Resultater Blåbærløpet 2017



Resultater Blåbærløpet
Tønsberg, Vestfold - 17. september 2017

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 660 m, 48 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Tuva Nørgaard Bjørseth OL Tønsberg og omegn 38:18   23:04
0 Ole Martin Blæstrud Stenbrenden Sandefjord OK 41:17 +2:59 24:52
0 Vetle Eckdahl Book OK Horten 35:47   21:33
0 Ella Bredahl OL Tønsberg og omegn 38:32 +0:14 23:12
0 Sverre Bredahl OL Tønsberg og omegn 39:41 +1:23 23:54
0 Thora Brynildsen Oppsal Orientering 53:43 +15:25 32:21
0 Tiril Brynildsen Oppsal Orientering 54:59 +16:41 33:07
0 Fredrik Bue OL Tønsberg og omegn 27:38   16:38
0 Oscar Dahl Skien OK 38:10   22:59
0 Semine Dahl Skien OK 38:21 +0:03 23:06
0 Jakob Bredland Eid Asker Skiklubb 20:06   12:06
0 Mathias Bredland Eid Asker Skiklubb 32:28   19:33
0 Lars Haakon Eriksson IL Tyrving 30:59   18:39
0 Balder Solberg Fredheim Sandefjord OK 37:28   22:34
0 Sindre Furland Sandefjord OK 19:36   11:48
0 Ane Røed Gjertsen Stokke IL 33:38   20:15
0 Georg Røed Gjertsen Stokke IL 33:45   20:19
0 Eline Hansson OL Tønsberg og omegn 46:54 +8:36 28:15
0 Kristian Haugberg Andebu IL 32:46   19:44
0 Ludvik Hiis Stokke IL 34:34   20:49
0 Teodor Hiis Stokke IL 31:53   19:12
0 Lars Sørsdal Idland Andebu IL 26:41   16:04
0 Ragnhild Sørsdal Idland Andebu IL 25:17   15:13
0 Silje Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 29:50   17:58
0 Karen Klavenes Sandefjord OK 24:54   15:00
0 Ada Josefine Knoop OL Tønsberg og omegn 1:02:12 +23:54 37:28
0 Marlene Knoop OL Tønsberg og omegn 1:01:52 +23:34 37:16
0 Mathilde Kristensen Stokke IL 33:45   20:19
0 Henrik Mathisen OL Tønsberg og omegn 32:40   19:40
0 Leah Myhre Lefsaker Andebu IL 32:05   19:19
0 Mia Myhre Lefsaker Andebu IL 41:37 +3:19 25:04
0 Ana Zagar Nes Larvik OK 53:57 +15:39 32:30
0 Nette Zagar Nes Larvik OK 53:54 +15:36 32:28
0 Norah Elisabeth Olsen OL Tønsberg og omegn 54:37 +16:19 32:54
0 Ingvild Ringheim Larvik OK 29:03   17:30
0 Joel Röhrs Stokke IL 42:22 +4:04 25:31
0 Vigdis Sigurdsdottir Stokke IL 20:06   12:06
0 Sturla Sigurdsson Stokke IL 30:12   18:11
0 Amalie Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 35:21   21:17
0 Theo Solberg Fredheim Sandefjord OK 25:30   15:21
0 Emma Åsheimer OL Tønsberg og omegn 1:01:33 +23:15 37:04
0 Alexander Dybvik Stokke IL 25:38   15:26
0 Andreas Høyås Ugelstad OL Tønsberg og omegn 36:34   22:01
0 Ane Høyås Ugelstad OL Tønsberg og omegn 42:10 +3:52 25:24
0 Selma Knudtzon Nakim OL Tønsberg og omegn 44:36 +6:18 26:52
0 Lars Jørgen Stordal Aalrud OL Tønsberg og omegn 40:43 +2:25 24:31
0 Mathilde Sørsdal Idland Andebu IL 48:08 +9:50 28:59
0 Othilie Kvilhaug Skavhellen Botne SK 33:22   20:06
  Norbert Kozak Sandefjord OK ikke startet    
  Andreas Nordvik Sandefjord OK ikke startet    

 

D -10

1 660 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Daniella Gjone Sandefjord OK 21:16 +1:58 12:48
0 Ida Kristine Bue OL Tønsberg og omegn 32:40 +13:22 19:40
0 Tuva Eckdahl Book OK Horten 19:18   11:37
0 Anne Haugberg Andebu IL 30:36 +11:18 18:26
0 Sofie Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 25:46 +6:28 15:31

 

D 11-12

2 110 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Iril Ringheim Larvik OK 22:10   10:30
2 Ragne Klavenes Sandefjord OK 30:24 +8:14 14:24
3 Ane Kristine Eid Asker Skiklubb 32:37 +10:27 15:27
4 Ingeborg Eikås Sandefjord OK 58:48 +36:38 27:52

 

D 11-12N

1 660 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maike Röhrs Stokke IL 33:07   19:56
2 Ane Mathisen OL Tønsberg og omegn 44:18 +11:11 26:41

 

D 13-14

3 080 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 33:24   10:50
2 Ingvild Johnsen Hedrum OL 44:15 +10:51 14:22
3 Emma Engehult Notodden OL 46:22 +12:58 15:03
4 Kristin Nordgård Notodden OL 48:22 +14:58 15:42
5 Gjendine Gjelstad Sandefjord OK 1:08:08 +34:44 22:07

 

D 13-16C

2 110 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Haga Hedrum OL 39:45   18:50
2 Maria Grovan OL Tønsberg og omegn 50:56 +11:11 24:08
3 Emilie Kleppan Stampe Sandefjord OK 58:23 +18:38 27:40

 

D 15-16

3 430 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elise Støren Bø OL 52:08   15:11
2 Anny Horge Rogne OL Tønsberg og omegn 59:11 +7:03 17:15
3 Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn 1:05:42 +13:34 19:09
  Elise Ausen Porsgrunn OL diskvalifisert    

 

D 17-B

3 080 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Celine Vik Olsen Larvik OK 47:33   15:26
2 Trude Nysæter Skien OK 48:45 +1:12 15:49
3 Anne Berg Gjølberg Larvik OK 52:40 +5:07 17:05
4 Line-Susanne K. Skavhellen Botne SK 55:42 +8:09 18:05
5 Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi 1:03:25 +15:52 20:35
6 Astrid Fodnæss Andebu IL 1:12:28 +24:55 23:31
  Mia Engehult Notodden OL diskvalifisert    
  Rita Raastad Skien OK diskvalifisert    

 

D 17-C

2 110 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eirunn Hiis Stokke IL 27:09   12:52
2 Silje Skatvedt Stensrud OK Horten 31:38 +4:29 14:59
3 Karen Røed Stokke IL 32:46 +5:37 15:31
4 Kristin Melen OL Tønsberg og omegn 43:02 +15:53 20:23

 

D 17-N

1 660 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrun Gjone Sandefjord OK 24:56   15:01

 

D 17-18

3 970 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 46:41   11:45

 

D 21-

4 360 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Undstad Larvik OK 39:12   8:59
2 Turid Zagar Nes Larvik OK 1:02:57 +23:45 14:26

 

D 40-

3 970 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mariann Øren Arvesen Sandefjord OK 44:04   11:05
2 Ingrid Knotten Haugberg Andebu IL 54:24 +10:20 13:42
3 Ingvild Eckdahl OK Horten 59:06 +15:02 14:53
4 Liv Knudtzon OL Tønsberg og omegn 1:01:19 +17:15 15:26
5 Wenche Eikås Sandefjord OK 1:11:56 +27:52 18:07
6 Siv Wiersdalen Porsgrunn OL 1:16:07 +32:03 19:10

 

D 45-

3 430 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anette Kjærås Firing Andebu IL 53:26   15:34
2 Stine Arntzen Sandefjord OK 55:16 +1:50 16:06
3 Astrid Brevik Stokke IL 56:38 +3:12 16:30
4 Elin Bordøy Hedrum OL 1:06:35 +13:09 19:24
5 Anikken Gjein Dybvik Stokke IL 1:31:29 +38:03 26:40
  Janne Larsen Porsgrunn OL diskvalifisert    

 

D 50-

3 430 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Christiansen Sandefjord OK 34:05   9:56
2 Tone Stokland Sandefjord OK 43:36 +9:31 12:42
3 Ida Vår Dirdal Larvik OK 44:01 +9:56 12:49
4 Tiri Rebård Sandefjord OK 44:23 +10:18 12:56
5 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 44:33 +10:28 12:59
  Anniken Ausen Porsgrunn OL diskvalifisert    

 

D 55-

3 430 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 46:33   13:34
2 Elisabeth Meum Johansen OK Moss 47:07 +0:34 13:44
3 Kathrine Idås OL Tønsberg og omegn 1:05:22 +18:49 19:03
4 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 1:13:41 +27:08 21:28

 

D 60-

2 920 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Randi Kristin Nærum Larvik OK 48:50   16:43
2 Anne Lise Andreassen Sandefjord OK 52:02 +3:12 17:49
3 Turid Rustand Olsen Kongsberg OL 53:04 +4:14 18:10
4 Gro Eia OL Trollo 55:49 +6:59 19:06
5 Aud Kjemperud Eiker OL 1:05:54 +17:04 22:34

 

D 65-

2 920 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rakel Øren Sandefjord OK 1:13:17   25:05
2 Elisabeth Rød Andebu IL 1:14:44 +1:27 25:35
3 Kari Berg Larvik OK 1:22:56 +9:39 28:24
4 Marit Odden Drangedal OL 2:05:16 +51:59 42:53

 

D 70-

2 920 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL 47:32   16:16
2 Birgitte Bekkelund Røyken OL 51:40 +4:08 17:41
3 Gerd Langseth Larvik OK 53:28 +5:56 18:18
4 Margareta Brynhildsen Stokke IL 57:25 +9:53 19:39
5 Eli Klovning Porsgrunn OL 59:33 +12:01 20:23
6 May Helene Hansen Sandefjord OK 1:00:41 +13:09 20:46
7 Henny Helgeland Reinhold Drangedal OL 1:33:43 +46:11 32:05
  Thorunn Aamodt Ovesen Lardal OL ikke startet    

 

D 80-

2 920 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tirill Liby Seip OK Skeidi 1:27:47   30:03

 

H -10

1 660 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Jens G. Dybvik Stokke IL 59:10   35:38
0 Wilmer Hansson OL Tønsberg og omegn 22:18   13:26
0 Magnus Sigurdsson Stokke IL 16:28   9:55
  Rasmus Engehult Notodden OL diskvalifisert    

 

H 11-12

2 110 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Andreas Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 20:30   9:42
2 Brage Eikås Sandefjord OK 31:14 +10:44 14:48
3 Henrik Storemyr IL Hauken 32:40 +12:10 15:28
4 Gaute Nysæter Skien OK 32:46 +12:16 15:31
5 Lars Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 35:57 +15:27 17:02
6 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 39:35 +19:05 18:45
7 Erik Zagar Larvik OK 56:05 +35:35 26:34
8 Martin Dybvik Stokke IL 56:49 +36:19 26:55
9 Niclas Gunnerød Stokke IL 1:10:59 +50:29 33:38
  Gabriel Gjone Sandefjord OK ikke startet    

 

H 13-14

3 080 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 30:48   10:00
2 Theodor Bjørk Sandefjord OK 31:56 +1:08 10:22
3 Anders Klavenes Sandefjord OK 36:49 +6:01 11:57
4 Benjamin Gjone Sandefjord OK 38:47 +7:59 12:35
5 Hallgeir Brevik Stokke IL 46:25 +15:37 15:04
6 Oscar Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 48:51 +18:03 15:51
7 Fredrik Berg-Nielsen Sandefjord OK 52:24 +21:36 17:00
8 Martin Ausen Porsgrunn OL 52:26 +21:38 17:01
  Kristoffer Eckdahl OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    

 

H 15-16

3 970 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 36:37   9:13
2 Henrik R Holt Hedrum OL 37:38 +1:01 9:28
3 Oliver Østby OL Tønsberg og omegn 39:41 +3:04 9:59
4 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 40:13 +3:36 10:07
5 Iver Ringheim Larvik OK 42:16 +5:39 10:38
6 Jonas Eikås Sandefjord OK 48:15 +11:38 12:09
7 Audun Brevik Stokke IL 49:28 +12:51 12:27
8 Vetle Mathisen OL Tønsberg og omegn 52:26 +15:49 13:12
9 Håvard Skriubakken Porsgrunn OL 58:38 +22:01 14:46
10 Per Anders Eckdahl OL Tønsberg og omegn 58:54 +22:17 14:50
  Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    

 

H 17-B

3 080 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut Gjone Sandefjord OK 1:08:12   22:08

 

H 17-C

2 110 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Børre Grovan OL Tønsberg og omegn 31:44   15:02

 

H 17-18

4 360 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Alexander Repstad Storemyr Porsgrunn OL 36:29   8:22
2 Skjalg Nysæter Skien OK 39:25 +2:56 9:02
3 Olav Aasmundtveit Hoff OL Tønsberg og omegn 42:06 +5:37 9:39

 

H 21-

4 360 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørn Sundby Larvik OK 36:00   8:15
2 Kjetil Dahl Skien OK 37:53 +1:53 8:41
3 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 38:46 +2:46 8:53
4 Gjermund Røren Eiker OL 39:01 +3:01 8:56
5 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 50:55 +14:55 11:40
6 Martin Berulfsen OL Tønsberg og omegn 55:32 +19:32 12:44
7 Eirik Brynildsen Oppsal Orientering 1:01:39 +25:39 14:08

 

H 40-

3 970 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Erling Lefsaker Andebu IL 35:41   8:59
2 Rune Firing Haugberg Andebu IL 37:42 +2:01 9:29
3 Per Henrik Zagar Larvik OK 40:32 +4:51 10:12
4 Einar Idland Andebu IL 43:02 +7:21 10:50
5 Lars Ole Thunold Porsgrunn OL 46:14 +10:33 11:38
6 Jesper Flogstad IL Hauken 48:23 +12:42 12:11
7 Lars Georg Gjertsen Stokke IL 54:11 +18:30 13:38

 

H 45-

3 970 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helge Gisholt OK Skeidi 33:19   8:23
2 Gisle Nysæter Skien OK 35:35 +2:16 8:57
3 Lars Erik Gjein Fossum IF 36:43 +3:24 9:14
4 Øyvind Flaatten OK Skeidi 36:44 +3:25 9:15
5 Dag Ausen Porsgrunn OL 36:52 +3:33 9:17
6 Trond Gjelstad Sandefjord OK 37:47 +4:28 9:31
7 Anders Kristian Holt Hedrum OL 38:05 +4:46 9:35
8 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 38:32 +5:13 9:42
9 Bjørnar Olsrød Stokke IL 39:50 +6:31 10:02
10 Rune Engehult Notodden OL 43:13 +9:54 10:53
11 Kjetil Eckdahl OK Horten 44:31 +11:12 11:12
12 Jo Børre Eikås Sandefjord OK 44:55 +11:36 11:18
13 Tom Kristensen Larvik OK 45:41 +12:22 11:30
14 Øyvind Støren Bø OL 45:53 +12:34 11:33
15 Atle Strøm Hedrum OL 47:20 +14:01 11:55
16 Espen Johnsen Hedrum OL 48:35 +15:16 12:14
17 Atle Borgersen Hedrum OL 49:19 +16:00 12:25
18 Jørn Langerud Porsgrunn OL 1:05:55 +32:36 16:36
19 Trond Foss Sandefjord OK 1:06:08 +32:49 16:39
20 Kenneth Dybvik Stokke IL 1:14:15 +40:56 18:42

 

H 50-

3 970 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Arve Glittum OK Skeidi 36:35   9:12
2 Morten Hamre IL Hauken 38:47 +2:12 9:46
3 Bjørn Polland OK Skeidi 41:00 +4:25 10:19
4 Inge Glittum OK Skeidi 41:59 +5:24 10:34
5 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 42:52 +6:17 10:47
6 Jan Gatevold Porsgrunn OL 44:25 +7:50 11:11
7 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 44:52 +8:17 11:18
8 Arne Kristensen Stokke IL 48:42 +12:07 12:16
9 Inge Ringheim Larvik OK 58:27 +21:52 14:43
10 Morten Andresen OK Skeidi 59:19 +22:44 14:56
11 Jan Ivar Gundersen Hedrum OL 1:06:32 +29:57 16:45
12 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 1:20:17 +43:42 20:13
  Roger Lysnes Hedrum OL ikke startet    

 

H 55-

3 430 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Espen Raastad Skien OK 35:55   10:28
2 Harald Omeland Skien OK 49:00 +13:05 14:17
3 Kjetil Idås OL Tønsberg og omegn 50:25 +14:30 14:41

 

H 60-

3 430 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torgeir Strandhagen Røyken OL 31:54   9:18
2 Per Chr. Hagen Bø OL 44:25 +12:31 12:56
3 Roy Gjerding OK Moss 45:20 +13:26 13:13
4 Sigbjørn Myhre Andebu IL 45:46 +13:52 13:20
5 Even Tore Steinsholt Lardal OL 55:39 +23:45 16:13
  Morten Johansen OK Moss diskvalifisert    
  Svein Larsen Kongsberg OL diskvalifisert    

 

H 65-

3 430 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 36:50   10:44
2 Terje Ludvigsen Larvik OK 38:41 +1:51 11:16
3 Atle Remme Porsgrunn OL 39:12 +2:22 11:25
4 Elling Aakre Andebu IL 44:31 +7:41 12:58
5 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 45:38 +8:48 13:18
6 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 46:58 +10:08 13:41
7 Martin Nauf Hedrum OL 47:15 +10:25 13:46
8 Torgeir Sundby OK Skeidi 49:38 +12:48 14:28
9 Hogne Kjærås Andebu IL 55:13 +18:23 16:05

 

H 70-

2 920 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Runar Kittilsen Stokke IL 36:15   12:24
2 Ragnar Hillestad Lardal OL 37:43 +1:28 12:55
3 Rolf Gjølberg Larvik OK 39:04 +2:49 13:22
4 Lars Martin Gjein Stokke IL 41:40 +5:25 14:16
5 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 42:57 +6:42 14:42
6 Helge Fossheim Hedrum OL 46:56 +10:41 16:04
7 Roar Løken Sandefjord OK 53:10 +16:55 18:12

 

H 75-

2 920 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Øystein Andersen Larvik OK 44:24   15:12
2 Anton Lomme Hedrum OL 49:49 +5:25 17:03
3 Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK 50:05 +5:41 17:09
4 Kåre Nilsen Sandefjord TIF 59:49 +15:25 20:29
5 Arne D. Christensen Sandefjord TIF 1:02:43 +18:19 21:28
6 Magne Klovning Porsgrunn OL 1:02:50 +18:26 21:31
7 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 1:04:01 +19:37 21:55
8 Steinar Ruud Konnerud IL 1:16:52 +32:28 26:19

 

H 80-

2 920 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helge Halvorsen Larvik OK 1:33:12   31:55
  Arne Lie Stokke IL diskvalifisert    

 

Direkte A

3 970 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pål Martin Eid NOTEAM 41:44   10:30
2 Sturle Furland Sandefjord OK 45:56 +4:12 11:34
3 Kari Hasaas Klavenes Sandefjord OK 55:57 +14:13 14:05
  Einar Klavenes Sandefjord OK diskvalifisert    

 

Direkte B

3 080 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Benedikte  Wiig Bøen Porsgrunn OL 44:16   14:22
2 Kristin Solberg Fredheim Sandefjord OK 50:49 +6:33 16:29
3 Arild Brevik Stokke IL 54:08 +9:52 17:34
  Nina Østby OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    

 

Direkte C

2 110 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Håkon Nordby OL Tønsberg og omegn 25:57   12:17
2 Christian Ugelstad OL Tønsberg og omegn 28:09 +2:12 13:20
3 Helena Falke NOTEAM 38:34 +12:37 18:16
4 Vilde Knudtzon Nakim NOTEAM 38:35 +12:38 18:17
5 Hans Gøran Bjørk Sandefjord OK 39:15 +13:18 18:36
6 Stig Klophmann OL Tønsberg og omegn 40:23 +14:26 19:08
7 Janne Klophmann OL Tønsberg og omegn 45:07 +19:10 21:22
8 Mathilde Næs NOTEAM 45:53 +19:56 21:44
9 Dina Emilie Dahle Melen NOTEAM 45:56 +19:59 21:46


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +