Resultater Birken - Birkebeinerrittet 2018 - Menn Cyclocross



Resultater Birkebeinerrittet - Birken - 86 km, terreng
Rena, Hedmark til Lillehammer, Oppland - 25. august 2018

Arrangementstype: ​Sykkel, sykling, sykkelritt

Resultatliste Klasse Menn Cyclocross - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 20051 Bo Andrè Namtvedt BoA 2:56:18 +0:00
2 20054 Arjan Boldingh Sørensen sykler 2:56:20 +0:03
3 20038 Ola Bustad Skiforeningen - DN Aktiv 2:56:47 +0:29
4 20063 Patrick Åserud   2:57:30 +1:12
5 20037 Andreas Berbu Orkla ck 3:04:12 +7:55
6 20018 Haakon Jensen XXL Sport & Villmark / Swix Sport 3:05:39 +9:21
7 20026 Kristian Schiander Holmenkollen CK 3:07:02 +10:44
8 20061 Kristoffer Røed SK Rye 3:08:34 +12:16
9 20057 Jonas Strømberg Sørensen sykler 3:10:00 +13:42
9 20017 Magnus Pe Ingebrigtsen XXL Sport & Villmark / Swix Sport 3:10:00 +13:42
11 20060 Håkon Hovland IK Hero 3:11:20 +15:03
12 20042 Jacob Risdal Otnes If Frøy 3:11:38 +15:20
13 20005 Joseph Deluca   3:12:26 +16:08
14 20050 Amund Hansen Fara Cycling 3:12:47 +16:29
15 20036 Åsmund Aasland Sagene IF Sykkel / Storebrand Sport 3:15:03 +18:46
16 20043 Cato Rokne IF Frøy 3:15:06 +18:49
17 20002 Lars Blesvik Holmenkollen CK - Aker Solutions 3:19:05 +22:47
18 20000 Erik Alnæs CAD 3:19:33 +23:16
19 20052 Ola Namtvedt BoA 3:20:49 +24:31
20 20062 Fartein  Færevaag Sagene Sykkel 3:20:57 +24:39
21 20019 Audun Krogstad Sykkelklubben Skar Oslo 3:21:41 +25:23
22 20041 Robert Lille-Rødberget IF Frøy 3:23:48 +27:30
23 20003 Erlend Clausen Holmenkollen CK 3:28:36 +32:18
24 20039 Helge Haugstad Veien Tilbake 3:30:14 +33:57
25 20001 Dag Arne Berget Trysil SK 3:32:12 +35:55
26 20053 Bjørnar Valøen Sunnan Ck 3:39:43 +43:26
27 20010 Simen Godtfredsen   3:40:33 +44:15
28 20023 Sindre Marvik Uno-X 3:42:39 +46:21
29 20015 Stian Tyvand Horne Bærum OCK 3:43:47 +47:29
30 20040 Nils Henrik Heen Veien Tilbake 3:44:49 +48:31
31 20024 Arnt Sandvik Nilsen MOLDE CYKLEKLUBB 3:46:04 +49:46
32 20028 Ole Kristian Silseth   3:46:05 +49:47
33 20046 Ragnar Tøndel Isfjorden grus 3:46:08 +49:51
34 20058 An-Khang Vu Sørensen sykler 3:48:56 +52:38
34 20056 Kim Andre Eliassen Sørensen sykler 3:48:56 +52:38
36 20055 Mateusz Czermak Sørensen sykler 3:53:50 +57:32
37 20011 Rogeir Gotheim Leica Geosystems AS 3:54:05 +57:47
38 20047 Vegard Namtvedt Team BoA 3:57:19 +1:01:01
39 20032 Henrik Testmann-Koch Holmenkollen Cykleklubb 4:00:37 +1:04:20
40 20034 Andreas Vollen Nordea 4:10:38 +1:14:20
41 20049 Audun Ibenholt Abax 4:21:06 +1:24:48
42 20014 Geir Horn HornsEvent 4:25:11 +1:28:54
43 20012 Martin Frilseth  Haugen   4:25:36 +1:29:18
44 20022 Knut Markhus AXA Sporstclub 4:30:26 +1:34:09
45 20030 Andrew Spencer   4:31:44 +1:35:27
46 20035 Stein Ødegård SK Jonsrud 4:37:21 +1:41:04
47 20007 Jan Erik Fjæren   4:49:16 +1:52:58
48 20020 Bjørnar Kruse   4:59:04 +2:02:46
49 20004 Eirik Danielsen Sagene IF Sykkel / Høyskolen Kristiania BIL 5:18:32 +2:22:14
50 20008 Jon Fosse Bryneringen GK 5:49:28 +2:53:10
50 20006 Asle Espeland Bryne Triatlonlubbb 5:49:28 +2:53:10
52 20033 Omar Viset Ringerike Sykkelklubb 5:51:02 +2:54:44


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +