Resultater Birken Fjellmaraton Løp 2016 - Kvinner alle i felles liste



Birken Fjellmaraton Løp - 42 km
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner alle samlet i en liste - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birken Fjellmaraton Løp 2016

Plass Startnr Navn Klubb Start Tid
1 30162 Kristin Sønstegård VESTRINGEN IL 08:00:00 3:18:57
2 30089 Annette Christin Lund Næroset IL 08:00:00 3:26:15
3 30028 Inga Drågum   08:00:00 3:34:32
4 30177 Cecilie Vik   08:00:00 3:40:23
5 30060 Linda Hovde Skar-Hovde Runners 08:00:00 3:40:57
6 30020 Kristin Bruserud OL Trollo 08:00:00 3:48:01
7 30135 Guro Toppen Gålå 08:00:00 3:52:43
8 30167 Janette Hargin Enern 08:00:00 3:55:00
9 30130 Laura Suominen   08:00:00 3:58:16
10 30002 Reidun Andreassen Hernes IL 08:00:00 3:59:01
11 30175 Guro Matsen Bull Ski & Kajakk 08:00:00 3:59:20
12 30185 Cathrine Loennecken Team pay 08:00:00 4:00:54
13 30173 Stine Haugen Rustad IL 08:00:00 4:02:23
14 30088 Christina M. Linde Varegg Fleridrett 08:00:00 4:03:37
15 30039 Gunvor Folde   08:00:00 4:05:10
16 30113 Nina Eskild Riege Rustad IL 08:00:00 4:06:50
17 30067 Gitte Cecilie Langaas Kihl ALTRA/Royal Sport 08:00:00 4:09:03
18 30153 Runa Willumsen Flugstad Bærum kommune/Team Flugstad 08:00:00 4:09:30
19 30050 Ann-Marie Helgestad Nordea Asset Allocation 08:00:00 4:09:43
20 30032 Martha Sofi D. Ellingsen   08:00:00 4:16:51
21 30068 Hege Kittilsen Bøler IF 08:00:00 4:17:40
22 30155 Cathrine Haraldsen IL Hauken 08:00:00 4:20:54
23 30200 Trine Sørensen   08:00:00 4:21:22
24 30023 Mona Braathen SkiLøperne 08:00:00 4:23:52
25 30142 Anna  Wallander Snasne Skisneller 08:00:00 4:30:39
26 30109 Tone Ramstad Byåsen i.l 08:00:00 4:30:45
27 30036 Maria Grorud Fagerhøi   08:00:00 4:32:11
28 30025 Helene Dahl   08:00:00 4:32:12
29 30207 Irene Wormdahl   08:00:00 4:34:34
30 30101 Marlene Gaarder Nakken   08:00:00 4:35:44
30 30093 Liv B. Jegteberg Lystad   08:00:00 4:35:44
32 30014 Ingrid Borud   08:00:00 4:36:44
33 30132 Kristin Sveen Elseth   08:00:00 4:37:35
34 30106 Elin Sophie Ones Kruknes IL 08:00:00 4:38:01
35 30009 Turid Bjerkestrand Snasne Skisneller 08:00:00 4:39:35
36 30158 Lene Berge Holm   08:00:00 4:42:48
37 30181 Anniken Helland-Hansen Team Vestmarka/Jardar 08:00:00 4:45:23
38 30121 Linda Skarstad   08:00:00 4:46:47
38 30133 Nora Tomteberget   08:00:00 4:46:47
40 30061 Rikke Haagensen   08:00:00 4:47:54
41 30192 June Olaussen Friskis&Svettis Lillehammer 08:00:00 4:48:53
42 30141 Therese Løvås Walbom Moss skiklubb 08:00:00 4:49:20
43 30211 Gry Anita Larsen   08:00:00 4:51:54
44 30129 Henriette Stråmyr   08:00:00 4:55:28
45 30007 Hege Larssen Bakken Smågnagerne 08:00:00 4:57:12
46 30003 Sigrunn Askland Express 08:00:00 5:08:01
47 30157 Wenche Merete Helbæk   08:00:00 5:08:59
48 30078 Elisabeth Kvalsvik   08:00:00 5:09:33
48 30079 miriam natalie lande kvalsvik ViaNova Trondheim BIL 08:00:00 5:09:33
50 30034 Marthe Engen Søre Ål IL 08:00:00 5:15:44
51 30127 Wenche Stensvold   08:00:00 5:15:55
52 30042 Carola Grub   08:00:00 5:21:02
53 30073 Kari Kolstad   08:00:00 5:23:54
54 30024 Christel Dahl   08:00:00 5:30:41
55 30038 Kjersti Flakstad   08:00:00 5:40:02
56 30099 Marie Lyse Moen   08:00:00 5:43:11
57 30131 Anita Svanes Volkswagen 08:00:00 5:50:13
58 30196 Ingvild Gulling   08:00:00 6:33:16
59 30045 Jane Halvorsen   08:00:00 7:08:15


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +