Resultater Blåveisløpet 2017



Resultater Blåveisløpet 
Levanger, Nord-Trøndelag - 23. april 2017

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 350 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Daniel Alstad Frol IL 18:38   13:48
0 Jonas Alstad Frol IL 31:31 +12:53 23:20
0 Xin Adian Benum Luong Steinkjer OK 25:08 +6:30 18:37
0 Laura Hegstad OK Skøynar 42:31 +23:53 31:29
0 Tobias tanem Iversen Verdal OK 20:21 +1:43 15:04
0 Cesilie Jacobsen OK Skøynar 43:28 +24:50 32:11
0 Iben Gran Jacobsen Frol IL 42:46 +24:08 31:40
0 Imre Gran Jacobsen OK Skøynar 43:41 +25:03 32:21
0 Johannes Matberg Frol IL 27:13 +8:35 20:09
0 Johanne hildrum Saksvold Frol IL 27:22 +8:44 20:16
0 Aksel Skjeset Sandstad Frol IL 25:42 +7:04 19:02
0 Petter Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 21:49 +3:11 16:09
0 Gustav Standal Stjørdals-Blink Orientering 23:23 +4:45 17:19
0 Sigurd Sævik Stjørdals-Blink Orientering 22:13 +3:35 16:27
  Andrea Holm Undhjem Steinkjer OK diskvalifisert    
  Mathilde tanem Iversen Verdal OK diskvalifisert    
  Anne Eline Vehus Skjerve Verdal OK diskvalifisert    

C1,5

1 520 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tone Flægstad OK Skøynar 34:02   22:23

B2,0

2 210 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ane Marte Vatn Frol IL 55:01   24:53
2 Julie Kristoffersen Mo ok 57:45 +2:44 26:07
3 Susanna Brynhildsen Wing OK 1:13:02 +18:01 33:02
  Kari Lillealtern Freidig diskvalifisert    
  Ingvild Geving Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering diskvalifisert    

A3,5

3 790 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gunnar Vatn Frol IL 34:38   9:08
2 Ole Petter Stavrum Frol IL 48:54 +14:16 12:54
3 Olav martin Indgaard Frol IL 49:26 +14:48 13:02
4 Magnhild Forseth Frol IL 55:24 +20:46 14:37
5 Randi Jensen Frol IL 56:03 +21:25 14:47

D -10

1 520 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karita Møller Steinkjer OK 23:56   15:44

D 11-12

1 520 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martine Myhr Imsland Frol IL 18:00   11:50
2 Ane Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 41:57 +23:57 27:35
  Selma Skjulsvik Frol IL diskvalifisert    

D 13-14

2 210 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Trude Markhus Verdal OK 36:07   16:20
2 Iselina Myhr Imsland Frol IL 40:19 +4:12 18:14

D 15-16

2 640 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Hege Hallan OK Skøynar diskvalifisert    

D 15-20B

2 210 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sarah Brynhildsen Wing OK 42:29   19:13

D 17-20

3 190 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingeborg Eide Byåsen IL 28:14   8:51
2 Emma Arnesen Byåsen IL 37:18 +9:04 11:41
3 Sigrid Vehus Skjerve Verdal OK 37:27 +9:13 11:44
4 Lene Berg Hanssen Byåsen IL 38:02 +9:48 11:55
5 Ragnhild Eide Byåsen IL 40:10 +11:56 12:35
6 Ane Nielsen Solberg Stjørdals-Blink Orientering 42:38 +14:24 13:21
7 Vibeke Kvistad Dengerud Steinkjer OK 43:42 +15:28 13:41
8 Mari Kilskar Grevskott Frol IL 47:39 +19:25 14:56
9 Marie Dale Steinkjer OK 47:46 +19:32 14:58
10 Emilie Liabakk Eriksen Byåsen IL 51:49 +23:35 16:14
11 Sofie Hallem Verdal OK 53:03 +24:49 16:37

D 21-

3 790 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Alexandersen NTNUI 33:31   8:50
2 Elen Katrine Skjerve Frol IL 35:07 +1:36 9:15
3 Line Sundsvik Frol IL 37:13 +3:42 9:49
4 Guro Torpe Frol IL 39:00 +5:29 10:17
5 Ane Kjerstine  Sandstad Frol IL 48:45 +15:14 12:51
6 Randi Johanne Skjerve Frol IL 50:43 +17:12 13:22
7 Elise Taylor Spets Frol IL 1:07:08 +33:37 17:42

D 40-

3 190 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingvild Kjesbu Stjørdals-Blink Orientering 50:48   15:55

D 50-

2 640 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rine Hanssen Byåsen IL 39:10   14:50
2 Anne Lise Gran OK Skøynar 59:02 +19:52 22:21

H -10

1 520 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Erik Myhr Imsland Frol IL 19:15   12:39

H 11-12

1 520 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magnus Alstad Frol IL 12:31   8:14
2 Aleksander Tanem Iversen Verdal OK 20:28 +7:57 13:27
3 Julian Fei Benum Luong Steinkjer OK 21:28 +8:57 14:07
4 Håkon Hallan OK Skøynar 32:32 +20:01 21:24

H 11-12N

1 460 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torstein Gjedrem Lund Verdal OK 21:07   14:27

H 13-14

2 210 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Martin Vehus Skjerve Verdal OK 25:57   11:44
2 Vegard Jermstad Steinkjer OK 46:05 +20:08 20:51
3 Fredrik Møller Steinkjer OK 57:23 +31:26 25:57

H 13-16C

1 520 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sindre Tuset Steinkjer OK 14:22   9:27
2 Sigurd Vatn Frol IL 15:08 +0:46 9:57
3 Iver Gjedrem Lund Verdal OK 17:52 +3:30 11:45
  Johan Daniel Holm Undhjem Steinkjer OK brutt    

H 13-16N

1 460 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Belbo Steinkjer OK 11:32   7:53
2 Olav Gjedrem Lund Verdal OK 30:48 +19:16 21:05

H 15-16

3 190 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Fredrik Vehus Skjerve Verdal OK 39:26   12:21
2 Marius Møller Steinkjer OK 46:18 +6:52 14:30
3 Hallvar Hallan OK Skøynar 1:08:19 +28:53 21:24
4 Tobias Alstad Frol IL 1:13:38 +34:12 23:04

H 15-20B

2 210 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sondre Gjedrem Lund Verdal OK 42:35   19:16

H 17-20

3 790 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Haugskott OL Trollelg 29:46   7:51
2 Ole Wanvik Haugen Freidig 36:01 +6:15 9:30
3 Sondre Lorentsen OK Silsand 39:21 +9:35 10:22
4 Jørgen Rannem Halse Steinkjer OK 44:41 +14:55 11:47
5 Simen Eliassen Kvarme Steinkjer OK 44:51 +15:05 11:50
6 Morten Svendgård OK Skøynar 1:03:46 +34:00 16:49
  Audun Wanvik Haugen Stjørdals-Blink Orientering diskvalifisert    

H 21-

5 350 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 35:10   6:34
2 Stian Sundsvik Frol IL 36:01 +0:51 6:43
3 Håvard Vassenden Frol IL 40:52 +5:42 7:38
4 Espen Sundsvik Frol IL 40:58 +5:48 7:39
5 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 41:02 +5:52 7:40
6 Sindre Johannessen Freidig 41:09 +5:59 7:41
7 Dag Blandkjenn Kristiansand OK 41:13 +6:03 7:42
8 Simen Eid Nielsen NTNUI 43:59 +8:49 8:13
9 Mathias Vindal Freidig 46:00 +10:50 8:35
10 Johan Otto Munkeby Frol IL 46:45 +11:35 8:44
11 Atle Dengerud Steinkjer OK 47:45 +12:35 8:55
12 Jørgen Fiskum Frol IL 50:39 +15:29 9:28
  Morten Jørgensen Kristiansand OK brutt    

H 40-

3 790 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Odd-Ivan Lorentsen OK Silsand 41:53   11:03
2 Asle Skulbørstad Stjørdals-Blink Orientering 43:59 +2:06 11:36
3 Håvard Kjesbu Stjørdals-Blink Orientering 51:34 +9:41 13:36
4 Per Ivar Skinderhaug Wing OK 1:06:49 +24:56 17:37

H 50-

3 190 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Einar Lund Verdal OK 33:40   10:33
2 Bernt Brynhildsen Wing OK 35:36 +1:56 11:09
3 Arne Grevskott Frol IL 35:51 +2:11 11:14
4 Jo Severin Matberg Frol IL 37:01 +3:21 11:36
5 Bård Øyvind Solberg Stjørdals-Blink Orientering 37:25 +3:45 11:43
6 Stein Markhus Verdal OK 38:49 +5:09 12:10
7 Haakon Arnesen Byåsen IL 39:31 +5:51 12:23
8 Jostein Alvestad Wing OK 43:38 +9:58 13:40
9 Geir Paulsen OL Trollelg 48:30 +14:50 15:12
10 Trond Svanøe-Hafstad Steinkjer OK 48:32 +14:52 15:12
  Vidar Skjerve Verdal OK diskvalifisert    

H 60-

2 640 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Knut Lillealtern Freidig 42:08   15:57
2 Bjørn Olav Nygård Frol IL 50:22 +8:14 19:04
  Helge Eriksen Byåsen IL diskvalifisert    

H 70-

2 640 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Roar Forbord Malvik IL 41:01   15:32
2 Rolf Karset Steinkjer OK 46:57 +5:56 17:47
3 Sverre Kristoffersen Verdal OK 52:37 +11:36 19:55
4 Stig Arild Haugskott OL Trollelg 53:56 +12:55 20:25
5 Olav Magne Svendgård OK Skøynar 55:02 +14:01 20:50
6 Henry Sundsetvik OL Trollelg 57:40 +16:39 21:50
7 Lars Stavran Inderøy IL 58:04 +17:03 21:59


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +