Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2018 - Menn 60-64 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 25. august 2018

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 60-64 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 1119 Svein Roger Løken Toten treningssenter 3:00:04 +0:00
2 10642 Olav Trønnes Ottadalen SK 3:01:20 +1:16
3 1287 Leif Kagge Krokskogen Cykleklubb 3:02:13 +2:09
4 1209 Erik Høiland Paragrafrytterne/EVRY 3:02:39 +2:35
5 1188 Vidar Ellefsen Milslukern Sport 3:03:04 +3:00
6 1304 Roy Arne Gjerde Holmestrand SK 3:04:49 +4:45
7 10651 Erik Trønnes   3:05:39 +5:35
8 1002 Steinar Hannestad Team Oslo Sportslager 3:07:23 +7:19
9 1384 Dag-Arne Eide Sandane Sykkelklubb 3:07:32 +7:28
10 1171 Erik Bergan Krokskogen CK 3:07:58 +7:53
11 1217 Arne Jørgen Kildahl Spkl. Ceres sykkel 3:08:27 +8:23
12 1177 Reidar Bratvold Stavanger Terrengsykkelklubb 3:08:29 +8:25
13 1572 Aasmund Bjørnstad Sportsklubben Ceres 3:08:41 +8:37
14 1609 Johnny Ihlen   3:08:46 +8:42
15 1840 Asbjørn Oppegaard Aurskog Høland Friidrettslag 3:09:12 +9:08
16 1831 Sven Lystad   3:09:58 +9:54
17 1804 Torstein Hole ÅOC 3:11:47 +11:43
18 1692 Ove Pernes Skullerud Sporstklubb 3:12:21 +12:16
19 1659 Geir Asbjørn Sandal Spjelkavik 3:12:41 +12:37
20 3040 Asbjørn Olsen   3:14:11 +14:07
21 1395 Atle Grøndalen Toten-Kranken CK 3:14:20 +14:16
22 1769 Rune Bjørklund   3:14:21 +14:17
23 2102 Svein-Arne Aas   3:15:26 +15:22
24 2785 Ole-Johan Garli ATEA 3:16:15 +16:11
25 2413 Cay Anders Josefsson Drammen CK 3:16:33 +16:29
26 2440 Bjørn Nøsavik Molde Ck Team Sykkelhuset 3:18:01 +17:57
27 2049 Per Orderud Bingsfoss 3:18:05 +18:01
28 2028 Geir Lien Team Lien Bil as 3:18:10 +18:06
29 2429 Oddmund Mehus CK Haugaland/ Equinor BIL 3:18:14 +18:10
30 2364 Nils Egil Bekkemellem Raufoss og Gjøvik SK 3:18:16 +18:12
31 2043 Arild Nygaard Solør CK 3:18:34 +18:30
32 2038 Arne Myklebust Sandane Sykkelklubb 3:18:40 +18:36
33 3065 Roar Teige Varegg Fleridrett 3:18:44 +18:40
34 2659 Trond Sjue Hof sk 3:19:05 +19:01
35 1630 Terje Larsson EIKER CK 3:19:29 +19:25
36 3838 Ketil Rypdal Milslukern Sport 3:19:34 +19:30
37 2305 Ola Nyhus Jardar IL 3:20:09 +20:05
38 1821 Bjørn Knudsen Tidende il/ Fana il 3:20:13 +20:09
39 2663 Ove Solesvik   3:20:21 +20:17
40 2581 Jan-Erik Bøe Nittedal 3:21:40 +21:36
41 2794 Gunnar Harstad Oppstryn IL 3:21:46 +21:42
42 1653 Torry Ringkilen   3:21:51 +21:47
43 2045 Finn Olav Odde Austrått SK 3:22:53 +22:49
44 1829 Rolf Lishaugen Odal Fritid AS 3:23:23 +23:19
45 1645 Knut Noremsaune Koll IL / EVRY 3:23:24 +23:20
46 2630 Hans Lillesveen Furnes skiløperforrening 3:24:45 +24:41
47 3033 Henrik Munthe Boc 3:24:51 +24:47
48 3015 Olav Kjøs Ottestad Il Sykkel 3:25:51 +25:47
49 2029 Einar Kr. Lunde Sarpsborg SK 3:25:54 +25:50
50 2895 Svein Johnsen Gauldal SK 3:26:02 +25:58
51 2846 Geir Owren   3:26:08 +26:04
52 2274 Bernt Øyvind Vad Stord Sk/ Team Engelsen 3:26:12 +26:08
53 2439 Jan-Åge Nymoen Glåmdal SK 3:26:17 +26:13
54 3996 Kurt Magnor Sandseter Follafoss IL 3:26:40 +26:36
55 2853 Johnny Rognstad Forsvaret/Solør CK 3:26:52 +26:48
56 4645 Per Vikan Mosjøen og Omegn Cycleklubb 3:27:01 +26:57
57 2672 Terje Toften VSK 3:27:07 +27:03
58 2392 Geir Håvard Halvorsen Team Norgesgruppen. ASKO 3:27:29 +27:25
59 3650 Kjell Gunnar Nyhaug Rye SK 3:27:34 +27:30
60 4251 Bernt Ove Vågsæter Molde CK 3:27:44 +27:39
61 4181 Arnfinn Nessa If Bedriftsidrettslag 3:27:59 +27:55
62 3244 Bjørn-Erik Ottesen Glåmdal SK 3:28:01 +27:57
63 3737 Terje Fjeldheim Kongsberg IF Sykkel 3:28:03 +27:59
64 3511 Paul Håkon Almås Malvik I.L. 3:28:11 +28:06
65 2798 Jon Haukeland Skiforeningen 3:28:24 +28:20
66 3110 Stein Bergum   3:28:25 +28:21
67 3833 Hans Dehlimarken Hadeland CK 3:28:35 +28:31
68 2701 Fred Magne Olafsen   3:28:39 +28:35
69 3769 Bjørn Larshus Fjellfoten SK 3:28:45 +28:41
70 4360 Øystein Svein Håland Bergen CK / HVL BIL 3:28:59 +28:55
71 2968 Bård Bjerknes   3:29:01 +28:56
72 2165 Gisle Berg Stiftstaden SK 3:29:05 +29:01
73 3052 Rune Skår Ørsta Sykkelklubb 3:29:10 +29:06
74 3817 Terje Tange Sykehuset Innlandet Elverum - Hamar 3:29:14 +29:10
75 3733 Olav Eik-Nes Ottestad 3:29:40 +29:36
76 2666 Øystein Sundal Sandane Sykkelklubb 3:29:53 +29:49
77 2966 Frode Bergersen Hamar Skiklubb 3:30:15 +30:11
78 4137 Thor Hansen   3:30:23 +30:19
79 3041 Eirik Prestmo Ringkollen skiklubb/JM Norge 3:30:25 +30:21
80 2830 Rune T Lund Vang Ski / Veidekke BIL 3:30:35 +30:31
81 4048 Eyvind Lome Telenor / Kvitehaugen ball og ski 3:30:37 +30:33
82 3925 Mads K. B Borge   3:30:42 +30:38
83 3529 Øyvind Eidså   3:30:50 +30:46
84 4404 Knut Rune Saltnes   3:30:52 +30:48
85 2771 Nils Bratberg Ottestad Il Sykkel 3:30:57 +30:53
86 2836 Øyvind Melvold   3:31:02 +30:58
87 2982 Tor Aage Dæhli Ottestad IL Sykkel/Eidsiva 3:31:08 +31:03
88 3786 Terje Rabben Ciber BIL 3:31:26 +31:22
89 2775 Cato Dybdahl S&M 3:32:18 +32:14
90 3042 Hans Riksfjord Molde CK 3:32:47 +32:43
91 3598 Tore Sannes Geodata 3:32:59 +32:55
92 3725 Hallgeir Bækken Re sk 3:33:37 +33:33
93 3806 Geir Snekkerhaugen Nittedal IL 3:34:23 +34:18
94 4985 bjørn leirmo   3:34:28 +34:24
95 3759 Sturla Klüver TVK / Sandvik Teeness 3:34:46 +34:42
96 3600 Bjørnar Ski Nittedal 3:34:47 +34:43
97 3260 Alf Even Strand CK Elverum 3:35:13 +35:09
98 4847 Torleif Tidemann Nessegutten/Norske Skog Skogn 3:36:00 +35:56
99 3582 Kai Nettum CK Toten-Tråkk 3:36:16 +36:11
100 3918 Robert Bering SK Rye 3:36:25 +36:21
101 4254 Rolf Erling Nielsen Bjørn Myhre Sport 3:36:28 +36:24
102 4370 Jan Roger Kristiansen Asker CK/Team Superselma 3:36:40 +36:36
103 3748 Per Sigvald Hoggen Volda T og IL 3:36:48 +36:44
104 4183 Roar Nyberget Lauvåsen SK 3:37:09 +37:05
105 2641 Asgeir Moberg Bardu il 3:37:17 +37:13
106 3758 Ole Kjøs Vang Skiløperforening 3:37:33 +37:29
107 4122 Trond Børresen Ås 3:37:34 +37:30
108 4560 Egil Johansen Paragrafrytterne 3:37:41 +37:37
109 3964 Geir Røvde Johansen CDC 3:38:10 +38:06
110 4808 Frode Ranhoff Njård 3:38:48 +38:44
111 4429 Leif Øverland Skullerud sportsklubb 3:38:50 +38:46
112 2654 Per Wiggo Richardsen   3:38:57 +38:53
113 4513 Eyvind Alnæs Glåmdal SK 3:39:08 +39:04
114 4512 Roy Almås   3:39:09 +39:05
115 4817 Erik Skahjem Asker Skiklubb 3:39:16 +39:12
116 3944 Ingar Gullteig   3:39:26 +39:22
117 3779 Bjørn Nordengen Skiptvet IL sykkel 3:39:33 +39:29
118 5352 Kåre Brudal   3:39:49 +39:45
119 4175 Per Roar Martinsen   3:39:50 +39:46
120 4157 Alf Peter Kahrs Andebarkji TSK 3:39:52 +39:48
121 4127 Arild Dammen Hedalen IL 3:39:55 +39:51
122 4056 Kjell Andersen Sogn Ck 3:40:24 +40:20
123 4607 Ole Rognstad Glåmdal SK 3:40:26 +40:22
124 4375 Magne Langeteig Statens vegvesen 3:40:34 +40:30
125 2702 Klaus Tronstad Milslukern 3:41:03 +40:59
126 4255 Steinar Solum   3:41:30 +41:26
126 3206 Eldar Høidal Sykkylven sykkelklubb 3:41:30 +41:26
128 4736 Jo Døhl Fossum 3:41:31 +41:27
129 10514 Thore Clifford Thuestad Bergen CK 3:41:34 +41:30
130 4419 Espen Trøen Lillehammer Skiklub 3:41:49 +41:45
131 6170 Erland  Bakken Lensbygda Sportsklubb 3:41:54 +41:50
132 3294 Jan Simen Andersen Team Leif Grimsrud Halden 3:41:57 +41:53
133 5037 Oddleiv Sæle Lillehammer Skiklub 3:42:02 +41:58
134 3771 Carl Libach Stiftstaden Sykkelklubb 3:42:11 +42:07
135 4528 Hans Baalerud ACK 3:42:20 +42:16
136 4329 Svein Enberget Lillehammer cykleklubb 3:42:23 +42:19
137 4642 Erling Urkedal   3:42:36 +42:32
138 3251 Magnar Røneid Mosjøen og Omegn Cycleklubb 3:42:43 +42:39
139 3829 Jan Willersrud   3:43:08 +43:04
140 4867 Terje Eidsvåg Stiftstaden Sykkelklubb 3:43:32 +43:28
141 4355 Odd Egil Hoftvedt Fet TLG 3:43:46 +43:42
142 4144 Frode Hjorth Phyton Pedal 3:43:48 +43:43
143 3173 Svein Bolstad Drammen CK 3:43:49 +43:45
144 4562 Roald Kallevåg Volkswagen 390 3:43:51 +43:47
145 3993 Ivar Morten Prytz Glåmdal SK 3:44:01 +43:57
146 4020 Pål Johan Vanberg Boc 3:44:06 +44:02
146 4981 Rasmus Lang-Ree Ottestad Il Sykkel 3:44:06 +44:02
148 2769 Willy Bjørsnøs GKN aerospace 3:44:08 +44:04
149 4543 Sven Granhaug Eidsvoll Sykkleklubb 3:44:24 +44:20
150 5423 Thomas Meinich Rena IL 3:44:53 +44:49
151 9398 Rune Sellgren Team Foss 3:45:36 +45:32
152 4583 Kjell Roger Næsje Lereng Ørsta Sykkelklubb 3:45:59 +45:55
153 4641 Magne Ulvund Sunndal 3:46:03 +45:59
154 4651 Leif Øverås Bardu IL sykkel 3:46:19 +46:15
155 4810 Christian Rytter Skiforeningen 3:46:23 +46:19
156 4856 Gunnar Aanonsen Nobina Sportsklubb 3:46:34 +46:30
157 3848 Trond Aaslid Fredrikstad Skiklubb 3:47:13 +47:09
157 4180 Ivar Nerhoel Orkla ck 3:47:13 +47:09
159 4723 Johs Bjørndal   3:47:18 +47:14
160 4176 Bjørn Kr. Mathisen   3:47:36 +47:32
161 4840 Johnny Sørensen Fjellfoten SK 3:47:46 +47:42
162 4408 Johannes Skaug   3:48:05 +48:01
163 4980 Geir Krane   3:48:11 +48:07
164 4947 Aksel Grinaker Hadeland CK 3:48:21 +48:17
165 4734 Egil Dybdal CK Elverum 3:48:22 +48:18
166 4738 Jan Rudolf Eldrup ABA-TECH AS 3:48:29 +48:25
167 3931 Kåre Dahle Fosen SK 3:48:30 +48:26
168 4598 Leif Norhaug Gol Il 3:48:48 +48:44
169 3943 Odd Arve Gjelten Savalen SK 3:48:53 +48:48
170 5188 Mindor Langdal Tafjord BIL 3:49:01 +48:57
171 5049 Vegar Wedde   3:49:52 +49:48
172 5618 Geir Kirkemo Wartsila Gas Solutions 3:50:38 +50:34
173 4017 Arnfinn Sørlie Sarpsborg sykleklubb 3:50:43 +50:39
174 5143 Ådne Fidjeland Sparebanken Sør BIL 3:51:02 +50:58
175 4762 Frank Tore Hermansen Ck Øst 3:51:04 +51:00
176 5133 Svein Brunvoll Fræna Sykkelklubb 3:51:14 +51:10
177 5469 Arnfinn Valderhaug   3:51:18 +51:14
178 5928 Jan Kamhaug Fjellfoten SK 3:51:51 +51:47
179 5030 Magne Sogn CK Elverum 3:52:41 +52:37
180 5876 Ørnulf Omberg   3:52:46 +52:42
181 5438 Steinar Rundsveen Telebil - Follebu SK 3:53:22 +53:18
182 5617 Per A. Kierulf Akershus fylkeskommune BIL 3:53:25 +53:21
183 3011 Tom Jørgensen Halden CK 3:53:30 +53:26
184 5061 Per Skaare   3:53:31 +53:27
185 5162 Tom Henriksen Frogner IL / Vardeåsen sykkel 3:53:32 +53:28
186 6029 Pål Fredriksen SK Rye 3:53:52 +53:48
187 5153 Ove Hamilton Sør-Fron il 3:54:09 +54:05
188 5044 Geir Normann Valaker Politihøgskolen 3:54:21 +54:17
189 5437 Torstein Robstad KCK / PwC Bil 3:55:02 +54:58
190 4519 Odd Oskar Bjelke SK Rye 3:55:24 +55:20
191 4997 Oddgeir Mælingen   3:55:25 +55:21
192 5267 Kåre Lie   3:56:30 +56:26
193 3283 Sigmund Olsen OlsenBand1-Kverneland Group 3:56:32 +56:28
194 7242 Thomas Karstorp   3:56:39 +56:35
195 5832 Arnfinn Iversby Fredrikstad Sykkelklubb 3:56:41 +56:37
196 5583 Knut Orvall Evensen Raufoss & Gjøvik SK 3:56:47 +56:43
197 5639 Knut Mikkelsen Rena IL Sykkel 3:57:02 +56:58
198 5700 Lasse Håvak Soon CK 3:57:20 +57:16
199 5717 Olav Skundberg Stiftstaden 3:57:24 +57:19
200 10356 Thore Skollingsberg Spydeberg 3:57:35 +57:31
201 5653 Lars Martin Rage Statens vegvesen 3:57:57 +57:53
202 5822 Terje Hexeberg Spkl Ceres 3:58:04 +58:00
203 5139 Erling Evensen Bingsfoss SK / Sørum B&B 3:58:07 +58:03
204 5815 Magne Gundersen   3:58:09 +58:05
205 5278 Jørn Yngvar Eikaas Aibel BIL 3:58:39 +58:35
206 5715 Jan Fredrik Ørmen Bjørn Myhre Sport 3:58:58 +58:54
207 6128 Per Arne Ustad Orkla ck 3:59:23 +59:19
208 6132 Erik Young   4:00:26 +1:00:22
209 5251 Odd Arne Østli Tangen IL 4:00:36 +1:00:32
210 6586 Bjørn Martin Sørlie   4:00:49 +1:00:45
211 6005 Stein Erik Borgen UCK 4:00:54 +1:00:50
212 5212 Steinar Nygård   4:01:10 +1:01:06
213 4601 Eivind Toni Olafsen Hof Sykkelklubb 4:01:21 +1:01:17
214 5585 Arne Fjerdrumsmoen Stiftstaden SK 4:01:35 +1:01:31
215 4435 Helge Tveit Barkåker IF 4:01:40 +1:01:36
216 6214 Arnt Bakken   4:02:11 +1:02:07
217 6887 Svein Erik Bredli   4:02:24 +1:02:20
218 7897 Steinar Undrum Skjeberg CK 4:03:12 +1:03:08
219 5234 Frode Strand-Nielsen   4:03:21 +1:03:17
220 5673 Erling Svela Kondis 4:03:23 +1:03:19
221 5520 Kjell Åge Moen Vaaler IF 4:03:26 +1:03:22
222 7625 Geir Mildestveit Team Sport Norge 4:03:51 +1:03:47
223 4737 Asbjørn John Eggesbø EIKER CK 4:03:57 +1:03:53
224 5624 Bjørn Gunnar Kristiansen Ck Øst 4:04:46 +1:04:42
225 4537 Torleif Finstad Ottestad Il Sykkel 4:04:49 +1:04:45
226 8523 Geir Syrstad Dream Team 1977 / KCK 4:05:02 +1:04:58
227 7896 Ole Kristoffer Sørensen   4:05:23 +1:05:19
228 9649 Per Walmsnæss Kletten Bikers 4:05:27 +1:05:23
229 6759 David Rondon Stavanger SK 4:05:56 +1:05:52
230 6667 Magne Dale Hjelvik IL 4:06:01 +1:05:56
231 6086 Bjørnar Nikolaisen Norodd 4:06:09 +1:06:05
232 6310 Roberto Robbemond Rockdoctors 4:06:23 +1:06:19
233 5557 Harald Barfod   4:06:33 +1:06:29
234 6297 Atle Midtlyng Trønderenergi/Gauldal SK 4:07:02 +1:06:58
235 6809 Jan Helge Juul   4:07:14 +1:07:10
236 6747 Helge Ollestad   4:07:24 +1:07:20
237 6365 Per Arne Vågsether DnB Bank ASA 4:07:34 +1:07:30
238 7203 Helge N. Skjelby Bygg og Maskin 4:07:38 +1:07:34
239 4877 Geir Løkken Lillehammer skiklubb 4:07:40 +1:07:36
239 5773 Jan Andreassen   4:07:40 +1:07:36
241 6875 Ivar Andersen Telenor BIL 4:07:47 +1:07:43
242 5208 Terje Nitschke Team Byggmakker Hønefoss 4:07:53 +1:07:49
243 5687 Jon Henrik Wien Bardu il 4:08:03 +1:07:59
244 5797 Erling Evensen   4:08:18 +1:08:14
245 4832 Terje Stokkeland Bryne CK 4:08:32 +1:08:28
246 6591 Geir Waaler Norefjell CK 4:09:15 +1:09:11
247 5254 Svein Aasen Orkla ck 4:09:19 +1:09:15
248 4928 Alf Bøen Bck 4:09:22 +1:09:18
249 8954 Olav Pedersen Team Superselma 4:09:55 +1:09:51
250 5157 Halvard Haugseth Hemne Sykkelklubb 4:10:30 +1:10:26
251 5785 Petter Blaasvær Sandefjord sk 4:10:46 +1:10:42
252 6028 Per Fonnaas CK Elverum 4:11:48 +1:11:44
253 5117 Gudmund Bakken Lillehammer Skiklub 4:12:01 +1:11:57
254 6779 Geir Svingheim   4:12:48 +1:12:44
255 10568 jozef greuter   4:12:50 +1:12:46
256 7317 Nils Linus Aspvik Rye 4:12:53 +1:12:49
257 6456 Lars Falck-Pedersen Lyche 4:13:14 +1:13:10
258 10284 Jens Martin Reiersølmoen Froland Sykkelklubb 4:13:45 +1:13:41
259 6024 Vidar Fjellang FORSVARSBYGG - RYE 4:13:54 +1:13:50
260 6446 Helge Bukkvold Nautsundkollen CF 4:13:59 +1:13:55
261 5005 Henning Olsen Nordbygda/Løten Ski 4:14:00 +1:13:56
262 6530 Tore Sandvik Røste Gjøvik sykehus BIL 4:14:21 +1:14:17
263 6611 Bjørn Karr Asker Ck 4:14:23 +1:14:19
264 9913 Kjell Andersen Hamar Skiklubb 4:14:26 +1:14:22
265 10105 Jostein Pålsrud   4:14:28 +1:14:24
266 6234 Karl Røine Damli Skiforeningen 4:14:49 +1:14:45
267 9282 Pål Chr. Frenning   4:15:09 +1:15:05
268 6377 Jon Hoel-Andersen   4:15:19 +1:15:15
269 7121 Bjørn Eide   4:16:00 +1:15:56
270 7375 Tor-Erling Johansen Fjell og sykkelservice 4:16:14 +1:16:10
271 6698 Frank Guneriussen Asker 4:16:16 +1:16:12
272 6252 Terje Gangstad Fræna SK 4:16:21 +1:16:17
273 5821 Jon Helsingeng EATON 4:16:28 +1:16:24
274 10474 Wietze Mesken   4:16:52 +1:16:48
275 6049 Tor Høgås Delay 4:17:14 +1:17:10
276 3776 Gjermund Mellum Solør CK 4:17:23 +1:17:19
277 6524 Magnar Pedersen   4:17:54 +1:17:50
277 4520 Jan Ove Bjerregaard   4:17:54 +1:17:50
279 6663 Roar Buraas Hurdal IL 4:18:01 +1:17:57
280 5940 Svein Terje Bakkeng Alvdal IL 4:18:24 +1:18:20
281 6614 Leif Markseth Idun IL 4:18:26 +1:18:22
282 5594 Svein Grøndahl Hauerseter sportsklubb 4:18:45 +1:18:41
283 8862 Nils Terje Brandal The Brandals 4:18:48 +1:18:44
284 5645 John Ståle Nordal Syvde Il. 4:18:51 +1:18:47
285 10425 Svein Flem Averøy Cykle Klubb 4:19:39 +1:19:35
286 6325 Knut Skymoen Nettbuss 4:19:44 +1:19:40
287 5925 Kjell Michaelsen   4:20:21 +1:20:17
288 6871 Bård Alexandersen Gauldal SK/ GauldalsBirken 4:20:28 +1:20:23
289 6395 Sverre Dysthe Kolbukameratene IL 4:20:31 +1:20:27
290 6719 Steinar Johansen   4:21:03 +1:20:59
291 9105 Tom-Rune Gilberg Atlas Copco BIL 4:21:04 +1:21:00
292 7322 Mats Bergstrøm Risberget IL 4:21:05 +1:21:01
293 7537 Anton Bagstad   4:21:21 +1:21:17
294 9500 Jan-Erik Aaserud   4:21:23 +1:21:19
295 4796 Hans Gunnar Mæland Altibox / Lyse BIL 4:21:31 +1:21:27
296 9118 Frank Hofseth Ullensaker Cykkelklubb 4:21:47 +1:21:43
297 5206 Sverre Nedberg Drammens Ballklubb 4:21:48 +1:21:44
298 7700 Petter Skalmerud   4:21:50 +1:21:46
299 6582 Olav Tunold Afbi 4:22:03 +1:21:59
300 7122 Audun Ekern Biri IL sykkel 4:22:25 +1:22:21
301 6389 Svein Olav Brurud Kjerkebakken Sykkel&Moped 4:22:30 +1:22:26
302 7142 Olav Hagerup IL Stjørdals-Blink sykkel 4:22:37 +1:22:33
303 5915 Haakon Aaen SuserAvgårde 4:23:29 +1:23:25
304 6808 Asle Hagen   4:23:52 +1:23:48
305 7219 Roar Sørli BHGE 4:24:38 +1:24:34
306 7460 Arild Tveit NORTRAIL 4:25:14 +1:25:10
307 6981 Tor Egil Ryeng Holmestrand SK 4:25:26 +1:25:22
308 7146 Rolf Haviken   4:25:52 +1:25:48
309 6473 Per Jan Haursett Glåmdal SK 4:26:31 +1:26:27
310 7212 Ketil Stølen SINTEF 4:27:14 +1:27:10
311 7610 Arne Didrik Kolberg Meny 4:27:46 +1:27:42
312 4994 Rune Midtun CK Elverum 4:29:19 +1:29:15
313 6324 Bjørn Skogheim Odal SK 4:29:25 +1:29:21
314 6805 Oddmund Lierhagen Birkeballene 4:29:53 +1:29:49
315 7150 Jon Hovden Toten treeningssenter 4:30:30 +1:30:25
316 7155 Morten Kamperhaug Siljan 4:30:40 +1:30:36
317 7140 Richard Hals Gylseth Krokskogen CK / Team Xo 4:31:09 +1:31:05
318 5693 Torbjørn Aasbrenn   4:31:15 +1:31:11
319 7225 Kjetil Vågnes   4:31:32 +1:31:28
320 7415 Per-Åge Sandnes Team EngrosFrukt 4:31:49 +1:31:45
321 7201 Frode Rølsåsen CK Elverum 4:31:52 +1:31:48
321 6957 Jostein Mellem Oppdal Sykkelklubb 4:31:52 +1:31:48
323 7037 Bjørn Vidar Huuse Smaalenene SK 4:31:58 +1:31:54
324 6503 Jan Henrik Lund   4:32:13 +1:32:08
325 6903 Magnar Furuberg åsa.il 4:32:51 +1:32:47
326 7040 Rolf Houlder Certego 4:33:46 +1:33:42
327 7408 Arne Plassgård Savalen SK 4:34:06 +1:34:02
328 9670 Erik Alver Advokatfirmaet Alver AS 4:34:58 +1:34:54
329 7357 Bjørn Hauback   4:35:07 +1:35:03
330 7217 Erland Søgård Fjellfoten sykkelklubb 4:35:14 +1:35:10
331 8497 Tom Sekkelsten Team TrigPoint 4:35:38 +1:35:34
332 10488 Tore Reigstad UiB 4:35:40 +1:35:36
333 7170 Oddbjørn Løberg Trysil SK 4:36:06 +1:36:02
334 6987 Gerhard Bøe Seljehammer ODIN Forvaltning 4:36:17 +1:36:13
335 7224 Terje Vasset   4:36:18 +1:36:14
336 7032 Åge Nilsen National Oilwell Varco 4:36:35 +1:36:31
337 8907 Bruno Kallesøe   4:37:22 +1:37:18
338 7383 Bjørn Kristiansen Sarpsborg sykleklubb 4:37:39 +1:37:35
339 10643 Tore J Olsen Åskollen Sykkelklubb 4:37:46 +1:37:42
340 7599 Jan Tore Jakobsen Bristols Lounge 4:38:37 +1:38:33
341 8457 Steinar Holmström   4:38:44 +1:38:40
342 7560 Hans Engebretsen BK Judo 4:38:59 +1:38:55
343 6050 Magnus Håheim Breimsbygda IL Sykkel 4:39:04 +1:39:00
344 9248 Finn Sveiven If Frøy 4:39:10 +1:39:06
345 8002 Frank Roger Eriksen Grue 4:41:06 +1:41:02
346 6762 Geir Ivar Rønning Støren Ck 4:41:11 +1:41:07
347 6385 Svend Kristian Thorstensen Pusnes BIL 4:41:27 +1:41:23
348 7385 Trond Kåsa NJD racing team 4:42:20 +1:42:16
349 8028 Kjell Henriksen   4:42:22 +1:42:18
350 6928 Trond Iversen Bindal sykkelklubb 4:43:07 +1:43:02
351 8522 Erik Spurkland Dream Team 1977 4:43:25 +1:43:21
352 7158 Harald A Krohn   4:43:39 +1:43:35
353 7791 Henning Hafenbrädl   4:43:50 +1:43:46
354 7593 Arne Hop Isfjorden IL 4:45:29 +1:45:25
355 7464 Roy Holth Glåmdal SK 4:46:04 +1:46:00
356 8055 Einar Lerbrekken NJD 4:46:34 +1:46:30
357 9506 Hans-Dagfinn Romuld   4:47:01 +1:46:57
358 7766 Karl E Dønnum   4:47:30 +1:47:25
359 8122 Vidar Bakken   4:47:43 +1:47:39
360 8902 Sigbjørn O. Hoem   4:48:36 +1:48:32
361 7379 Hans Olaf Kirkeng Østbygda IL 4:49:22 +1:49:18
362 7986 Per Arne Bjørklund Otta IL 4:49:54 +1:49:50
363 9973 Bjørn Sturla Bøe Utmanaren 4:50:18 +1:50:14
364 7667 Willy Thorbjørnsen Equinor BIL 4:50:51 +1:50:47
365 7360 Gunnar Henriksen   4:50:52 +1:50:48
366 9964 Oddvar  Birkeland Grindheim il - Schlumerger 4:51:11 +1:51:07
367 6777 Ketil Stuan   4:51:41 +1:51:37
368 10068 Terje Solli   4:52:50 +1:52:46
369 8274 Nils Andrew Mogstad Veidekke 4:53:08 +1:53:04
370 7542 Jan Ove Bergesen NHKK 4:54:10 +1:54:06
371 5702 Gunnar Næss Åsane Ck 4:54:26 +1:54:22
372 8879 Arnfinn Engeset   4:55:08 +1:55:04
373 7758 John Ole Bjørnerud Hafslund BIL 4:55:16 +1:55:12
374 7331 Morten Blomkvist   4:55:41 +1:55:37
374 8001 Bjørn Engseth ConocoPhillips BIL 4:55:41 +1:55:37
376 8053 Boge Moe Larsen Nordea 4:56:11 +1:56:07
377 10172 Jan Petter Andersen ISA Norge 4:57:12 +1:57:08
378 8350 Haakon Lundenes   4:57:16 +1:57:12
379 7704 Finn Halling   4:57:41 +1:57:37
380 9880 Tormod Førland   4:58:26 +1:58:22
381 8007 Kjell Finstad Den Ensomme Rytter 4:59:00 +1:58:56
382 7247 Morten Gundersen   4:59:07 +1:59:03
383 7865 Håkon Sommerstad Holmestrand SK 5:02:42 +2:02:38
384 7566 Steinar Fossum FYK Øyer 5:03:12 +2:03:08
385 7420 Elmer Reidar Sigmond Ottestad IL SK 5:03:17 +2:03:13
386 7347 Helmer Fjellvåg Team Baldur 5:03:30 +2:03:26
387 7910 Rune Holt Lunderseter IL 5:05:37 +2:05:32
388 7572 Magne Glittum Locus BIL 5:06:18 +2:06:14
389 8209 Lasse Ekstrøm   5:06:19 +2:06:15
390 6344 Jens Martin Vesterås Lillehammer ck 5:06:22 +2:06:18
391 7922 Bernt Magne Eidahl FYK 5:06:58 +2:06:54
392 7459 Odd Helge Myrset Averøy Sykkelklubb 5:07:31 +2:07:27
393 9668 Sigbjørn Modalsli Fossum IF/ Sykkelvert 5:08:50 +2:08:46
394 7208 Arne Egil Stensåsen Nordbygda/Løten SK Sykkel 5:09:16 +2:09:12
395 8088 Bjørn Erik Solvi Skagerrak Sportsklubb 5:10:12 +2:10:08
396 7978 Frank Bakås Skolla Ck 5:10:20 +2:10:16
397 8042 Knut Karlsen   5:11:56 +2:11:52
398 7805 Karl-Gerhard Hem FBI/SINTEF 5:14:13 +2:14:09
399 8082 Alf-Harald Røyseth SLADE fanclub 5:16:49 +2:16:45
400 9882 Eivind Bjøralt   5:19:24 +2:19:20
401 7151 Stein Høyland   5:21:08 +2:21:04
402 7863 Karl Gustav Solberg   5:22:08 +2:22:04
403 8021 Oddvar Hageland Mandal Sykleklubb 5:22:29 +2:22:25
404 7794 Einar Hansen LAND CK 5:23:21 +2:23:16
405 8520 Geir Egil Grimstvedt Dream Team 1977 / Blindleia CK 5:24:35 +2:24:31
406 9447 Finn Åge Stenberg Holmestrand SK 5:25:59 +2:25:55
407 8000 Johan Enger   5:26:05 +2:26:01
408 8071 Bjørn Nordgård Skogdjerv IL 5:26:24 +2:26:19
409 7678 Jon-Einar Aandal Askim kommune 5:27:00 +2:26:56
410 10581 Kim Bakke   5:27:14 +2:27:10
411 10286 Per  Romberg-Anderssen   5:33:26 +2:33:22
412 10215 Kato Fredriksen   5:34:29 +2:34:25
413 9081 Ole Magne Bakke   5:38:17 +2:38:13
414 8910 Øyvind Kirkevold   5:48:36 +2:48:32
415 8202 Steinar Brun InfoRed BIL 6:03:55 +3:03:51
416 8328 Einar Torkildsen   6:14:35 +3:14:31


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +