Resultater Blåveisløpet 2014



Resultater Orientering
Blåveisløpet
Levanger, Nord-Trøndelag - 4. mai 2014

N-åpen

1 320 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Jonas Alstad Frol IL 25:21   19:12
  Magnus Alstad Frol IL 14:29   10:58
  Aksel Lie Bolstad OK Skøynar 35:25   26:49
  Eirik Lie Bolstad OK Skøynar 38:20   29:02
  Sigve Lie Bolstad OK Skøynar 35:22   26:47
  Emilie Nubdal Frøseth Verdal OK 36:37   27:44
  Martine Nubdal Frøseth Verdal OK 36:45   27:50
  Håkon Hallan OK Skøynar 15:34   11:47
  Guro Hegstad OK Skøynar 15:11   11:30
  Laura Hegstad OK Skøynar 36:22   27:33
  Mateo Henderson Steinkjer OK 35:22   26:47
  Noelle Henderson Steinkjer OK 35:59   27:15
  Silje Hildrum Saksvoll Frol IL 24:48   18:47
  Iver Gjedrem Lund Verdal OK 17:32   13:16
  Olav Gjedrem Lund Verdal OK 20:26   15:28
  Torstein Gjedrem Lund Verdal OK 18:56   14:20
  Andrea Midthjell Verdal OK 21:56   16:36
  Karita Møller Stjørdals-Blink Orientering 29:48   22:34
  Una Normeland Byåsen IL 36:50   27:54
  Ville Sandstad Skjeset Frol IL 20:00   15:09
  Marit Svendgård OK Skøynar 17:36   13:20

B2,0

1 860 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Norunn Kvistad Dengerud Steinkjer OK 20:23   10:57
2 Kajsa Stina  Sandstad Steinkjer OK 21:41 +1:18 11:39
3 Stein  Jørgensen Frol IL 23:31 +3:08 12:38
4 Hege Hegstad OK Skøynar 24:00 +3:37 12:54
5 Åsta Wibe Frol IL 28:11 +7:48 15:09
6 Mari Hoff Byåsen IL 28:56 +8:33 15:33
7 Mari Ann Landsem Melhus Steinkjer OK 37:29 +17:06 20:09
8 Magnhild  Kvaal Verdal OK 41:22 +20:59 22:14
9 Nina Eliassen Kvarme Steinkjer OK 48:59 +28:36 26:20
  Ellen Nielsen Stjørdals-Blink Orientering ikke startet    
  Katrine Austmo Møller Stjørdals-Blink Orientering ikke startet    

A3,5

3 610 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Anton Bjartnes Verdal OK 29:30   8:10
2 Jo Severin  Matberg Frol IL 40:21 +10:51 11:10
3 Per Grande Verdal OK 42:05 +12:35 11:39
4 Maja Berger Byåsen IL 53:03 +23:33 14:41
5 Ragnhild Utstumo Nord-østerdal Ok 54:00 +24:30 14:57
6 Marius Enes Verdal OK 56:10 +26:40 15:33
7 Rolf Alstad Frol IL 1:03:50 +34:20 17:40
8 Ingunn Hallem Solum Verdal OK 1:07:15 +37:45 18:37
9 Kyrre Kraft Stjørdals-Blink Orientering 1:18:02 +48:32 21:36

D 11-12

1 490 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Åsne Haavengen Kongsberg OL 14:53   9:59
2 June Munkeby Frol IL 15:09 +0:16 10:10
3 Louise Ronglan OK Skøynar 18:19 +3:26 12:17
4 Trude Markhus Verdal OK 27:35 +12:42 18:30
  Hege Hallan OK Skøynar diskvalifisert    
  Marie Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering ikke startet    

D 11-12N

1 320 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Camilla Brørs Beitstad Il 13:26   10:10

D 13-14

1 860 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ragne Munkeby Frol IL 21:45   11:41
2 Eli Kolstad Mo OK 22:19 +0:34 11:59
3 Sofie Hallem Verdal OK 24:11 +2:26 13:00
4 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK 25:55 +4:10 13:56
5 Anna Renolen Wing OK 26:40 +4:55 14:20
6 Sarah Brynhildsen Wing OK 26:47 +5:02 14:23
7 Ingrid Wanvik Krogstadmo Selbu OK 27:01 +5:16 14:31
8 Mari Kilskar Grevskott Frol IL 28:56 +7:11 15:33
9 Eline Kippe Verdal OK 29:28 +7:43 15:50
10 Matilde Munkeby Frol IL 34:13 +12:28 18:23
  Hedda Hoff Hagen Byåsen IL ikke startet    

D 15-16

2 540 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Kvistad Dengerud Steinkjer OK 34:54   13:44
2 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 36:45 +1:51 14:28
3 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 39:06 +4:12 15:23

D 15-20B

1 860 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Marie Dale Steinkjer OK 30:47   16:33

D 17-20

2 990 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Åshild Kolstad Mo OK 31:46   10:37
2 Line Sundsvik Frol IL 32:18 +0:32 10:48
3 Marte Hoff Hagen Byåsen IL 34:22 +2:36 11:29
4 Sigrid Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 34:49 +3:03 11:38
5 Maren Grande Verdal OK 36:27 +4:41 12:11
6 Sigrid Hallem Solum Verdal OK 39:12 +7:26 13:06
7 Sigrid Solheim Stjørdals-Blink Orientering 58:59 +27:13 19:43
  Astrid Lægran Steinkjer OK ikke startet    

D 21-

3 610 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Sunniva Morgan Malvik IL 51:43   14:19
2 Kirsten Marie Lynum OK Skøynar 53:21 +1:38 14:46

D 40-

2 990 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 33:50   11:18
2 Gunhild Kvistad Steinkjer OK 35:58 +2:08 12:01
3 Mette Wanvik Stjørdals-Blink Orientering 48:25 +14:35 16:11
4 Katrine Austmo Møller Stjørdals-Blink Orientering 48:36 +14:46 16:15
5 Margot Bolstad Lynum Freidig 50:33 +16:43 16:54
6 Inger Anne Ryen Kvikne IL 57:55 +24:05 19:22
7 Kristin Nilssen Mo OK 1:27:50 +54:00 29:22
  Susanna Brynhildsen Wing OK brutt    

D 50-

2 540 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Nina-Beate Liabakk Byåsen IL 46:24   18:16
2 Gunn-Marit Wanvik Selbu OK 1:06:00 +19:36 25:59
3 Astrid Johansen Stjørdals-Blink Orientering 1:25:02 +38:38 33:28

D 60-

2 540 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
  Stina Elfving Byåsen IL 50:18   19:48
  Kari Lillealtern Freidig 1:09:58   27:32
  Inger E. Vamnes Hamar OK 1:28:11   34:43
  Kari Halvorsen Melbye Verdal OK diskvalifisert    

D 70-

1 860 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Aslaug Mølnvik Steinkjer OK 37:04   19:55
  Kari Sollid Verdal OK ikke startet    

H 11-12

1 490 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Tobias Alstad Frol IL 10:46   7:13
2 Fredrik Møller Stjørdals-Blink Orientering 12:54 +2:08 8:39
3 Hallvar Hallan OK Skøynar 12:56 +2:10 8:40
4 Trym Nergård Rønning OK Skøynar 13:38 +2:52 9:08
5 Simen Hegstad OK Skøynar 14:12 +3:26 9:31
6 Martin Wold Stavrum Frol IL 15:00 +4:14 10:04
7 Niklas Landsem Melhus Steinkjer OK 16:52 +6:06 11:19
8 Nikolai Renolen Wing OK 23:45 +12:59 15:56

H 13-14

1 860 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Morten Svendgård OK Skøynar 17:24   9:21
2 Simen Eliassen Kvarme Steinkjer OK 17:34 +0:10 9:26
3 Tore Markhus Verdal OK 20:33 +3:09 11:02
4 Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 24:12 +6:48 13:00
5 Marius Møller Stjørdals-Blink Orientering 24:49 +7:25 13:20
6 Are Lodgaard Byåsen IL 25:27 +8:03 13:40
7 Petter Liabakk Eriksen Byåsen IL 28:48 +11:24 15:29
8 Henrik Kraft Stjørdals-Blink Orientering 30:36 +13:12 16:27
9 Andreas Ronglan OK Skøynar 31:19 +13:55 16:50

H 13-16C

1 490 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Sondre Gjedrem Lund Verdal OK 20:43   13:54
  Sigurd Landsem Melhus Steinkjer OK ikke startet    

H 15-16

2 990 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ole Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering 27:05   9:03
2 Oscar Lyngen Frol IL 29:13 +2:08 9:46
3 Petter Markhus Verdal OK 35:42 +8:37 11:56
4 Håkon Grande Verdal OK 42:04 +14:59 14:04
5 Anders Haugskott OL Trollelg 42:05 +15:00 14:04

H 15-20B

1 860 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Martin Gjedrem Lund Verdal OK 26:03   14:00

H 17-20

3 610 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Brynjar Forseth OL Trollelg 34:57   9:40
2 Olav Andreas Remmen OL Trollelg 39:37 +4:40 10:58
3 Trygve Lægran Steinkjer OK 43:45 +8:48 12:07
4 Brage Jørum Byåsen IL 44:40 +9:43 12:22
5 Henrik Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 48:24 +13:27 13:24

H 21-

4 980 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Arild Nomeland Byåsen IL 44:29   8:55
2 Nicholas Morgan Malvik IL 45:31 +1:02 9:08
3 Atle Dengerud Steinkjer OK 47:19 +2:50 9:30
4 Roar Skulbørstad OL Trollelg 49:36 +5:07 9:57
5 Espen Sundsvik Frol IL 53:39 +9:10 10:46
6 Erik Frøseth Verdal OK 57:48 +13:19 11:36
7 Ole Morten Frøseth Verdal OK 1:12:28 +27:59 14:33
8 Sigurd Oxaas Wie Mo OK 1:29:40 +45:11 18:00
9 Lars Eric Sæther Steinkjer OK 2:09:16 +1:24:47 25:57
  Ole Morten Wie Mo OK diskvalifisert    
  Agnar Renolen Wing OK diskvalifisert    

H 40-

3 610 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kurt Ove Melbye Verdal OK 35:25   9:48
2 Einar Lund Verdal OK 40:40 +5:15 11:15
3 Bernt Brynhildsen Wing OK 41:37 +6:12 11:31
4 Tor Ove Hallem Verdal OK 42:05 +6:40 11:39
5 Jakob Haugen Stjørdals-Blink Orientering 42:35 +7:10 11:47
6 Joar Svendgård OK Skøynar 46:21 +10:56 12:50
7 Inge Hafstad Verdal OK 55:20 +19:55 15:19
8 Jens Kjetil Mehammer Wing OK 59:05 +23:40 16:21
9 Svein Anders Melhus Steinkjer OK 1:01:05 +25:40 16:55
10 Per Ivar Skinderhaug Wing OK 1:03:03 +27:38 17:27
11 Thor-Eirik Albrektsen Stjørdals-Blink Orientering 1:04:24 +28:59 17:50
12 Geir Arne Lodgaard Byåsen IL 1:05:28 +30:03 18:08
  Bård Øyvind Solberg Stjørdals-Blink Orientering brutt    
  Øystein Wiggen Byåsen IL ikke startet    

H 50-

2 990 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Stein Markhus Verdal OK 34:37   11:34
2 Trond Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 37:24 +2:47 12:30
3 Geir Paulsen OL Trollelg 37:41 +3:04 12:36
4 Tore Solheim Stjørdals-Blink Orientering 40:15 +5:38 13:27
5 Terje Rønning OK Skøynar 42:29 +7:52 14:12
6 Jostein Alvestad Wing OK 42:43 +8:06 14:17
7 Helge Eriksen Byåsen IL 49:36 +14:59 16:35
  Arve Lægran Steinkjer OK ikke startet    

H 60-

2 540 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Berger Byåsen IL 30:26   11:58
2 Tore Angell-Petersen Freidig 33:43 +3:17 13:16
3 Frode Stensrud OL Trollelg 35:57 +5:31 14:09
3 Karl Arne Melbye Verdal OK 35:57 +5:31 14:09
5 Knut Lillealtern Freidig 38:20 +7:54 15:05
6 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 38:57 +8:31 15:20
7 Jacob Hygen Freidig 45:41 +15:15 17:59
8 Nils Olav Vennevik Freidig 46:32 +16:06 18:19
9 Rolf Karset Steinkjer OK 52:09 +21:43 20:31
10 Kristian Midthjell Verdal OK 1:03:16 +32:50 24:54

H 70-

1 860 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Stig Arild Haugskott OL Trollelg 26:29   14:14
2 Lars Stavran Inderøy IL 28:07 +1:38 15:06
3 Henry Sundsetvik OL Trollelg 33:17 +6:48 17:53
4 Robert Strøm Wing OK 36:37 +10:08 19:41

H 80-

1 860 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Johannes Sollid Verdal OK 49:57   26:51


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +