Resultater Blåbærløpet 2014



Resultater Orientering
Blåbærløpet
Tønsberg, Vestfold - 27. september 2014

N-åpen

1 030 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
0 Fredrik Bue OL Tønsberg og omegn 22:51   22:11
0 Ida Kristine Bue OL Tønsberg og omegn 22:13   21:34
0 Lars Emil Bue OL Tønsberg og omegn 14:02   13:37
0 Malin Johansson Henden Hedrum OL 22:06   21:27
0 August Lea Kabbe OL Tønsberg og omegn 20:38   20:01
0 Lars Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 17:23   16:52
0 Henrik Kongsfjell OL Tønsberg og omegn 26:19 +3:28 25:33
0 Nikolai Kongsfjell OL Tønsberg og omegn 28:49 +5:58 27:58
0 Pernille Kongsfjell OL Tønsberg og omegn 28:31 +5:40 27:41
0 Johanna Kristensen Stokke IL 15:32   15:04
0 Mathilde Kristensen Stokke IL 20:13   19:37
0 Penelope Lea OL Tønsberg og omegn 17:16   16:45
0 Selma Knudtzon Nakim OL Tønsberg og omegn 21:24   20:46
0 Vilde Knudtzon Nakim OL Tønsberg og omegn 21:26   20:48
0 Othilie Kvilhaug Skavhellen Botne SK 20:17   19:41
0 Ludvig Skramdal Hedrum OL 20:01   19:26
0 Marlene Skramdal Hedrum OL 20:01   19:26

D -10

2 010 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
0 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 21:31   10:42

D 11-12

2 010 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Lotta Daler Stokke IL 27:31   13:41

D 11-12N

1 890 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Mari Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 29:01   15:21

D 13-14

2 760 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Hanne Vassend Porsgrunn OL 23:07   8:22
2 Anna Meen Porsgrunn OL 25:38 +2:31 9:17
3 Hanna Johansson Hedrum OL 27:36 +4:29 10:00
4 Elise Støren Bø OL 37:17 +14:10 13:30
5 Bethina Staulen Fredin Skien OK 38:11 +15:04 13:50
6 Elise Ausen Porsgrunn OL 40:11 +17:04 14:33
7 Ragnhild Marie Kristensen Stokke IL 48:01 +24:54 17:23

D 13-16C

2 010 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Frida Daler Stokke IL 26:12   13:02
2 Anne Haug Stokke IL 35:37 +9:25 17:43

D 15-16

3 760 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Maria Prestbøen Sandefjord OK 36:50   9:47
2 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 36:59 +0:09 9:50
3 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 39:43 +2:53 10:33
4 Emilie Westin Porsgrunn OL 50:50 +14:00 13:31
5 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 51:36 +14:46 13:43
  Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    

D 17-C

2 560 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Liv Knudtzon OL Tønsberg og omegn 31:07   12:09
2 Celine Vik Olsen Larvik OK 41:40 +10:33 16:16
3 Kari Berg Larvik OK 1:00:42 +29:35 23:42
4 Kristin Johansson Hedrum OL 1:01:04 +29:57 23:51
5 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 1:05:21 +34:14 25:31
  Lise Hørtvedt Kongsberg OL ikke startet    

D 17-N

1 890 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 May Nordkvelde Hedrum OL 22:30   11:54
2 May-Britt Skramdal Hedrum OL 22:41 +0:11 12:00

D 17-

3 950 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kari Christiansen Sandefjord OK 39:07   9:54
2 Martine Topstad OL Tønsberg og omegn 44:29 +5:22 11:15
3 Monica Meum Johansen OK Moss 49:01 +9:54 12:24
4 Elin Gravningen Stokke IL 1:04:49 +25:42 16:24
5 Line-Susanne K. Skavhellen Botne SK 1:13:00 +33:53 18:28
6 Anne Berg Gjølberg Larvik OK 1:22:47 +43:40 20:57

D 40-

3 760 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Synne Lea OL Tønsberg og omegn 44:48   11:54
2 Sara Mathisen Porsgrunn OL 47:09 +2:21 12:32
3 Anne Sofie Forseth Bue OL Tønsberg og omegn 1:05:17 +20:29 17:21
4 Lene Loftesnes OL Tønsberg og omegn 1:05:27 +20:39 17:24
5 Elin Bordøy Hedrum OL 1:33:49 +49:01 24:57
  Lenka Westin Porsgrunn OL diskvalifisert    

D 45-

3 180 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Hilde Vassend Porsgrunn OL 34:38   10:53
2 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 39:11 +4:33 12:19
3 Stine Arntzen Sandefjord OK 50:01 +15:23 15:43
4 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 52:36 +17:58 16:32
5 Åse Hanne Kristensen Stokke IL 58:49 +24:11 18:29
  Eli Sæterdal Skien OK diskvalifisert    

D 50-

3 180 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Tiri Rebård Sandefjord OK 36:37   11:30
2 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 42:44 +6:07 13:26
3 Bjørg Marit Sollie OL Trollo 51:53 +15:16 16:18

D 55-

3 180 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Grete Synnøve Hovi Skien OK 35:17   11:05
2 Elisabeth Meum Johansen OK Moss 53:46 +18:29 16:54

D 60-

2 930 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Gro Eia OL Trollo 50:18   17:10

D 65-

2 930 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 1:00:52   20:46
2 May Helene Hansen Sandefjord OK 1:02:00 +1:08 21:09
  Brit Sundby Sandefjord OK ikke startet    

D 70-

2 930 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Eli Klovning Porsgrunn OL 1:04:04   21:51
2 Hjørdis Øvreås Botne SK 1:08:25 +4:21 23:21
  Margith Reppesgård Hedrum OL diskvalifisert    

D 75-

2 930 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Marit Økern Jensen Bærums SK 1:04:33   22:01
2 Tirill Liby Seip OK Skeidi 1:04:39 +0:06 22:03
  Anne-Lise Blomhoff Ronæss Porsgrunn OL diskvalifisert    

H 11-12

2 010 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Simen Gravningen Stokke IL 24:20   12:06
2 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 24:57 +0:37 12:24
3 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 29:25 +5:05 14:38

H 13-14

2 760 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 21:37   7:49
2 Vegard Løvli Asker Skiklubb 22:06 +0:29 8:00
3 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 22:11 +0:34 8:02
4 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 25:23 +3:46 9:11
5 Even Gravningen Stokke IL 26:55 +5:18 9:45
6 Even Andre Thorbjørnsen Notodden OL 26:58 +5:21 9:46
7 Olav Aasmundtveit Hoff OL Tønsberg og omegn 28:08 +6:31 10:11
8 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 29:02 +7:25 10:31
9 Håvard Skriubakken Porsgrunn OL 33:47 +12:10 12:14

H 15-16

3 760 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Tobias Kristensen Larvik OK 29:35   7:52
2 Ole Flaatten OK Skeidi 30:58 +1:23 8:14
3 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 32:43 +3:08 8:42
4 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 33:14 +3:39 8:50
5 Sindre R Holt Hedrum OL 36:13 +6:38 9:37
6 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 36:19 +6:44 9:39
7 Martin Sollie Nåtedal OL Trollo 44:02 +14:27 11:42
  Ole Jakob Olsrød Stokke IL diskvalifisert    

H 17-C

2 560 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kjetil Jacobsen Hamar OK 27:30   10:44
2 Anders Øilo Marcussen OL Tønsberg og omegn 32:51 +5:21 12:49
3 Knut Bjerknes Røyken OL 40:42 +13:12 15:53

H 17-

3 950 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Karl Fremstad Kongsberg OL 29:03   7:21
2 Erik Haug Stokke IL 29:08 +0:05 7:22
3 Håkon Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 29:46 +0:43 7:32
4 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 31:12 +2:09 7:53
5 Dag Steinar Ragvin Bø OL 31:27 +2:24 7:57
6 Marius Martinsen Sandefjord OK 34:49 +5:46 8:48
7 Herman Kirste Skien OK 36:27 +7:24 9:13
8 Robert Fredriksen Notodden OL 43:17 +14:14 10:57
9 Fredrik Moe Sandefjord OK 50:26 +21:23 12:46
10 Eirik Skavhellen Botne SK 59:31 +30:28 15:04
  Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    

H 40-

3 950 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Hans Christian Meen Porsgrunn OL 34:41   8:46
2 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 36:49 +2:08 9:19
3 Kjell Westin Porsgrunn OL 37:31 +2:50 9:29
4 Anders Kristian Holt Hedrum OL 39:06 +4:25 9:53
5 Øyvind Støren Bø OL 43:07 +8:26 10:54
6 Tor Sverre Gravningen Stokke IL 54:35 +19:54 13:49
7 Roger Hagen Sandefjord OK 1:06:54 +32:13 16:56

H 45-

3 760 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Arne Nåtedal OL Trollo 31:40   8:25
2 Bjørnar Olsrød Stokke IL 33:31 +1:51 8:54
3 Bjørn Polland OK Skeidi 33:39 +1:59 8:56
4 Øyvind Flaatten OK Skeidi 35:12 +3:32 9:21
5 Per Erik Larsen Sandefjord OK 38:23 +6:43 10:12
6 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 41:21 +9:41 10:59
7 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 47:23 +15:43 12:36
8 Bjørn Richard Kirste Skien OK 47:28 +15:48 12:37
9 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 50:26 +18:46 13:24
10 Espen Johnsen Hedrum OL 57:48 +26:08 15:22
11 Trond Foss Sandefjord OK 1:09:03 +37:23 18:21

H 50-

3 760 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 39:38   10:32
2 Roar Nilsen Sandefjord OK 46:25 +6:47 12:20
3 Arne Kristensen Stokke IL 51:04 +11:26 13:34
4 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 1:12:41 +33:03 19:19

H 55-

3 180 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Stein Martinsen Sandefjord OK 28:26   8:56
2 Torgeir Strandhagen Røyken OL 32:24 +3:58 10:11
3 Axel Damgaard OL Trollo 37:17 +8:51 11:43
4 Kjetil Kløvstad Sandefjord OK 44:18 +15:52 13:55
5 Petter Fure Oppsal Orientering 47:49 +19:23 15:02
6 Morten Johansen OK Moss 49:30 +21:04 15:33

H 60-

3 180 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Per Chr. Hagen Bø OL 34:43   10:55
2 Ole Johansson Porsgrunn OL 36:38 +1:55 11:31
3 Arne Næss Johnsen Porsgrunn OL 37:57 +3:14 11:56
4 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 40:23 +5:40 12:41
5 Per Dag Nordkvelde Hedrum OL 49:09 +14:26 15:27
6 Jan Bøhle OL Trollo 50:46 +16:03 15:57

H 65-

3 180 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Jakob Kløverød Porsgrunn OL 38:12   12:00
2 Ragnar Hillestad Lardal OL 41:01 +2:49 12:53
3 Runar Kittilsen Stokke IL 43:25 +5:13 13:39
4 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 53:02 +14:50 16:40
5 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 53:50 +15:38 16:55
6 Georg Kapperud Oppsal Orientering 1:08:14 +30:02 21:27
  Tor Lea Nydalens SK ikke startet    
  Hogne Kjærås Andebu IL ikke startet    

H 70-

2 930 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK 43:29   14:50
2 Lars Magne Klovning Porsgrunn OL 44:18 +0:49 15:07
3 Per Øystein Andersen Larvik OK 44:48 +1:19 15:17
4 Thor Edvardsen Larvik OK 45:30 +2:01 15:31
5 Thorolf Trolsrud Botne SK 51:58 +8:29 17:44
6 Kåre Nilsen Sandefjord TIF 54:41 +11:12 18:39
7 Magnar Øvreås Botne SK 55:10 +11:41 18:49
8 Egil Ronæss Porsgrunn OL 57:27 +13:58 19:36
9 Svein Thorsen Sandefjord TIF 1:02:45 +19:16 21:24

H 75-

2 930 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Steinar Ruud Konnerud IL 49:12   16:47
2 Helge Halvorsen Larvik OK 1:15:02 +25:50 25:36
3 Odd Gunbjørnsen Konnerud IL 1:34:32 +45:20 32:15
  Hans G. Rønne Sandefjord OK ikke startet    

H 80-

2 930 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Helge Tvedten Larvik OK diskvalifisert


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +