Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2018 - Menn 35-39 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 25. august 2018

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 35-39 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 1018 Vegard Jevnesveen Sport 1 Strandtorget/Lillehammer CK 2:48:14 +0:00
2 1082 Lars Ragnar Manengen   2:48:19 +0:05
3 1121 Christian Sørlie Solør CK/Hedmark Terrengsykkel 2:48:24 +0:11
4 985 Anders Danielsen TEAM NORGESGRUPPEN / CK ELVERUM 2:49:50 +1:37
5 1135 Espen Malo Smaalenen 2:52:32 +4:18
6 997 Andre Granrud Sykkelridderne sk 2:52:39 +4:25
7 1070 Kåre Øyvind Vassdal Aukra Sykkelklubb 2:53:50 +5:36
8 976 Runar Brøste Rauma sk 2:54:12 +5:58
9 983 Marko Curcic PROGRESSIVE -Beograd 2:54:51 +6:37
10 1028 Einar Mosvoll IF Frøy 2:54:58 +6:44
11 1089 Magnar Antonsen Ottestad sk 2:55:03 +6:50
12 1127 Øistein Tønsager CK Elverum 2:55:16 +7:02
13 1220 Tommy Knutsen Rennebu IL 2:56:11 +7:57
14 1192 Daniel Ark Evensen Spkl Ceres 2:56:22 +8:08
15 1133 Øyvin Kvaale   2:58:35 +10:21
16 980 Øivind Bystrøm Kolbotn SK/Team Merida TRI 2:58:37 +10:24
17 1049 Kennet Schulz Andebarkji TSK 2:58:51 +10:37
18 1077 Lasse Øverby MHWirth 2:59:03 +10:50
19 1057 Kristian Stensåsen Ottestad sk 2:59:09 +10:55
20 1484 Svein Ole Maldal Tasta & Omegn Sykkelklubb 3:00:50 +12:36
21 1113 Kristian Brudeseth Ruud   3:01:04 +12:50
22 993 Per Thomas Fredriksen Sarpsborg SK 3:01:22 +13:08
23 1140 Kjetil Smedberg EIKER CK 3:01:31 +13:18
24 986 Anders Delbekk Matrand IL sykkel/Eidskog sykkel 3:01:37 +13:23
25 1227 Eirik Larsen Forvaltningshuset 3:01:49 +13:35
26 1061 Pål Syversen Nes spk sykkel 3:01:55 +13:41
27 1225 Knut Arne Landfald Skogn IL Sykkel 3:02:23 +14:09
28 1307 Erik Haugom   3:02:29 +14:15
29 1461 Børge Søvik Rauma Sykkelklubb 3:02:54 +14:40
30 1366 Nenad Babic Bajs & Maja 3:03:03 +14:49
31 1509 Sindre Weydahl Mjølkerampa CK 3:03:40 +15:26
32 1586 Egil Garberg Investinor / Malvik IL 3:03:43 +15:29
33 1459 Lars-Christian Stålsund Stylo Skjeberg CK 3:03:53 +15:39
34 1505 Jørn Strandheim FIRE 3:04:08 +15:55
35 1575 Espen Børsting   3:04:38 +16:24
36 1611 Olav Lund Jensen Tasta & Omegn Sykkelklubb / Equinor 3:04:39 +16:25
37 1453 Nils Erlend Sletner Aurskog/Finstadbru SK - Sykkel 3:04:44 +16:30
38 1237 Rune Nordgård Hurdal I.L 3:05:51 +17:37
39 1223 Magnus Krogh Glåmdal SK 3:06:08 +17:54
40 1066 Bjørn Herbrand Tretterud Andebarkji TSK 3:06:38 +18:24
41 1443 Karl Jacob Roll   3:06:42 +18:28
42 987 Morten Engen Blaker Sykkel 3:06:48 +18:34
43 1410 Stein Erik Hovin Støren Ck/ECT 3:07:44 +19:31
44 1299 Fredrik Krey Berntz Sagene Sykkel 3:07:52 +19:38
45 1107 Ivan Karlshaugen   3:08:01 +19:47
46 1301 Haakon Halla Erichsen & Horgen Racingteam 3:08:35 +20:22
47 1670 Kristian Stener Ottestad Il Sykkel 3:08:37 +20:23
48 2478 Christian Floan Aalberg Skogn IL Sykkel 3:09:07 +20:53
49 1503 Kåre Håkon Ryen Brumunddal Sykleklubb 3:09:29 +21:15
50 2109 Tommy Røsten Folldal IF 3:09:30 +21:16
51 1491 Teis Arne Lundby Hurdal IL Sykkel 3:09:37 +21:23
52 2027 Hans Olav Lie Milton Larvik Sportsklubb 3:09:57 +21:43
53 1414 Tony Andre Kampen EIKER CK 3:09:58 +21:44
54 3302 Eivind Aasgaard AL Elektro AS 3:10:00 +21:46
55 1862 Sverre Stræth Sagene IF / Veidekke 3:10:04 +21:50
56 1856 Petter Skolla SK Rye Sykkel 3:10:09 +21:55
57 1474 Nicolas A. Wærenskjold Holmenkollen CK / Team BraaSport / Proterm AS 3:10:13 +21:59
58 1911 Dag Undseth Hagen Team E 3:10:29 +22:15
59 2575 Trond Bjørklund Søndre Høland IUL 3:11:13 +22:59
60 1852 Tom Christian Semb Tasta og Omegn Sykkelklubb 3:11:56 +23:42
61 1170 Marius Bekkevold Halden CK 3:12:12 +23:59
62 1680 Bjørn-Inge Østby Gruvelia SK 3:12:30 +24:16
63 2066 Andrius Spietinis CK Nittedal 3:12:36 +24:22
64 2196 Erik Hansen Schneider BIL 3:12:46 +24:32
65 1701 Jørgen Furu Nesset CK 3:13:02 +24:48
66 3081 Richard Aaserud Rakkestad Sykkelklubb 3:13:23 +25:09
67 2176 Hans Christian Bråten Kløfta IL 3:13:30 +25:16
68 1974 Christian Brenders Sand IL Terrengsykkel 3:13:58 +25:44
69 2855 Jørn Petter Kolås Ryen Forsvaret 3:14:11 +25:57
70 1673 Magne Svare Team Sport 1 / Veidekke 3:15:15 +27:01
71 2694 Vegar Heir   3:15:24 +27:10
72 1686 Espen Solbakken Modum CK 3:15:34 +27:20
73 2874 Espen Trengereid   3:15:40 +27:26
74 2372 Stian Blystad   3:15:44 +27:30
75 2635 John Anders Løkken Siemens AS 3:15:55 +27:41
76 2863 Ådne Skurdal Nordic Choice Hotels 3:15:57 +27:43
77 1006 Tor-Arne Haraldsen Ullensaker 3:15:58 +27:44
78 2394 Are Hansen   3:16:14 +28:00
79 2395 Henning Frydenlund Hansen Raufoss 3:16:15 +28:02
80 2397 Yngve Haugom Ottestad Il Sykkel 3:16:32 +28:18
81 2414 Thomas Kjetland Leica Geosystems AS 3:16:42 +28:29
82 1660 Jan Harald Scholz Bærum OCK/Team JHSTrefelling 3:17:22 +29:08
83 3192 Frode Gravelsæter Andebarkji TSK 3:17:28 +29:14
84 1869 Frank Nordby Sveum   3:17:43 +29:30
85 1981 Morten Egeberg Afsk Sykkel 3:17:47 +29:34
86 3254 Andreas Skjetne   3:17:53 +29:39
87 3298 Magnus Åmås Hjelle   3:18:24 +30:11
88 3048 Ståle Sagstuen Natre Vinduer AS 3:19:23 +31:09
89 4522 Håkon Bjørlykke   3:19:40 +31:26
90 3648 Stian Grymyr Veidekke 3:19:41 +31:27
91 2290 Thomas Ellingsen Sula sk 3:20:03 +31:49
92 2229 Per Marum   3:20:06 +31:53
93 1592 Morten Høst Grønvold Hasle-løren IL 3:20:26 +32:12
94 2862 Jahn Roger  Skoglund Re sk 3:20:43 +32:29
95 4451 Ola Skjæveland   3:20:54 +32:40
96 2592 Tom-Erik Fladeby   3:21:11 +32:57
97 3060 Runar Svåsand   3:21:13 +32:59
98 10660 Eivind Lindeberg Statnett BIL 3:21:25 +33:11
99 3023 Ole Christian Larsen Bygg og Maskin 3:21:41 +33:27
100 1874 Terje André Wad-Gylterud Lillehammer ck 3:21:45 +33:31
101 2872 Lars Erik Thorkildsen Gausdal skilag 3:22:16 +34:03
102 3022 Amund Langtangen Hof Il 3:22:20 +34:06
103 3755 Sturla Winther Johnsen Nes Sportsklubb Sykkel 3:22:37 +34:23
104 2288 Ola Jørgen Klock Ottestad sk 3:22:44 +34:30
105 2827 Andreas Smogeli Leite   3:23:22 +35:08
105 9012 Kristian Grønning CK Victoria 3:23:22 +35:09
107 3016 Lars Martin Klokkervoll Holmenkollen CK 3:23:32 +35:19
108 3583 Odd-Arne Berglund Nilsen   3:23:46 +35:32
109 3765 Kjetil Høgholen Kvaal Veidekke 3:23:50 +35:36
110 3239 Tor-Christian Nygren Bærums Verk og Hauger IF 3:24:16 +36:02
111 9782 Stian Hogstad NØK BIL/Alvdal IL 3:24:41 +36:27
112 2665 Kjell Are Strøm Steinkjer CK 3:24:45 +36:32
113 9176 Nils Arne  Røvde Stord sykkelklubb 3:24:49 +36:35
114 3089 Øivind Loxhaug Aurskog/Finstadbru SK - Sykkel 3:24:59 +36:45
115 2639 Ruben Martinsen Sand IL Terrengsykkel 3:25:17 +37:03
116 3655 Sigurd Magnus Hauknes Deloitte BIL 3:26:09 +37:55
117 2658 Anders Sivesind   3:26:11 +37:58
118 1446 Alf-Christian Røyseth Ålesund OCK 3:26:12 +37:58
119 3627 Ole Weel Råde 3:26:13 +37:59
120 2446 Magnus Petersen   3:26:22 +38:08
121 5213 Odd Magnar Nøkland   3:26:28 +38:14
121 3109 Jørgen Johansen Bos hamar 3:26:28 +38:14
123 4118 Jørgen Bjørnson Sarpsborg SK 3:26:46 +38:32
124 3522 Torgeir Rørvik Bruket Stord SK 3:27:14 +39:00
125 4599 Roger Nundal Kvinnherad Sykkelklubb 3:27:43 +39:29
126 1184 Thomas Eikeland Fredrikstad Sykkelklubb 3:27:46 +39:33
127 2671 Lasse Tjernsbekk Skiptvet il Ski og Sykkel 3:27:48 +39:34
128 10436 Kay Hansen FDPC, ALTEAWEAR 3:28:04 +39:50
129 10182 Jan Benak Team Serlich 8.30 3:28:08 +39:55
130 2618 Stian Jørgensen Nidaros SK 3:28:24 +40:10
131 4206 Vegar Solnørdal IL Koll 3:28:42 +40:28
132 1709 Gjermund Sørstad Glitre offroad 3:28:45 +40:31
133 3757 Kent Kirkhaug   3:29:05 +40:51
134 4735 Sigurd Solbrække Dybing   3:29:10 +40:56
135 4892 Ole Petter Haugan   3:29:12 +40:59
136 9461 Ørjan Våge Tveit IL ROC - Vennesla OCK 3:29:35 +41:21
137 4326 Pawel Daroszewski   3:29:38 +41:24
138 4770 John Harald Johansen Fjellfoten sykkelklubb 3:29:51 +41:38
139 2992 Lars Magnus Gjermundnes Nesset CK 3:30:02 +41:48
140 2975 Jørgen Hellum Braathen Holmenkollen CK 3:30:03 +41:49
141 2582 Lars-Erik Børke Stiftstaden SK 3:30:19 +42:05
142 2611 Lars Christian  Huth Team Oslo Sportslager 3:30:21 +42:07
143 3999 Stian Skansen Mjølkerampa SK 3:30:28 +42:14
144 2880 Øyvind Bjølverud Gulsjøen sykkelklubb 3:30:32 +42:18
145 3077 Jonas Westad   3:31:06 +42:52
146 3643 Jonas Frigård   3:31:33 +43:19
147 3242 Bjørn Onshus Toill sykkel 3:32:32 +44:18
148 10198 Lars Petter Brovold Fredrikstad Fotballklubb 3:32:37 +44:23
149 4791 Jan Vidar Martinsen   3:33:00 +44:46
150 3657 Jostein Eikanger Team KulturIT 3:33:02 +44:48
151 4352 Bjørn Hegerberg Toill sykkel 3:33:45 +45:31
152 6262 Erik Haugen ålesund og omegn cykelklubb 3:34:33 +46:20
153 9603 Anders Owren   3:35:55 +47:41
153 9530 Marius Egeberg   3:35:55 +47:41
155 3845 Ståle Sumstad Pedersen   3:36:00 +47:46
156 4540 Kristian Forsdahl   3:36:42 +48:28
157 4358 Nils Olav Hvidsten Holmestrand Sykkelklubb 3:37:18 +49:04
158 4336 Rolf T Follestad Aukra Sykkelklubb 3:37:20 +49:06
159 3716 Lasse Bergersen Bingsfoss SK 3:37:31 +49:17
160 4733 Amund Dotseth   3:37:55 +49:41
161 3986 Håvard Åsen Nygaard Toill sykkel 3:38:02 +49:48
162 3577 Stephan Lønsjø Follo SK 3:38:35 +50:21
163 4590 Einar Melfald Skagerrak Sportsklubb 3:39:12 +50:58
164 7044 Jørn Kåre Jensen FIRE 3:39:28 +51:15
165 7038 Anders Brun FIRE 3:39:43 +51:29
166 4239 Jon-Ivar Elvsveen IF Frøy 3:39:45 +51:31
167 4546 Morten Marius Wang Hansen Tollernes IL 3:39:48 +51:34
168 4764 Roger Holm Solør CK 3:39:59 +51:45
169 2657 Jonas Sivertsen IL Sverre 3:40:08 +51:55
170 4138 Arne Martin Harnes Harøy IL 3:40:09 +51:55
171 6273 Vegard Johansen VESTRINGEN IL 3:40:15 +52:01
172 6615 Stian Berg  Fillipsveen Team Tungen 3:40:18 +52:04
173 5291 Hans Kristian Skiaker Hadeland CK 3:40:19 +52:05
173 4944 Raymond Gabrielsen   3:40:19 +52:05
175 4656 Emil  Egeland   3:40:20 +52:06
176 3724 Kenneth Bye Fredrikstad Sykkelklubb 3:40:22 +52:08
176 4897 Karl Mats Øiseth Asker Skiklubb 3:40:22 +52:08
178 4541 Erik Gjershaug Sunndal 3:40:24 +52:10
179 5052 Roy Marius Wiik Sport 1 Gruppen 3:40:45 +52:31
180 4875 Simen Berntsen Rudi   3:41:17 +53:03
181 3112 Bjørn-Kristian Bratlie Sagene IF 3:41:31 +53:17
182 3630 Per Ivar Egeberg Hasle-løren IL 3:42:10 +53:57
183 5220 Anders Raunholm Stord SK 3:42:45 +54:31
184 9769 Jon Olav Grepstad Onkel Carbon Ræcing 3:43:05 +54:51
185 5124 Jørn Berge Privat 3:43:12 +54:58
186 4136 Ronny Gurrich Holmestrand SK 3:43:23 +55:10
187 4879 Morten Nordhagen Luftforsvaret 3:43:24 +55:10
188 8045 Paul Steffen Kleppe   3:43:27 +55:13
189 9834 Jan Henrik Olsnes Team Alvøen 3:43:53 +55:39
190 6250 Geir Fredsvik Team Superselma 3:44:07 +55:53
191 4141 Terje Haugen Valsøyfjord skytterlag 3:44:10 +55:56
192 6033 Øystein Gjerdsbakk   3:44:15 +56:01
193 5069 Thomas Hauglund Eidsvoll Sykkelklubb 3:44:20 +56:07
194 4589 Torbjørn Hilstad Melby Siemens AS 3:44:27 +56:13
195 4637 Stian Thomassen Team NorgesGruppen/Kolbotn Sykkelklubb 3:44:43 +56:30
196 5913 Truls Woldum Team Welhaven 3:44:44 +56:30
197 9048 Bjørn Simonsen Uno-X Hydrogen 3:45:06 +56:52
198 4025 Vegard Brude Wærås FYK 3:45:16 +57:02
199 9791 Stian Johansen Codan 3:45:40 +57:26
200 4211 Kristian Stubseid Team Superselma 3:45:44 +57:31
201 5837 Joacim Johansen Aktiv mot kreft 3:45:45 +57:31
202 4083 Andreas Johnsen Telenor / Team Tirsdagsintervallen 3:45:57 +57:43
203 4182 Glenn Thomas Nilsen   3:46:01 +57:47
204 4218 Olav Ulsaker Nordre Land IL 3:46:21 +58:08
205 4582 Richard Leistad Smaalenene SK 3:46:24 +58:10
206 3928 Edvard Børresen EUROSPAR Brumunddal 3:46:35 +58:21
207 5621 Tom Erik Kleven   3:46:53 +58:39
208 10126 Øyvind Dufseth   3:47:58 +59:44
209 6224 Kjell Magnus Bjørløw Løslisse/Sande SK 3:48:20 +1:00:06
210 6071 Kent Andre Lierhagen FC Sulten 3:48:42 +1:00:28
211 9091 Einar Dahl-Hansen Storebrand Sport 3:49:17 +1:01:03
212 5527 Øivind Østby-Berntsen   3:49:20 +1:01:06
213 6518 Morten Nygård Tveit il ROC 3:49:26 +1:01:12
214 4632 Martin John Sweeney Atlas Copco BIL 3:50:00 +1:01:46
215 2981 Ingvald Dynna Sagene IF Sykkel 3:50:35 +1:02:22
216 6267 Jarle Hovland V-Hosting AS BIL 3:50:54 +1:02:40
217 10335 Kristian Søviknes Fjell og sykkelservice 3:51:11 +1:02:57
218 5516 Anders Iversen   3:51:37 +1:03:23
219 9387 Andreas Rabben   3:51:45 +1:03:31
220 6106 Alexander Schau   3:52:53 +1:04:39
221 10314 Erlend Ystad-Deglum   3:53:07 +1:04:53
222 6744 Morten Nielsen   3:53:31 +1:05:17
223 5072 Fredrik Øverby   3:53:41 +1:05:28
224 6269 Rasmus Stoumann Jensen   3:54:25 +1:06:12
225 4850 Arild Tyrihjell Bøleråsen tråkkelag 3:54:55 +1:06:41
226 6569 Øyvind Øksnes   3:55:11 +1:06:57
227 1507 Pål Kristian Moen Sykkelridderne 3:55:32 +1:07:18
228 5680 Tesfit Tekle   3:55:51 +1:07:37
229 9859 Einar Torkilseng   3:56:04 +1:07:50
230 3971 Mats Lindh Hvaler IL Sykkel 3:56:32 +1:08:18
231 5897 Robert Steigedal Nordre Land IL 3:56:35 +1:08:21
232 4198 Vegar Saghaug Kvinnherad Sykkelklubb 3:56:45 +1:08:31
233 10505 Audun Svardal   3:56:52 +1:08:38
234 6012 Tom Kristian Dahl Stiftstaden Sykkelklubb 3:58:01 +1:09:48
235 5393 Øystein  Herstad Flora Ck 3:58:03 +1:09:49
236 1564 Marius Andersen Skogn IL Sykkel 3:58:05 +1:09:51
237 4842 Knut Arne Saastad   3:58:12 +1:09:58
238 6309 Trond Rismoen Norske Backer AS 3:58:27 +1:10:13
239 10195 Håvard Bringsli Team Bringsli 3:58:45 +1:10:31
240 6977 Paul Rogers   3:59:43 +1:11:29
241 4557 Kenth Hårsaker   3:59:51 +1:11:38
242 10599 Jostein Brattås   4:00:13 +1:11:59
243 7023 Fredrik Lamøy   4:00:19 +1:12:05
244 6155 Stian Isaksen Energima AS 4:00:54 +1:12:40
245 6284 Roar Kristiansen Statoil 4:00:57 +1:12:43
246 6157 Jon Matre Veien Tilbake 4:00:59 +1:12:45
247 6065 Arnt Erik Kroken   4:02:57 +1:14:44
248 9993 Gustav Gjestvang   4:03:55 +1:15:42
249 6479 Frode Hynne Bygg og Maskin 4:04:31 +1:16:17
250 10650 Jurijus Siskovas Litauen 4:04:48 +1:16:34
251 7612 Kaspars Kravalis Mapei 4:04:56 +1:16:42
252 6166 Marius Gundersen Bjørn Myhre Sport/Deler AS 4:05:36 +1:17:22
253 9949 Halvor Mellem   4:05:45 +1:17:31
254 5883 Hans-Petter Ruud Spkl Ceres 4:06:01 +1:17:48
255 6288 Kim Leisser Energima AS 4:06:12 +1:17:58
256 9069 Heming Windt   4:06:14 +1:18:00
257 10138 Christian Hellerud   4:06:32 +1:18:18
258 6123 Roy Tidemann Ekne IL 4:06:42 +1:18:28
259 6021 Thomas Ertresvåg Ålesund og Omegn Cykleklubb 4:06:43 +1:18:29
260 8057 Gjermund Lillehaug   4:06:50 +1:18:36
261 9773 Roger Hild Hansen Asko Sentrallager 4:07:28 +1:19:14
262 10114 Ola Buan Sande Sportsklubb 4:07:53 +1:19:39
262 7979 Martin  Bergendorff Klaveness 4:07:53 +1:19:39
264 6092 Julien Pigere FRENCH POWER TEAM 4:08:47 +1:20:33
265 6025 Vidar Fjerdrumsmoen   4:08:52 +1:20:39
266 10013 Kim Irvung Krutt og hantler IL 4:09:22 +1:21:08
267 5636 Espen Nybu Markeng BoligPartner 4:09:49 +1:21:35
268 5615 Sigbjørn Kampenes Geomatikk 4:10:04 +1:21:50
269 5635 Kristian Malnes Lunderseter I/L 4:10:30 +1:22:16
270 4727 Anders Brennhaug   4:10:56 +1:22:42
271 9254 Kim Dalgaard Nielsen   4:11:08 +1:22:54
272 4942 Jo-håvard Frengen Stiftstaden SK 4:11:13 +1:22:59
273 6074 daniel lødøen grebstad Nordøy Sykkelklubb 4:11:19 +1:23:05
274 9278 Eivind Thorsby Bjørn Myhre Sport 4:12:31 +1:24:18
275 7265 Martin Gråtrud NOTEAM 4:12:41 +1:24:27
276 4575 Tor Inge Langøien Team Elite 4:12:46 +1:24:32
277 9744 Jan Inge Byhring Team Trandum 4:13:04 +1:24:50
278 6439 Kåre-Gunnar Bergstøl IL Noringen / Nore Bygg AS 4:13:24 +1:25:10
279 6213 Andre Arnesen Eidsvoll 4:13:32 +1:25:18
280 10245 Christian  Johnsen Ellingard Gruppen 4:14:49 +1:26:35
281 8127 Kjetil Johansen Nordstrand Cycling Team 4:16:24 +1:28:10
281 10625 Jo Mork   4:16:24 +1:28:11
283 10626 Kenneth Nordahl-Pedersen   4:16:25 +1:28:11
284 7536 Anders Kristian Asdal Marthinsen & Duvholt 4:16:32 +1:28:18
285 10607 Roy Kenneth Kämpe Trondheim Elektroservice 4:17:29 +1:29:15
286 6508 Børre Midthaug Team Joker 4:17:39 +1:29:25
287 8852 John Baasland Andersen Holt IF 4:18:16 +1:30:02
288 5116 Henry Arnesen Solør CK 4:18:42 +1:30:28
289 10330 Kenneth Svendsen FIRE 4:19:09 +1:30:55
290 8013 Zerizgi Amare Gebremariam Lågen sykleklubb 4:19:18 +1:31:04
291 8090 Bjørgolfur Stefansson Forsvaret 4:19:21 +1:31:08
292 6109 Even Andre Skarstein   4:20:37 +1:32:23
292 5779 Jørgen Asmyhr Bøleråsen tråkkelag 4:20:37 +1:32:23
294 7654 Kjetil Sundbye Sande Sportsklubb 4:20:47 +1:32:34
295 7430 Johan Christian Hoff Stuan   4:21:02 +1:32:48
296 7128 Mika Falck-Hansen Team Coremine 4:21:05 +1:32:51
297 6053 Ivar Ihle Aron SK 4:21:47 +1:33:33
298 7814 Tommy Indgjerd Kif 4:22:29 +1:34:16
299 7435 Ole Thomas Sørli Hadeland CK 4:22:38 +1:34:24
300 9633 Erik Smistad   4:23:29 +1:35:15
301 8918 Hans Kristian Kvangardsnes Equinor BIL Bergen 4:23:30 +1:35:16
302 8858 Sven Ole Berland Equinor BIL Bergen 4:23:49 +1:35:36
303 4860 Reidar Heiberg Gruvelia SK 4:24:25 +1:36:11
304 5003 Jan Henning Nyhus Spkl Ceres 4:24:45 +1:36:31
305 8883 Christian Folkestad Equinor BIL Bergen 4:24:54 +1:36:40
306 7324 Erik Magnus Berntsen Onkel Carbon Ræcing 4:25:15 +1:37:01
307 8199 Kai Inge Blankenborg   4:26:10 +1:37:56
308 9820 Fredrik Mygland   4:26:40 +1:38:26
309 9517 Rune P Bakken Ottadalen SK 4:27:20 +1:39:06
310 7793 Bjørn Ketil Hamre Ellingard Gruppen AS 4:27:37 +1:39:23
311 9018 Per-Øyvind Mølmen Nittedal IL 4:29:59 +1:41:45
312 7180 Magnus Myrheim   4:30:45 +1:42:31
313 9884 Joseff Lopez-Araya   4:30:51 +1:42:37
314 8490 Stig Åsmund Olsen Hurrahølet krokkert og vinsmakerlaug 4:32:27 +1:44:13
315 7320 Sindre Berg   4:33:05 +1:44:51
316 9315 Mattias Eriksson Team finska Sisu 4:33:15 +1:45:01
317 10107 Tor Hellek Tollehaugen Alf Johansen AS 4:34:08 +1:45:54
317 6142 John Ove Omland   4:34:08 +1:45:54
319 10400 Juan Benito Wärtsilä Moss 4:34:12 +1:45:58
320 8860 Øystein Bjørkesett Bringefossen IL 4:34:14 +1:46:00
321 7136 Gøran Garnes   4:34:26 +1:46:13
322 9703 Geir Aasen O.B.Wiik A.S. 4:35:11 +1:46:57
323 7999 Eldar Engblom CC Lanterne Rouge 4:35:27 +1:47:14
324 6904 Øystein Fykse   4:35:52 +1:47:38
325 10255 Bernhard Köpke Team Bringsli 4:35:54 +1:47:40
326 9009 Leif Rune  Drønen Island Innovator 4:36:03 +1:47:49
327 9795 Gisle Kjellevold Sandefjord Roklubb 4:37:34 +1:49:20
328 8341 Håkon Busterud Bjørnstad Canon Innlandet 4:38:16 +1:50:03
329 7799 Rune Haugan Eina amfi treningsenter 4:38:33 +1:50:19
330 9534 STEIN ARE ESPNES Frøya sykkelklubb 4:39:33 +1:51:19
331 9648 Sindre Vangen Sparebank 1 Lom og Skjåk 4:39:38 +1:51:24
332 10327 Marius Lunde Thorstad Lillehammer ck 4:39:50 +1:51:36
333 8921 Tor Erik Langemyr Nanset IF 4:41:33 +1:53:20
334 7689 Petter Bjørgan   4:41:53 +1:53:39
335 8017 Sigurd Grimstad   4:41:57 +1:53:43
336 8913 Jan Kloster Island Innovator 4:42:52 +1:54:39
337 9061 Rune Martinsen 056 Uno-X 4:45:22 +1:57:08
338 9784 Anders Edin Holmsen Mosetertoppen Elite 4:45:29 +1:57:15
339 8957 Tobias Rotwitt Island Innovator 4:45:45 +1:57:31
340 7637 Henrik Poppius Lucky to Finnish 4:47:37 +1:59:23
341 7576 Jan-Erik Gussander Lucky to Finnish 4:47:38 +1:59:24
342 7601 Christian Jämsen Lucky to Finnish 4:47:39 +1:59:25
343 7603 Kim Kanervo Lucky to Finnish 4:47:40 +1:59:26
344 9498 Glenn Arvesen Sportsklubben Rye 4:47:52 +1:59:38
345 9686 Andreas Andre Myrvold   4:50:05 +2:01:51
346 4034 Rodney Storrud Miedler Klubb Sandwich 4:50:41 +2:02:27
347 9441 Geir Hage   4:50:43 +2:02:30
348 7631 Odd Vegar Olsen Vestre Trysil IL 4:51:14 +2:03:00
349 5417 Alf Marius Lundberg Aurskog Sparebank 4:51:42 +2:03:29
350 9554 Ørjan Hirth-Horvei Vossevangen CK 4:53:25 +2:05:11
351 8515 hugo verken   4:54:38 +2:06:24
352 6961 Thomas Nergård KnuserBrenden 4:54:56 +2:06:42
353 8223 Tom-Vidar Guneriussen   4:55:08 +2:06:54
354 9818 Ivar Moen   4:56:25 +2:08:11
355 9780 Leif Heier   4:59:10 +2:10:56
356 6692 Lars Granerød Milton Larvik Sportsklubb 4:59:12 +2:10:58
357 8949 Tor Olav Olesrud Trappefolket 5:00:03 +2:11:49
358 9011 Gunnar Gamlem   5:04:59 +2:16:45
359 8942 Jørn Langhelle Nordhus Equinor BIL Bergen 5:05:03 +2:16:49
360 8945 Tor Eivind Nybø Island Innovator 5:05:21 +2:17:07
361 9479 Thomas Koldgrov   5:06:07 +2:17:53
362 9328 Jan Morten  Halset Fjorden ck 5:07:07 +2:18:53
363 10367 Lars Rino Fjeldberg Glasopor AS 5:08:46 +2:20:32
364 9535 Thomas Fauske   5:09:47 +2:21:34
365 7401 Remi Myrvoll Equinor 5:10:57 +2:22:44
366 7847 Bjørnar Olsen Kirkens bymisjon Drammen 5:11:27 +2:23:13
367 9107 Ole Grundetjern   5:11:47 +2:23:33
368 7211 Kristian Strømmen Åskollen Sykkelklubb 5:11:59 +2:23:46
369 8355 Eivind Magnus Aarnes   5:12:27 +2:24:13
370 6713 Kenneth Hynne NORTURA 5:12:37 +2:24:24
371 8284 Espen Oldebråten Aron SK/ NorgesGruppen 5:14:14 +2:26:00
372 9027 Stian Haug Brav / SuperSelma 5:16:50 +2:28:36
373 8950 Ole Jørgen Olsbu Holt Idrettsforening 5:17:14 +2:29:00
374 9250 Jonathan Vrålstad Energima AS 5:17:25 +2:29:11
375 8479 Henning Megrund Nordic Choice Hotels 5:19:04 +2:30:51
376 8005 Endre Farberg Hardtråkk 5:20:21 +2:32:07
377 1832 Finn Moe Romeriksåsen sykkelklubb / Vardeåsen Sykkel 5:24:00 +2:35:46
378 9630 Arne Slaatsveen   5:25:19 +2:37:05
379 9548 Frode Hedlund   5:25:31 +2:37:17
380 10101 Rune Sandberg Holter RE Bygg Innlandet 5:26:10 +2:37:56
381 10087 Magnus Vemork   5:26:32 +2:38:18
382 10396 Kristian  Bakken Alt som durer 5:27:07 +2:38:53
383 8287 Stein Gunder Lie Olsen Uno-X 5:27:27 +2:39:14
384 8229 Kenneth Hansen Regnebua 5:30:08 +2:41:54
385 8054 Simon Larsen   5:30:37 +2:42:24
386 8364 Glenn Rømo Flugeim Racing 5:33:11 +2:44:57
387 8260 Asbjørn Loven Flugeim Racing 5:34:07 +2:45:54
388 10065 Raymond Smith Skanska Aktiv 5:34:57 +2:46:44
389 8951 Stian Olstad   5:35:33 +2:47:19
390 10142 Erik Øistad Hudoteket 5:37:15 +2:49:01
391 9982 Kai Erntsen Telenor Skien B.I.L. 5:37:16 +2:49:02
392 9178 Jasdip Singh Storebrand Sport 5:39:39 +2:51:26
393 8435 Bjørn Rudi Fjæreide   5:39:43 +2:51:30
394 9327 Jon-Terje Gaassand SpareBank 1 Østlandet 5:43:32 +2:55:18
395 9119 Magnus Sempler Holte   5:43:47 +2:55:33
396 9080 Labinot  Asani Storebrand Sport 5:50:08 +3:01:54
397 9455 Karsten Eriksen   5:52:05 +3:03:51
398 9010 Geir Olav Finsrud TeamSuperselma 5:53:57 +3:05:43
399 8454 Pål Sindre Hiåsen   5:54:08 +3:05:55
400 8531 Yngve Berre   6:05:20 +3:17:07
401 8343 Bjorn-Evert Van Eck Rasmussen MAMMOET 6:05:28 +3:17:14
402 7998 Ronny Endresen Sticos Bil 6:21:47 +3:33:33


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +