Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2018 - Menn 55-59 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 25. august 2018

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 55-59 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 879 Inge Valseth CK Victoria 2:52:26 +0:00
2 825 Frode Kolstad Molde CK 2:52:36 +0:09
3 820 Erling Kindem Stavanger Terrengsykkelklubb 2:52:46 +0:20
4 780 Reidar Bjørkli Asker Ck 2:54:26 +1:59
5 787 Geir Dahlen Stavanger Terrengsykkelklubb 2:54:36 +2:10
6 829 Erik Landheim   2:55:00 +2:34
7 862 Dag Silkoset Golar LNG 2:56:33 +4:06
8 904 Jostein Frorud Evry BIL 2:58:37 +6:11
9 817 Frank Johansen CK Elverum 2:58:55 +6:28
10 777 Øyvind Berg Frikransen 2:58:58 +6:32
11 835 Tore Lund Sand IL Terrengsykkel 2:59:00 +6:34
12 789 Christian Damhaug Bærum OCK / VBIL 2:59:25 +6:58
13 866 Håkon Skulstad SK Rye 2:59:30 +7:04
14 1167 Lasse Asheim   3:02:11 +9:44
15 1236 Paal Erik Nielsen Luth.No 3:02:17 +9:51
16 1164 Trond Kristian Andreassen Romeriksåsen SK 3:02:48 +10:21
17 880 Paul Vanberg Asker Ck 3:02:53 +10:27
18 853 Egil Rognstad Solør CK 3:03:00 +10:33
19 1173 Tore Bjerkrheim Andebarkji TSK 3:03:07 +10:40
20 1466 Jostein Torstenbø CK Haugaland 3:03:58 +11:31
21 1064 Hans Erik Tofte Overtoppen/ Lillehammer Cycleklubb 3:04:25 +11:59
22 1610 Stig Jacobsen Ørsta SK 3:04:41 +12:15
23 1488 Jørn Arild Thorvaldsen Harstad CK 3:04:48 +12:21
24 1213 Rune Holtze Jensen Moss CK 3:04:50 +12:23
25 1598 Normann Hansen Jotun BIL/Sandefjord SK 3:04:55 +12:28
26 1267 Knut Sælen Bergen CK 3:05:49 +13:23
27 1219 Geir Kjær Milslukern Sport 3:05:55 +13:29
28 790 John Gunnar Dokk Team Mosetertoppen Skiline / Lillehammer Cykleklubb 3:05:56 +13:30
29 1269 Ole Bjørn Tretterud Andebarkji TSK/Swix Sport 3:06:02 +13:36
30 1655 Morten Bakke Røed   3:06:04 +13:38
31 1197 Øyvind Gallefoss Lillehammer cykleklubb 3:06:05 +13:38
32 1276 Håkon Østberg Raufoss & Gjøvik SK/Kafteins Corner 3:06:50 +14:24
33 1005 Lars Hansen-Møllerud Solør CK 3:06:53 +14:27
34 1368 Rolf Berg Glåmdal SK 3:07:15 +14:48
35 1593 Alf Erik Hagebakken Gulsjøen sykkelklubb 3:07:37 +15:11
36 1175 Odd Bjørsvik Molde CK 3:08:14 +15:47
37 1266 Olav Sveum Raufoss og Gjøvik SK 3:08:25 +15:59
38 1179 Morten Brendlien Vang Skiløperforening 3:08:30 +16:03
39 1280 Yngve Aasum Equinor BIL Oslo 3:08:54 +16:28
40 1437 Svein Nygaard Tasta & Omegn Sykkelklubb 3:09:20 +16:53
41 1464 Ole Morten Thorsvik   3:09:25 +16:59
41 1242 Bård Olsen Kjekkas IF 3:09:25 +16:59
43 1261 Geir Staldvik Namdal SK 3:09:30 +17:03
44 801 Johan Gjesdahl Kristiansands CK 3:10:07 +17:40
45 1419 Bjarne Lie Solør cycleklubb 3:10:23 +17:57
46 1617 John Kalland Volda 3:11:06 +18:40
47 1481 Nils Einar Aase Equinor 3:11:15 +18:48
48 2640 Morten Mellemstrand ConocoPhillips / Sola CK 3:11:52 +19:25
49 1700 Ove Brun Sogn Ck 3:12:28 +20:01
50 2616 Kolbjørn Jektvik Team Vildestyrke 3:12:31 +20:05
51 1679 Thor Wiig Ragde Eiendom AS 3:12:32 +20:05
51 1616 Vegard Jonsrud SK Ceres 3:12:32 +20:05
53 1690 Tore Hagen BOC / Sopra Steria 3:12:38 +20:12
54 2270 Brede Tørudstad   3:12:42 +20:16
55 1615 Ulf Johansen Ullensaker CK/ Avinor 3:13:54 +21:28
55 2837 Jørn Tore Mikalsen Ottadalen SK 3:13:54 +21:28
57 1778 Jarle Dreierstad   3:14:26 +22:00
58 1987 Jens Otto Fredriksen Krokskogen Cycleklubb 3:14:37 +22:11
59 1277 Kai Jonny Østvold   3:14:42 +22:16
60 2096 Svein Silseth Gjemnes Sykkelklubb 3:14:43 +22:16
61 2085 Trygve S Deraas Tromsø CK 3:15:02 +22:36
62 2194 Petter Halvorsen   3:15:10 +22:43
63 2203 Arne Hjelle   3:15:11 +22:45
64 1854 Hans Skari SK Rye / LYN SKI 3:15:14 +22:47
65 2828 Hans Martin Lie Vestre Viken BIL 3:15:22 +22:55
66 1238 Bonde Nordset Lesja og Dovre Sykleklubb 3:15:24 +22:58
67 1889 Ole Anker-Rasch Overtoppen 3:15:27 +23:01
68 2477 Svein Rune Aaland Sandane SK 3:15:44 +23:17
69 1605 Jan Ove Henriksen Oppdal SK 3:15:55 +23:28
70 1763 Knut Becker Barkåker I.F 3:15:58 +23:31
70 2692 Morten Lunner CK Toten-Tråkk 3:15:58 +23:31
72 1801 Sigurd Heier Sportsklubben Ceres 3:15:59 +23:32
73 2163 Halvor Asphol Team Joker 3:16:03 +23:37
74 2250 Rune Sesaker CK Victoria 3:16:07 +23:40
75 1705 Per Kolstad Mangenfjellet Langdistanse 3:16:10 +23:44
76 3632 Gunnar Helleland Kvinnherad Sykkelklubb 3:16:13 +23:46
77 1842 Frank Pedersen Brumunddal sykle klubb 3:16:18 +23:52
78 1574 Arild Bunes Halden CK 3:16:34 +24:08
79 2634 Einar Lundgaard Njård 3:16:48 +24:22
80 2441 Arnfinn Oksavik Ulstein og Omegn Sykkelklubb 3:16:50 +24:24
81 3010 Roy Arild Johannessen Risør CK 3:16:56 +24:29
82 2800 Kjell Magnar Helland Stord SK 3:17:14 +24:47
83 2218 Ketil Krogstad Skogn IL 3:17:18 +24:51
84 1632 Per Jøran Lund Flatirons Bikers / KIF Sykkel 3:17:26 +24:59
85 2390 Tor Herman Gunhildstad Re sk 3:17:29 +25:03
86 1982 Aage Eliassen Molde CK 3:17:32 +25:06
87 2426 Øyvind Lundby BOC/Team Gåping 3:17:35 +25:09
88 2044 Bjørnar Næss Skogn IL 3:17:41 +25:14
89 2034 Roald Misje Misje Rederi A/S 3:17:59 +25:32
90 2415 Erik Klomsten Byneset il 3:18:10 +25:43
91 2022 Bjørn-Inge Larsen Helsedepartementet 3:18:14 +25:48
92 1837 Jan O Nytveit Kjelsås IL 3:18:22 +25:55
93 2009 Jan-Erik Johnsrud   3:18:23 +25:57
94 1894 Terje Stenberg Sandefjord Sykleklubb 3:18:28 +26:02
95 2287 Thomas Jenssen Njård / Milslukern Sport 3:18:30 +26:04
95 1817 Torkjell Karlsen Milton Larvik Sportsklubb 3:18:30 +26:04
97 2391 Ivar Halset Forsvaret 3:18:34 +26:08
97 2069 Olav Strømsvåg Andebarkji 3:18:34 +26:08
99 2189 Kjetil Gjesdal Arna SK/Powel 3:18:39 +26:12
100 1797 Trond-Magne Hansen Bardu IL sykkel 3:18:42 +26:16
101 2821 Kyrre Kvistad Kvam IL 3:18:52 +26:26
102 2763 Jostein Arnegard Andebarkji TSK/Equinor BIL 3:19:01 +26:35
103 2443 Lars Erik Olstad   3:19:03 +26:37
104 3067 Bjørnar Tollefsen Mangenfjellet Turlag 3:19:27 +27:00
105 1771 Hans-Morten Blikseth CK Toten-Tråkk 3:19:35 +27:09
106 2625 Gisle Kogstad Romerike Runners Team 3:19:40 +27:14
107 1434 Arild Nordstad Glitre offroad 3:19:55 +27:29
108 2215 Carl Kohl-Larsen Sand IL Terrengsykkel 3:20:05 +27:38
109 3083 Sigurd Helmen Gran il. 3:20:08 +27:42
110 2296 Geir Myrold Fossum IF 3:20:14 +27:47
111 2214 Kjell Rune Kjørren Ottadalen SK 3:20:15 +27:48
112 2236 Jonny Noppi Glåmdal SK 3:20:20 +27:54
113 2224 Terje Lundby Vang Skiløperforening sykkel 3:20:22 +27:55
114 1897 Steinar Klungtveit Sandnes Sykkelklubb 3:20:31 +28:04
115 2884 Trond Hammeren Hurdal IL Sykkel 3:20:35 +28:09
116 2818 Stein Kolstad Milton Larvik Sportsklubb 3:20:39 +28:12
117 1986 Sveinung Flaathen IF Frøy 3:20:44 +28:18
118 3197 Arne Hammerø Lyse BIL / Altibox 3:20:48 +28:22
119 2471 Eivind Johnsen Ulvin Boc 3:20:52 +28:26
120 2687 Bjørn Kleiven Gausdal/Energisenteret 3:20:58 +28:32
121 2450 Rune Rydland Archer 3:21:00 +28:33
122 2465 Svein Svendsen Halden CK 3:21:07 +28:40
123 2496 Anders F. Dege Fredrikstad Skiklubb 3:21:10 +28:44
124 2789 Harald Grøndahl TEAM NORGESGRUPPEN 3:21:15 +28:49
125 2406 Trond Sverre Huso Ullensaker 3:21:20 +28:53
126 2901 Bjørn Sæterøy Bjørn Myhre Sport 3:21:24 +28:58
127 2226 Sverre Løken Norske Studenters Roklub 3:21:49 +29:22
128 1978 Alf Dahl Vestbase AS 3:22:06 +29:39
129 2597 Geir Hammer   3:22:07 +29:41
130 3762 Randulf Kvalvik Paragrafrytter /Qhubeka 3:22:17 +29:51
131 2669 Lars Tallhaug Bingsfoss sykkelklubb 3:22:21 +29:55
132 2381 Arvid Eidså   3:22:28 +30:02
133 1962 Sverre Andresen   3:22:32 +30:06
134 2906 Gulleik Riksaasen Vågå IL 3:22:48 +30:22
135 2181 Per Helge Bævre Trollheimen Sk 3:22:59 +30:32
136 3032 Thorbjørn Michelsen CDC RACING TEAM 3:23:01 +30:34
137 2399 Odd Arne Hermstad Fosen SK / TINE 3:23:02 +30:36
138 2973 Jard Bringedal Koll IL 3:23:10 +30:44
139 3163 Tore Angelsen Frukt.no 3:23:13 +30:46
140 3267 Leif Sørensen Nortura/Rustad IL 3:23:46 +31:19
141 3073 Jakob Vik Skoger IL 3:23:49 +31:23
141 2041 Geir Arne Nilsen Brumunddal SK 3:23:49 +31:23
143 3608 Jan Erik Strøm Norautron 3:23:54 +31:28
144 2892 Bjørn Larsen Stiftstaden SK 3:24:15 +31:48
145 3729 Iver Dahl Telenor Lillehammer 3:24:35 +32:09
146 3635 Ole Kristian Ramsberg Nes sp.kl. sykkel 3:24:37 +32:11
147 1991 Steinar Gjersvold Gauldal SK 3:24:56 +32:29
148 1775 Geir Bø PwC 3:24:57 +32:31
149 3718 Arne Bjørndal   3:25:02 +32:35
150 2563 Ole Martin Almeli   3:25:09 +32:43
151 2700 Uno Ihlebakke Skiptvet il sykkel 3:25:11 +32:45
152 3767 Hallgeir Roald Langbråten Nammo BIL 3:25:14 +32:47
153 2662 Frank Solberg BOC / Bergodal 3:25:17 +32:51
154 1904 Kjetil Uhlen Stiftstaden SK / NTNU BIL 3:25:23 +32:56
155 3240 Sten Nymoen Aktiv mot kreft/EVRY 3:25:24 +32:58
156 3090 Frank Westlie Driv IL Sykkel 3:25:26 +32:59
157 3180 Finn Dreyer Gjensidige Sport 3:25:32 +33:05
158 1306 Arild Vestby Sarpsborg SK 3:25:49 +33:23
159 2602 Fred Magne Henriksen   3:25:57 +33:31
160 3100 Jonny Paulsrud Råde Bygg 3:25:59 +33:32
161 3535 Terje Flattum CK Toten-Tråkk 3:26:06 +33:39
162 3113 Per Hvitsten Re sk 3:26:11 +33:44
162 2368 Magne Bergslid Namdal SK 3:26:11 +33:45
162 2864 Torbjørn Snellingen Hadeland 3:26:11 +33:45
165 3626 Jan Istvan Vørøs Stord SK 3:26:19 +33:52
166 1992 Øystein Graffer Asker Ck 3:26:20 +33:53
167 2424 Jan Ivar Lervåg IL Norodd 3:26:30 +34:03
168 4161 Frank Knudsen   3:26:35 +34:09
169 3513 Per Ivar Antonsen Solør Cykleklubb 3:26:38 +34:12
169 2617 Terje Juliussen Varteig IL 3:26:38 +34:12
171 2840 Odd Bjørnar Ness Equinor BIL 3:26:47 +34:21
171 1965 Kåre Gunnar Bakke Veidekke 3:26:47 +34:21
173 3162 Pål Andresen Hassel 3:27:06 +34:40
174 1963 Terje Auestad Nittedal Banquet Racers 3:27:10 +34:44
175 3290 Edvin Johnsen Bingsfoss 3:27:15 +34:48
176 2814 Johnny Kalvatn Ørsta SK 3:27:22 +34:56
177 2569 Ole Barbakken Glåmdal SK 3:27:31 +35:04
178 2005 Jan Indsetviken Modum CK 3:27:36 +35:09
179 3795 Bernt Sagård Asker CK /Storebrand Sport 3:27:45 +35:19
180 2455 Roar Skaug Hedmarken Brannvesen 3:27:47 +35:21
181 3096 Rolf Arne Olsen HaldenCK 3:27:49 +35:23
182 3647 Øystein Aamodt Elverum CK/ Strandbygda IL 3:27:51 +35:25
183 3066 Jan Ole Tiller TVK / SpareBank1 SMN 3:28:23 +35:56
184 2432 Øystein Lars Mong   3:28:29 +36:03
185 4886 Knut Roger Aafos Grenland SK 3:28:41 +36:14
185 2162 Jan Otto Andresen DFI 3:28:41 +36:15
187 3006 Svein Åge Hustuft Jotun BIL / Runar IL 3:29:05 +36:39
188 3567 Sveinung Kirkelund   3:29:28 +37:01
189 3835 Stein Søbstad DNV GL 3:29:38 +37:12
190 4023 Ole Vikerhaug Fet skiklubb 3:29:44 +37:18
191 4132 Ola Feten Rustad IL 3:29:48 +37:22
192 3031 Kjell Messenlien Njård 3:30:05 +37:39
193 3519 Rune Bergsodden Moelven IL 3:30:13 +37:47
194 3587 Hans Georg Onstad   3:30:15 +37:48
195 3195 Runar Gundersen   3:30:16 +37:50
196 1848 Stein Rønning Stiftstaden SK/Gjensidige Sport 3:30:19 +37:52
197 3610 Øyvind Stubsjøen Hassel 3:30:38 +38:11
198 3203 Dag Holtop Driv IL 3:30:52 +38:26
199 4342 Jan Erling Grav SCK 3:30:55 +38:29
200 3592 Frode Rissmann Toten Kranken CK 3:31:02 +38:36
201 10652 Nils Vaglen Halden CK 3:31:03 +38:36
202 3246 Rune Reinsborg Nessegutten 3:31:13 +38:47
203 3820 Even Anders Tosterud Feiring IL 3:31:16 +38:50
204 2619 Øyvind Karsrud   3:31:18 +38:52
205 3831 Paul Østebø Tasta & omegn sykkel klubb 3:31:28 +39:01
206 3858 Harald Glæserud Bøverbru il. 3:31:35 +39:09
207 4836 Trond Svendsen Asker Ck 3:31:50 +39:23
208 6161 Per  Skogli Gjøvik skiklubb 3:32:15 +39:48
209 3749 Torbjørn Hundere Holmen IF Langrenn 3:32:19 +39:52
210 3607 Kristian Storsveen Nordbygda/Løten Ski-Sykkel 3:32:26 +40:00
210 2249 Ståle Samuelsen Stovnerkameratene 3:32:26 +40:00
212 4927 Steinar Bustad Asker Cyckleklubb 3:32:54 +40:28
213 4711 Bjørn Aksnes NORTURA 3:33:03 +40:36
214 3973 Stig Lyngstad Lyngstad Omegn I.L 3:33:04 +40:38
215 3273 Haavard Trøen MjøsSki 3:33:08 +40:42
216 2832 Øystein Lægreid Carlberg Velo Sarpsborg 3:33:25 +40:58
216 4935 Lars Erikssen Asker Ck 3:33:25 +40:59
218 3068 Tor Olav Trefjord Eidsvoll Sykkelklubb 3:33:33 +41:07
219 3079 Lars Ølstad ISIFLO 3:33:34 +41:08
220 4320 Thore Berntsen Ottadalen SK 3:33:40 +41:14
221 3058 Einar Stuve Biri IL 3:33:43 +41:17
222 10648 Jan Aasen CK Toten-Tråkk 3:33:51 +41:25
222 5132 Steinar Boye Arendal CC 3:33:51 +41:25
224 4156 Ditlev Johnsen TVK 3:34:04 +41:38
225 4372 Stein Kristoffersen Bærum OCK / BOC 3:34:13 +41:46
226 3003 Erik Homb Gausdal skilag 3:34:28 +42:02
227 3949 Roar Atle Hansen HABIL 3:34:38 +42:12
228 4170 Torgeir Lindtveit Follo SK 3:34:43 +42:17
229 1703 Jostein Mjønerud Østmarka IL 3:34:50 +42:23
230 3261 Asbjørn Strømberg Vestby Sykkelklubb / Nordox BIL 3:35:17 +42:50
231 2970 Sverre Kristian Bjølgerud Modum C K. 3:35:28 +43:01
232 2036 Jon Arve Moen Nitelva Cykelklubb / JapanPhoto 3:35:38 +43:11
233 3790 Arnt Ruud EIKER CK 3:35:40 +43:13
233 4604 Svein Pedersen Hof Sk AVD Joker 3:35:40 +43:14
235 4384 Hans Erik Myrene Halden CK / Nexans BIL 3:35:46 +43:20
236 4432 Egil Svinsaas Orkla ck 3:35:54 +43:28
237 3660 Anders Grendahl Ass-Jakobsen BIL 3:35:55 +43:29
238 10333 Jørn Lunde Veritas BIL 3:36:01 +43:35
239 4033 Kjetil Melvold   3:36:04 +43:37
240 3792 Leif Rønning CK Elverum 3:36:12 +43:46
241 4418 Sjur Bjarte Talstad Fossum 3:36:15 +43:48
242 4225 Gustav Wedel Jarlsberg Gyldne Eike 3:36:20 +43:54
243 4917 Jørgen Bergset Sandane SK 3:36:23 +43:56
244 3278 Harald Aas-Aune Tønsberg CK 3:36:27 +44:00
244 4412 Eirik Solheim Slå Brutter Klubben 3:36:27 +44:01
246 3186 Leif Eriksson Modum SK 3:36:43 +44:17
247 3585 Tor Nøstmo Malvik IL Sykkel 3:36:51 +44:25
248 9028 Arild Hustad SKCeres 3:36:52 +44:26
249 3594 Lars Tore Rongland NIH BIL 3:37:00 +44:33
250 4449 Are Indrelid Sogn Ck 3:37:03 +44:37
251 3955 Gunder Hellevig Kolbotn sykkelklubb 3:37:12 +44:46
252 3914 Steinar Austefjord Justagjerdskameratane Stord Sk 3:37:19 +44:52
253 4654 Olaf Aasen   3:37:23 +44:57
254 4634 Birger Amdal Sørgaard Namdal SK 3:37:41 +45:14
255 3512 Tore M. Andresen VFL 3:37:43 +45:16
255 10538 Arve Johannessen   3:37:43 +45:17
257 4664 Asbjørn Unhjem Glitre offroad 3:37:51 +45:25
258 3933 Geir Eide Orkla 3:37:53 +45:27
259 2647 Sigmund Nysveen Team Byggmakker Hønefoss 3:37:55 +45:29
260 2265 Frode Hermann Syvertsen CK Toten-Tråkk 3:37:56 +45:30
261 4134 Pål Furre   3:37:57 +45:30
262 4823 Jan Arild Slåtta Team Superselma 3:38:20 +45:54
263 5015 Kjell Rusti Sopra Steria 3:38:30 +46:04
264 4859 Hans Arve Byenstuen Brumunddal SK 3:38:32 +46:06
265 4941 Kjell Fossgård Bækkelaget 3:38:44 +46:18
266 5237 Magnus Svensson Dalslandspolisens IF 3:38:51 +46:24
267 2765 Erik Banks Bodø Terrengsykkelklubb 3:38:53 +46:26
268 4691 Geir Velta ABB BIL / Vang Skiløperforening sykkel 3:38:54 +46:28
269 4837 Njål Svingheim Konnerud IL 3:38:55 +46:28
270 3752 Ditlef M. Jacobsen IF Frøy 3:39:08 +46:42
271 3834 Petter Ståle Klokk Nordøy / Haram CK 3:39:43 +47:16
272 3639 Roar Martinsen Vang Skiløperforening sykkel 3:39:47 +47:20
273 4195 Olav Rønning Trollheimen Sk 3:39:49 +47:22
274 4416 Leif Sørsdal   3:39:53 +47:26
275 4787 Knut Lindås   3:39:56 +47:30
276 5074 Jo Kristian Bartnes Ringebu-Fåvang skiklubb 3:39:58 +47:31
277 4140 Knut-Ola Haug CK Victoria 3:40:06 +47:40
278 3221 Jan Kvæstad BEERENBERG SERVICES AS 3:40:22 +47:56
278 5160 Bruno Henning   3:40:22 +47:56
280 4229 Bjørn Østlie Ottestad sk 3:40:28 +48:02
281 3171 Kjell Vidar Bidne Andebarkji TSK 3:40:39 +48:12
281 4425 Petter A. Winther Uno-X/BOC 3:40:39 +48:13
283 4333 Bjørn Ove Eriksen Åsane Ck 3:40:41 +48:14
284 4201 Erik Skirstad Evry Bil Vang Sklf 3:40:48 +48:22
285 4754 Klaus Willy Hansen Mjølkerampa fk 3:40:50 +48:23
286 4542 Kristian Gløersen Aksjeselskapet Mira 3:40:58 +48:32
287 3537 Tor Atle Follestad I.L.Norodd 3:41:11 +48:44
288 4011 Jonny Storbråten Rustad IL 3:41:14 +48:48
289 4744 Kurt Magnus Fosse   3:41:15 +48:48
290 3216 Peter W. Kirkebø Sula sk/Mørenett 3:41:18 +48:52
290 4199 Lars A Sangnæs Eina Sportsklubb 3:41:18 +48:52
292 4551 Bjørn Holstad Lørenskog CK 3:41:19 +48:52
293 4210 Torgeir Strøm Ottestad Il Sykkel 3:41:20 +48:53
294 4714 Kjetil Anshushaug Oppdal SK 3:41:30 +49:03
295 4626 Kjell Runar Strupstad Driv IL Sykkel 3:41:33 +49:07
296 5115 Andreas Andresen   3:41:35 +49:09
297 5214 Terje Roar Olsen Storebrand Sport 3:41:36 +49:10
298 3863 Erik Berg Solør CK 3:41:40 +49:13
299 3859 Harald Nordhagen BRØTTUM SYKKEL 3:41:50 +49:24
300 4635 Roger Tangen eidskog sykkel 3:41:53 +49:26
301 5283 Torgrim Eikeland   3:42:05 +49:39
302 5067 Rune Frisvold Nexus Sport 3:42:08 +49:41
303 5173 Otto Jerstad Lørenskog CK 3:42:09 +49:42
304 5345 Roger Bjugn SK Rye 3:42:19 +49:52
305 9057 Trond Nesbakken Nexans 3:42:31 +50:04
306 2977 Lars Busterud Vang Skiløperforening sykkel 3:42:33 +50:07
307 3219 Geir Kvello Namdal SK 3:42:39 +50:12
308 4205 Åge Solheim Friskis&Svettis Lillehammer 3:42:41 +50:15
309 2984 Rune Evensen   3:42:43 +50:17
310 4766 Geir Iversby Fredrikstad Sykkeklubb 3:43:08 +50:41
311 4617 Ivar Slåttsveen BetonmastHæhre 3:43:15 +50:48
312 4317 Erling Bendiksen KLP 3:43:18 +50:51
313 4931 Gunnar Egset   3:43:42 +51:16
314 4853 Øystein Wangsholm Aibel 3:43:50 +51:24
315 2453 Dag Sannerhaugen Eidsvoll Sykkelklubb 3:43:52 +51:26
316 5078 Espen Juell Skanska Aktiv 3:43:55 +51:29
317 5677 Jørn Talåsen   3:43:57 +51:30
318 4974 William Karlsen Fet skiklubb/sykkel 3:44:12 +51:45
319 4678 Torgrim Elvstedt Sandefjord Sykleklubb 3:44:31 +52:05
320 6144 Gjermund Kyllerud Gruvelia 3:44:39 +52:13
321 5195 Jan Terje Lund Fjellfoten SK 3:45:03 +52:37
322 4325 Steinar Christensen Familiepresset 3:45:05 +52:39
323 2773 Håkon Bull Tønsberg CK 3:45:28 +53:02
323 10063 Toralf Skrede CK Sotra 3:45:28 +53:02
325 6568 Stein Ødegaard Glitre Energi bil 3:45:57 +53:31
326 9076 Morten Andresen IF Frøy 3:46:06 +53:40
327 3778 Terje Nansen DnB 3:46:15 +53:48
328 4602 Martin Oppegaard BSF 3:46:16 +53:50
329 9827 Mats  Nilsson Team Maxprestasjon 3:46:17 +53:50
329 4952 Hans Hanestad RC Boysen 3:46:17 +53:51
331 2873 Per Morten Torvildsen   3:46:21 +53:55
332 3220 Olav Kvelstad Trollheimen 3:46:22 +53:55
333 4446 Jan Ove Tvervåg TVK/ Azets 3:46:32 +54:06
334 5232 Kjetil Stenhammer Nokia BIL 3:46:41 +54:14
335 5043 Hans-Petter Trondsen Ullensaker CK 3:46:44 +54:18
336 4800 Erik Norheim Sopra Steria 3:47:08 +54:42
337 2448 Geir Rismyhr Høland IL / Høland og Setskog Elverk 3:47:35 +55:09
338 5714 Pål Johnson Hurum CK/If Skadeforsikring 3:47:45 +55:19
339 6011 Arne Bøe Tranby Øl & Sykkel 3:47:50 +55:24
340 4549 Gunnar Herregården Gausdal skilag 3:47:51 +55:25
341 5881 Tor Olav Runde Skakkebu turlag / Skullerud SK 3:47:55 +55:29
342 5199 Arild Midtbø Syvde IL 3:47:58 +55:32
343 4881 Terje Usken   3:48:04 +55:38
344 4142 Tor Wilhelm Havåg Ulstein og Omegn Sykkelklubb 3:48:09 +55:42
345 4335 Geir Finseth Austrått 3:48:53 +56:27
346 5369 Pål Ehrnst Evry BIL 3:49:08 +56:41
347 4725 Bjørn Blomstrand Bærum CK 3:49:37 +57:10
348 4527 Trond Håkon Bråthen   3:49:40 +57:14
349 3961 Kjell Ivar Iversen Solør CK 3:50:03 +57:37
350 4946 Kristian Gladheim Aurskog Sparebank/Nortura 3:50:28 +58:02
351 5396 Leif Petter Haagestad Itelligence 3:50:32 +58:05
352 5180 Ragnar Kirkeby Eidsvoll SK /Ullensaker CK 3:50:45 +58:19
353 5211 Tor Nordskog Harpefoss IL 3:50:50 +58:24
353 5521 Arne Nervik Keystep 3:50:50 +58:24
355 4797 Rolf-Anders Mørch Modum CK 3:50:51 +58:24
355 6769 Arnt Gunnar Solberg Sil-bil 3:50:51 +58:24
357 4857 Sverre Sigurd Aarmo Sarpsborg sykleklubb 3:50:52 +58:26
358 4618 Stein Arve Sogge   3:51:00 +58:34
359 9897 Jan Ola Skarpnord MjøsSki 3:51:02 +58:36
360 4667 Erik Gravermoen   3:51:17 +58:51
361 4752 Øyvind Hagen Bingsfoss SK 3:51:24 +58:58
362 5843 Per-Kristian Kneppe Fet skiklubb 3:51:28 +59:01
363 5827 Sverre Th. Huse Overtoppen 3:51:54 +59:27
364 6352 Ivar Arne Waagen Moss CK 3:52:02 +59:36
365 4069 Torgeir Gulbrandsen Moss CK 3:52:14 +59:48
366 5877 Magne Orderløkken Nokia BIL 3:52:35 +1:00:09
367 3099 Ole Johan Sæther Rauma Sykkelklubb 3:52:36 +1:00:09
368 5643 Glenn Neubert   3:52:43 +1:00:17
369 5582 Bjørn Engen SK Rye / Rambøll 3:52:46 +1:00:20
370 5000 Steinar Arne Nordal Syvde IL 3:52:50 +1:00:23
371 5783 Tom Erik Bjerkeengen Amfi Treningssenter Eina 3:53:01 +1:00:35
372 5662 Bernt Skaalvik ÅF Advansia 3:53:13 +1:00:47
372 5995 Erik Arentz-Hansen IF Frøy 3:53:13 +1:00:47
374 5008 Joel Allan Pantin KCK 3:53:17 +1:00:51
375 5123 Pål Henning Berg Vang Ski og Sykkelforening 3:53:22 +1:00:55
376 5181 Ulf Kirkemo   3:53:24 +1:00:57
377 5683 Tor Tynes TAFJORD BIL 3:53:32 +1:01:06
378 5930 Arnfinn Rismyhr Rismyhrs 3:53:34 +1:01:08
379 5041 Kjell-Arne Torgauten   3:53:37 +1:01:10
380 5936 Roy Erik Olsen Follo SK 3:53:39 +1:01:13
381 4067 Morten Berg   3:53:45 +1:01:19
382 4652 Trond Aarstadberg Holmestrand SK 3:53:56 +1:01:30
383 5042 Erik Torkelsen   3:54:00 +1:01:34
384 4790 Per Kristian Lund Vind IL 3:54:02 +1:01:36
385 5454 Carl Henrik Strand Eidsvoll SK 3:54:05 +1:01:39
386 5129 Jarle Steinar  Bjørdal Ørsta SK 3:54:10 +1:01:43
387 4912 Per Viggo Andersen Bingsfoss SK 3:54:40 +1:02:13
388 4977 Atle Kleivdal Geilo 3:54:44 +1:02:18
389 10511 Lars Einar Sørvik Averøy Cycleklubb 3:54:59 +1:02:32
390 4430 Jan Petter Aasen Ørskog sykkelklubb 3:55:01 +1:02:34
391 9200 Ole Petter Tomter Asker Sk 3:55:02 +1:02:35
392 3768 Dagfinn Knoph Larsen Fossum IF 3:55:43 +1:03:16
393 5263 Kjetil Bjørnsrud   3:55:46 +1:03:19
394 5999 Svein Bergersen Årnes sport 3:55:49 +1:03:22
395 5641 Gyrd Nannestad Team Refling Limousin/Ringsaker Almenning - IF 3:56:03 +1:03:36
396 5848 Roar Oskar Kulseth Schindler/Stjørdal 3:56:29 +1:04:03
397 9267 Frode Johan Fjellanger   3:56:31 +1:04:05
398 6541 Jan Strømsrud   3:56:40 +1:04:14
399 6008 Jacob Broen   3:56:42 +1:04:16
400 5111 Jostein Almås   3:56:48 +1:04:22
401 3213 Kjell-Otto Jørgensen   3:57:08 +1:04:42
402 6270 Dag Johannessen Asker Triatlon 3:57:15 +1:04:48
403 7156 jerome kelleher   3:57:20 +1:04:53
404 5113 Johs. Andersen Norsk Hydro 3:57:42 +1:05:16
405 6581 Tor Johan Tangerud Frogner IL 3:57:56 +1:05:29
406 4854 Hans-Ivar Aalerud If Frøy 3:58:00 +1:05:34
407 6222 Lars Bjønness Team Gjøkeredet 3:58:04 +1:05:38
408 5428 Sjur Georg Mæland fanail 3:58:06 +1:05:39
409 9339 Karl-Petter Jacobsen Mosjøen og Omegn Cycleklubb 3:58:09 +1:05:43
410 7392 Hans Petter Lønning MjøsSki 3:58:10 +1:05:44
411 5084 Knut Løyland Eramet 3:58:15 +1:05:49
412 6314 Alf Aage Sandbakk PwC 3:58:16 +1:05:49
413 5226 Knut Rønningen Ottadalen SK 3:58:36 +1:06:10
414 5559 Per Erik Berger CK Sotra 3:58:45 +1:06:18
415 5472 Idar Weiseth IL SKARPHEDIN SYKKEL 3:58:50 +1:06:24
416 6398 Odd Finnesand Nortura - Personlig CC 3:59:00 +1:06:33
417 7039 Steinar Cook   3:59:19 +1:06:52
418 6080 Tore Midtlie Energima AS 3:59:34 +1:07:08
419 6350 Tore Westerheim   3:59:39 +1:07:13
420 6081 Tor Olaf Moseby Moss CK 3:59:45 +1:07:18
421 4805 Terje Os Nesthun Brumunddal SK 3:59:48 +1:07:21
421 6159 Ole Christian Myhren Søre Ål 3:59:48 +1:07:22
423 4721 Tore Bjark IF Frøy 3:59:56 +1:07:30
424 6156 Tore Syver Larsen   4:00:00 +1:07:33
425 5196 Christian Nørgaard Madsen Multiconsult BIL 4:00:11 +1:07:44
426 6070 Dag Johnny Lian Andebu IL 4:00:23 +1:07:57
427 9019 Ole Gunnar  Plassen Skarphedin 4:00:26 +1:07:59
428 6801 Stig Johansen ålesund og omegn cykelklubb 4:00:31 +1:08:05
429 5537 Tormod Sørum Handelsbanken BIL/Trøsken IL 4:00:41 +1:08:14
430 5558 Odd Henning Bentsen Norefjell CK 4:00:53 +1:08:27
430 5595 Geir Grønnesby NORTURA 4:00:53 +1:08:27
432 6034 Per Harald Gjerstad Bærum om Omegn Cykleklubb (BOC) 4:00:59 +1:08:33
433 7227 Per Arne Williksen Blue Water Shipping 4:01:03 +1:08:36
434 5782 Aksel Berget Rena IL Sykkel 4:01:07 +1:08:41
435 5451 Eivind Stangeland   4:01:13 +1:08:47
436 5570 Jostein Bø Powel AS 4:01:17 +1:08:50
437 5684 Ståle Ulvan Ålen IL 4:01:18 +1:08:51
438 5857 Geir Løland PetrOl 4:01:30 +1:09:04
439 5114 Jan Andreassen Ottestad sk 4:01:37 +1:09:10
440 5418 Hans Jacob Lundbye Møller bil 4:01:59 +1:09:33
441 5545 Gunnar Olav Flatøy   4:02:03 +1:09:37
442 5845 Atle Kornberg   4:02:11 +1:09:44
443 4547 Jan Haugerud Fjellfoten SK 4:02:17 +1:09:51
444 4661 Bård Eikeland Kolbotn SK 4:02:26 +1:09:59
445 5701 Stig Juvik   4:02:55 +1:10:29
446 6030 Claus Fritzner   4:03:15 +1:10:49
447 6112 Freddy Skjenken Team Skjenken 4:03:22 +1:10:56
448 5791 Kristoffer Dale   4:03:38 +1:11:12
449 4901 Luis Romundstad Heming 4:03:47 +1:11:21
450 6172 John Moljord Team Galskap 4:03:52 +1:11:25
451 4018 Morten Tømte   4:03:59 +1:11:33
452 5697 Rune Tveiten Skarpnes Rør AS 4:04:02 +1:11:36
453 9221 Erling Svein Bjørdal BMM 4:04:03 +1:11:37
454 2780 Morten Engen Veien Tilbake 4:04:18 +1:11:52
455 6289 Jürgen Liebe   4:05:06 +1:12:39
456 5661 Tore Skaaden VolvoTruck Center 4:05:07 +1:12:40
457 6244 Frank Eriksen   4:05:11 +1:12:45
458 5629 Ole Kristian Langård Bingsfoss SK 4:05:12 +1:12:46
459 5597 Tommy Hansen Veien Tilbake 4:05:33 +1:13:07
459 5947 Terje Rønning Sand IL Terrengsykkel 4:05:33 +1:13:07
461 3543 Rune Gløersen SSB 4:05:40 +1:13:13
462 4772 Roger Jørgensen mmp 4:05:56 +1:13:29
463 5858 Ingar Løvlund DnB 4:06:08 +1:13:42
464 5818 Jostein Haugen   4:06:10 +1:13:44
465 6499 Odd Arild Lehne Team Coremine 4:06:31 +1:14:05
466 5205 Halfdan T. Mælum Solør CK 4:06:41 +1:14:14
467 5200 Jan Mikkelrud   4:06:47 +1:14:20
468 5350 Trond M. Borch Kranor AS 4:06:50 +1:14:24
469 3542 Tom Gjetrang Team Norgesgruppen Asko 4:06:56 +1:14:29
469 9041 Terje Hagen Lillehammer CK /Telenor BIL 4:06:56 +1:14:29
471 5249 Vidar Georg Ydse Otra Il 4:06:59 +1:14:33
472 5911 Jan Peder Vangen Vang skiløperforening, sykkel 4:07:06 +1:14:40
473 6784 Sindre Ulvestad   4:07:17 +1:14:51
474 6084 Geir Mørken Re sk 4:07:29 +1:15:03
475 6319 Tore Severinsen Søndre Høland idretts og ungdomslag 4:07:31 +1:15:05
476 5665 Magne Solheimsnes Geomatikk 4:07:33 +1:15:07
477 6136 Per Aas   4:07:41 +1:15:14
478 6498 Øyvind Larsen   4:07:46 +1:15:20
479 5898 Oddgeir Stensby Halmsås&omegn Skilag 4:08:00 +1:15:33
480 7362 Odd Hjelvik Hjelvik 4:08:21 +1:15:55
481 6230 Tommy Bunæs Halden Skiklubb/Nexans 4:08:22 +1:15:56
482 6532 Tom Skyrud Forskningsrådet 4:08:32 +1:16:05
483 6476 Rune Hjelseng Telenor Driv 4:08:35 +1:16:09
484 7213 Svein-Erik Sund Eltek Cykleklub 4:08:36 +1:16:10
485 4868 Odd Arvid  Johannessen BB Høvik CK 4:08:58 +1:16:31
486 6072 Rolf Longva Nordøy IL 4:09:07 +1:16:40
487 7345 Jan Gunnar Falstad   4:09:08 +1:16:42
488 6597 Torstein Zachariassen Bos hamar 4:09:13 +1:16:46
489 9698 Tor Magne Storbæk   4:09:15 +1:16:49
490 6938 Wiggo Krogstad Ck Øst 4:09:39 +1:17:13
491 7001 Arild Teigen Ranheim Sykkel 4:09:44 +1:17:17
492 8952 Arvid Omtvedt Team Superselma 4:09:53 +1:17:27
493 4898 Morten Andersen Halden SK 4:09:55 +1:17:28
494 6990 Hans-Åge Skjenken Team Skjenken 4:10:06 +1:17:40
495 6066 Evert Kruithof Halden 4:10:10 +1:17:43
495 7214 Johnny Sundnes   4:10:10 +1:17:44
497 6661 Runar Bråten ABB B.I.L. 4:10:11 +1:17:45
498 6240 Steinar Elgvin Nortura BIL 4:10:38 +1:18:11
499 5450 Thron Sperre Olsen Uno-X 4:10:42 +1:18:16
500 6322 Frode Skarstein Vest CK 4:10:55 +1:18:29
501 6343 Lars Ove Vestbø Ølen IL 4:11:01 +1:18:34
502 6374 Tom Ivar Finskud Lørenskog CK 4:11:20 +1:18:54
503 6745 Erik Nygård   4:11:40 +1:19:13
504 6111 Egil Skjefstad Follo SK 4:11:45 +1:19:18
505 6341 Tore Unnerud Mjølkerampa SK 4:11:51 +1:19:25
506 6804 Henrik Kiær Engelschiøn Gartner BIL 4:11:55 +1:19:29
507 6285 Willy Kvilten Hauerseter SK Sykkel 4:11:57 +1:19:31
508 6449 Bjarne Dahl Team RSA 4:12:45 +1:20:18
509 5698 Arild Bjørkedal   4:12:54 +1:20:27
510 5907 Kåre Toven   4:13:07 +1:20:41
511 6228 Roy Braaten DYNEA 4:13:08 +1:20:42
512 6588 Gunnar Eikrem Syvde IL 4:13:20 +1:20:53
513 5852 Espen Larsen ELLCO Etikett Trykk 4:13:41 +1:21:15
514 6295 Roald Løseth Fræna Sykkelklubb 4:14:08 +1:21:42
515 10419 Arild Egge Egen 4:14:11 +1:21:45
516 5708 Ivar Manger   4:14:17 +1:21:51
517 7218 Harald Sørensen Lillomarka Sliklubb 4:14:24 +1:21:58
518 6242 Truls Enger Hellerudtåppen Våksne Menn 4:14:36 +1:22:10
519 6332 Knut Sveen Vang Skiløperforening sykkel 4:14:41 +1:22:14
520 7209 Søren Stryhn   4:14:43 +1:22:16
520 6776 Knut Strøm Hurum CK 4:14:43 +1:22:17
522 6000 Jan-Ivar Bergsland Sarpsborg Sykleklub 4:15:04 +1:22:38
523 7187 Jan Olav Nilsen   4:15:07 +1:22:40
524 9078 Dyre Antonsen Hamar politi 4:15:20 +1:22:54
525 7359 Tore Helmersen   4:15:23 +1:22:56
526 4957 Johannes Haukåssveen Sjusjøen IL 4:15:46 +1:23:19
527 6531 Bjørn Erling Skramstad   4:15:54 +1:23:27
528 6907 Odd Petter Habbestad Bømlo sk 4:16:10 +1:23:43
529 5574 Bjørn Erik Dammen Brødrene Slakk 4:16:21 +1:23:55
529 6552 Bjørn Asle Teige Equinor / Bømlo SK 4:16:21 +1:23:55
531 6682 Torvald Fossestøl   4:17:21 +1:24:54
532 7153 Svein Harald Jacobsen Frogner Sykkel 4:17:33 +1:25:07
533 5573 Bjørn Dammen Kongsberg 4:17:48 +1:25:22
534 6317 Ove Sanna   4:17:51 +1:25:24
535 6268 Lars Magne Jensen Grimstad Sykleklubb 4:18:34 +1:26:08
536 9497 Ola Espelien Etnedal 4:19:14 +1:26:47
537 6017 Gunnar Engen Atina BIL 4:19:36 +1:27:09
538 5638 Rune Martinsen Syljuåsen Kafteins Corner 4:20:05 +1:27:38
539 5625 Tom Kristoffersen Miele 4:20:24 +1:27:58
540 7235 Sverre Aae Asker Ck 4:20:29 +1:28:02
541 7485 Jan Erik Haugen TOBIL 4:20:39 +1:28:12
541 10585 Jan Oluf  Kjeldsrud LAND CK 4:20:39 +1:28:12
543 7461 Karl Arne Borgerud Oppegård IL 4:20:42 +1:28:15
544 7718 Svein Leth-Olsen Austrått SK 4:20:54 +1:28:27
545 5786 Knut Bratsberg Geomatikk 4:21:12 +1:28:46
546 7129 Thor Falleth Team Caruso 4:21:16 +1:28:50
547 6329 Jon Andreas Steen Drammen Slalåmklubb 4:21:36 +1:29:10
548 7378 Odd Harald Karlsen   4:21:37 +1:29:11
549 7468 Jon Erik Thunold   4:21:49 +1:29:23
550 5901 Bård E Strauman DNB Sykkel 4:22:00 +1:29:34
551 7226 Per Morten Wang Osbakken IL Avd. Øl & Spaserklubb 4:22:45 +1:30:18
552 9224 Tore Carlsen Tjøme 4:22:57 +1:30:31
553 6477 Bjørn Holm Ranheim IL 4:23:08 +1:30:41
554 10486 Åsmund Pettersen Team Byggmakker Hønefoss 4:23:18 +1:30:52
555 9325 Bjørn Gundersen Solør CK 4:23:46 +1:31:20
556 6780 Lars Sørby   4:24:04 +1:31:38
557 7426 Tommy Stenbakken Milton Larvik Sportsklubb 4:24:19 +1:31:52
558 8937 Geir Ståle Monsen Island Innovator 4:25:14 +1:32:48
558 10522 Flemming Vejsnæs OK Sorø 4:25:14 +1:32:48
560 6905 Roar Garder   4:25:24 +1:32:58
561 9988 Ole Ingvald Førland TOBIL 4:25:49 +1:33:22
562 9903 Carl R. Rud RUD rørlegger as 4:26:27 +1:34:01
562 7633 Thomas  Owen Moss CK 4:26:27 +1:34:01
564 6946 Petter Larsen   4:27:11 +1:34:45
565 6716 Ole Håkonsen Modum CK 4:27:17 +1:34:51
566 6817 Jim Kvernberg Nesset CK 4:27:19 +1:34:52
567 6874 Rune Alvseike Ck Haugaland / Veidekke Bil 4:27:40 +1:35:14
568 6542 Odd Arne Stuan   4:27:48 +1:35:21
569 9688 Svein Åge Torgersen   4:28:42 +1:36:15
570 7117 Arne Dalsveen Skolla Ck 4:29:13 +1:36:46
571 10465 Kjell Lundvollen Biri Pjall & Pedal 4:29:23 +1:36:56
572 6512 Kai Roger Nilsen   4:29:28 +1:37:02
573 5334 Ola Austad Sand IL Terrengsykkel 4:29:47 +1:37:20
574 6085 Cato Maarud ALSO 4:29:49 +1:37:22
575 6939 Ole Kristian Krosby Rødenes IL 4:30:18 +1:37:52
576 6929 Kjell Werner Johansen Hellerudtoppen Våksne Menn 4:30:52 +1:38:26
577 7132 Geir Fossheim Lierbyen 4:31:08 +1:38:41
578 9768 Bjørn Gregersen   4:32:19 +1:39:53
579 9242 Arild Hatløy   4:32:37 +1:40:11
579 7558 Christian Endregaard DnB 4:32:37 +1:40:11
581 6131 Henning Wold Høle IL sykkel 4:32:42 +1:40:16
582 7196 Frank Petersen Hafslund 4:33:05 +1:40:39
583 7120 Håvard Eek   4:33:37 +1:41:11
584 7181 Arne Mørkestøl Smaalenene Sykkelklubb 4:34:11 +1:41:45
585 7174 Pål Løwe   4:34:15 +1:41:49
586 6942 Harald Langesæter   4:36:09 +1:43:43
587 7105 Kjell Bergsland Varteig IL /VBIL Østfold 4:36:13 +1:43:47
588 7152 Karl Ove Ingebrigtsen   4:36:27 +1:44:01
589 7442 Rolf Erik Trondsen Kristiansand Cykleklubb 4:36:46 +1:44:19
590 7886 Finn Westgård Forsvaret/TIF 4:36:58 +1:44:31
591 7123 Bård Ellingsen   4:37:05 +1:44:39
592 6936 Harald Broder Knudtzon   4:37:42 +1:45:15
593 9245 Ketil Lodding Fossum IF 4:37:48 +1:45:21
594 7751 Jan Kjetil Andersen SG Finans 4:37:57 +1:45:31
595 6778 Arne Sveen   4:38:07 +1:45:41
596 7696 Erik Dahl Bergen kommune B.I.L 4:38:30 +1:46:03
597 6685 Johnny Gabrielsen   4:38:37 +1:46:11
598 7889 Lasse Ørstavik   4:38:43 +1:46:16
599 7591 David Holm If Skadeforsikring 4:38:48 +1:46:22
600 7336 Claus Carlsen OK øst Birkerød 4:38:50 +1:46:24
601 6447 Morten Bye Moss CK 4:40:48 +1:48:22
602 7110 Knut Brenni   4:41:14 +1:48:48
603 10288 Kjell Sigmund Sandgrind SK Rye 4:41:20 +1:48:54
604 7112 Harald Bråten   4:41:26 +1:49:00
605 6754 Dagfinn Ravnås   4:42:04 +1:49:38
606 10411 Arnfinn Brukstuen   4:42:40 +1:50:14
607 7543 Øyvind Bergvoll Røa IL 4:43:50 +1:51:23
608 7365 Svein Holmen   4:44:16 +1:51:50
609 9449 John Syversen Mysen IF 4:44:36 +1:52:10
610 7145 Kai Hauger Nammo B.I.L 4:44:42 +1:52:15
611 7338 Tom Andrew Eivik Rynkeby ( sarpsborg sykkelklubb ) 4:45:25 +1:52:59
612 7649 Morten Stavseth Lillehammer Skiklub 4:47:08 +1:54:41
613 7143 Jan Ivar Hansen HS News Systems 4:47:18 +1:54:52
614 7370 Hans Ole Høidal   4:47:51 +1:55:25
615 7093 Johnny Andersen   4:47:52 +1:55:25
616 7264 Morten Finnerud Statens Kartverk 4:48:06 +1:55:40
617 8102 Vetle Tollefsen Grenland Sykleklubb 4:48:22 +1:55:55
618 6101 Morten Røkke Lillehammer Kommune 4:49:32 +1:57:05
619 5456 Hans Säll   4:49:47 +1:57:21
620 8077 Vidar Rakfjord Tjøme 4:50:08 +1:57:41
621 7598 Arild Istre DXC BIL Oslo 4:50:10 +1:57:43
622 7803 Terje Hegge Haslum 4:50:33 +1:58:07
623 6373 Petter Bårtvedt   4:50:39 +1:58:12
624 7661 Rolf Horst Søraker   4:50:52 +1:58:25
625 8356 Jan Magnar Hansen   4:50:53 +1:58:27
626 8137 Ivar Sagranden Skolla Ck 4:51:10 +1:58:43
627 9079 Trond Antonsen Halmsås & Omegn Skilag 4:51:19 +1:58:52
628 9761 Håvard Førland   4:51:28 +1:59:01
628 6770 Ronny Solli   4:51:28 +1:59:02
630 7715 Tormod Skogheim   4:51:35 +1:59:09
631 7815 Hein Oddvar Johansen   4:51:47 +1:59:21
632 8321 Jan Sørensen   4:51:55 +1:59:29
633 7921 Vidar Thorbjørnsen Froland SK 4:51:57 +1:59:31
634 7549 Ola Brevig Nordbygda/Løten Ski 4:52:38 +2:00:11
635 9736 Hamid Reza Besharati Jardar IL 4:52:54 +2:00:27
636 7544 Erik Bjørge TTI/VDL Racing Team 4:53:54 +2:01:28
637 10351 Geir Ørbeck Rakkestad Sykkelklubb 4:54:09 +2:01:42
638 7433 Frode Syverstuen Gyldne Eike 4:54:22 +2:01:56
639 8079 Per Erik Reitås Dalådal Idrettslag 4:55:07 +2:02:40
640 7356 Rolf Hansen   4:55:16 +2:02:49
641 7585 Frank Helk Limelight B.I.L. 4:55:28 +2:03:02
642 7762 Knut Remy Dahl Eidsvoll Sykkelklubb 4:56:59 +2:04:33
643 9854 Hans Solheim   4:58:12 +2:05:46
644 7207 Jørn Stensli   4:58:16 +2:05:49
645 9473 Knut  Ramberg MOT GYM 4:58:41 +2:06:15
646 10265 Andreas Irgens Mittet Spring Sykkel 4:58:53 +2:06:26
647 7778 Arnfinn Eskilt NSB 4:59:26 +2:06:59
648 8204 Henning Christensen Ellingard Gruppen 5:00:13 +2:07:46
649 7443 Egil Tørudbakken Frisk Moelv 5:00:14 +2:07:48
650 7349 Arve Folkestad BKK Enotek 5:01:51 +2:09:25
651 8472 Egil Magne Krokstad Krokstadøra il 5:02:19 +2:09:52
652 7899 Tore Engen   5:02:22 +2:09:56
653 9955 Helge Angeltveit Bike to anywhere 5:02:40 +2:10:14
654 10377 Olav Sigurd Sandvik Ranheim idrettslag, Ranheim sykkel 5:03:08 +2:10:42
655 10119 Arne Ramberg Bike to anywhere 5:03:30 +2:11:03
656 8255 Ove Leraan Bare Ove 5:03:35 +2:11:09
657 7410 Henri Robbemond Rockdoctors 5:03:47 +2:11:21
658 7573 Morten Grønli   5:03:57 +2:11:31
659 7671 Peter Wasström Team finska Sisu 5:04:09 +2:11:42
659 7473 Jan Arve Klungtveit Equinor 5:04:09 +2:11:43
661 6349 Geir Arne Wefald   5:04:51 +2:12:25
662 10334 Ronny Røysset   5:05:15 +2:12:49
663 8371 Azem Hajzeri   5:05:28 +2:13:02
664 9226 Terje Danielsen   5:06:02 +2:13:35
664 9229 Anders Larsen   5:06:02 +2:13:36
666 5681 Rune Trettevik Tustna i.l 5:06:53 +2:14:27
667 8259 Pål Lindtveit GLITRE OFF-ROAD 5:08:03 +2:15:37
668 6662 Trond Bråten   5:08:18 +2:15:52
669 9677 Carsten Fongen   5:08:29 +2:16:03
670 7883 Kjell Vestland Volkswagen 5:09:07 +2:16:41
671 8253 Gunnar Kvarsvik Sinkaberghansen 5:09:11 +2:16:45
672 8029 John Leidulf Hjelvik Hjelvik 5:09:40 +2:17:13
673 10205 Bjørn Atle Ebbesen Orkla Cykleklubb 5:10:13 +2:17:46
674 6951 Jon Anders Lillemark NORTURA 5:10:56 +2:18:30
675 7927 Jan Nyborg CK Toten-Tråkk 5:11:21 +2:18:54
676 10104 Kim haakon Nilsen   5:12:14 +2:19:48
677 7582 Hans Inge Hauan Fjellogsykkelservice 5:13:28 +2:21:01
678 7431 Eivind Sunde Bergen CK 5:13:50 +2:21:23
679 10606 Bjørn Ivar Haugen   5:14:45 +2:22:19
680 10454 Bjarne Juul Follo hestesportsklubb 5:15:30 +2:23:03
681 10312 terje wik   5:17:59 +2:25:32
682 10349 Bård Kjetil Venhaug Tuddywood 5:18:21 +2:25:54
683 5678 Geir Tandstad   5:19:05 +2:26:39
684 8095 Kjetil Stoltz Nitelva CK / Team Foss 5:20:02 +2:27:36
685 9240 Ole Werner Omdahl   5:20:46 +2:28:20
686 8193 Ole Tormod Amundrød Mjølkerampa SK 5:25:25 +2:32:59
687 10360 Pål Harald Hamborg Sportsklubben Ceres 5:27:00 +2:34:34
688 10554 Annstein Moen Eidsiva bredbånd AS 5:27:09 +2:34:42
689 7210 Magne Olav Strømme Securitas AS 5:27:23 +2:34:57
690 7869 Gunnar Sundal If Frøy 5:27:24 +2:34:58
691 9755 Petter Falstad   5:28:58 +2:36:31
692 7444 Eskild Ugland Soon Triathlon 5:29:46 +2:37:20
693 6920 Ørjan Faye Holm Nitelva CK 5:30:12 +2:37:46
694 8423 Terje Brænd Rondane Sykkel 5:33:25 +2:40:58
695 7936 Erik Gulbrandsen EIKER CK 5:33:54 +2:41:27
696 8521 Bjørn Helge Olsen Team Bombay 5:34:09 +2:41:43
697 9131 Bengt Karlsen   5:35:36 +2:43:09
698 9073 Erik Alme Atlas Copco BIL 5:37:15 +2:44:49
699 9796 Albert Kjetså   5:37:54 +2:45:28
700 8025 Åge Haugeli   5:40:32 +2:48:05
701 9794 Torfinn Kirkerud EIKER CK 5:41:18 +2:48:52
702 8315 Werner Sveum Torpa Ski 5:42:36 +2:50:10
703 9196 Jan Sunde Sportsklubben Ceres 5:43:51 +2:51:25
704 8064 Ivar Moe Privat 5:45:02 +2:52:35
705 8496 Hans Arthur Sandum Superselma 5:56:10 +3:03:44
706 8899 Morten Hellesø   5:57:51 +3:05:25
707 10088 Rene'  Vinther   5:59:03 +3:06:37
708 8870 Jean Claude  Cathelineau   6:00:07 +3:07:41
709 8864 Per  Brodersen   6:00:22 +3:07:55
710 10653 Rune Marthinussen   6:02:23 +3:09:56
711 8894 Jarle Hauge TOBIL 6:04:59 +3:12:33
712 8335 Kai Espen Wroldsen   6:13:57 +3:21:31
713 7925 Gisle Granhus   6:19:22 +3:26:56
714 8367 Lars Cato Andersen Kirkens bymisjon Drammen 6:20:52 +3:28:26


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +