:38:20 +56:12
93 10644 Michael Fongen TriEye 3:38:22 +56:15
94 5275 Marius Larsen Kinge   3:38:52 +56:44
94 6167 Eskil Hegge-Jensen   3:38:52 +56:44
96 2848 Morten Reksten Bergen Triathlon Club 3:39:28 +57:20
97 6150 Daniel Larsen   3:39:35 +57:27
98 5017 Jørgen Sandvold Fjellfoten sykkelklubb 3:40:56 +58:48
99 4578 Magnus Larsen BILIA 3:41:35 +59:27
100 5408 Magnus Krane   3:41:43 +59:36
101 5646 Daniel Nordgård Forsvaret 3:42:36 +1:00:28
102 6358 Stian Iversen Mosjøen og Omegn Cycleklubb 3:42:38 +1:00:30
103 5808 Migjen Ganiu Ottestad 3:43:06 +1:00:58
104 4756 Per Kristian Haraldsen Andebarkji TSK 3:43:11 +1:01:03
105 9446 Henrik Sjøthun Andebarkji TSK 3:44:03 +1:01:55
106 4679 Iver Kasbo   3:45:44 +1:03:37
107 9764 Fernando Gonçalves   3:46:05 +1:03:57
108 9077 Pål Fredrik Andresen IF Frøy 3:46:45 +1:04:37
109 5805 Simen Fredriksen Tønsberg CK 3:46:56 +1:04:48
110 10523 Oliver Vestbø Vindafjord IL 3:47:39 +1:05:31
111 10622 Vebjørn Eikill Veflen T. Veflen Prosjekt AS 3:48:13 +1:06:05
112 9488 Amund Sæther   3:48:23 +1:06:15
113 3301 Lars Magne Olsen Halden CK 3:48:45 +1:06:38
114 4220 Espen Velde Marthinsen TTI/VDL Racing Team 3:49:29 +1:07:21
115 9754 Simen Eriksen KnuserBrenden 3:49:36 +1:07:28
116 9682 Eirik Haugsbø Gulli   3:51:03 +1:08:55
117 10199 Benjamin Braathen Olsen Veien Tilbake/Berg 3:51:17 +1:09:09
118 2677 Håvard Strand Ødegård Brøttum IL / Geomatikk AS 3:51:26 +1:09:18
119 5926 Martin Bjørke Snertingdal Saujagarlaug 3:51:29 +1:09:21
120 4158 Martin Kaland DnB 3:51:43 +1:09:35
121 5258 Torkjell Hagen Voll Lillehammer Cykle Klubb 3:51:45 +1:09:37
122 5887 Joakim Sandvold Forsvaret 3:52:33 +1:10:25
123 10532 Andreas Apeland Stople   3:52:41 +1:10:34
123 9230 Emil Lehne If Skadeforsikring BIL 3:52:41 +1:10:34
125 10394 Sondre Asheim   3:52:43 +1:10:35
126 4973 Eirik Sund Karlsen EY Bil 3:53:16 +1:11:09
127 5010 Johan Pickl Köpings CK 3:54:35 +1:12:27
128 9483 Fredrik Nordlien   3:55:20 +1:13:13
129 9058 Peder Lysenstøen SK Rye 3:55:33 +1:13:25
130 4849 Vegard Tveit Barkåker IF 3:55:54 +1:13:46
131 10395 Robert Hoel Armoslia 3:56:34 +1:14:27
132 5533 Haakon Solli   3:56:35 +1:14:27
133 5722 Emil Haukåssveen   3:56:43 +1:14:36
134 6307 Marius Remman   3:56:47 +1:14:40
135 10121 Pål Ebbel Ellstrøm   3:56:51 +1:14:43
136 6490 Lasse Kjeve Ellingard Gruppen 3:58:15 +1:16:07
137 6889 Michael Overbeck Cook   3:58:38 +1:16:30
138 3784 Mats Pettit Sørum   3:58:40 +1:16:32
139 6455 Sigurd Eikrem Syvde IL 3:58:56 +1:16:49
140 9013 Steffen Hagen   4:00:10 +1:18:02
140 6130 William Von Pless Møller Logistikk 4:00:10 +1:18:02
142 3651 Anders Simensen   4:00:14 +1:18:06
143 6721 Gaute H. Johansson   4:00:25 +1:18:17
144 10039 Audun Morgestad Jevnaker if 4:01:15 +1:19:07
145 10342 Grunde Woll Jørandli   4:01:37 +1:19:29
146 4371 Kenneth Hæhre Kristiansen Energima AS 4:02:27 +1:20:19
147 9665 Fredrik Robertsen   4:02:39 +1:20:32
148 10214 Marius Fjell Granli IL 4:02:53 +1:20:46
149 10258 Lars-Erik Larsen Solberg SK 4:02:55 +1:20:47
150 6755 Morten Reiersdal Forsvaret 4:04:02 +1:21:54
151 6367 Matteus Ketner NPNG Canada Rafter 4:04:21 +1:22:14
152 6908 Espen Løvlie Hagaseth   4:04:26 +1:22:18
153 9314 Marcus Eriksson Team finska Sisu 4:05:11 +1:23:03
154 6133 Alexander Østby Team Arnkværn 4:06:02 +1:23:54
155 10610 Luka Vramo   4:06:48 +1:24:40
156 10251 Henrik Knutrud   4:10:09 +1:28:02
157 7124 Simen Ellingsen   4:11:30 +1:29:22
158 6811 Sondre Ørsjødal   4:11:39 +1:29:31
158 6797 Håvard Frydenlund Dalbak Eidsiva bredbånd AS 4:11:39 +1:29:31
160 7714 Jo Vegard Goderstad   4:12:05 +1:29:58
161 10472 Niclas Mellembakken Team Hindseth 4:12:28 +1:30:20
162 10464 Sindre Log   4:12:32 +1:30:24
163 9457 Torgeir Haugsgjerd Team Tømrer Haugsgjerd 4:13:21 +1:31:14
164 9089 Lasse  Dahl   4:13:33 +1:31:25
165 4682 Mats Hansen   4:13:47 +1:31:40
166 9593 Magnus Mostue Naume   4:14:23 +1:32:16
167 10627 Petter Maurseth Blindheim   4:15:33 +1:33:26
168 5937 Øyvind Andre Olsen   4:17:48 +1:35:40
169 8116 Emil Aas Canon Innlandet 4:19:46 +1:37:38
170 7223 Anders Taalesen   4:19:48 +1:37:40
171 7685 Jørgen Forbord Multiconsult 4:20:08 +1:38:00
172 10069 Jørgen Sporsheim Team Sporsheim 4:22:46 +1:40:38
173 9891 Tom Andre Brandal Vestsida IL 4:22:55 +1:40:47
174 1792 Odin Gundersen Solør CK 4:23:45 +1:41:38
175 9054 Simen Tvedt Engen   4:25:03 +1:42:55
176 9141 Johannes Laugaland Team Laugaland 4:25:04 +1:42:56
177 4258 Lars Andreas Larsen Team Fitjar 4:26:25 +1:44:17
178 10269 Glenn Nevland Norsk Jernbanedrift 4:27:05 +1:44:57
179 8449 Stian Bratli Hansen   4:27:31 +1:45:23
180 6890 Svein Erik Forseth Dale Storvik as 4:27:52 +1:45:45
181 9208 Erik Wefald   4:28:08 +1:46:00
182 7462 Espen Engelberg   4:28:27 +1:46:19
183 7832 Mathias Marthinsen TTI/VDL Racing Team 4:29:52 +1:47:44
184 10518 Martin Trossek Mapei 4:30:03 +1:47:55
185 6799 Raymond Thalseth   4:30:07 +1:47:59
186 9142 Kjell Laugaland Team Laugaland 4:31:37 +1:49:30
187 10516 Vidar Torkelsen   4:32:24 +1:50:16
188 7816 Karl Ivar Fjørtoft Johansen Fjell og sykkelservice 4:32:59 +1:50:52
189 6533 Joachim Skåren Innlandets fryktede MC og tråsykkel crew 4:33:53 +1:51:45
190 7427 Mats Paulsen Stenbraaten Traftec 4:36:22 +1:54:14
191 6496 Henrik Lagrud Innlandets fryktede MC og tråsykkel crew 4:37:03 +1:54:55
192 9088 Helge Dahl   4:37:41 +1:55:34
193 7590 Odd Fredrik Holen   4:38:06 +1:55:58
194 10294 Lasse Skøien Ahlsell 4:38:29 +1:56:21
195 10285 Fredrik Rist-Christensen TTI/VDL Racing Team 4:39:58 +1:57:50
196 10543 Bjørn Naustdal Norsk Jernbanedrift 4:41:42 +1:59:34
197 7246 Gard Wold Bjerke IL 4:44:50 +2:02:42
198 8880 Mathias Engeset   4:45:23 +2:03:15
199 10319 Torkel Dalan Norsk Jernbanedrift 4:47:13 +2:05:05
200 3934 Petter Eltvig Energima 4:48:14 +2:06:06
201 9586 Fazli Maxharraj   4:54:39 +2:12:31
202 7895 Simen Gløersen JegVilHjem 4:58:00 +2:15:52
203 10017 Magnus Kornerud   4:59:59 +2:17:51
204 9201 Andreas Torsvik Leica Geosystems AS 5:03:38 +2:21:30
205 9234 Premyslaw  Zawadzinski BMM 5:06:32 +2:24:24
206 9253 Vegard Honstad   5:06:48 +2:24:40
207 9696 Erlend Ragnar Ekerholt Støkken IL 5:06:54 +2:24:46
208 10249 Kim Robin Hagerupsen FIRE 5:06:55 +2:24:48
209 10216 Christian Fremgaarden Skaug Forsvaret 5:07:34 +2:25:26
210 8136 Stian Rydje Havaristen 5:08:43 +2:26:35
211 7578 Stian Mo Hagen   5:11:52 +2:29:45
212 9168 Marius Strande Ottersen   5:19:48 +2:37:40
213 9193 Vegar Andre Strand   5:22:21 +2:40:13
214 10371 Lewis Anthony Frøy 5:25:50 +2:43:42
215 10225 Simen Hamborg   5:27:00 +2:44:52
216 10293 Joachim Røsvik  Skyrudsmoen Skrim Bilpleie 5:28:32 +2:46:24
217 10103 Espen Lierhagen RE Bygg Innlandet 5:28:47 +2:46:40
218 9869 Marcus Øverby Team Gulventreprenøren 5:29:38 +2:47:30
219 10045 Erik  Nørbech   5:29:55 +2:47:47
220 10300 Ferdinand Storm Fausko TTI/VDL Racing Team 5:29:57 +2:47:49
221 8332 Karl Viktor Wang   5:30:09 +2:48:01
222 9797 Stig-Jonathan Eikenaar Kjetså   5:37:56 +2:55:48
223 8336 Alexander Zahl-Thanem Stiftstaden SK 5:53:38 +3:11:30
224 4461 Anders Stranden   6:03:59 +3:21:51
225 8427 Jonas Dinessen EiendomsMegler 1 Oslo/Akershus 6:05:32 +3:23:24