Resultater Birken Fjellmaraton Løp 2016 - Menn alle i felles liste



Birken Fjellmaraton Løp - 42 km
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn alle samlet i en liste - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birken Fjellmaraton Løp 2016

Plass Startnr Navn Klubb Start Tid
1 30178 Rune Malo Ødegård Molde og omegn IF 08:00:00 2:50:25
2 30164 Klaus Øiseth Team Milsluker`n 08:00:00 2:50:29
3 30100 Sjur Molstad   08:00:00 2:57:53
4 30172 Hans Olav Kjøs Lillehammer sykehus/Topteam SK 08:00:00 2:59:33
5 30163 Knut Ødegaard Nidelv IL 08:00:00 3:00:32
6 30205 Jim Olaussen   08:00:00 3:00:41
7 30047 Kim Are Bull Hansen Norcem/Leca/Bygg.no 08:00:00 3:05:56
8 30206 Erik Kaspersen Hoffsbakken Lillehammer Skiklub 08:00:00 3:09:26
9 30197 Gjermund Sørstad   08:00:00 3:10:56
10 30183 Jarle Jakobsen Næroset IL / Team ParkettPartner 08:00:00 3:14:40
11 30174 Håkon Kruse Ludvigsen Fagerhøy leirskole 08:00:00 3:16:01
12 30202 Eivind Lande   08:00:00 3:18:00
13 30048 Erlend Hauge   08:00:00 3:19:09
14 30190 John Arne Holtet Swix 08:00:00 3:21:44
15 30143 Jan Olav Wetteland   08:00:00 3:22:22
16 30122 Atle Skjørten SK Rotum 08:00:00 3:22:53
17 30022 Even Braastad   08:00:00 3:25:28
18 30186 Tore Mortensen Romerike Ultraløperklubb 08:00:00 3:27:10
19 30120 Pål Simonsen Romerike Ultraløperklubb 08:00:00 3:27:35
20 30119 Folkert Seetzen Torvikbukt IL 08:00:00 3:27:53
21 30011 Kim Andre Bjørnerud Nidelv IL 08:00:00 3:32:40
22 30005 Lars S Aurebekk   08:00:00 3:32:55
23 30016 Erlend Brandsnes   08:00:00 3:33:14
24 30043 Petter Gulliksen Tøyen athletes 08:00:00 3:33:33
25 30030 Simon Lund Eikrem Trondheim Kommune Byutvikling 08:00:00 3:33:43
26 30029 Gudbrand Dynna IMS group AS 08:00:00 3:34:04
27 30166 Nils Jørgen Mittet   08:00:00 3:34:41
28 30117 Arve Rygg HERE 08:00:00 3:34:46
29 30149 Kristian Asplin   08:00:00 3:36:42
30 30160 Stig Laursen   08:00:00 3:37:01
31 30182 Dag Helland-Hansen Jardar 08:00:00 3:38:26
32 30102 Øyvind Nilsen IMS group AS 08:00:00 3:40:11
33 30111 Andreas Dahlslett Ratvik   08:00:00 3:40:53
34 30059 Glenn Hornset   08:00:00 3:42:14
35 30144 Jørn Wilhelmsen Sveberg IL 08:00:00 3:42:32
36 30179 Tore Hordvik Veritas BIL 08:00:00 3:42:40
37 30049 Lars Heldal Larsen Team Rose Eiendom 08:00:00 3:42:52
38 30151 Didrik Dæhlin   08:00:00 3:43:34
39 30077 Kristian Kulvik Nordea Private Banking 08:00:00 3:43:56
40 30086 Espen Lilleby Inderøy IL 08:00:00 3:45:42
41 30000 Ola Andersbakken   08:00:00 3:46:00
42 30081 Mads Andre Larsen Soon Triathlon klubb 08:00:00 3:47:16
43 30146 Øistein Johan Øverberg   08:00:00 3:47:25
44 30057 Jon Fredrik Hjemli Scandinavian runners 08:00:00 3:48:07
45 30033 Kjetil Elstad   08:00:00 3:48:29
46 30074 Jørgen Korum Hældn 08:00:00 3:48:33
47 30159 Anders Emil Krogstad Dotsupen Jaktlag. 08:00:00 3:49:05
48 30037 Stein Olav Febakke   08:00:00 3:49:25
49 30112 Jens Christian Riege Rustad IL 08:00:00 3:53:10
50 30189 Kjetil Sælid Holmestrand Ultraløperklubb 08:00:00 3:54:14
51 30051 Helge Hella   08:00:00 3:55:34
52 30188 Simen Sanderlien Sultans of swing 08:00:00 3:57:57
53 30114 Mads Roser   08:00:00 3:58:15
54 30035 John-Ivar Eriksen Weatherford 08:00:00 3:58:31
55 30161 Eirik W Sandsten GreenSocks Old Stars 08:00:00 3:58:55
56 30198 Sindre Lindstad   08:00:00 4:02:14
57 30031 Fredrik Eirheim   08:00:00 4:02:49
57 30026 Preben Dahl   08:00:00 4:02:49
59 30147 Terje Øyrås   08:00:00 4:04:31
60 30058 Jørgen hjellup Horne   08:00:00 4:04:44
61 30082 Terje Wuttudal Larsen Nordre Eidsvoll IL 08:00:00 4:05:23
62 30194 Idar Stensvold   08:00:00 4:06:02
63 30193 Ole Guttulsrød RYGGEJOGGEN 08:00:00 4:07:08
64 30208 Johannes C.Wahl  Gran   08:00:00 4:07:58
65 30087 Jørn Limi Bøler IF 08:00:00 4:08:42
65 30096 Jørn Mjøster   08:00:00 4:08:42
67 30040 Pål Henrik Førrisdahl   08:00:00 4:11:05
68 30138 Eirik Tørstad   08:00:00 4:12:40
69 30187 Trond Harald Sand Team Parkettpartner 08:00:00 4:16:19
70 30097 Petter Moe Team Maljorca '76 08:00:00 4:17:00
71 30169 Jon Moslet Team Includia 08:00:00 4:17:52
72 30052 Kai Hella Team Gjøglerne 08:00:00 4:18:47
73 30019 Paul Gerhard Brunner   08:00:00 4:19:10
74 30107 Hans Orset Torvikbukt 08:00:00 4:19:30
75 30053 Erik Helli Gjelleråsen IF 08:00:00 4:20:27
76 30199 Olav Sem Austmo   08:00:00 4:21:22
77 30004 Kristoffer Aune   08:00:00 4:23:02
78 30054 Nils Petter Hennum   08:00:00 4:24:00
79 30044 Lars Gunder Gundersen Greensocks Oldstars 08:00:00 4:24:54
80 30105 Per-Otto Olsen Hagefjorden IL 08:00:00 4:25:00
81 30001 Raymond Andersen   08:00:00 4:25:26
82 30203 Marius Lyngved   08:00:00 4:26:18
82 30171 Tore-Kristian Eriksen   08:00:00 4:26:18
84 30125 Mikkel Stensrud Gruner ishockey 08:00:00 4:28:04
85 30210 Pål Christian Ingierd   08:00:00 4:29:10
86 30137 Egil Tyse   08:00:00 4:29:56
87 30180 Morten Aleksander Enger Hernes IL/Sparebanken Hedmark 08:00:00 4:31:02
87 30195 Ole Henrik Enger   08:00:00 4:31:02
89 30152 Øyvind Fensgård   08:00:00 4:31:31
90 30041 Joakim Gedenryd   08:00:00 4:37:06
91 30201 Ivar Busterud Bjørnstad   08:00:00 4:37:16
92 30128 Trond Stenvik   08:00:00 4:37:55
93 30103 Roy Nordheim NRK bil 08:00:00 4:41:28
94 30165 Bjørn Petter Kaltenborn   08:00:00 4:42:16
95 30140 jonas vingelsgaard   08:00:00 4:43:21
96 30156 Espen Haraldsen IL Hauken 08:00:00 4:43:33
97 30027 Marius Dammyr   08:00:00 4:43:47
98 30046 Hermann Iver Hansen Norcem/Leca/Bygg.no 08:00:00 4:47:50
99 30017 Truls Dix Brochmann   08:00:00 4:48:08
100 30191 Odd Inge Storkås   08:00:00 4:48:09
101 30075 Kim Kroken   08:00:00 4:48:42
101 30118 Eivind Sandnes   08:00:00 4:48:42
103 30090 Helge L. Lunden   08:00:00 4:49:39
104 30150 Nils Christian Blakli El Gringo 08:00:00 4:49:42
105 30170 Harald Sørensen Lillomarka skiklubb 08:00:00 4:56:00
106 30184 Eivind Feren Kaltenborn   08:00:00 4:57:41
107 30094 Ivar Manger Ramo as 08:00:00 4:57:51
108 30095 James Matthew Miller Reno BIL Oslo 08:00:00 4:59:29
109 30145 John Wilson   08:00:00 4:59:38
110 30124 Mats William Snåre Mr & Miss Åsome! 08:00:00 5:01:03
111 30072 Ralf Klink TSV Goddelau 08:00:00 5:04:46
112 30069 Helge Kjeilen DIGITREAD BIL 08:00:00 5:05:45
113 30139 Harald Vidsjå Nesodden Team2 08:00:00 5:07:03
114 30083 Kenneth Larssen   08:00:00 5:08:01
115 30126 Johnny Stensvold   08:00:00 5:15:55
116 30123 Tore Skovdahl   08:00:00 5:23:53
117 30154 Håvard Hansen   08:00:00 5:25:14
118 30134 Hurkmans Ton   08:00:00 5:26:00
119 30063 Torstein Krause Johansen Escenic BIL 08:00:00 5:56:21
120 30085 Helge Leonhardsen Lillehammer Skiklub 08:00:00 6:14:09


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +