Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2018 - Menn 30-34 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 25. august 2018

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 30-34 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 1032 Jonas Nermoen IF Frøy/Team Skør'n Offroad 2:42:08 +0:00
2 1102 Torgeir Bekkemoen XXL 2:48:20 +6:12
3 1148 Cato Baardseth   2:48:46 +6:38
4 1101 Even Antonsen Solør ck/Martin M.Bakken AS 2:48:48 +6:40
5 1074 Olav Vikmoen Sagene IF Sykkel 2:48:55 +6:47
6 1094 Frode Jansen Ottestad Il Sykkel 2:52:20 +10:11
7 1137 Olav Lie Sveen Solør CK 2:52:31 +10:23
8 973 Magnus Bjørndal Sk. Rye 2:53:36 +11:28
9 975 Daniel Brodshaug Sagene IF Sykkel / Aas-Jakobsen BIL 2:54:57 +12:49
10 1076 Ole-Kristian Wauger Østnes Spkl Ceres 2:55:03 +12:55
11 1111 Ola Ingvaldsen Naalsund OlaBola CC 2:55:35 +13:27
12 1103 Kjetil Eng Sagene IF 2:55:39 +13:30
13 963 Martin Andersen Lørenskog CK 2:55:56 +13:48
14 1340 Kenneth Kristiansen Rye 2:56:12 +14:04
15 1010 Alexander Horneland Stordsk 2:56:13 +14:04
16 1263 Stig Carlson Strandhagen Asker Ck 2:56:26 +14:18
17 1190 Lars Engseth Lillehammer Skiklub/ Team Mosetertoppen Skiline 2:56:29 +14:20
18 1034 Morten Land Nilsen   2:59:35 +17:27
19 1126 Raymond Lishaugen Glåmdal SK 3:01:20 +19:11
20 998 Hans-Gunnar Grepperud Energima AS 3:01:29 +19:21
21 1105 Einar Hagen SK Rye Sykkel 3:01:46 +19:38
22 1050 Erland Lium Selmo Vang Skiløperforening sykkel 3:02:00 +19:52
23 1274 Eivind Thorsrud Willard Nes sp.kl. sykkel / EVRY BIL 3:02:12 +20:04
24 1195 Sander Kopstad Floeng Hof sk 3:02:35 +20:27
25 1210 Kenneth Hårstad Nea CK 3:02:59 +20:51
26 1644 Tom Nordheim Gjøvik skiklubb 3:04:18 +22:10
27 1182 Tommy Dølplads Sagene IF Sykkel 3:04:30 +22:22
28 1623 Jon Remi Knoph Fauske IL 3:04:36 +22:28
29 1275 Kenneth Zachariassen Tryvann CK 3:05:42 +23:34
30 1212 Wilhelm Iversen IL dalguten 3:05:58 +23:50
31 1208 Even Husom   3:06:13 +24:05
32 1145 Øystein Schanke   3:06:28 +24:20
33 1779 Daniel Eide Team Supersonic 3:07:00 +24:52
34 968 Torbjørn Bergersen Glåmdal SK 3:07:22 +25:14
35 2240 Vegard Otterlei FTIL/Cowi/Vard 3:07:44 +25:36
36 2427 Hans Petter Lykkja   3:08:01 +25:53
37 1037 Erlend Olsen Søre Osen IL 3:08:04 +25:56
38 1761 Henrik Asbjørnsen   3:08:12 +26:04
39 3030 Håvard Melland Multiconsult 3:08:27 +26:19
40 2245 Erlend  Rostad Sagene IF Sykkel 3:08:28 +26:20
41 1288 Bjørn Gran Sestøl Tasta OSK 3:08:47 +26:39
42 1601 Nikolai Hassel Fossum IF 3:08:59 +26:51
42 1602 Per Christian Haugen Haugen Regnskap/Gulsjøen SK 3:08:59 +26:51
44 1985 Kristian Finstuen Finstuen transport 3:09:06 +26:58
45 1569 Knut Vestøl Birkedal Gjerstad IL 3:09:21 +27:13
46 1369 Ståle Johan Berg CK Elverum/Østlendingen 3:09:39 +27:31
47 1255 Knut Skovereng CK NOR 3:09:43 +27:34
48 2070 Emil Svendsen Team Iphonereparatøren 3:09:44 +27:36
49 1814 Thomas Opsahl Johansen Glitre Off-Road Klubb 3:09:50 +27:42
50 1886 Håvard Ersland IF Frøy 3:10:16 +28:08
51 1846 Simon Rudskjær TEAM NORGESGRUPPEN 3:10:38 +28:30
52 1893 Kristian Wollen Steen NTNUI 3:10:44 +28:36
53 1870 Thomas Sørbøe Bingsfoss SK / IFE BIL 3:10:49 +28:41
54 1651 Lars Persson Lia riders wine and cheese 3:11:08 +28:59
55 1633 Petter Fyksen Lund Rye SK 3:11:19 +29:10
56 2632 Mads Lindsjørn   3:12:15 +30:07
57 1582 Tommy Finstad Ottestad Il Sykkel 3:12:23 +30:15
58 1372 Olav Bjørnstad Energima AS 3:12:27 +30:19
59 1606 Tor Harald Herland Hof sk 3:13:51 +31:43
60 1411 Erik Andreas Høe Ådal CK 3:14:16 +32:08
61 2433 Christoffer Garseg Mørk Bærums Verk IF 3:14:17 +32:09
62 1278 Ole Fredrik Aamodt Sarpsborg SK 3:14:30 +32:22
63 3215 Gunnar Kaus Ringebu-Fåvang skiklubb 3:14:33 +32:25
64 3633 Kjetil Mehl Kvinnherad Sykkelklubb 3:14:37 +32:29
65 1883 Tor Erik Høistad Halden CK 3:14:46 +32:38
66 4345 Magne Gruehagen   3:14:55 +32:47
67 1770 Ole Andreas Bjørnstad Hamar Skiklubb 3:15:04 +32:56
68 3579 Steinar Munkvold   3:15:20 +33:12
69 1855 Inge Skinstad CK Toten-Tråkk 3:15:33 +33:24
70 2502 Magnus Engseth Dr.techn.Olav Olsen BIL 3:15:52 +33:44
71 2480 Vegard Aasen Webstep Racinglaug 3:16:01 +33:53
72 2629 Jim Larsen Fredrikstad Triatlonklubb 3:16:03 +33:55
73 2483 Martin Bjerke   3:16:20 +34:12
74 1285 Per Erik Råbøl Mæhlum Lillehammer CK/BoligPartner 3:16:41 +34:32
75 1903 Ole Arne Horgen Reinli Kongsveien CK 3:17:29 +35:21
76 2179 Anders Bunes Raufoss og Gjøvik Sykleklubb 3:17:30 +35:21
77 2505 Petter  Skjåk Sagene IF Sykkel 3:17:44 +35:36
78 1824 Thomas Smette Kristiansen Bærum OCK/ Team JHS Trefelling 3:17:46 +35:38
79 2451 Petter Saga Kjose IL 3:17:52 +35:44
80 2370 Kim Tore Bjerkrheim Team Tunge Føt 3:18:05 +35:57
81 2458 Ole Martin Slartmann   3:18:44 +36:36
82 2774 Christopher Dalen   3:18:47 +36:39
83 1626 Roger Thorsen Langli Sand IL Terrengsykkel 3:19:07 +36:59
84 3550 Anders Hellevik Stranda Sykkelklubb 3:19:08 +36:59
85 2693 Kristian Pedersen Samma det 3:20:28 +38:20
86 3289 Harald Brekke Hassel 3:20:53 +38:45
87 3009 Fredrik Borg Johannessen Team Borg / LPIL 3:21:11 +39:02
88 4893 Esben  Løvdahl Mosjøen og Omegn Cycleklubb 3:21:38 +39:30
89 10613 Marius Brevik Iversen   3:22:09 +40:01
90 2596 Thomas Hagen Sportsmaster 3:22:23 +40:15
91 3922 Ove Andre Bjørnstad Team Foss 3:23:26 +41:18
92 3528 Robert Drønnen UFIN 3:23:31 +41:22
93 4967 Trond J Fjellestad Askrova 3:24:09 +42:01
94 2366 Thomas Berg Brumunddal SK 3:24:11 +42:03
95 1596 Henning Mjør Hagen Hadeland CK 3:24:17 +42:09
96 3586 Ole Kenneth Olsen Fjellfoten SK 3:24:18 +42:10
97 2411 Kenneth Johansen Drøbak sk 3:24:33 +42:25
98 9238 Kristian Løvland Stord SK 3:24:35 +42:27
99 9997 Jørgen Grønsund Hetland Sport 3:24:55 +42:47
100 3237 Kristian Nilsen Brumunddal SK 3:25:02 +42:54
101 2472 Hans Jakob Venås Ådal CK 3:25:06 +42:58
102 3276 Marius Wang Glåmdal SK 3:25:09 +43:01
103 4779 Ole Christian Kvamme Stord SK 3:25:10 +43:02
104 5056 Stian Kristiansen WSRR 3:25:31 +43:22
105 2626 Petter Kristiansen IL ROS 3:25:37 +43:29
106 3747 Ole Martin Haugen Toten Kranken 3:25:38 +43:29
107 2183 Tommy Ekornhol Odal SK 3:26:17 +44:09
108 2856 Morten Rødby Energima AS 3:26:25 +44:17
109 2891 Viggo Kvernberg Nesset CK 3:26:35 +44:27
110 1589 Fenger Jørgen Grøn BB Cycling 3:26:39 +44:31
111 4231 Kjetil Aamodt Vadsø søringklubb 3:26:41 +44:33
112 4150 Gjermund Hovde If Frøy 3:26:44 +44:36
113 3653 Aleksander Skotte Drivdalen IL 3:27:03 +44:55
114 2423 Geir Olav Larsen Spenncon Rail 3:27:08 +44:59
115 2269 Christian Trefjord Eidsvoll Sykkelklubb 3:27:19 +45:11
116 4971 Antanas Jurevicius   3:28:03 +45:55
117 3025 Eivind Lilleås Løkken IF 3:28:04 +45:56
118 4243 Eirik Haugland   3:28:09 +46:01
119 3797 Tomas Sandmo Odal SK 3:28:40 +46:32
120 4228 Halvor Ødegårdstuen   3:29:07 +46:59
121 2591 Kjetil Bahus Enerud   3:29:24 +47:16
122 3265 Øyvind Tryggeset  Svendsen Sulland B.I.L 3:30:28 +48:20
123 1379 Runar Braaten Hurum CK/team superselma 3:30:39 +48:31
124 3804 Lars Skogheim Odal SK 3:30:42 +48:34
125 3175 Thomas Bruno Bottolfsen Nordbygda/Løten Ski, Team Skiglider.no 3:31:05 +48:57
126 1689 Ole-Jørgen Forfang-Ekeli Halden CK 3:31:10 +49:02
127 5394 Sverre Hoggen Team bankettpartner Volda 3:31:42 +49:34
128 3199 Stig Tore Haugstulen Lillehammer cykleklubb 3:31:53 +49:44
129 9264 Martin Ranhoff EY / TRG 3:32:03 +49:55
130 10197 Henrik Brovold Onsøy Golfklubb 3:32:38 +50:30
131 2462 Jonas Steinbakken Ådal CK 3:33:08 +51:00
132 4529 Bjørn Are Drageset   3:33:49 +51:41
132 10373 Egidijus Kuliesius   3:33:49 +51:41
134 4715 Niclas Antonsen Biri IL sykkel 3:35:23 +53:15
135 9094 Kim Timothy Engh Atlas Copco BIL 3:35:25 +53:17
136 3296 Geir Andre Lie ABAX/TSR 3:35:34 +53:26
137 2078 Christian Young   3:35:37 +53:29
138 4454 Knut Håkon Bakken   3:35:42 +53:34
139 4043 Alex Voronov MOC 3:35:53 +53:45
140 5055 Rune Aasvestad   3:36:14 +54:06
141 4453 Even Øimoen Lia riders wine and cheese 3:36:41 +54:33
142 4650 Kasper Winroth Gräddhyllan race team 3:37:06 +54:58
143 2965 Øyvind Esse Berge PWC Bil 3:37:15 +55:07
144 6113 Eirik Slungaard Slettebø   3:37:35 +55:27
145 5079 Bjørnar Vårdal Landsverk Nordea 3:37:37 +55:28
146 10188 Arne Dahl Bjune BOC / Sopra Steria 3:37:48 +55:40
147 1790 Christoffer Grytten Flekkefjord sykkelklubb 3:37:55 +55:47
148 4680 Vegar Lien Team Høygir 3:38:07 +55:58
149 4785 Martin Syver Larsen Nexans BIL 3:38:43 +56:34
150 4230 Alf Erik Østvold Ottestad IL - Sykkel 3:39:29 +57:20
150 5567 Ove Bjørklund Crash n Burn Multisport 3:39:29 +57:21
152 10206 Stian Ekern Biri IL sykkel 3:40:07 +57:58
153 3846 Roger Åsly EDA 3:40:19 +58:10
154 5036 Martin Syversrud Solør CK 3:40:55 +58:46
155 5018 Even Sandvoll Hurum CK 3:42:11 +1:00:03
156 1629 Tor Jørgen Larsen Hasle Løren 3:42:54 +1:00:46
157 4672 Petter Tenstad Tryvann Cykleklubb 3:42:57 +1:00:49
158 10221 Mats Grande   3:44:04 +1:01:56
159 6360 Christian Settemsli Mogstad Veidekke/Løslisse/Sande SK 3:44:42 +1:02:34
160 2829 Roy Andre Forseth Lindblad Oppdal SK 3:44:50 +1:02:42
161 8980 Alexander Carlsen Strande   3:45:53 +1:03:45
162 9222 Vegard Bjørdal   3:46:17 +1:04:09
163 4777 Frode Koldal   3:46:44 +1:04:36
164 5066 Geir Birkenes   3:46:47 +1:04:39
165 5616 Idar  Kannelønning Stord SK 3:46:48 +1:04:40
165 9235 Stian Aasen Byggmontering Møre AS 3:46:48 +1:04:40
167 2985 Eirik Finvold Microlog 3:47:04 +1:04:56
168 5154 Remi Nordgård Hanssen Siemens 3:47:24 +1:05:15
169 9814 Torbjørn Mellbye Team Høygir /Team Superselma 3:48:18 +1:06:09
170 5549 Geir Ole Guthu COWI BIL 3:48:47 +1:06:39
171 5498 Erlend Haukland Våge   3:49:16 +1:07:08
172 9868 Mats Conny Øien   3:49:54 +1:07:46
173 4998 Tommy Mørch   3:50:02 +1:07:54
174 3777 Stian Mikkelsen Ottestad Il Sykkel 3:50:03 +1:07:55
175 4887 Tom Bjørnar Glomsås Odal SK 3:50:08 +1:08:00
175 10437 Kim Hansen Mausund il 3:50:08 +1:08:00
177 10209 Ole Henrik Løland Eriksen   3:50:27 +1:08:19
178 5050 Eskild Wedvik   3:50:28 +1:08:20
179 7361 Morten Hernes   3:51:08 +1:09:00
180 9896 Kjetil Løyte Lia Kirkensbymisjon Enter fritid 3:51:44 +1:09:36
181 5806 Christer Gabrielsen Lørenskog CK 3:51:58 +1:09:50
182 10002 Pål Halseth Kløfta 3:53:53 +1:11:45
183 4809 Håkon Falch Rustand EUROSPAR Brumunddal 3:54:28 +1:12:20
184 9207 Øyvind Walle Storebrand Sport 3:54:35 +1:12:27
185 7477 Amund B Lindstad SK Rye 3:55:16 +1:13:07
186 2961 Lars Henrik Andreassen NÅKP 3:55:20 +1:13:12
187 10632 Simen Nysveen Moelven IL 3:55:27 +1:13:19
188 9391 Thomas Rygh   3:56:19 +1:14:11
189 9501 Raymond Haga Rauma Sykkelklubb 3:56:34 +1:14:26
190 6664 Ole Christian  Bækkevold Mjøs Cross 3:56:59 +1:14:51
191 5723 Kristian Opaker   3:57:37 +1:15:29
192 7092 Eivind Andersen   3:58:07 +1:15:58
193 6027 Christer Fongen TriEye 3:58:28 +1:16:20
194 5584 Per Gunnar Feragen Malm IL 3:59:10 +1:17:02
195 10115 Denis Hodic   3:59:11 +1:17:03
196 4584 Dag Erik Lindberget Glåmdal SK 4:00:51 +1:18:43
197 5577 Christoffer Ege   4:01:06 +1:18:58
198 4338 Herman Frich   4:01:12 +1:19:03
199 10365 Thomas Bjørhusdal Glasopor AS 4:01:24 +1:19:16
200 2299 Ole Magnus Rudberg Matrand il eidskog sykkel 4:01:55 +1:19:47
201 9595 Fredrik Nevjen Pedersen Klatrarar 4:02:44 +1:20:36
202 9940 Marius Rossing   4:04:08 +1:21:59
203 10336 Christopher Urkedal Fjell og sykkelservice 4:04:27 +1:22:19
204 6239 Anders Eik   4:04:36 +1:22:28
205 9604 Thomas Pedersen   4:05:01 +1:22:53
206 10151 Simonas Pociunas   4:05:25 +1:23:17
207 9850 David  Smith   4:05:42 +1:23:34
208 6883 Sigurd Biørn   4:06:38 +1:24:30
209 7314 Jørgen  Andreassen   4:07:10 +1:25:02
210 7327 Bjørnar Bjerkeli Grøvdal   4:07:23 +1:25:14
211 10222 Mats Grimsrud   4:07:41 +1:25:32
212 9916 Hans Rustad Team Egon Byporten 4:07:49 +1:25:40
213 5011 Kristoffer Rabstad Vang skiløperforening 4:07:51 +1:25:43
214 6726 Lars Erik Kjøstelsen   4:08:46 +1:26:38
215 9709 Arne Trønnes HSIL Triathlon 4:08:50 +1:26:42
216 6124 Øivind Tofte Røislien   4:09:02 +1:26:54
217 6782 Martin Tegnander   4:09:50 +1:27:42
218 9293 Kai Arne Andreassen FYK 4:11:12 +1:29:04
219 6952 Marius Linnerud   4:12:03 +1:29:55
220 10078 Peter Teigen   4:12:11 +1:30:03
221 7319 Espen Bakken   4:12:32 +1:30:24
222 10200 Jørgen Burdal   4:13:23 +1:31:15
223 6077 Magnus Løver Aron SK 4:13:49 +1:31:41
224 5390 Jørn Håvard Haugen Odal SK 4:13:55 +1:31:47
225 7366 Marius Holmesland Froland Sykkelklubb 4:14:37 +1:32:29
226 6690 Marius Glittum Sopra Steria 4:14:49 +1:32:41
227 10376 Jan Ivar Molstad   4:15:14 +1:33:06
228 8463 Alexander Iversen Hurrahølet krokkert og vinsmakerlaug 4:15:24 +1:33:15
229 7337 Vegard Eikrem   4:16:00 +1:33:52
230 8978 Lars Erik Strand Bakstikkstugun CK 4:16:53 +1:34:45
231 6256 Terje Glenne Mandagstrimmen Hof 4:17:27 +1:35:19
232 8861 Lasse Brandal The Brandals 4:18:47 +1:36:39
233 5250 Ola Øfstedal NAV i Trøndelag B.I.L 4:19:23 +1:37:15
234 6164 Karel Bollen Bjørn Myhre Sport/Deler AS 4:19:35 +1:37:26
235 6894 Christian Engen Team Engen 4:19:37 +1:37:29
236 5187 Øyvind Krydsby Alfredsen   4:20:12 +1:38:04
237 7854 Kenneth Ruud   4:20:13 +1:38:05
238 6245 Jappe Jonas Eriksson We Made: 4:20:51 +1:38:42
239 7619 Joakim Lingås   4:21:57 +1:39:49
240 7487 Sverre Ræder Uno-X/MOT 4:22:07 +1:39:58
241 6593 Simen Krohn Bjørnstad Team Krohn Bjørnstad 4:22:31 +1:40:23
242 8143 Joakim Bjerke   4:22:45 +1:40:37
243 9472 Odd Steffen Nygaard MOT GYM 4:23:49 +1:41:41
244 6135 Espen Marstein Aarnes Romeriksåsen Sykkelklubb/Vardeåsen sykkel 4:24:08 +1:42:00
245 6556 Jonas Tretli Team Lillebo 4:24:36 +1:42:27
246 5217 Joacim Pedersen Aron SK 4:24:39 +1:42:31
247 8898 Dani Hellem Fyllingsdalen CK 4:26:17 +1:44:08
248 10656 Marcus Henriksson   4:26:34 +1:44:26
248 10655 Daniel Olsson   4:26:34 +1:44:26
250 9563 Lars Martin Kjos   4:26:37 +1:44:29
251 7533 Kristian Amundsen Compenso Økonomi 4:27:31 +1:45:23
252 9893 Magnus Grøsle Kirkensbymisjon Enter fritid 4:27:55 +1:45:46
253 8023 Are S. Hansen Kjelstad 4:28:06 +1:45:58
254 9482 Tommy  Johannessen   4:28:12 +1:46:04
255 8908 Jens Kallesøe   4:28:39 +1:46:30
256 10604 Håvard Skyberg Skyrud 4:29:55 +1:47:47
257 7006 Andreas Thue Forsvaret 4:31:47 +1:49:39
258 5994 Thom Arne Andresen Energima AS 4:32:30 +1:50:22
259 10202 Tor Moldestad FIRE 4:32:53 +1:50:45
260 10309 Anders Vikan Fræna Sykkelklubb 4:32:58 +1:50:50
261 7788 Edvard Gunnerud Norsk Jernbanedrift 4:33:23 +1:51:15
262 9036 Thomas  Bernstsen   4:33:49 +1:51:41
263 9512 Kristian  Alver Advokatfirmaet Alver AS 4:34:59 +1:52:50
264 10493 Oliver Schmidt   4:36:02 +1:53:53
265 10177 Shorish  Azari   4:36:26 +1:54:18
266 10298 Stian  Sporsheim Team Sporsheim 4:37:04 +1:54:56
267 7559 Thomas Engebakken Sport 1 Gruppen 4:38:44 +1:56:36
268 10229 Ola Aas Haraldstad Nordea 4:39:22 +1:57:14
269 6688 Stig Landa Gjerde Ottestad Il Sykkel 4:39:49 +1:57:41
270 10545 Kim Skogen Canon Innlandet 4:39:54 +1:57:46
271 10152 Eitvydas Taruska   4:41:09 +1:59:01
272 10037 Raymond Andre Moen Team Norgeshus 4:41:13 +1:59:05
273 7390 Tor Erling Lundberg NORTURA 4:41:22 +1:59:14
274 8944 Ole Fridtjof Normann   4:41:25 +1:59:17
275 10659 John Arne Løvold   4:41:47 +1:59:39
276 8877 Tor-Erik Eide Fyllingsdalen CK 4:41:53 +1:59:45
277 10362 Christoffer Klemetsen FIRE 4:46:11 +2:04:02
278 10252 Sindre  Kristiansen   4:46:17 +2:04:09
279 7236 Tiago Solberg Veien Tilbake 4:46:33 +2:04:25
280 9090 Stian Dahl Leica Geosystems 4:46:49 +2:04:40
281 7369 Asbjørn Hynne Norske skog bedriftsidretsttsl 4:48:33 +2:06:25
282 9001 Alexander Wærsland Team Stavdal 4:49:00 +2:06:52
283 9778 Odd-Arve Haugen   4:49:40 +2:07:31
284 8866 Stephen Bryne   4:50:34 +2:08:26
285 7641 Leif Røyseng BDO 4:51:15 +2:09:07
286 7621 Kenneth  Løken   4:51:41 +2:09:33
287 10242 Amanuel G Kidane FIRE 4:51:48 +2:09:40
287 10318 Mulue Gebreyohannes FIRE 4:51:48 +2:09:40
289 7784 Kristoffer Gravdal Volkswagen 220 4:55:36 +2:13:28
290 9984 Daniel Fidje Forsvaret 4:59:56 +2:17:48
291 10120 Vegar  Haave Forsvaret 4:59:57 +2:17:48
292 8318 Espen Ranheim  Sæther Hydro Aluminium Sunndal 5:00:25 +2:18:17
293 10573 Lars Mainor  Løberg   5:00:34 +2:18:26
294 10239 Daniel Hansen FIRE 5:02:02 +2:19:53
295 10521 Ronalds Ungurs Mapei 5:02:45 +2:20:37
296 10072 Morgan Stensland Ineos Bamble AS 5:04:34 +2:22:26
297 9478 Marius Koldgrov   5:06:06 +2:23:58
298 8884 Terje Fylkesnes Island Innovator 5:07:15 +2:25:07
299 10051 Stig Andre Rogneslien Forsvaret/Åslia skilag 5:07:38 +2:25:30
299 9366 Erik Mathisen   5:07:38 +2:25:30
301 5246 Sindre Værnes Aker BP 5:10:08 +2:28:00
302 10301 Stian  Studsrød   5:10:46 +2:28:38
303 8914 Jan Magne Klovning Island Innovator 5:11:34 +2:29:26
304 10541 Erik Lindahl Canon Innlandet 5:13:35 +2:31:27
305 10224 Henrik Halling   5:16:04 +2:33:56
306 7996 Håvard Deglum-Wiik Evry BIL 5:18:22 +2:36:14
307 8948 Nikolas Nyhagen   5:20:18 +2:38:10
308 10210 Diego Armando Arlacon FIRE 5:20:24 +2:38:16
309 9979 Rickard Edh   5:23:13 +2:41:05
310 10491 Sachin Rohatgi   5:25:59 +2:43:51
311 9731 Morten Andersen   5:29:59 +2:47:51
312 9819 DAVID MONTERO ROCAMORA   5:35:31 +2:53:23
313 9573 Martin Kvarsvik Sinkaberghansen 5:38:30 +2:56:21
314 9115 Hans Martin Hedum Leica Geosystems AS 5:39:28 +2:57:20
315 8510 Kristoffer Torsdal Norsk Jernbanedrift 5:44:43 +3:02:35
316 7988 Henning Brumoen Stiftstaden Sykkelklubb 5:53:14 +3:11:06
317 9035 Anders Bergsvåg   5:53:20 +3:11:12


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +