Resultater Blåbærløpet 2018



Resultater Blåbærløpet
Tønsberg, Vestfold - 25. august 2018

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 830 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Josephine Lin Bjørk Sandefjord OK 22:58   12:33
0 Tuva Nørgaard Bjørseth OL Tønsberg og omegn 37:49   20:39
0 Fredrik Bue OL Tønsberg og omegn 32:52   17:57
0 Alexander Dybvik Stokke IL 21:02   11:29
0 Amalie Bjerke Evensen Sandefjord OK 33:48   18:28
0 Nelly Bjerke Evensen Sandefjord OK 37:49   20:39
0 Eline Hansson OL Tønsberg og omegn 1:05:14   35:38
0 Ludvik Hiis Stokke IL 24:05   13:09
0 Teodor Hiis Stokke IL 41:58   22:55
0 Silje Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 24:28   13:22
0 Karen Klavenes Sandefjord OK 19:37   10:43
0 Ada Josefine Knoop OL Tønsberg og omegn 34:36   18:54
0 Marlene Knoop OL Tønsberg og omegn 39:09   21:23
0 Mathilde Kristensen Stokke IL 25:18   13:49
0 Truls Christian Revå Stokke IL 34:47   19:00
0 Kristian Magnus Råheim Stokke IL 11:17   6:09
0 Leon Storm Råheim Stokke IL 29:54   16:20
0 Vigdis Sigurdsdottir Stokke IL 16:11   8:50
0 Sturla Sigurdsson Stokke IL 20:54   11:25
0 Mie Skifjell Skien OK 28:12   15:24
0 Kristoffer Lipha Sogn Notodden OL 24:05   13:09
0 Lillian Fogt Sundelin Notodden OL 35:34   19:26
0 Solveig Fogt Sundelin Notodden OL 38:05   20:48
0 Johannes Wendt OL Tønsberg og omegn 34:37   18:54
0 Marcus Windvik Sandefjord OK 22:00   12:01
0 Emilie V. Knutsen Skien OK 28:31   15:34
0 Elise Nauf Borgersen Hedrum OL 24:50   13:34
0 Fredrik Nauf Borgersen Hedrum OL 24:52   13:35
  Ingrid Strøm Juliussen Sandefjord OK ikke startet    
  Emanuel Lillevold Stokke IL ikke startet    

D -10

2 530 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Frida Meling Lydersen Skien OK 1:25:29   33:47
0 Juliette Holtskog-Feremans Skien OK 50:16   19:52
0 Anna Strøm Juliussen Sandefjord OK 38:27   15:11
0 June Hestad Skien OK 1:17:53   30:47

D 11-12

2 530 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vilde Aakre Leistad Skien OK 36:48   14:32
2 Daniella Gjone Sandefjord OK 41:20 +4:32 16:20
3 Annika van Raaij Hedrum OL 50:35 +13:47 19:59
4 Ragne Klavenes Sandefjord OK 56:43 +19:55 22:25
5 Cathrine Sogn Notodden OL 57:54 +21:06 22:53
6 Ida Kristine Bue OL Tønsberg og omegn 58:23 +21:35 23:04
7 Sofie Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 1:06:18 +29:30 26:12
8 Ingvild Buchacz Eie Notodden OL 1:07:16 +30:28 26:35
9 Emilie Holtskog-Feremans Skien OK 1:08:38 +31:50 27:07
  Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    

D 11-12N

1 990 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maike Röhrs Stokke IL 22:18   11:12
2 Hermine Grønneberg Hedrum OL 26:49 +4:31 13:28

D 13-14

3 540 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 34:10   9:39
2 Synne Sandven Notodden OL 38:09 +3:59 10:46
3 Maria Grovan OL Tønsberg og omegn 47:59 +13:49 13:33
4 Ada Othilie Dahl Borkamo Notodden OL 59:10 +25:00 16:42
  Sigrid Buchacz Eie Notodden OL diskvalifisert    

D 13-16C

3 430 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Tørnes Alfredsen Hedrum OL 52:59   15:26
2 Emilie Kleppan Stampe Sandefjord OK 1:00:25 +7:26 17:36
3 Marlene Skramdal Hedrum OL 1:02:19 +9:20 18:10

D 15-16

4 550 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Une Holtermann Porsgrunn OL 41:26   9:06
2 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 44:59 +3:33 9:53
3 Eline Schjerven Lardal OL 50:07 +8:41 11:00
4 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 54:09 +12:43 11:54
5 Anine Kjørholt Lie Porsgrunn OL 56:10 +14:44 12:20
6 Ingrid Mobråthen Botne SK 1:08:56 +27:30 15:09
7 Lerke Hjelseth OL Tønsberg og omegn 1:09:24 +27:58 15:15
8 Mari Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 1:17:08 +35:42 16:57
9 Anny Horge Rogne OL Tønsberg og omegn 1:20:05 +38:39 17:36
  Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK ikke startet    

D 17-C

3 430 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 May-Britt Skramdal Hedrum OL 57:27   16:44
2 Kristin Johansson Hedrum OL 1:00:56 +3:29 17:45
3 Anikken Gjein Dybvik Stokke IL 1:05:02 +7:35 18:57
4 Pernille Molteberg Hedrum OL 1:05:22 +7:55 19:03
5 Inger-Lene Flatin Skien OK 1:07:11 +9:44 19:35
  Sigrun Gjone Sandefjord OK ikke startet    
  Inger Mørk Sandefjord OK ikke startet    

D 17-N

1 990 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marit Röhrs Stokke IL 20:37   10:21
2 Line Kaupang Lye Larvik OK 24:07 +3:30 12:07

D 17-20

5 720 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn 1:31:04   15:55

D 21-

5 720 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elin Bjerva Larvik OK 1:00:52   10:38
2 Ellen Strøm Juliussen Sandefjord OK 1:19:02 +18:10 13:49
3 Ann Kristin Bjerke Evensen Sandefjord OK 1:35:50 +34:58 16:45

D 40-

4 550 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Siv Wiersdalen Porsgrunn OL 1:17:29   17:01

D 50-

4 550 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Christiansen Sandefjord OK 47:09   10:21
2 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 56:39 +9:30 12:27
3 Tiri Rebård Sandefjord OK 58:38 +11:29 12:53
4 Astrid Brevik Stokke IL 1:20:45 +33:36 17:44

D 70-

3 290 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Margareta Brynhildsen Stokke IL 1:02:11   18:54
2 Gerd Langseth Larvik OK 1:10:07 +7:56 21:18
3 May Helene Hansen Sandefjord OK 1:19:54 +17:43 24:17
4 Eli Klovning Porsgrunn OL 1:41:18 +39:07 30:47
  Hjørdis Øvreås Botne SK diskvalifisert    

H -10

2 530 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Sindre Furland Sandefjord OK 52:19   20:40
0 Magnus Buchacz Eie Notodden OL 1:26:11   34:03
0 Henrik Mathisen OL Tønsberg og omegn 56:15   22:13
0 Sondre Dahl Borkamo Notodden OL 1:02:08   24:33

H 11-12

2 530 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnus Sigurdsson Stokke IL 33:02   13:03
2 Wilmer Hansson OL Tønsberg og omegn 35:13 +2:11 13:55
3 Niclas Gunnerød Stokke IL 44:23 +11:21 17:32
4 Gaute Nysæter Skien OK 45:29 +12:27 17:58
5 Sindre Flatin Erichsen Skien OK 46:30 +13:28 18:22
6 Tollef Tjentland Lardal OL 55:44 +22:42 22:01
7 Jens G. Dybvik Stokke IL 59:19 +26:17 23:26
8 Martin Halvorsen Stokke IL 1:22:23 +49:21 32:33
9 Ole Magnus Storemyr IL Hauken 1:58:43 +1:25:41 46:55

H 11-12N

1 990 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ludvig Skramdal Hedrum OL 26:45   13:26

H 13-14

3 540 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 33:56   9:35
2 Magnus Brodin Porsgrunn OL 41:08 +7:12 11:37
3 Hallvard Tjentland Lardal OL 41:12 +7:16 11:38
4 Gabriel Gjone Sandefjord OK 45:22 +11:26 12:48
5 Anders Klavenes Sandefjord OK 47:13 +13:17 13:20
6 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 48:28 +14:32 13:41
7 Theodor Bjørk Sandefjord OK 51:29 +17:33 14:32
8 Lars Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 53:35 +19:39 15:08
9 Henrik Repstad Storemyr IL Hauken 1:03:45 +29:49 18:00
10 Oscar Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 1:05:02 +31:06 18:22
11 Lars Emil Bue OL Tønsberg og omegn 1:06:07 +32:11 18:40
  Benjamin Gjone Sandefjord OK ikke startet    

H 13-16C

3 430 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Fredrik Berg-Nielsen Sandefjord OK 50:20   14:40
2 Martin Dybvik Stokke IL 56:33 +6:13 16:29

H 15-16

5 720 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 44:53   7:50
2 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 47:51 +2:58 8:21
3 Oliver Østby OL Tønsberg og omegn 50:36 +5:43 8:50
4 Viljan van Raaij Hedrum OL 50:40 +5:47 8:51
5 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 51:53 +7:00 9:04
6 Åsmund Slokvik Notodden OL 55:39 +10:46 9:43
7 Kristoffer Fjære Hedrum OL 1:14:47 +29:54 13:04
8 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 1:21:07 +36:14 14:10
9 Hallgeir Brevik Stokke IL 1:44:42 +59:49 18:18
10 Martin Ausen Porsgrunn OL 2:22:19 +1:37:26 24:52

H 17-C

3 430 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigurdur Freyr Sigurdsson Stokke IL 47:30   13:50
2 Hans Gøran Bjørk Sandefjord OK 1:03:01 +15:31 18:22
3 Sten Øivind Bjerke Hedrum OL 1:45:15 +57:45 30:41

H 17-20

6 510 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 55:11   8:28
2 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 1:01:57 +6:46 9:30
3 Skjalg Nysæter Skien OK 1:02:00 +6:49 9:31
4 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 1:03:42 +8:31 9:47
5 Alexander Repstad Storemyr Porsgrunn OL 1:04:28 +9:17 9:54
6 Olav Aasmundtveit Hoff OL Tønsberg og omegn 1:09:28 +14:17 10:40
7 Morten Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 1:10:02 +14:51 10:45
8 Ludvig Johnsen Hedrum OL 1:21:38 +26:27 12:32
9 Håvard Skriubakken Porsgrunn OL 1:27:20 +32:09 13:24

H 21-

6 510 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørn Sundby Larvik OK 53:36   8:14
2 Helge Gisholt OK Skeidi 1:03:25 +9:49 9:44

H 40-

5 720 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dag Ausen Porsgrunn OL 49:52   8:43
2 Lars Ole Thunold Porsgrunn OL 1:08:52 +19:00 12:02
3 Jesper Flogstad IL Hauken 1:15:59 +26:07 13:17
4 Thomas Brodin Porsgrunn OL 1:16:49 +26:57 13:25

H 50-

5 720 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørnar Olsrød Stokke IL 59:00   10:18
2 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 1:10:41 +11:41 12:21
3 Arne Kristensen Stokke IL 1:14:09 +15:09 12:57
4 Oskar Kaaløy Sandefjord OK 2:12:37 +1:13:37 23:11

H 70-

3 290 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Runar Kittilsen Stokke IL 41:42   12:40
2 Helge Fossheim Hedrum OL 45:06 +3:24 13:42
3 Rolf Gjølberg Larvik OK 47:19 +5:37 14:22
4 Lars Martin Gjein Stokke IL 47:32 +5:50 14:26
5 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 53:22 +11:40 16:13
6 Ragnar Hillestad Lardal OL 55:31 +13:49 16:52
7 Thorolf Trolsrud Botne SK 56:51 +15:09 17:16
8 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 58:51 +17:09 17:53
9 Arne Kristensen Stokke IL 59:16 +17:34 18:00
10 Hogne Kjærås Andebu IL 1:07:04 +25:22 20:23

H 80-

3 290 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnar Reppesgård Hedrum OL 1:03:11   19:12
2 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 1:19:00 +15:49 24:00
3 Helge Halvorsen Larvik OK 1:40:26 +37:15 30:31

H 15-B

3 540 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut Gjone Sandefjord OK 59:53   16:54

Direkte B

3 540 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pernille Nauf Hedrum OL 51:51   14:38
2 Sunniva Nergaard Berg Stokke IL 52:08 +0:17 14:43
3 Ådne Skifjell Skien OK 59:16 +7:25 16:44
4 Eirunn Hiis Stokke IL 1:03:57 +12:06 18:03
5 Katrine van Raaij Hedrum OL 1:08:00 +16:09 19:12
6 Monica Tveit Tjentland Lardal OL 1:24:55 +33:04 23:59
  Geir Hestad Skien OK ikke startet    
  Sigurd Holtskog Skien OK ikke startet    

H 45-

5 720 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Frøyd Larvik OK 47:57   8:22
2 Steinar Lande Bø OL 55:04 +7:07 9:37
3 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 57:25 +9:28 10:02
4 Knut Ivar Johansen Sandefjord OK 58:05 +10:08 10:09
5 Sturle Furland Sandefjord OK 58:38 +10:41 10:15
6 Jens Tjentland Lardal OL 1:00:17 +12:20 10:32
7 Espen Johnsen Hedrum OL 1:05:45 +17:48 11:29
8 Atle Borgersen Hedrum OL 1:12:35 +24:38 12:41
9 Eelco van Raaij Hedrum OL 1:14:34 +26:37 13:02
10 Bjørn Lie Porsgrunn OL 1:21:32 +33:35 14:15
11 Hans Ivar Nesse OL Tønsberg og omegn 1:32:21 +44:24 16:08
  Thore Kornmo Porsgrunn OL ikke startet    
  Anders Kristian Holt Hedrum OL ikke startet    

H 55-

4 550 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Morten Johnsen Stokke IL 53:02   11:39
2 Jan Ivar Gundersen Hedrum OL 1:03:11 +10:09 13:53
3 Harald  Omland Skien OK 1:03:30 +10:28 13:57
4 Morten Andresen OK Skeidi 1:09:42 +16:40 15:19

H 65-

3 290 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 39:05   11:52
2 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 42:30 +3:25 12:55
3 Atle Remme Porsgrunn OL 43:13 +4:08 13:08
4 Per Chr. Hagen Bø OL 44:19 +5:14 13:28
5 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 49:38 +10:33 15:05
6 Paul Skjaker Hadeland OL 51:15 +12:10 15:34
7 Martin Nauf Hedrum OL 1:07:38 +28:33 20:33
  Ole Johansson Porsgrunn OL diskvalifisert    

H 75-

3 290 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magne Klovning Porsgrunn OL 54:04   16:26
2 Per Øystein Andersen Larvik OK 56:11 +2:07 17:04
3 Frank Eliassen Sandefjord OK 57:53 +3:49 17:35
4 Magnar Øvreås Botne SK 1:00:40 +6:36 18:26
5 Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK 1:04:27 +10:23 19:35
6 Tor Eivind Edvardsen Larvik OK 1:07:22 +13:18 20:28
7 Anton Lomme Hedrum OL 1:15:26 +21:22 22:55

D 45-

4 550 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mariann Øren Arvesen Sandefjord OK 48:52   10:44
2 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 52:35 +3:43 11:33
3 Kristin Sandven Notodden OL 54:41 +5:49 12:01
4 Liv Schjerven Lardal OL 58:28 +9:36 12:50
5 Sara Mathisen Porsgrunn OL 1:04:05 +15:13 14:05
6 Stine Arntzen Sandefjord OK 1:06:35 +17:43 14:38
7 Elin Bordøy Hedrum OL 1:32:39 +43:47 20:21

D 65-

3 290 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Strande Skien OK 45:08   13:43
2 Randi Hansen Stokke IL 1:50:07 +1:04:59 33:28
3 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 1:52:04 +1:06:56 34:03

D 80-

3 290 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tirill Liby Seip OK Skeidi 1:54:14   34:43