Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2018 - Menn 65-69 år



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 25. august 2018

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn 65-69 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 1441 Willie Juul Pedersen Kloppa Off Road Klubb 3:04:56 +0:00
2 1669 Eirik Stangeland SK Rye 3:15:27 +10:31
3 2020 Bjørn Kvalen   3:16:05 +11:10
4 2421 Vebjørn Langlete Støren ck/ Budal 3:18:38 +13:42
5 2108 Svein Harald Telneset Savalen S K. 3:18:49 +13:53
6 2279 Per Erik Østlie Driv IL Sykkel 3:20:09 +15:13
7 2622 Max Kjær Stiftstaden SK 3:23:59 +19:04
8 2655 Olav Røise Boc 3:25:05 +20:09
9 1993 Per Kristian Greve Orkla ck 3:25:24 +20:28
10 2495 Svein Græe Eidsvoll SK 3:25:49 +20:54
11 2833 Ingar Løvaas Vanameyde SK 3:27:09 +22:13
12 2644 Eivind Molteberg Fet Skiklubb sykkel 3:29:38 +24:42
13 3181 Kåre-Olav Dybdal Ottestad sk 3:30:58 +26:02
14 4780 Stein Kaasa   3:31:04 +26:08
15 4401 Torstein Rudihagen Lillehammer skiklubb 3:31:05 +26:10
16 3816 Svein Anders Sørsdal Nokia BIL 3:31:35 +26:39
17 3027 Kjell Jomar Lyng Tyholt Ski og Sykkel 3:33:33 +28:37
18 3570 Bjørn Krøkje   3:35:20 +30:24
19 3165 Jan Erik Bakåsmoen Byggma Solør ck 3:36:49 +31:53
20 4227 Nils-Petter Wiik Driv IL 3:37:32 +32:37
21 4147 Bjørn Holmseth Trysil SK 3:38:15 +33:19
22 4740 Christian Ferner   3:38:22 +33:26
23 4191 Terje Pettersen Røa IL / Devoteam BIL 3:38:38 +33:42
24 4030 Håvard Bolstad Konnerud IL 3:38:43 +33:47
25 4373 Knut Erik Krosby Team Skrenten 3:39:22 +34:26
26 4003 Svein Smaadahl Trøgstad sk 3:39:26 +34:31
27 3622 Per Gunnar Vasset Sparebanken Møre 3:39:30 +34:35
28 4038 Nils Sølvhaug Fet Skiklubb sykkel 3:40:10 +35:14
29 3730 Trond Dalaker Birkelunden fysikalske 3:40:13 +35:17
30 4112 Finn Aslaksen   3:40:54 +35:59
31 4649 Bjørn C Weydahl   3:40:55 +35:59
32 2285 Trond Årseth Gjerstad il sykelgrupe 3:41:36 +36:41
33 4002 Arthur Ingvald Slåen Sulland BIL /Vang Skiløperforening Sykkelgruppe 3:42:31 +37:35
34 4911 Melvin Afseth G-Sport Skar Moelv. 3:43:01 +38:06
35 4550 Thor Hoff CK Øst 3:43:13 +38:18
36 4516 Magne Aukan   3:44:41 +39:45
37 4073 Torodd Årseth   3:44:56 +40:00
38 3255 Torbjørn Sletten Statkraft Energi AS 3000 3:45:05 +40:10
39 5607 Johan Toverud Jensen Nydalens SK 3:45:24 +40:29
40 4173 Reidar Mandt Bærum Roklubb 3:45:32 +40:37
41 4751 Oddbjørn Hagen CK Toten-Tråkk 3:46:39 +41:43
42 4420 Knut Steinar Ulsrød Aremark IF 3:47:02 +42:06
43 3811 Olav Steinskog   3:48:28 +43:33
44 4354 Kjell Herfjord Bergen Cykleklubb 3:48:37 +43:41
45 4915 Bjørn Bergendahl Lyn Ski 3:48:48 +43:52
46 5170 Gaute Håland Bryne CK 3:49:47 +44:52
47 5631 Roger Lauritzen Holmestrand SK/Coca-Cola 3:50:41 +45:45
48 3717 Terje Nicolay Halvorsen Berg-Jensen Grenland SK 3:51:05 +46:09
49 4353 Geir Heimdal CK Nittedal 3:51:06 +46:11
50 6168 Geir Johnny Hesbøl Eidskog sykkel, Matrand IL 3:51:42 +46:47
51 4773 Johnny Jørgenvåg Asics/Ceres 3:52:13 +47:17
52 5178 Vidar Karlsen Ottestad ILSykkel 3:52:48 +47:53
53 4934 Svein Elde Ulstein og Omegn Sykkelklubb 3:52:54 +47:59
54 4996 Peter Mykleset   3:52:58 +48:02
55 4614 Sverre Skjelbostad Rauma sk 3:53:23 +48:27
56 4937 Terje Faraasen OPIL 3:53:42 +48:46
57 4240 Hans Flaen Bingsfoss SK / Sørum 3:53:53 +48:57
58 4995 Kristian Olav Mosdal Gauldal SK 3:54:12 +49:16
58 4625 Gustav Stokkeland Bryne CK 3:54:12 +49:17
60 3775 Bjørn Mathiesen Sarpsborg sykleklubb 3:54:29 +49:34
61 4781 Tor Sølve Laland Klepp CC 3:55:30 +50:34
62 4612 Sverre Skalmerås Fosen SK 3:56:34 +51:38
63 5569 Rolf Breen Stovnerkameratene Sykkel 3:56:45 +51:49
64 5671 Bjarne Storset Oppdal Sykkelklubb 3:56:53 +51:58
65 4187 Jens Ingvald Olsen Tinden J Cycleklubb 3:58:35 +53:40
66 4712 Øystein Andersen Cowi BIL Fredrikstad 3:59:11 +54:15
67 3568 Dag Kolberg   3:59:44 +54:48
68 4945 Ole Edvard Gjerstadberget Odal SK 4:00:29 +55:33
69 4964 Thor Horntvedt Sandane Sykkelklubb 4:00:46 +55:50
70 5655 Steinar Saghaug   4:01:28 +56:32
71 4681 Terje Skifte Geilo IL 4:01:29 +56:33
72 5424 Øystein Meland CK Victoria 4:01:44 +56:48
73 5588 Egil Fodnesbergene Asko 4:01:46 +56:51
74 5895 Tryggve Soldal Voss sk 4:03:15 +58:20
75 5803 Sverre Fossen Lillehammer-Skiklub 4:03:22 +58:26
76 6312 Jan Sagsveen Bingsfoss SK 4:03:58 +59:03
77 5414 Bernt Martin Lerfaldet   4:04:17 +59:21
78 6039 Einar Bjart Haugen   4:04:37 +59:42
79 5668 Geir Steinsland Lysekloster idrettslag 4:04:43 +59:47
80 5921 Arne Opdahl Oppdal SK 4:04:44 +59:48
81 5155 Ivar Haugen Eidsvoll SK 4:05:21 +1:00:26
82 6339 Roar A Tørmoen Odal SK 4:05:23 +1:00:28
83 6443 Erik Bråthen   4:06:08 +1:01:13
84 5566 Ivar Bjerregaard Norefjell CK 4:06:15 +1:01:19
85 5362 Tom Willy Christiansen ørskog sykkel 4:06:25 +1:01:29
86 5551 Bengt Andby Skiforeningen 4:06:41 +1:01:45
87 5336 Bjørn Bakke Ottadalen sykkelklubb 4:06:47 +1:01:51
88 5400 Frantz Johansen Lillehammer Skiklub 4:07:57 +1:03:02
89 5868 Finn Nybakke Jardar IL 4:08:02 +1:03:06
90 5914 Roar Øverby Lillehammer Skiklub 4:09:57 +1:05:01
90 6251 Paul Fuglesang Nessegutten 4:09:57 +1:05:01
92 5903 Jarle Søgård Randem & Hubert 4:10:41 +1:05:46
93 5817 Anton Roger Hanevik Vossevangen CK 4:12:07 +1:07:11
94 5916 Nils Aakre   4:12:42 +1:07:47
95 6094 Terje Redtrøen Tylldal IL 4:13:14 +1:08:19
96 6140 Jon Bernt Høigård   4:14:15 +1:09:19
97 7137 Thorbjørn Gjelstad Larsen Bygg og Maskin 4:14:27 +1:09:31
98 6485 Kjell Stuland Johansen Lokdriften JBIL 4:14:38 +1:09:43
99 4221 Einar Vikingstad   4:16:10 +1:11:14
100 5171 Kjell Innset Tursyklisten Trondheim Marienborg Bedrift 4:16:24 +1:11:28
101 6771 Trond Sparling Therma Industri 4:17:12 +1:12:17
102 6774 Terje Strand Nessegutten 4:17:17 +1:12:22
103 9684 Kikke Hovind Sør-Fron il 4:17:38 +1:12:43
104 6786 Rolf Arne Vikan Fræna SK 4:18:10 +1:13:15
105 4605 Helge Rauland Notodden sk 4:18:23 +1:13:27
106 5912 Rasmus Olav Vigrestad Biri IL 4:18:53 +1:13:58
107 6651 Christopher Adams   4:19:01 +1:14:06
108 6953 Thorbjørn Lund   4:19:46 +1:14:50
109 6073 Jostein Lund Stiftstaden SSK 4:19:57 +1:15:01
110 6335 Jan Tangen   4:20:32 +1:15:37
111 9584 Oddleif  Mangerud Hiab Norway 4:21:37 +1:16:41
112 7171 Peter Løkhaug Bingsfoss sykkelklubb 4:22:10 +1:17:14
113 9051 Bjørn Finnby Bogafjell Sykkelklubb 4:22:34 +1:17:39
114 6680 Kjell Vidar Flisnes Sport 1 Gruppen 4:23:26 +1:18:30
115 6665 Per Terje Baadnes Smøla SK 4:23:47 +1:18:52
116 6700 Tore Hagen Team Far & Datter 4:23:56 +1:19:00
117 4919 Tom Bjerkaas SK Rye 4:24:17 +1:19:21
118 5992 Torbjørn Almlid Hamar Skiklubb 4:24:39 +1:19:43
119 7583 Ivar Haugnes   4:25:25 +1:20:30
120 6247 Owe Martin Floeng   4:26:07 +1:21:12
121 7048 Tore Tøndevold   4:27:27 +1:22:31
122 7179 Harald Stein Munkvold   4:28:57 +1:24:01
123 6678 Terje Fallås   4:29:39 +1:24:44
124 6954 Erik Lundby Soon CK 4:30:51 +1:25:55
125 7346 Frode Finne   4:31:30 +1:26:34
126 7148 Magne Hoel Valldal IL 4:32:00 +1:27:04
127 7333 Harald Bråthen Aurskog Finstadbru sk 4:32:01 +1:27:05
128 6220 Per Ludvig Bjerke NVE 4:32:08 +1:27:12
129 7419 Vladimir Sergeev Volkswagen 210 4:32:10 +1:27:14
130 6758 Tarald Rohde FBI SINTEF 4:32:43 +1:27:47
131 6671 Nils Egge Heming 4:32:44 +1:27:48
132 6609 Per Ø. Puck Halden Skiklubb 4:33:33 +1:28:37
133 7686 Hans Grundsøe   4:34:15 +1:29:20
134 6882 Kristian Birkelund Trollheimen Sykkelklubb 4:34:18 +1:29:23
135 6728 Vegard Klokk team fifties 4:35:30 +1:30:35
136 7552 Åge Dalsjø Sørumsand IF 4:36:10 +1:31:15
137 7394 Ole Kristian Mejlænder-Larsen   4:36:18 +1:31:22
138 6997 Vegard Stuan Bouvet BIL 4:36:42 +1:31:46
139 6604 Roar Støwer Mjølkerampa SK 4:39:16 +1:34:21
140 7354 Lars Erik Grøndal Nannestad Trim og Helse 4:42:16 +1:37:20
141 7914 Arthur Langeland Sogn Ck 4:42:42 +1:37:46
142 7439 Lars Tolo   4:43:19 +1:38:23
143 7321 Tom Bergsjø   4:43:43 +1:38:48
144 5640 John Harry Myrvold Grenland SK 4:46:18 +1:41:22
145 7640 Per Even Rønaas   4:50:47 +1:45:52
146 9885 Kjell Reidar Nervold   4:52:55 +1:47:59
147 6725 Hans-Kristian Kjelstad Realkapital Utvikling 4:53:50 +1:48:54
148 7871 Thor Svegården Lillehammer Skiklub 4:54:10 +1:49:14
149 7111 Bjørnar Broderstad NCC Bil 4:54:16 +1:49:21
150 10517 Per Torstensen Gauldal sykleklubb 4:54:25 +1:49:29
151 7405 Rune Fløyen Olsen   4:56:34 +1:51:39
152 7923 Jan Halstensen SF Grei 4:58:08 +1:53:12
153 9739 Torkild Bruun Botnan IL 4:58:18 +1:53:23
154 7763 Reinhard Daus   4:58:43 +1:53:47
155 7348 Jostein Flølo Breimsbygda IL Sykkel 4:59:54 +1:54:59
156 8931 Roar Løvf Åmot IF 5:02:29 +1:57:34
157 7399 Kristian Myrseth Averøy Cycleklubb 5:03:09 +1:58:14
158 7665 Steinar Thobru   5:04:06 +1:59:11
159 7771 Leif-Henning Eldevik Norefjellcycleklubb 5:06:04 +2:01:09
160 8078 Erik Rasmussen Arna SK 5:09:05 +2:04:09
161 7189 Arild Nordahl Bardu il 5:16:55 +2:12:00
162 8011 Leif T. Færaas Team Færaas 5:19:29 +2:14:33
163 9167 Bjørn Ottersen   5:19:48 +2:14:53
164 9257 Knut Ragnar Bjerke   5:22:01 +2:17:06
165 7645 Kjell Sirevåg Equinor BIL 5:22:33 +2:17:37
166 9919 Jørgen Egelund   5:23:14 +2:18:18
167 7618 Odd Arne Lilleeng   5:26:27 +2:21:32
168 9367 Helge Mathisen Lillehammer 5:26:54 +2:21:58
169 8010 Arne Fladager FineArt 5:32:21 +2:27:26
170 9219 Helge Wam Nesbygda IF 5:33:14 +2:28:18
171 8038 Rolf Jelstad Nesbygda 5:34:35 +2:29:39
172 9120 Arild Holtet   5:36:05 +2:31:10
173 8264 Finn Lyftingsmo   5:41:37 +2:36:41
174 8370 Rolf Kleiven Eidsiva 5:42:12 +2:37:16
175 8865 Graham Bryne   5:43:40 +2:38:44
176 7639 Jan Roald   5:44:31 +2:39:35
177 4063 Lars Tveter Team Extreme 5:48:35 +2:43:40
178 8069 Hans Aage Nielsen   6:02:59 +2:58:04
179 8477 Sturla Loeng Namdal Sykkelklubb 6:04:28 +2:59:33


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +