Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2018 - Menn 45-49 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 25. august 2018

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 45-49 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 907 Thomas M Knutsen Stovnerkameratene 2:49:37 +0:00
2 906 Yngvar Alexander Hansen MOCK/Hard Rocx team riders club 2:49:38 +0:01
3 898 Bjørn Ivar Ekberg Stovnerkameratene/Oslo Sportslager 2:51:28 +1:52
4 832 Tom Larsen Stovnerkameratene 2:51:38 +2:01
5 827 Trond Kvale Team Gåping 2:51:43 +2:06
6 913 Ola Østvold Asker Ck 2:51:52 +2:15
7 912 Gøran Syversen Kloppa Offroad Klubb 2:51:55 +2:18
8 919 Raymond Skoglund Sarpsborg sk / Driv Norge 2:52:31 +2:54
9 828 Torbjørn Kågen Aron SK/GCS 2:52:44 +3:08
10 895 Bjørn Steinar  Posaasen Sykkelridderne SK / Team Powerade 2:52:49 +3:12
10 773 Dag Arnesen Sandnes SK/Equinor 2:52:49 +3:12
12 793 Thomas Engebretsen Asker Ck 2:53:09 +3:32
13 786 Even Chiodera BOC/ Team Merida 2:53:17 +3:40
14 900 Rory Gundersen Stovnerkameratene 2:54:24 +4:47
15 854 Birger Rye Fana IL / Statoil BIL 2:54:25 +4:48
16 850 Arne Rettedal Equinor 2:54:30 +4:53
16 809 Sven Ove Hoel Gjensidige Sport 2:54:30 +4:54
18 818 Hans-Christian Norenberg Johansen   2:54:34 +4:57
19 794 Torfinn Evensen Skullerud SK - RunarExpressen 2:54:43 +5:07
20 860 Amund Saxrud Skogn 2:54:47 +5:10
21 808 Lars Hjelde Skogn IL Sykkel 2:55:00 +5:23
22 894 Stein Motrøen Kolbotn SK 2:55:01 +5:24
23 802 Bent Granby Follo Sykkelklubb 2:55:03 +5:26
24 784 Lars Bredvold Solør CK 2:55:04 +5:27
25 1176 Morten Bogerud Vollen Marinesenter / Bastardo 2:56:27 +6:50
26 872 Tore Vegard Sørum Nes Sportsklubb Sykkel / Eidsiva 2:56:28 +6:51
27 771 Per Øyvind Alvim Smaalenene SK / Sport1 2:56:29 +6:53
28 917 Thomas Eriksen   2:56:35 +6:59
29 901 Helge Kolstad Sagene IF Sykkel / ABB BIL 2:56:39 +7:02
30 830 Morten Langbråten Stovnerkameratene 2:56:41 +7:04
31 778 Robert Birkevaag Vestby sykkelklubb 2:57:00 +7:23
32 871 Anders Sønsthagen Kolbotn SK 2:58:51 +9:14
32 792 Kåre Enerhaugen Holmestrand Sykkelklubb 2:58:51 +9:14
34 1123 Jan-Erik Christiansen Driv IL 2:59:02 +9:25
35 810 Lars Atle Holm Green Machines / Driv IL Sykkel 2:59:03 +9:26
36 855 Cato Ryste Team bankettpartner Volda 2:59:04 +9:27
36 1079 Henning Aasen Åslia skilag 2:59:04 +9:27
38 914 Sindre Johan Næss Rye / Sport 1 2:59:07 +9:30
38 886 Ole Wasbø Sandnes Sykkelklubb 2:59:07 +9:30
38 815 Gøran Jakobsen Sandnes, ConocoPhillips 2:59:07 +9:31
41 869 Svein Stolsmo Trollheimen Sk 2:59:08 +9:31
42 996 Charles Granquist Kolbotn SK / DNB / Team Sportsmanden 2:59:09 +9:32
42 791 Morten Dunham Telenor BIL 2:59:09 +9:32
42 799 Malvin Fremmerlid Volda 2:59:09 +9:33
45 910 Frank Slevikmoen Norefjell CK 2:59:10 +9:34
46 849 Lars Pederstad Ck Øst 2:59:11 +9:34
47 887 Ole-Christian Østreng Høland Sykkel 2:59:12 +9:36
48 772 Ketil Andreassen Støren Ck/Siemens 2:59:13 +9:36
48 839 Gaute Moen Trollheimen Sk 2:59:13 +9:36
50 804 Lasse Gundersen Asker Ck 2:59:26 +9:49
51 896 Svein Erik Bakken eidskog sykkel 2:59:28 +9:51
52 875 Geir Thoresen Røa Sykkel 2:59:39 +10:02
53 867 Ole Petter Skårås SK Rye 2:59:41 +10:04
54 814 Bent Inglingstad Tollernes IL 2:59:47 +10:11
55 1245 Geir Ottesen Steinkjer CK 2:59:54 +10:18
56 864 Per Christian Brekke Sjøli Feiring IL 3:00:06 +10:29
57 1471 Stig Jonny Urke Sykkylven SK 3:01:01 +11:24
58 1100 Bengt Arne Storsveen CK Elverum 3:01:17 +11:40
59 1062 Dag Eivind Syverstad Moss CK 3:01:32 +11:55
60 819 Rune Morten Johansen   3:01:36 +11:59
61 1041 Jan Erik Ovli Kloppa Off Road Klubb 3:01:58 +12:21
62 1202 Kristian Gaarder CK Toten-Tråkk 3:02:09 +12:32
63 1272 Rune Vollan Gauldal SK 3:02:18 +12:41
64 890 Henrik Dam Drøbak sk 3:02:42 +13:05
65 1259 Odd Reistad Solheim Try 3:02:50 +13:13
66 1313 Lars Erik Lundberg Raufoss & Gjøvik SK/Kafteins Corner 3:03:01 +13:24
67 1501 Jørgen Botilsrud Bjørn Myhre Sport 3:03:02 +13:25
68 796 Henry Martin Forfod Sunnan Ck 3:03:12 +13:36
69 847 Kjell Vegard Opheim Gubbetrim 3:03:17 +13:40
70 1381 Arne Clausen Nitelva CK 3:03:23 +13:46
71 1396 Norvald Grønning Fosen SK 3:03:29 +13:52
72 1399 Hans Tore Halland   3:03:44 +14:07
73 873 Tommy Tangeland Moss CK 3:03:48 +14:11
73 908 Tor Egil Kaasa Skarphedin 3:03:48 +14:11
75 803 Eivind Gundersen Visma/Green Machines 3:03:53 +14:16
76 1495 Ola-Magne Liaskar CDC 3:04:00 +14:24
77 865 Odd Skailand Bogafjell Sykleklubb 3:04:01 +14:24
78 1599 Roy Johnny Hansen Fet Sykkel/ SK Rye 3:04:05 +14:29
79 891 Svein Arne Hansen Ullensaker CK 3:04:14 +14:38
80 1172 Lars Erik Berge Mosjøen og Omegn Cycleklubb 3:04:23 +14:47
81 1042 Jørn Pedersen Langesund sykkel og triathlon 3:04:29 +14:52
82 1430 Tommy Mørk Kongsberg IF Sykkel 3:04:33 +14:57
83 1231 Haagen Løvseth Lillehammer ck 3:04:37 +15:00
84 868 Frederik Solbrekken Veloclub 3:04:55 +15:19
85 846 Trond Olsen Ck Øst 3:04:57 +15:20
86 843 Jonny Olaussen Nes sp sykkel 3:05:03 +15:26
87 1169 Paul Aksel Authen Mjølkerampa 3:05:12 +15:35
88 1470 Øyvind Unhjem SK Rye 3:05:15 +15:38
89 1248 Ken Olav Phillips Savalen SK 3:05:49 +16:12
90 1607 Fridtjof Heyerdahl Lyn Ski 3:05:51 +16:15
91 1627 Magnus Langlien Drammen CK / Entreprenørservice 3:05:56 +16:19
91 1303 Morten Winsnes IF Frøy 3:05:56 +16:19
93 1290 Jan Helge Rafoss Kvinesdal Sykkelklubb 3:06:08 +16:32
94 1247 Raymond Pedersen Team Foss / Nitelva CK 3:06:14 +16:37
95 1234 Tommy Nerseth   3:06:25 +16:48
96 1416 Hans Petter Lade Bingsfoss SK 3:06:50 +17:13
97 1516 Torgeir Skogstad Frøy IF 3:06:51 +17:14
98 1409 Karl Andrè Hovde Kløfta 3:06:58 +17:21
99 1382 Richard Rybakken Dahl Raufoss og Gjøvik SK/Kafteins corner 3:07:00 +17:23
100 1473 Håvard Windelstad Asker Ck 3:07:01 +17:24
101 1391 Eirik Flaa Team Gåping 3:07:07 +17:31
102 1286 Eilif Gundersen Oppdal SK / Hydro BIL 3:07:10 +17:33
103 1458 Geir Strømland Bryne Triatlonklubb 3:07:14 +17:37
104 1460 Kenneth Aleksander Syversen Nes sp. kl. sykkel 3:07:17 +17:40
105 1803 Åsmund Johannes Hellesøy STORD 3:07:22 +17:45
106 1476 Morten Øvermo Rana Sykkelklubb 3:07:25 +17:48
107 2263 Jan Arve Svendgård Skogn IL 3:07:40 +18:03
108 1884 Jan Erik Olsen   3:07:47 +18:11
109 1900 Jon Bergundhaugen Hydro Oslo 3:07:54 +18:18
110 1239 Lars Nypan SK Rye 3:07:58 +18:21
111 1251 Øystein Rognerud Solør 3:08:12 +18:35
112 1161 Kjetil Amundsen   3:08:34 +18:57
112 1603 Henning Haugerud Follo SK 3:08:34 +18:57
114 1613 Snorre B. Johannessen Heistad Fysioterapi 3:08:37 +19:01
115 1454 Sigmund Sletvold   3:08:40 +19:03
116 1573 Bård Brækken TPWB C&C 3:08:41 +19:04
117 1696 Tormod Eggan RENNEBU 3:08:59 +19:22
118 811 Terje Holm Ottestad IL - Cannondale 3:09:00 +19:23
119 1622 Terje Kjørstad Driv IL 3:09:02 +19:25
120 2062 Gjermund Skaug Hvittingfoss Il 3:09:06 +19:29
121 821 Magnus Kirkerud Lillehammer ck 3:09:09 +19:33
122 1567 Roger Bakkestuen Brøttum IL 3:09:17 +19:40
123 1081 Chris Koren Holmenkollen CK 3:09:22 +19:45
124 1206 Anders Hevrøy Ringkollen Skiklubb 3:09:25 +19:48
125 1451 Robert Selvaag Team Superselma 3:09:26 +19:50
126 1698 Thomas Møskeland Lommedalen/DNV GL 3:09:31 +19:54
127 1876 Geir Wilhelmsen Team Gåping/Gulsjøen SK 3:09:32 +19:55
128 842 Nils Odden Savalen SK 3:09:34 +19:58
129 1380 Bjørn Børde LCK/Tine FRYA 3:09:37 +20:00
130 2101 Christian Svarstad Gudbrandsdal politiidrettslag 3:09:43 +20:07
131 1971 Geir Henry Bodahl Konnerud Sykkel 3:09:44 +20:07
132 1233 Rene Nerdrum   3:09:45 +20:08
133 1487 Ronny Skjølås Toten-Kranken CK 3:09:50 +20:13
134 838 Stian Majormoen Andebarkji 3:09:52 +20:15
135 1762 Sigurd Bakken Avinor 3:09:53 +20:16
135 1580 Stian Eide PonFit 3:09:53 +20:17
137 1472 Egil Wettermark   3:09:58 +20:21
138 1859 Ole Vemund Soug Asker CK / ABB BIL 3:09:59 +20:22
139 1984 Kjetil Finstad Elverum CK 3:10:05 +20:29
140 1877 Anders Øwre-Johnsen Øwre-Johnsen as 3:10:25 +20:49
141 1371 Ole Christian Bjørnerud Fjellfoten sk Osl-bil 3:10:27 +20:50
142 1799 Thomas Haug IF Frøy 3:10:43 +21:06
143 1370 Tom Bergan Fet Skiklubb sykkel 3:10:50 +21:13
144 1766 Vidar Berget   3:10:56 +21:20
145 2886 Frode Røttingen Røa IL 3:10:58 +21:22
146 1851 Nils Harald Schrøen Stiftstaden SK 3:11:04 +21:27
147 1363 Geir Ankarstrand Oslofjord Triatlon / IL Nedibunn 3:11:26 +21:50
148 2037 Henrik Motrøen   3:11:39 +22:02
149 1439 Lars Hugo Braadland Olsen Lørenskog cykleklubb 3:11:49 +22:12
150 1658 Jan Erik Sakshaug Steinkjer CK 3:11:53 +22:16
151 2306 Pål Jahr Driv IL 3:11:57 +22:20
152 1657 Ole Einar Rønning Glåmdal SK 3:11:59 +22:22
153 1865 Geir-Uno Stålnacke Aker Solutions 3:12:15 +22:39
154 852 Bjørn Risebrobakken Gruvelia SK/Intersport Kløfta 3:12:26 +22:49
155 1654 Ketil Røberg Molde CK 3:12:28 +22:51
156 2195 Rolf-Arne Halvorsen Nordea / Tryvann CK 3:12:30 +22:53
156 800 Jo Frøyen Forus & Gausel 3:12:30 +22:53
158 1693 Arild Olav Sagvold Stiklestad IL sykkel 3:12:41 +23:04
159 840 Henning Nilsen Ullensaker CK 3:12:45 +23:08
160 1432 Jan Robby Nilsen Fiskeklev Landeveisclub 3:12:46 +23:09
161 2008 Tore M Johnsen Geomatikk IKT / Stiftstaden SK 3:13:05 +23:28
162 1772 Tom Borza Liverpool SC 3:13:08 +23:31
163 1194 Kjetil Flenvold   3:13:11 +23:34
164 1998 Aage Hagen Asker Skiklubb 3:13:13 +23:36
165 1844 Per Christian Pettersen Moss CK /Fokus ski 3:13:14 +23:37
166 2704 Svein Åke Arntzen Coop Norge 3:13:16 +23:40
167 858 Carl Fredrik Rønningen Re Sykkelklubb 3:13:26 +23:49
168 1825 Jan Ove Larsen Brumunddal sk/si-BIL 3:13:27 +23:51
169 2091 Roger Anton Langaard Aron SK Sykkel 3:13:41 +24:04
170 1795 Bjørn Trygve Lohne Hansen   3:13:45 +24:08
171 2000 Arne Hatlen If Frøy 3:13:52 +24:15
172 1485 Bengt Neteland Aktiv mot kreft 3:13:54 +24:18
173 1863 Arild Stuldalen Biri IL sykkel 3:13:55 +24:19
174 1656 Lars Andre Røkke Skullerud Sportsklubb Sykkel 3:13:56 +24:19
175 1807 Leif Erik Hopsdal Fyllingen IL 3:14:01 +24:24
176 1774 Hendrik Brinks DNV GL 3:14:08 +24:31
177 1649 Kjetil Paulsrud Lillehammer ck 3:14:12 +24:35
178 2816 Mads Redigh Karlsen Oslofjord triatlon/Norconsult/IL Nedibunn 3:14:15 +24:38
179 1420 Jonas Ludvigsson Team Legstrong 3:14:16 +24:40
180 1888 Morten Grønn LCK 3:14:17 +24:40
181 1768 Tom Bjerregård   3:14:18 +24:41
182 1390 Kaare Andre Flood Lørenskog Cycleklubb, ØKOKRIM BIL 3:14:21 +24:44
183 1891 Lars Helge Hatlevik Raufoss & Gjøvik sykleklubb 3:14:29 +24:52
184 1421 Bjørn Roar Løkken Raufoss & Gjøvik SK 3:14:31 +24:54
185 1789 Jon Arne Grini KLP 3:14:33 +24:56
186 2004 Geir Høsøien   3:14:34 +24:58
187 1822 Øyvind Korpberget   3:14:35 +24:58
188 1912 Thorbjørn Merkesdal Sand IL Terrengsykkel 3:14:36 +24:59
189 1647 Pål Borge Nøklegård Holmestrand SK 3:14:46 +25:10
190 1661 Kjell Magne Sivertsen Bodø Terrengsykkel klubb 3:14:53 +25:16
191 2231 Lars Henri Myrer   3:14:54 +25:17
192 2248 Per Anders Røstad Skogn IL Sykkel 3:15:00 +25:23
193 2500 Eivind Hestad IL Norodd 3:15:01 +25:24
193 3062 Jon Magne Sæbbe Equinor BIL Bergen 3:15:01 +25:24
193 2054 Frode Pettersen Eidsvoll SK 3:15:01 +25:24
196 2100 Øyvind Solli Fet Skiklubb sykkel 3:15:03 +25:26
197 2417 Frode Gunnes Kozar OBOS BIL 3:15:12 +25:35
198 2696 Jørn Olaf Tørnby   3:15:14 +25:38
199 1204 Asbjørn R. Hansen Aron Sykkelklubb 3:15:16 +25:39
200 1447 Martin Sagen Hollmestrand sykkelklubb/Hydro 3:15:19 +25:42
201 2198 Vegard Harviken Forsvaret 3:15:22 +25:45
202 1614 Kennet Johansen Nordhordland SK 3:15:23 +25:46
203 3636 Frode Sønstabø Kvinnherad Sykkelklubb 3:15:30 +25:53
204 1777 Ian Ditlefsen Raufoss & Gjøvik SK/Kafteins Corner 3:15:42 +26:05
205 1185 Stig Eines Team Tore 3:16:01 +26:24
206 1699 Gisle Ring Roterud 3:16:03 +26:26
207 2376 Ståle Cock Boc 3:16:07 +26:31
208 1618 Ove Kalvatn Forus og Gausel sykkel - TPG 3:16:13 +26:36
209 1861 Ørjan Strand Svett og Mett/ Nammo BIL 3:16:28 +26:52
210 2623 Olaf Andre Klavenæs RunarExpressen 3:16:44 +27:07
211 1510 Geir S. H. Berge SK Rye 3:16:47 +27:11
212 1843 Jørn-Arve Pedersen Eidsvoll SK 3:16:53 +27:16
213 1892 Bjørn Røsten Team Foss 3:16:59 +27:23
214 3093 Christian Jahr Team Gåping 3:17:07 +27:30
215 2770 Rune Bjaarstad Follo SK 3:17:15 +27:39
216 2585 Kjetil Digre Rustad IL 3:17:24 +27:48
216 2393 Anders Hansen Kafteins Corner 3:17:24 +27:48
218 2383 Asle Finnesand Forsvaret/ NL Ski 3:17:32 +27:55
219 7605 Tor Ove Karlsson Bodø cykleklubb 3:17:33 +27:56
220 2103 Kjetil Bjørge Hurdal 3:17:35 +27:58
220 1428 Vegard Myrvang Kjose 3:17:35 +27:58
222 2389 Lars Grøtterød Milton Larvik Sportsklubb 3:17:39 +28:03
223 2373 Per Arne Botnan Full Rulle 3:17:44 +28:07
224 2007 Morten Johansen Ck Øst 3:17:45 +28:08
225 1810 Øystein Høisveen Brumunddal SK 3:17:50 +28:14
226 2076 Ketil Westeren Stor-Oslo Terrengsløpsklubb 3:17:53 +28:17
227 2431 Roland Michna   3:17:55 +28:18
228 2416 Aksel Kopstad Van Ameyde Norway 3:18:00 +28:23
229 844 Rune Hamann Olsen SK Rye 3:18:03 +28:27
230 2772 Anders Brøste Hydro Sunndal B.I.L 3:18:04 +28:27
231 10630 Rune Høydahl Sande SK 3:18:06 +28:29
232 3105 Jørn Hemma   3:18:13 +28:36
233 1776 Per Magne Degnes SSK 3:18:15 +28:38
234 1796 Ole J. Hansen Mjølkerampa SK 3:18:23 +28:46
235 3584 Martin Nordstrand Ålesund og omegen cyklekubb 3:18:24 +28:47
235 2764 Vidar Bakke Color Line 3:18:24 +28:47
237 2001 Erik Haugstulen Gruvelia SK 3:18:25 +28:48
238 3039 Atle Nordhaug Com4 BIL 3:18:33 +28:56
239 2067 Rune Stenbro Nes SK 3:18:36 +28:59
240 2094 Morten Løken CK Nittedal 3:18:37 +29:00
241 3281 Steinar Haugen Aktiv mot kreft 3:18:43 +29:07
242 1506 Trond Berget-Ausland Frogner IL Sykkel 3:18:49 +29:12
243 2055 Knut Rabbe Basement Rowing Club 3:19:00 +29:23
243 2589 Ulf Ellingsen Halden CK 3:19:00 +29:23
243 2170 Jon-Vegard Bjerknes Asker Ck 3:19:00 +29:23
246 2275 Stian Vestavik Aukra Sykkelklubb 3:19:02 +29:25
247 2261 Dag Storløkken Lørenskog CK 3:19:03 +29:26
248 2667 Børre Sundberg Asker Ck 3:19:07 +29:30
249 3012 Lars Johan Kalager Re sk 3:19:19 +29:42
250 2281 Edvard Haugland SsangYong Norge AS 3:19:25 +29:48
251 3021 Jan Erik Kroken Brumunddal SK 3:19:26 +29:49
251 2776 Morten Dyrberg Polar 3:19:26 +29:50
253 3069 Magne Trondmo Malvik IL sykkel / Nortura BIL 3:19:30 +29:53
253 1427 Eskil Andrè Moe Driv IL Sykkel 3:19:30 +29:53
255 3619 Frode Tofastrud Fjellfoten SK 3:19:38 +30:01
256 1585 Roger Framnes Nammo BIL 3:19:43 +30:06
256 2021 Hågen Kåshagen Næroset IL 3:19:43 +30:06
258 1697 Roar Lunna Brøttum il/sykkel 3:19:53 +30:16
258 1376 Frank Brenno Andebarkji TSK 3:19:53 +30:16
260 2790 Erling Rune Grønset Stiftstaden SK 3:19:55 +30:18
261 1496 Rune Osvold Tyrili/NTG 3:19:59 +30:22
262 2879 Svein Are Aasrum IL Runar 3:20:01 +30:24
262 2858 Anders Røste IL Runar 3:20:01 +30:24
262 3035 Jon Magne Nielsen Ranheim IL 3:20:01 +30:25
265 3287 Richard Spjudvik Follo SK 3:20:04 +30:27
266 2813 Hans Georg Kalager Re Sykkelklubb 3:20:06 +30:29
267 2885 Christian Nybø Kolbotn SK/ Telia Norge 3:20:10 +30:34
268 2405 Bjørn-Kåre Huseby SK Rye / DNB 3:20:14 +30:37
269 2303 Erik Noppi Glåmdal SK 3:20:15 +30:38
270 2186 Jens-Christian Eriksson Ågotnes Triathlonklubb 3:20:19 +30:42
271 2642 Torgeir Moen CK Støren 3:20:21 +30:44
272 2293 Tore Halvorsen Sparebank1 Østlandet 3:20:22 +30:45
272 3605 Fredrik Stangebye-Nielsen Team Thaugland 3:20:22 +30:45
274 3561 Christian Lamer Jensen AkerSolutions BIL 3:20:25 +30:49
275 3200 Baard Henningsen IF Frøy 3:21:10 +31:33
276 2172 Geir Morten Brandhaug Roterud IL 3:21:14 +31:37
276 1691 Anders Lindh Sarpsborg SK / NiSec BIL 3:21:14 +31:37
278 2277 Jon Einar Waaler   3:21:17 +31:40
279 3101 Arve Danielsen Albjerk Bil 3:21:22 +31:45
280 2989 Runar Aarseth Gausdal WSP Norge AS 3:21:23 +31:46
281 3611 Øyvind Sunde Novaform 3:21:28 +31:51
282 3184 Sverre Engelstad Asker CK/Birksport/ Skanska aktiv 3:21:29 +31:52
283 1577 Andrew John Downing Åsane Ck 3:21:37 +32:00
284 1853 John Rune Sjøli Gauldal SK 3:21:40 +32:03
285 1634 Erik Lundgård   3:21:46 +32:09
285 2698 Mads Nilsen Raufoss og Gjøvik sykkelklubb 3:21:46 +32:10
287 3840 Haakon Aschehoug   3:21:47 +32:10
288 2207 Leif Johnny Johannessen Sand IL Terrengsykkel 3:21:49 +32:12
289 2310 Martin Sigurd Kleven   3:21:50 +32:13
290 2766 Lars Bedin Skogn IL Sykkel 3:21:51 +32:15
291 2014 Roger Kjeldsberg Ck Toten Tråkk 3:21:52 +32:15
292 2638 Jarl Egil Markussen Kongsskogen IL 3:21:59 +32:22
293 2572 Per Ivar Berg Solør CK 3:22:00 +32:24
294 2686 John Brede Heggelund Brumunddal SK/Nortura 3:22:06 +32:29
295 3051 Erling Skard Kantega BIL 3:22:09 +32:32
296 4609 Per-Harald Saure-Thomassen   3:22:13 +32:36
297 4059 Jens Bj. Indergård Molde CK 3:22:14 +32:37
298 2664 Ulrich Spreng Deloitte BIL 3:22:15 +32:39
299 3047 Geir Johnny Rønningen Sande SpKl - Sykkel / ABB BIL 3:22:18 +32:41
300 4615 Marius Skåre   3:22:19 +32:43
301 1914 Kjell Magne Sunde Brav / Team SwixHardRocx 3:22:21 +32:44
302 3005 Erik Berger Husem Team Knusem 3:22:25 +32:48
303 2460 Øystein Soug   3:22:26 +32:49
304 2645 Lars Morten Myhr Team Gåping 3:22:27 +32:50
305 1566 Frode Arvnes   3:22:45 +33:08
306 2631 Thor Moshagen Linberg Thaugland trelast 3:22:49 +33:13
307 2180 Stig-Erlend Bærøy Orkla ck 3:22:50 +33:13
308 2683 Dag Christian Clausen Brannvakta Drammen 3:22:55 +33:18
309 4534 Tom Evensen Jotun BIL 3:22:59 +33:22
310 1849 Trond Røstadstuen Eina Sk 3:23:04 +33:27
311 8966 Peter  Schwigon Cycling-Team-Hannover 3:23:05 +33:28
312 3102 Trond Schreiner   3:23:10 +33:34
313 2875 Svein Venjum Sogn CK/ UiOBIL 3:23:12 +33:35
314 2688 Geir Lundsbakken Åslia skilag 3:23:14 +33:37
315 2812 Øyvind Johansen Molde CK 3:23:16 +33:40
316 3179 Kim Dahl Statnett BIL - BSG 3:23:29 +33:52
317 2255 Olve Slind Sagene IF Sykkel/Team Milslukern - Driv Trening 3:23:35 +33:58
318 3989 Jan Orderud Stovnerkameratene SK 3:23:36 +33:59
318 3669 Espen Rekedal Wæhler LCK 3:23:36 +33:59
320 3551 Arnt Magne Hernæs Halmsås & Omegn 3:23:41 +34:05
321 4392 John O'sullivan   3:23:46 +34:09
322 3020 Olav Kristiansen Equinor BIL 3:23:49 +34:13
323 1823 Arve Kristiansen IL Norodd 3:23:54 +34:18
324 2860 Tommy Skaugerud Eina Sportsklubb 3:24:15 +34:38
325 9878 Ingvar Brohaug NØK BIL Alvdal 3:24:20 +34:43
325 4398 Trond Rande Rakkestad Sykkelklubb 3:24:20 +34:43
327 2579 Roar Brevik Stiftstaden SK/ DNB B.I.L. 3:24:28 +34:52
328 2888 Kjell Arne Mehren GLITRE OFF-ROAD 3:24:30 +34:54
329 2501 Torstein Homb Gausdal Skilag / Cowi 3:24:35 +34:58
329 2463 Vegard Strand Rana Sykkelklubb 3:24:35 +34:58
331 3521 Einar Blom Coca Cola 3:24:38 +35:01
332 4676 Roger Nordby Team Foss 3:24:39 +35:03
333 4536 Aasmund Femsteinevik   3:24:44 +35:07
334 9062 Ole Rønningen   3:24:50 +35:13
335 2784 Morten Frøseth Kolbotn SK 3:24:54 +35:18
336 2995 Glenn Arne Gundersen Team Mc Nie 3:24:59 +35:22
337 3604 Eivind Sperre Lågen CK 3:25:00 +35:23
338 3034 Asgeir Murvold Stor-Elvdal sk 3:25:01 +35:24
339 1820 Åsmund Kleivenes Molde CK/Idrett Uten Alkohol 3:25:03 +35:26
339 2308 Anders Juell Dragonene 3:25:03 +35:26
341 3238 Arvid H. Prytz Nordstrand Namdal SK/ Oslo Brannkorps IL 3:25:06 +35:29
342 2680 Lars Aas Hurum CK 3:25:08 +35:31
343 4775 Lars Bjarne  Klævold Bergen CK 3:25:10 +35:33
344 1628 Joar Larsen Rennesøy Sykleklubb 3:25:13 +35:36
345 1784 Robert Engseth CK Elverum 3:25:17 +35:40
346 3208 Preben Idsøe Try 3:25:22 +35:45
347 3849 Tommy Clausen Raufoss og Gjøvik sykkelklubb 3:25:25 +35:48
348 3595 Dag Roar Rustad Glåmdal SK 3:25:28 +35:52
349 3819 Jørn Thorsen Geomatikk 3:25:31 +35:54
350 3095 Fredrik Lillemyr Handelsbanken BIL / SOT 3:25:34 +35:57
351 3056 Harald Stenersen Hamar Skiklubb 3:25:45 +36:08
351 3805 Knut Asle Sletvold Sand IL Terrengsykkel 3:25:45 +36:08
353 3106 Erlend Værdal Drøbak sykkelklubb 3:25:46 +36:10
354 3517 Espen Bergeli Aron Skiklubb/ABB BIL 3:25:49 +36:12
355 3075 Martin Weijers Rtv Vierakker-Wichmond 3:26:08 +36:31
356 2056 Kai Røstadstuen Eina Sk 3:26:09 +36:32
357 4046 Karl Olav Haram Equinor BIL 3:26:34 +36:57
358 2401 Torgeir Herstad Tambarskjelvar IL 3:26:46 +37:09
359 1833 Dag Anders Moldestad   3:26:55 +37:18
360 3038 Oddbjørn Nordang Ørsta SK 3:27:06 +37:29
360 3070 Thor Ivar Tryggestad Sparebank1 Markets 3:27:06 +37:30
362 3026 Anders A Lindstad   3:27:07 +37:31
363 3571 Terje Køste   3:27:13 +37:37
364 3642 Knut Farner   3:27:24 +37:47
365 2822 Dag Victor Kyvik Laerdal Medical 3:27:29 +37:52
366 3616 Jan Vidar Thormodsrud IL ROS SYKKEL 3:27:43 +38:06
367 2587 Arne Eik Gruvelia SK / Romerike Elektro AS 3:27:52 +38:16
368 4208 Peter Valdemar Stokbro   3:27:56 +38:19
369 3727 Tore Bråten Bårnås Luke the drifters running team 3:28:00 +38:23
370 3794 Hallgrim Sagen Korsvoll 3:28:04 +38:27
371 3744 Inge Jakob Hansen Mandal Cykleklubb 3:28:05 +38:28
371 4544 Tom Grendal   3:28:05 +38:29
373 2016 Snorre Kolseth Brumunddal SK 3:28:06 +38:29
374 3037 Magnus Nilholm Krokskogen CK/Team XO 3:28:11 +38:34
375 2610 Rolf Hustvedt Rye SK 3:28:15 +38:39
376 2247 Ståle Røhmen Re sk 3:28:22 +38:45
377 3641 Sven-Kåre Bunæs Eidsvoll SK 3:28:38 +39:01
378 2598 Christian Haugland Kløfta IL Sykkel 3:28:40 +39:03
379 2976 Boris Bubresko Holmenkollen CK 3:28:41 +39:04
380 2428 Morten Martinsen Modum CK 3:28:43 +39:06
381 3524 Roar Danielsberg Veldre løkendalen trimforening 3:28:45 +39:08
382 2777 Eivind Eide Breimsbygda IL Sykkel 3:28:48 +39:11
383 2099 Eystein Lund IF Fröy 3:28:53 +39:16
384 4164 Jonas Grave Kristensen Bergen CK 3:28:58 +39:21
385 4891 Svend Pettersen Inovyn Rabil 3:29:07 +39:30
386 2606 Knut Hodnebrog Blomsterringen 3:29:09 +39:32
386 10082 David Tofthagen Lillehammer ck 3:29:09 +39:32
388 3274 Espen Uthus   3:29:14 +39:37
389 2974 Roar Brænden Lillomarka skiklubb 3:29:18 +39:41
389 3284 Steinar Tørre Notodden sk 3:29:18 +39:41
391 2983 Rune Ellingseter Molde CK 3:29:19 +39:42
392 8887 Kenneth Gundersen   3:29:20 +39:43
392 4019 Marius Utsigt EiendomsMegler 1/Gran 3:29:20 +39:43
394 3958 Øystein Hurlen Haram CK 3:29:24 +39:47
395 3193 Sverre Grimstad   3:29:28 +39:51
396 3224 Thomas Ljungmann 3Dto1 as 3:29:29 +39:52
397 3913 Vidar Aunli Steinkjer Skiklubb 3:29:33 +39:56
398 2494 Ketil Gils IL Norodd sykkel 3:29:34 +39:58
399 4159 Glenn Kjær Tema Etac 3:29:42 +40:05
400 6525 Reidar Pedersen Kvinnherad Sykkelklubb 3:29:47 +40:10
401 3233 Morten Mosland   3:29:51 +40:14
402 3256 Jan Vidar Smenes Selje Challenge 3:29:52 +40:15
403 2580 Joakim Bruksås   3:29:55 +40:18
404 3088 Terje Bergset Ålesund og Omegn Cyckleklubb 3:29:57 +40:21
405 3534 Øystein Fahle IL Norodd sykkel 3:30:08 +40:31
405 3174 Marius Bostad Team Gåping Telenor 3:30:08 +40:31
407 2492 Arild Unnestad Skiptvet IL sykkel 3:30:09 +40:32
408 3860 Jørn Solbakken SI aktiv Lillehammer 3:30:15 +40:38
409 3262 Erling Strømsholm Norodd 3:30:17 +40:41
410 3731 Per Eivind Dhelie Spkl Ceres 3:30:22 +40:46
411 3532 Øyvind Evensen Åsbygda IL 3:30:23 +40:46
412 2690 Espen Selbæk Rye / BearingPoint 3:30:27 +40:51
413 3230 Hjalmar Krogseth Moe Fred. Olsen & Cos Sportsklubb 3:30:31 +40:55
414 3271 Tor Ove Torgersen BVB09 Norge 3:30:35 +40:58
415 2082 Lennart Chr. Olrik Team Gåping 3:30:37 +41:00
416 3624 Kjell Vormestrand CK Haugaland 3:30:38 +41:02
417 3036 Geir Nikolaisen Mosjøen og Omegn Cycleklubb 3:30:39 +41:02
418 3269 Ken-Ove Thomassen Diakonhjemmet sykehus 3:30:40 +41:03
419 3793 Stein Kjetil Rånes If Frøy 3:30:43 +41:06
420 3514 Hallvard Benjaminsen Stiftstaden SK / Telenor BIL 3:30:45 +41:08
421 2177 Haakon Braathu BKBIL/HCK 3:30:48 +41:11
422 3842 Eivind Egge Automateriell / Hellanor 3:30:50 +41:13
423 4530 Anders Edvardsen CK Elverum 3:31:06 +41:29
424 3788 Jørn Rokke IF Frøy 3:31:09 +41:32
425 4236 Tor Erik Heggøy   3:31:10 +41:33
426 2620 Per Morten Kiil Holmenkollen CK 3:31:14 +41:37
427 3250 Erlend Rotvik   3:31:19 +41:42
428 3945 Per Krister Halck Team Moment 3:31:21 +41:44
429 4409 Ivar Skjeggestad Team Powerade 3:31:22 +41:45
430 1802 Helge Hella https://bloggi.no/wattgutta/arkiv/8 3:31:23 +41:46
431 3185 Magne Enger Team tråbukken 3:31:28 +41:52
432 2470 Tommy Tønnesen Norgesgruppen 3:31:32 +41:56
433 4356 Trond Olav Horten Næroset IL/Gubbetrim 3:31:33 +41:57
434 2227 Ola Idar Løkken   3:31:35 +41:58
435 3210 Dag Otter Johansen Asker Ck 3:31:39 +42:03
436 4202 Frode Sletten   3:31:40 +42:03
437 3533 Jan Tore Fagertun TVK Sykkel 3:32:01 +42:24
438 2387 Kjetil Grongstad IL Skrim Ski 3:32:05 +42:29
439 4745 Ralph Fosse Forsvaret 3:32:06 +42:29
440 4397 Arve Kristian Pettersen Oppdal Sykkelklubb 3:32:08 +42:32
441 4005 Tore Solem ØSTO Ortopedisenter as 3:32:16 +42:39
442 2570 Kjetil Bekkelund Bull Ski & Kajakk/Bærum OC 3:32:27 +42:51
443 4171 Truls Lærum Åskollen sk 3:32:31 +42:54
444 4424 Geir Magne Vestby Hamar IL triatlon 3:32:58 +43:21
445 9503 Svein Bergerud Norefjell CK 3:33:01 +43:24
446 9275 Håkon Myrvang Trysil SK 3:33:11 +43:34
446 9980 Sindre Eftestøl   3:33:11 +43:34
448 2799 Arild Hegdal Skogn IL Sykkel 3:33:25 +43:48
449 3807 Håvard Solem   3:33:34 +43:57
450 3837 Bjørnar Reitan Ranheim Sykkel / Stiftstaden 3:33:37 +44:00
451 4771 Fredrik Ruud Johnsen Iowa State University Cyclones 3:33:40 +44:03
452 4400 Henning Roland Kafteins Corner 3:33:56 +44:19
453 3187 Jon Fjelldal Svarstad il sykkel 3:34:08 +44:31
454 2967 Odd Terje Bjarkøy CK Nittedal 3:34:17 +44:40
455 4215 Axel Thoren Veidekke 3:34:25 +44:49
456 5070 Espen Skrimstad Storebrand Sport 3:34:26 +44:49
457 8300 Marius Råstad   3:34:34 +44:57
458 4365 Stein-Egil Johnson IF Frøy 3:34:45 +45:08
458 5828 Frank Hustad Tysnes CK 3:34:45 +45:09
460 3212 Tore Langrusten Johansen Ottadalen SK 3:34:52 +45:16
461 4148 Geir Tore Holter Trollheimen Sk 3:34:57 +45:20
462 4128 Kjell Kristian Dørum   3:34:59 +45:22
462 2493 Rune Winum Hakadal IL 3:34:59 +45:22
464 3915 Tom Berg Team Foss 3:35:00 +45:23
465 4238 Inge Austeng   3:35:08 +45:31
466 4663 Kjell Heggelund Skogn IL 3:35:36 +45:59
466 3094 Hans Petter Bjørnerud Kildebo Kirkens bymisjon Drammen 3:35:36 +45:59
468 8903 Anders Hov Lommedalens IL/Storebrand 3:35:49 +46:13
469 4012 Roar Storsveen Nes sp.kl. sykkel 3:35:50 +46:13
470 9063 Håkon Markussen Telenor BIL 3:35:52 +46:15
471 3259 Kåre Roger Stokke If Frøy 3:36:14 +46:37
471 2486 Olav Abel Lindberg Skullerud sportsklubb 3:36:14 +46:37
473 4192 Ulf Prestegård Best før fest 3:36:20 +46:43
474 4436 Tore Bonge-Hansen Spræk-einnern 3:36:25 +46:48
475 4439 Tommy Kristiansen Toten-Kranken CK 3:36:29 +46:52
476 2030 Stener Løkke Tønsberg ck / Eik sykkel og Syre 3:36:31 +46:54
477 5086 Karl Thorbjørnsen HOC/Team BOB 3:36:34 +46:57
477 4746 Børge Gausdal Brødrene Gaus 3:36:34 +46:58
479 4835 Krister Sveinhaug Stiftstaden Sykkelklubb 3:36:36 +46:59
480 5012 Anders Ravik Follo SK 3:36:39 +47:02
481 2791 Kjell Gunnarshaug CK Haugaland / Equinor BIL Kårstø 3:36:45 +47:09
482 4885 Roy Warelius Inovyn 3:36:48 +47:12
483 3853 Jon Olaf Bergersen Erichsen & Horgen 3:36:49 +47:12
484 4314 Morten Riis Andersen If Frøy 3:37:03 +47:26
485 10231 Halvor Haugan   3:37:06 +47:30
486 4189 Kjell Harald Otterlei Sula sk 3:37:09 +47:32
487 3841 Vidar Dyvesether   3:37:15 +47:38
488 3956 Tore Herjuaune Ranheim Sykkel 3:37:18 +47:41
489 1595 Stein Olav Hagemo Norgeshus 3:37:20 +47:43
489 5253 Petter  Aas Team Gjøkeredet 3:37:20 +47:44
491 4565 Stein Karlsen   3:37:22 +47:45
492 4587 Roger Løfshus Ranheim Sykkel / EVRY 3:37:42 +48:05
493 5140 Snorre Evjen Norges Banks Idrettslag 3:37:43 +48:06
494 3946 Jan Eivind Halland Sandefjord BIL 3:37:47 +48:10
495 3214 Rune Karlsen Aron SK 3:38:03 +48:27
496 4644 Svein Olav Vestavik Aukra Sykkelklubb 3:38:12 +48:36
497 4687 Morten Buer Lørenskog Sykkelklubb LCK 3:38:19 +48:42
498 4586 Asgeir Lium Icopal BIL 3:38:21 +48:44
499 4581 Magnus Leiknes Gruvelia SK 3:38:24 +48:47
500 4367 Steinar Kili Energima 3:38:38 +49:01
501 2593 Arild Fladmark Ruiz Racing 3:38:41 +49:04
502 9147 Jonny Lunde   3:38:42 +49:05
503 2804 Terje Hollingsæter Lommedalen IL / TechnipFMC BIL 3:38:44 +49:07
504 3516 Thomas Berg   3:38:52 +49:15
505 4316 Knut Inge Astad Molde CK 3:38:53 +49:16
506 4113 Yngve S. Austegard   3:38:57 +49:20
507 2599 Svein Haugom Ottestad 3:39:01 +49:24
508 5461 Ola Tranum Fjellfoten sykkelklubb 3:39:02 +49:26
509 4743 magne flovikholm   3:39:09 +49:33
510 3802 Eddie Sjølie FINN.no 3:39:11 +49:35
510 4776 Truls Knutsen Eurofusion AS 3:39:11 +49:35
512 3801 Rune Kibsgaard Sjøhelle Hasle-Løren Sykkel 3:39:28 +49:51
513 2691 Thor Baxtervold TEAM NORGESGRUPPEN 3:39:29 +49:52
514 4880 Alexander Minge Thøgersen Moss maritime 3:39:36 +50:00
514 5057 Vidar Sollie Gauldal SK 3:39:36 +50:00
516 4874 Harald Jørgensen Team Unilabs 3:39:44 +50:07
517 4455 Geir Johansen Lillehammer ck 3:39:54 +50:17
518 4123 Martin Czernik Lidingö Cykelklubb 3:39:55 +50:18
519 4521 Tore Bjørkås Tønsberg CK 3:39:56 +50:19
520 4616 Øystein Skaare Lørenskog CK 3:39:58 +50:21
521 4311 Espen Abrahamsen Eramet 3:40:01 +50:24
522 4619 Arne Solevåg Sula sk 3:40:02 +50:25
523 3593 Trond Meckelborg Rognerud Bingsfoss SK 3:40:07 +50:30
524 2788 Jimmy Grindheim Equinor BIL 3:40:10 +50:34
525 4232 Frode Lervik PA Consulting 3:40:18 +50:41
526 4838 Rune Sæther TILLER 3:40:21 +50:44
527 9660 Are Langørgen Gauldal sykkelklubb 3:40:28 +50:51
528 4380 Øyvind Merli Høland Il Sykkel 3:40:31 +50:54
529 5264 Nils Støfringshaug Sandefjord sk/ Runar 3:40:36 +50:59
530 3019 Dag lennart Kristiansen Sula sk 3:40:39 +51:02
531 4383 Espen Myhren   3:40:40 +51:03
532 4447 Nils Christian Blakli KFAD 3:40:45 +51:09
533 3560 Stian Jakobsen Stiftstaden SK/Brødrene Dahl 3:41:01 +51:24
534 4671 Alf Rune Storleer-Tolo   3:41:02 +51:25
534 4888 Hans Høegh-Omdal BWOFFSHORE 3:41:02 +51:26
536 4922 Trond Borgan Stjørdals-Blink 3:41:11 +51:35
537 3656 Stein Are Olausen SK Rye 3:41:16 +51:40
538 5013 Per Erik Rotmo Sør-fron 3:41:20 +51:43
539 4960 Rune Heide Team Galskap 3:41:28 +51:51
540 4662 Rainer Nilsen Arendal CC 3:41:34 +51:58
541 3558 Karl-Olaf Høntorp Oppegård IL 3:41:56 +52:19
542 3942 Stig Giskegjerde Ålesund og Omengn Cykleklubb 3:41:58 +52:21
543 4753 Asbjørn Hansen Geomatikk / IF Frøy 3:41:59 +52:22
544 4904 Asgeir Elvestad Grenland Sykleklubb 3:42:05 +52:29
545 4186 Thomas Olafsen IF Frøy 3:42:11 +52:34
546 5065 Ole Torstein Skiaker Gran IL 3:42:19 +52:42
547 4689 Ove Rognstad HABIL 3:42:25 +52:48
548 5038 Harald Throne-Holst TEAM NORGESGRUPPEN 3:42:28 +52:51
549 4313 Dag Martin Amundsen   3:42:36 +53:00
550 4244 Brede Karoliussen Skarphedin IL 3:42:37 +53:00
551 8939 Jan Frode Neverdal Grimstad Sykleklubb 3:42:46 +53:10
552 4916 Magnus Bergh Team M & M 3:42:47 +53:11
553 4431 Kjetil Hunstad ByggTorget Ring Bygg A/S 3:42:50 +53:13
554 3614 Stein Tore Sørsveen Lillehammer CK / Brav Norway AS 3:42:56 +53:19
555 4013 Kenneth  Storvik-Olsen   3:42:58 +53:21
555 9021 Kim Syversen Ck Øst 3:42:58 +53:21
557 9213 Joakim Zander Atlas Copco BIL 3:43:11 +53:34
558 5082 Erland Nygård Kripos Il 3:43:12 +53:35
559 5425 Sindre Murud Binges Sihkkelsearvi 3:43:34 +53:58
560 5453 Tore Stensås Gauldal SK 3:43:37 +54:01
561 4415 Lars Petter Syversrud Odal sykkelklubb 3:43:39 +54:02
562 4804 Trond Opsal Brumunddal Sykkelklubb 3:43:41 +54:04
563 4846 Jo Tertnes Statoil/Tempo 3:43:44 +54:07
564 6286 Jostein Larsen Rambøll BIL 3:43:48 +54:12
565 5489 Bjørn Ove Mork Næroset il/sykkelgruppe 3:43:56 +54:19
566 4951 Sven Arne Wright Hagen   3:44:04 +54:27
567 5189 Pål Huseby Larsen Herkules sykkel 3:44:13 +54:36
568 5579 Trond Elstad Haram CK 3:44:15 +54:38
569 4984 Bjørn Eddi Leine   3:44:17 +54:40
570 4344 Bjørn Robert Groven Solstad Racing 3:44:30 +54:54
571 3780 Erik Nystuen   3:44:32 +54:56
572 5402 Michal Johnsen Haram CK 3:44:33 +54:57
573 5696 Jan Tore Bergheim Nitelva CK-Team Foss 3:44:36 +54:59
574 2254 Eivind Skarpodde   3:44:38 +55:01
575 1256 Rune Skaar Sula sk 3:44:48 +55:11
575 5121 Ronny Bekvik Ålesund OCK 3:44:48 +55:11
577 5223 Tommy Risan EIKER CK 3:44:49 +55:12
578 2843 Nils Jakob Nordenstrøm Team Gåping 3:44:58 +55:21
579 4213 Tony Svendsen Sande Sykkelklubb 3:45:00 +55:23
579 5814 Børre Bjerknes Gulbrandsen Le Tour De Bingen 3:45:00 +55:23
581 5647 Frode Olafsen   3:45:09 +55:32
582 6333 Geir Svehagen Forsvaret 3:45:17 +55:40
583 5706 Lars Ivar Østli   3:45:24 +55:47
584 5771 Richard Abrahamsen   3:45:27 +55:50
585 2107 Frode Øien Lørenskog CK 3:45:33 +55:56
586 5664 Anders Solhaug Ranheim IL Sykkel 3:45:34 +55:58
587 4004 Erlend L. Solberg Stiftstaden SK 3:45:35 +55:58
588 4260 Tormod Solem   3:45:36 +55:59
588 4143 John Hedlund Bingsfoss SK 3:45:36 +55:59
588 2978 Tom Disenbroen Moss CK 3:45:36 +55:59
591 4315 Peder Arntzen Fossum IF 3:45:43 +56:06
592 4963 Steinar Holm-Nordhagen Team Superselma 3:45:51 +56:14
592 4207 Rune Stenbro-Larsen SteLaBu 3:45:51 +56:14
594 3044 Geir Roaldseth Savalen SK 3:45:55 +56:18
595 4811 Eivind Røe Evry BIL/Savalen SK 3:46:02 +56:25
596 3967 Sverre Kåre Jørgensen Sula sk 3:46:10 +56:34
597 4393 Morten Paulsen Ottestad sk 3:46:17 +56:40
598 4437 Richard Hynne Team Foss / HCA Revisjon BIL 3:46:19 +56:42
599 4658 Henrik Ovastrøm Grenland SK 3:46:24 +56:47
600 3785 Kai Olav Pinslund Toten-Kranken CK 3:46:29 +56:52
601 5949 Per Gotaas   3:46:31 +56:55
602 4574 Kjell Rune Langfoss Team Skaret 3:46:32 +56:55
603 9910 Tore Jakobsen Kreftkampen 2018/Land CK 3:46:38 +57:01
604 9108 Espen Gustavson Atlas Copco BIL 3:46:56 +57:20
605 5183 Frode Kjos Acando BUSS 3:47:03 +57:26
606 4257 Børge Grindhagen Stiftstaden SK 3:47:12 +57:35
607 5541 Erik Johansen   3:47:14 +57:37
608 1767 Sveinung Bertelsen Sandefjord SK, Team Imap 3:47:16 +57:39
609 6967 Dan Lirhus Olsen Gruvelia SK 3:47:21 +57:45
610 5062 Ole-Jacob Storvik   3:47:35 +57:58
611 6638 Frode Heiestad   3:47:36 +57:59
612 6404 Vegard Olsen Norefjell CK 3:47:40 +58:03
613 4765 Svein Høksaas Mandal CK 3:47:45 +58:09
614 5508 Bård Haavardsholm Ekté CK 3:48:06 +58:29
615 2286 Tommy Eriksen Follo SK 3:48:10 +58:33
616 4517 Sverre Bergh SI aktiv Lillehammer 3:48:12 +58:35
617 9295 Johan Andreasson   3:48:16 +58:39
618 6059 Zielosko Jörg Golden Boys 3:48:18 +58:41
619 5080 Frode Verbaan Glåmdal SK 3:48:20 +58:43
620 5871 Dag W Nylander   3:48:29 +58:52
621 2898 Magne Killingstad Bjørn Myhre Sport 3:48:39 +59:03
622 5934 Thomas Fritzon CK Tønsberg 3:48:45 +59:08
623 4460 Per Eivind Jenssen Odal SK 3:49:18 +59:41
624 5676 Aslak Sætren Multiconsult 3:49:46 +1:00:09
625 5811 Roy Grøseth Herkules sykkel 3:50:08 +1:00:31
625 5203 Ronny Myhre Herkules sykkel 3:50:08 +1:00:31
627 3527 Christian August Deisz Telenor BIL 3:50:12 +1:00:35
627 3977 Jan Egil Martinsen   3:50:12 +1:00:35
629 6048 Audun Hovland Handelsbanken 3:50:20 +1:00:43
630 8855 Tor Reidar  Berge Island Innovator 3:50:31 +1:00:54
631 9697 Gunnar Rinde Sande Sportsklubb 3:50:36 +1:00:59
632 6589 Belaid Ikejder Norefjell CK 3:50:44 +1:01:07
633 6945 Klas Larsen   3:51:07 +1:01:30
634 5265 Pål Breng If Frøy 3:51:08 +1:01:31
635 5168 Bjarne Hønningstad Nlski 3:51:15 +1:01:38
636 4726 Geir Morten Brekken Sandnes Sykleklubb 3:51:18 +1:01:41
637 5034 Knut Johan Strøm NORTURA 3:51:24 +1:01:47
638 6995 Frode Stifjell Mosjøen og Omegn Cycleklubb 3:51:28 +1:01:51
639 3236 Roar Nerli CK Valdresekspressen 3:51:30 +1:01:53
640 4826 Jan Martin Solberg Kråkstad IL 3:51:38 +1:02:01
640 5479 Jørn Olav Bekkelund LCK 3:51:38 +1:02:02
642 4410 Pål Harald Fagertun Slemdal   3:51:52 +1:02:15
643 5420 Finn Leo Løseth Sula sk 3:51:57 +1:02:20
644 5288 Arne Husom Telenor BIL 3:52:01 +1:02:25
645 5790 Kjell Erik Baardseth Næroset IL Sykkel 3:52:17 +1:02:41
646 4606 Christer Aafloen Rinnan Boc 3:52:18 +1:02:42
647 3569 Tore Kristiansen   3:52:30 +1:02:53
648 4041 Thor Øivind Ødegaard   3:52:36 +1:02:59
649 5890 Carl Petter Simonsen   3:52:44 +1:03:07
650 4716 Dan Eigil Aurland Solør CK 3:52:50 +1:03:13
651 4953 Esben Hansen Nordic Choice 3:52:57 +1:03:20
652 8886 Øystein Grøstad Nesodden IF 3:53:01 +1:03:24
653 4552 Knut Erik Hovda Rye 3:53:41 +1:04:04
654 4795 Geir André Moksness-Skaug CK Elverum 3:53:50 +1:04:14
655 5163 Bjørn Vegard Herlyng Glåmdal SK 3:53:58 +1:04:21
656 5365 Trond Dalsheim Thaugland trelast 3:54:07 +1:04:30
657 4821 Stian Sletmoen   3:54:15 +1:04:38
658 10564 Jan Ivar Søli   3:54:20 +1:04:43
659 5252 Trond Arild Aanerud Full Rulle 3:54:27 +1:04:50
660 4894 Stig-Petter Bjørkedal   3:54:29 +1:04:52
661 6371 Rune Bakker Høland Sykkel 3:54:33 +1:04:56
662 5799 Espen Finjarn Spenst Lommedalen 3:55:03 +1:05:26
663 4729 Kurt Bugge Herkules sykkel 3:55:07 +1:05:30
664 5632 Trond J Lindman Service Satellites 3:55:13 +1:05:36
665 5501 Svein Roger Westengen Ullensaker CK / Vitec Softwaregroup 3:55:19 +1:05:43
666 6160 ingar sikkerbøl Driv 3:55:25 +1:05:48
666 5470 Rodgeir Viken Haram CK 3:55:25 +1:05:48
668 6035 Audun Gudbrandstuen Voss SK (Vossestrand sykkel og Aovelta) 3:55:33 +1:05:57
669 4986 Vidar Lillestu Caverion 3:55:34 +1:05:57
670 5158 Tor Arne Heiberg Odal SK 3:55:49 +1:06:12
671 10440 Jannich Hansen Sollie RGSK 3:56:09 +1:06:32
672 6361 Odd Arild Maarud Fjellfoten SK 3:56:11 +1:06:34
673 5703 Bernt-Olav Røttingsnes Seagarden BIL 3:56:12 +1:06:35
674 5403 Trond Lennart Jørgensen Ck Øst 3:56:32 +1:06:55
675 10535 Frank Y. Grøstad Aron SK 3:56:33 +1:06:56
675 4389 Gullik Opheim Nitelva CK 3:56:33 +1:06:56
677 5619 Bjørn Kjelland Veien Tilbake 3:56:36 +1:06:59
678 4806 Gisle Paulsen   3:56:41 +1:07:05
679 6032 Vidar Gjerdsbakk   3:56:43 +1:07:06
680 6487 Arnt Rune Karlsen Tveit il ROC 3:56:46 +1:07:10
681 5603 Terje Henden Ahlsell Norge 3:56:50 +1:07:13
682 4514 Gaute Haga Andersen   3:56:53 +1:07:17
683 9210 Christian Huitfeldt Whist Team Nortrail 3:56:57 +1:07:20
684 5886 Jørund Fluge Samuelsen IL Schnelle Füsse 3:57:07 +1:07:30
685 2574 Odd Magne Berge Holmestrand Sykkelklubb 3:57:10 +1:07:33
686 4518 Tom Roar Berntsen Ullensaker CK 3:57:26 +1:07:50
687 4978 Kenneth Klemetsen Sula sk 3:57:27 +1:07:50
688 4597 Stig Nilsen Fosen SK 3:57:37 +1:08:00
689 5704 Trond Arne Skillebekk Eidsvoll SK 3:57:44 +1:08:07
690 6760 Trond Rossvang Nattaklubben 3:58:09 +1:08:32
691 6974 Ole-Andreas Pettersen Sortimo AS 3:58:10 +1:08:34
692 7393 Magnus Løvold IL Norden 3:58:14 +1:08:37
693 9022 Sverre Torjuul Nittedal IL 3:58:18 +1:08:41
694 8344 Sigmund Jacobsen Heggedal Trim 3:58:21 +1:08:45
695 6119 Tom-Kjetil Syversen Ahlsell Norge A/S 3:58:22 +1:08:45
696 6393 Erik Johan Bjune Re sk 3:58:26 +1:08:50
696 3166 Eirik Berg Smith Stål 3:58:26 +1:08:50
698 5526 Eilert Vik Ottestad IL - Sykkel 3:58:42 +1:09:06
699 6006 Roger Bredesen   3:58:45 +1:09:08
700 10273 John Erlend Nygård   3:58:58 +1:09:21
701 3783 Sven Åge Pedersen Heggedal Trim CK 3:59:07 +1:09:30
702 6281 Ola Klashaugen Vinmonopolet 3:59:17 +1:09:40
703 6380 Geir Kronborg Mageli Camping 3:59:20 +1:09:44
704 5793 Ståle Elvebakk Skogn IL Sykkel 3:59:30 +1:09:53
704 7003 Kjell Arild Tharaldsen   3:59:30 +1:09:54
706 5159 Bjørnar Henden Kvam IL 3:59:41 +1:10:04
707 6877 Steinar Ausland   3:59:43 +1:10:06
708 6041 Håkon Heieraas Harøy IL 3:59:44 +1:10:07
709 10191 Kay Erland Bossum Søre Ål IL 3:59:45 +1:10:08
710 5243 Dag Tønder Nesøya IL 3:59:46 +1:10:09
711 5359 Espen Arneberg Børset Ekté CK 3:59:48 +1:10:11
712 6978 Hans-Martin Rogne Haram CK 3:59:53 +1:10:16
713 5823 Kjell Petter Hoel   3:59:54 +1:10:17
714 6576 Tommy Hugubakken Eidsiva bredbånd / Tynset 3:59:59 +1:10:22
715 6628 Einar Isaksen   4:00:00 +1:10:23
716 7457 Tov Lerheim Ørsta SK 4:00:11 +1:10:34
717 7476 Geir Åge Øye Ørsta SK 4:00:12 +1:10:35
718 5440 Lars Røise Røa/Aker Solutions 4:00:21 +1:10:45
719 10016 Fredrik Bang Kolstad Team Powertech 4:00:25 +1:10:48
720 2006 Espen Henrik Johansen Christiania Velociped Klubb 4:00:33 +1:10:56
721 6565 Wilhelm Westhagen   4:00:35 +1:10:58
722 4621 Per Olaf Steinsland   4:00:38 +1:11:01
722 4686 øystein Edvardsen   4:00:38 +1:11:01
724 9154 Geir Melby Fredrikstad 4:00:45 +1:11:08
725 6097 Thomas Rolland Satt CK 4:00:55 +1:11:18
726 6545 Jan Wiig Svendsen   4:00:59 +1:11:22
726 8348 Frode Gustad IL Norodd 4:00:59 +1:11:22
728 5909 Torkild Tørud   4:01:03 +1:11:26
729 9137 Stein-Håvard Landmark   4:01:04 +1:11:28
730 6560 Vallo Vardja Mapei 4:01:13 +1:11:36
731 5378 Ove Gjesdal   4:01:16 +1:11:39
732 10366 Tore Bye Glasopor AS 4:01:24 +1:11:47
733 9103 Lasse Fossnes   4:01:29 +1:11:53
734 7630 Jon Nyvoll Re-SK 4:01:38 +1:12:01
735 6824 Marius Østmoe   4:01:46 +1:12:09
736 6468 Frank Hagen Nettservice 4:02:07 +1:12:30
737 6540 Amund Strand Team Foss 4:02:09 +1:12:32
738 5602 André Heie Aktiv mot kreft 4:02:35 +1:12:58
739 3739 Alf Helge Fredheim   4:02:38 +1:13:01
740 5525 Kjell Søderholm Ahus BIL 4:02:47 +1:13:10
741 6736 Ole Kristian Lona   4:02:49 +1:13:12
742 9165 Tore Olsen   4:02:57 +1:13:20
743 9157 Terje Måseidvåg Crossfit Langevåg 4:03:10 +1:13:33
744 9164 Tor Olsen IF Trauma 4:03:24 +1:13:48
745 7600 Geir Johansen SK Rival 4:03:31 +1:13:54
746 10359 Bernt-Eivind Besseberg Nets Active 4:03:37 +1:14:00
747 10111 Ole Kristian  Moen   4:03:38 +1:14:01
748 7670 Sondre Versto Team Sport Norge 4:03:55 +1:14:18
749 10031 Petter  Lyster   4:04:10 +1:14:33
750 7841 Truyen Ngoc Nguyen   4:04:33 +1:14:56
751 9173 Roy Rinde Paroc 4:04:50 +1:15:13
752 5851 Terje Langklopp Svelvik Sykleklubb 4:04:57 +1:15:20
753 6600 Tristan Fox   4:05:04 +1:15:28
754 9113 Knut Haslund IF Trauma 4:05:05 +1:15:28
754 6051 Torgeir Haaland   4:05:05 +1:15:28
756 5565 Thomas Bjerkvoll Forsvaret 4:05:06 +1:15:30
757 4149 Per Dave Holtung Milslukern Sport 4:05:33 +1:15:56
757 6258 Helge Grinde GE Vingmed Ultrasound 4:05:33 +1:15:56
759 10547 Espen Bengston Tryvann Skisenter 4:05:38 +1:16:01
760 3549 Jone Harestad Tasta OSK 4:05:57 +1:16:20
761 6514 Louis Helge Nordstrand Sparebsnken Møre 4:06:01 +1:16:25
762 4561 Dan Arve Juvik Nord-Odal IL 4:06:25 +1:16:48
763 6399 Ketil Solvik-Olsen Samferdselsdepartementet 4:06:26 +1:16:49
764 8120 Morten Fernando Ringvold   4:06:41 +1:17:05
765 5778 Nicolay Aslaksen TEAM NORGESGRUPPEN 4:06:50