Resultater Blodslitet 2015



Resultater Blodslitet
Fredrikstad, Østfold - 17. oktober 2015

Arrangementstype: Orientering

D 17-18 E

12 825 m, 44 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Olaussen Fredrikstad SK 1:39:24   7:45
2 Kristin Helland-Hansen IL Tyrving 1:45:32 +6:08 8:13
3 Elin Pettersson IFK Göteborg 1:46:04 +6:40 8:16
4 Ingrid Lundanes Emblem IL 1:52:33 +13:09 8:46
5 Åshild Kolstad Mo OK 1:53:06 +13:42 8:49
6 Vilde Malmei Sandnes IL (Rogaland) 1:57:53 +18:29 9:11
7 Hannah Malmei Sandnes IL (Rogaland) 1:58:18 +18:54 9:13
8 Anine Hallén Nydalens SK 1:58:39 +19:15 9:15
9 Julie Nærestad Vegårshei IL 2:01:04 +21:40 9:26
10 Ronja Björklund Bjursås OK 2:01:16 +21:52 9:27
11 Silje Hauge Hisøy OK 2:01:20 +21:56 9:27
12 Oda Sikkeland IL Tyrving 2:02:40 +23:16 9:33
13 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 2:02:45 +23:21 9:34
14 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 2:02:52 +23:28 9:34
15 Åse Bergan Nydalens SK 2:02:59 +23:35 9:35
16 Siri Moholth Kongsberg OL 2:03:01 +23:37 9:35
17 Sunniva Omdal Sandnes IL (Rogaland) 2:03:02 +23:38 9:35
18 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 2:03:16 +23:52 9:36
19 Kristin Ottesen Fredrikstad SK 2:03:17 +23:53 9:36
20 Maria Eriksson Eds SK 2:03:37 +24:13 9:38
21 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 2:04:42 +25:18 9:43
22 Tonje Aasheim Nymark Askøy OL 2:06:27 +27:03 9:51
23 Tiril Emilie Ruud Bråten Raumar Orientering 2:11:07 +31:43 10:13
24 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 2:11:25 +32:01 10:14
25 Anniken Eriksrud Karlsen Bækkelagets SK 2:11:31 +32:07 10:15
26 Ingvild C. Fleisje Lillomarka OL 2:12:16 +32:52 10:18
27 Marthe Svihus Sandnes IL (Rogaland) 2:12:21 +32:57 10:19
28 Synne Nesheim Flatebakken IL Tyrving 2:12:32 +33:08 10:20
29 Margrete Krage Sarpsborg OL 2:13:23 +33:59 10:24
30 Kristine Fjeld Ringsaker OK 2:16:23 +36:59 10:38
31 Ida Aurebekk Torridal IL 2:16:24 +37:00 10:38
32 Martha Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 2:24:24 +45:00 11:15
33 Maren Roll Paulsen Fredrikstad SK 2:24:44 +45:20 11:17
34 Ellen Marie Ariansen Lillomarka OL 2:26:55 +47:31 11:27
35 Dina Sofie Antonsen Fredrikstad SK 2:45:29 +1:06:05 12:54
36 Sigrid Marie Ståhl Vik Fredrikstad SK 2:54:54 +1:15:30 13:38
37 Elise Ullern IL Tyrving 2:55:26 +1:16:02 13:40
38 Andrea Drangsholt Torridal IL 2:55:35 +1:16:11 13:41
39 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 3:23:09 +1:43:45 15:50
40 Maiken Sandberg Nydalens SK 3:36:47 +1:57:23 16:54
  Gina Granstedt Halden SK diskvalifisert    
  Marit Melby Jacobsen Lardal OL brutt    
  Martine Topstad Larvik OK brutt    
  Margrethe Wisløff Asker Skiklubb brutt    

 

D 19-20 E

13 950 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Miri Thrane Ødum OK Pan Århus 1:49:42   7:51
2 Anine Ahlsand Nydalens SK 1:49:59 +0:17 7:53
3 Sigrid Alexandersen Fossum IF 1:51:39 +1:57 8:00
4 Synnøve Bråten Vegårshei IL 1:54:45 +5:03 8:13
5 Stina Nilsson Umeå OK 1:59:03 +9:21 8:32
6 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1:59:08 +9:26 8:32
7 Tonje Vassend Fossum IF 2:03:00 +13:18 8:49
8 Nina Asheim Birkeland Halden SK 2:05:41 +15:59 9:00
9 Aleksandra Hornik OK Kolmården 2:06:06 +16:24 9:02
10 Ingrid Gulbrandsen NTNUI 2:10:57 +21:15 9:23
11 Ragnhild Hjermstad Fossum IF 2:12:30 +22:48 9:29
12 Julie Hjortland Larvik OK 2:12:44 +23:02 9:30
13 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 2:32:43 +43:01 10:56
14 Silje Arntzen Asker Skiklubb 2:35:38 +45:56 11:09
  Arianna Taufer Nydalens SK brutt    

 

D 21-E

15 825 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helena Jansson OK Ravinen 1:51:24   7:02
2 Mari Fasting Halden SK 1:51:36 +0:12 7:03
3 Kirsi Nurmi IFK Göteborg 1:51:51 +0:27 7:04
4 Maren Jansson Haverstad NTNUI 2:00:28 +9:04 7:36
5 Beata Falk Hagaby GoIF 2:02:06 +10:42 7:42
6 Anna Forsberg Göteborg Majorna OK 2:02:12 +10:48 7:43
7 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 2:02:25 +11:01 7:44
8 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 2:02:34 +11:10 7:44
9 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 2:03:28 +12:04 7:48
10 Maja Alm Dansk Orienterings-Forbund 2:06:59 +15:35 8:01
11 Jo Shepherd Halden SK 2:07:51 +16:27 8:04
12 Alice Hugosso IFK Lidingö SOK 2:07:58 +16:34 8:05
13 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 2:14:34 +23:10 8:30
14 Laura Robertson Hutt valley 2:17:44 +26:20 8:42
15 Sofia Adolfsson IFK Lidingö SOK 2:18:05 +26:41 8:43
16 Frida Bakkman IFK Lidingö SOK 2:18:34 +27:10 8:45
17 Lone Brochmann Bækkelagets SK 2:21:38 +30:14 8:56
18 Gitte Bromander Fredrikstad SK 2:34:49 +43:25 9:46
19 Marianne Dæhli Halden SK 3:17:45 +1:26:21 12:29
  Bodil Helgerud Halden SK brutt    
  Ane Linde Dansk Orienterings-Forbund brutt    

 

H 17-18E

15 600 m, 61 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Isac von Krusenstierna OK Kåre 1:41:48   6:31
2 Simon Imark Tullinge SK 1:41:50 +0:02 6:31
3 Alex Carcas OK Ravinen 1:42:00 +0:12 6:32
4 Victor Imark Tullinge SK 1:42:46 +0:58 6:35
5 Audun Heimdal Konnerud IL 1:44:48 +3:00 6:43
6 Håvard Eidsmo Freidig 1:44:53 +3:05 6:43
7 Jesper Svensk Stora Tuna OK 1:44:59 +3:11 6:43
8 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 1:45:11 +3:23 6:44
9 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 1:45:23 +3:35 6:45
10 Anders Haga Raumar Orientering 1:46:44 +4:56 6:50
11 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 1:50:56 +9:08 7:06
12 Ulrik Astrup Arnesen Heming Orientering 1:53:31 +11:43 7:16
13 Erik Barr Zeilon Skåneslättens OL 1:53:33 +11:45 7:16
14 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 1:53:34 +11:46 7:16
15 Tobias Kristensen Larvik OK 1:53:35 +11:47 7:16
16 Peter Nordbrøden Halden SK 1:53:42 +11:54 7:17
17 Marius Pytten Kristiansand OK 1:53:45 +11:57 7:17
18 Simon Schuster Vallentuna-Össeby OL 1:53:47 +11:59 7:17
19 Laurits Bidstrup Møller OK Pan Århus 1:53:50 +12:02 7:17
20 Ivar Jevne Arnesen Hamar OK 1:53:58 +12:10 7:18
21 Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK 1:54:09 +12:21 7:19
22 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 1:54:25 +12:37 7:20
23 Anders Bjørningstad Kristoffersen Larvik OK 1:54:37 +12:49 7:20
24 Sverre Bang Støeng Hamar OK 1:55:35 +13:47 7:24
25 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 1:55:41 +13:53 7:24
26 Jonas Gustafsson OK Kåre 1:56:10 +14:22 7:26
27 Einar Lund Kongsberg OL 1:58:32 +16:44 7:35
28 Gjermund Tørnqvist Halden Nydalens SK 1:58:39 +16:51 7:36
29 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 1:59:51 +18:03 7:40
30 Johannes Ridefelt OK Linné 2:00:13 +18:25 7:42
31 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 2:04:38 +22:50 7:59
32 Torkel Reinhartsen Kristiansand OK 2:04:56 +23:08 8:00
33 Kjetil Mølnvik Freidig 2:08:03 +26:15 8:12
34 Martin Mörsell OK Kåre 2:08:27 +26:39 8:14
35 Nils Alexandersson Stora Tuna OK 2:13:37 +31:49 8:33
36 Tarjei Holo Fossum IF 2:15:58 +34:10 8:42
37 Johannes Bakke Aashamar Kristiansand OK 2:19:13 +37:25 8:55
38 Vetle Elias Lynnebakken Kristiansand OK 2:19:35 +37:47 8:56
39 Olle Nilsson OK Linné 2:21:58 +40:10 9:06
40 Magnus Wølneberg IL Tyrving 2:23:58 +42:10 9:13
41 Lars Solli Mo OK 2:27:22 +45:34 9:26
42 Albin Larsson Katrineholms OK 2:30:38 +48:50 9:39
43 Trygve Heggedal Kongsberg OL 2:30:47 +48:59 9:39
44 Fredrik Moe Sandefjord OK 2:31:06 +49:18 9:41
45 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 2:32:47 +50:59 9:47
46 Amadeus Hansson Gotlands Bro OK 2:33:57 +52:09 9:52
47 Sturla Frydenlund Sturla, IF 2:36:52 +55:04 10:03
48 Ole Martin Edstrøm Oppsal Orientering 2:39:30 +57:42 10:13
49 Jens Didrik Berg Larvik OK 2:39:54 +58:06 10:15
50 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 2:44:55 +1:03:07 10:34
51 Espen Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 2:45:49 +1:04:01 10:37
52 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 2:47:40 +1:05:52 10:44
53 Skjalg Hundseid Kamsvåg IL Tyrving 3:27:35 +1:45:47 13:18
54 Lars Eliseussen-Skall Harstad Ol 3:40:32 +1:58:44 14:08
  André Andersson Västerbergslagens OL diskvalifisert    
  Bjørnar Løvli Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Emil Løwengreen Fredrikstad SK diskvalifisert    
  John Runde Kristiansand OK diskvalifisert    
  Jørgen Vister Indre Østfold OK diskvalifisert    
  Peter Martinus Freyborg Uran Gimle IF brutt    
  Martin Borge Heir Fossum IF brutt    

 

H 19-20E

16 725 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jens Rönnols Täby OK 1:50:37   6:36
2 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 1:50:41 +0:04 6:37
3 Dane Blomquist Lillomarka OL 1:50:52 +0:15 6:37
4 Markus Holter Halden SK 1:51:05 +0:28 6:38
5 Magnus Dewett Dansk Orienterings-Forbund 1:51:49 +1:12 6:41
6 Erik Andersson OK Orion 1:52:36 +1:59 6:43
7 Oskar Sandberg Säterbygdens OK 1:52:41 +2:04 6:44
8 Emil Granqvist OK Ravinen 1:52:51 +2:14 6:44
9 Riccardo Scalet Lillomarka OL 1:53:13 +2:36 6:46
10 Sigur Heggedal Kongsberg OL 1:53:35 +2:58 6:47
11 Vegard Jarvis Westergård Halden SK 1:53:41 +3:04 6:47
12 Elias T. Mølnvik Fossum IF 1:53:49 +3:12 6:48
13 Anders Felde Olaussen Halden SK 1:54:53 +4:16 6:52
14 Will Rigg OK Ravinen 1:55:16 +4:39 6:53
15 Malthe Gaarsdal Halden SK 2:16:42 +26:05 8:10
16 Filip Ivarsson OK Hammaren 2:21:00 +30:23 8:25
17 Endre Aaen Stjørdals-Blink Orientering 3:06:14 +1:15:37 11:08
18 Andreas Alvem NTNUI 3:24:50 +1:34:13 12:14
19 Ola Singsdal Gimle IF 3:42:49 +1:52:12 13:19
  Andreas Sølberg OL Trollelg diskvalifisert    
  Dag Blandkjenn Kristiansand OK brutt    
  Harald Larsson Hagaby GoIF brutt    
  Øyvind Wiggen Byåsen IL brutt    

 

H 21-E

23 325 m, 59 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Johan Runesson Göteborg Majorna OK 2:16:05   5:50
2 Anders Nordberg Nydalens SK 2:16:15 +0:10 5:50
3 Jo Forseth Indgaard Frol IL 2:21:24 +5:19 6:03
4 Fredrik Bakkman IFK Lidingö SOK 2:21:44 +5:39 6:04
5 Mårten Boström IFK Lidingö SOK 2:25:38 +9:33 6:14
6 Martin Regborn Hagaby GoIF 2:27:04 +10:59 6:18
7 Andreas Rüedlinger Leksands OK 2:27:11 +11:06 6:18
8 Simon Hodler IFK Mora OK 2:28:21 +12:16 6:21
9 Anton Sjökvist Stora Tuna OK 2:32:03 +15:58 6:31
10 Olav Lundanes Halden SK 2:32:15 +16:10 6:31
11 Øystein Kvaal Østerbø IFK Lidingö SOK 2:33:25 +17:20 6:34
12 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 2:34:03 +17:58 6:36
13 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 2:34:32 +18:27 6:37
14 Bojan Blumenstein Nydalens SK 2:34:40 +18:35 6:37
15 Håvard Lucasen Ås-NMBU Orientering 2:34:51 +18:46 6:38
16 Tiago Aires Halden SK 2:36:08 +20:03 6:41
17 Håvard Haga Nydalens SK 2:36:16 +20:11 6:41
18 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 2:36:29 +20:24 6:42
19 Ivar Lundanes Södertälje-Nykvarn Orientering 2:37:19 +21:14 6:44
20 Julian Dent IFK Lidingö SOK 2:40:32 +24:27 6:52
21 Victor Mansner OK Pan Århus 2:40:42 +24:37 6:53
22 Espen Jakobsen IL Tyrving 2:41:07 +25:02 6:54
23 Kalle Bergman OK Ravinen 2:42:16 +26:11 6:57
24 Øyvind Helgerud Halden SK 2:42:52 +26:47 6:58
25 Vegard Brun Saga IL Tyrving 2:43:18 +27:13 7:00
26 Anders Vister Nydalens SK 2:44:03 +27:58 7:01
27 Nicolas Simonin IFK Lidingö SOK 2:45:13 +29:08 7:04
28 Martin Ahlberger Hestra IF 2:46:43 +30:38 7:08
29 Sindre Rønning Fossum IF 2:53:02 +36:57 7:25
30 Niklas Serrander IFK Lidingö SOK 2:53:06 +37:01 7:25
31 Andreas Hougaard Boesen Dansk Orienterings-Forbund 2:54:36 +38:31 7:29
32 Audun Bjerkreim Nilsen Fredrikstad SK 2:56:13 +40:08 7:33
33 Martin Larsson Hestra IF 2:57:06 +41:01 7:35
34 Erik Sagvolden Nydalens SK 3:00:52 +44:47 7:45
35 Torben Christian Wendler Fredrikstad SK 3:01:23 +45:18 7:46
36 Assar Hellström OK Ravinen 3:06:13 +50:08 7:59
37 Rasmus Palmqvist Aslaksen Järfälla OK 3:06:52 +50:47 8:00
38 Bryan Keely Bendigo Orienteers 3:14:39 +58:34 8:20
39 Erik Feyling Haare Konnerud IL 3:16:06 +1:00:01 8:24
40 Ola Marius Pedersen Oppsal Orientering 3:21:48 +1:05:43 8:39
41 Ola Lesteberg Kongsberg OL 3:22:11 +1:06:06 8:40
42 Markus Living Ulricehamns OK 3:22:12 +1:06:07 8:40
43 Daniel Blomster Varegg Fleridrett 3:22:38 +1:06:33 8:41
44 Mathias Drage Kongsberg OL 3:24:28 +1:08:23 8:45
45 Erik Persson Oppsal Orientering 3:34:02 +1:17:57 9:10
46 Mikael Olausson Oslostudentenes IK 4:11:31 +1:55:26 10:46
47 Giacomo Frattari OK Pan Århus 4:13:50 +1:57:45 10:52
  Simen A. Bjøringsøy Nydalens SK diskvalifisert    
  Niklas Olofsson OK Pan Kristianstad diskvalifisert    
  Kyongsa Ri Nydalens SK diskvalifisert    
  Gustav Bergman OK Ravinen brutt    
  Filip Dahlgren IFK Lidingö SOK brutt    
  Robert Fredriksen Notodden OL brutt    
  Andreas Høye Fredrikstad SK brutt    
  Emil Jönsson IL Tyrving brutt    
  Tue Lassen Dansk Orienterings-Forbund brutt    
  Jacob Lindstam OK Ravinen brutt    
  Fredric Portin Halden SK brutt    
  Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL brutt

N-åpen

2 820 m, 64 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Sigrid Aaby Møretrø Kolbotn og Skimt OL 28:59   10:16
0 Caroline Svartedal Aasen Trøsken IL 31:25 +2:26 11:08
0 Thea Alvestad-rupar Fredrikstad SK 34:24 +5:25 12:11
0 Malene Berstad Heming Orientering 29:01 +0:02 10:17
0 Birk Breimo OK Moss 36:45 +7:46 13:01
0 Ingrid Sofie Hox Brynildsen Fredrikstad SK 38:24 +9:25 13:37
0 Magnus Svaland Dale OL Vallset/Stange 26:34   9:25
0 Jenny Danevad Fredrikstad SK 23:56   8:29
0 Andrine K. S. Edvardsen Fredrikstad SK 30:23 +1:24 10:46
0 Marte Eger Kongsberg OL 26:45   9:29
0 Aksel Eide Bækkelagets SK 22:17   7:54
0 Mikal Eik Kristiansand OK 29:56 +0:57 10:36
0 Anders Hovgaard Eisvang OK Moss 47:57 +18:58 17:00
0 Erik Ellefsen Farner Østmarka OK 45:49 +16:50 16:14
0 Abdirahman Bashir Hassan OK Moss 37:27 +8:28 13:16
0 Martine Arntzen Haug Østmarka OK 34:22 +5:23 12:11
0 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 22:09   7:51
0 Sigrid Hauge Sarpsborg OL 30:53 +1:54 10:57
0 Henrik Haugum Østmarka OK 27:07   9:36
0 Ingrid Pedersen Holmskau Trøsken IL 29:24 +0:25 10:25
0 Mathias Pedersen Holmskau Trøsken IL 29:26 +0:27 10:26
0 Malin Husebye Aamodt Fredrikstad SK 40:22 +11:23 14:18
0 Amalie Huuse Østmarka OK 36:01 +7:02 12:46
0 Emil Huuse Østmarka OK 34:56 +5:57 12:23
0 Axel Høstland Østmarka OK 25:40   9:06
0 Håkon Fenne Ingierd Bækkelagets SK 42:15 +13:16 14:58
0 Jonas Fenne Ingierd Bækkelagets SK 22:03   7:49
0 Caroline Sundby Jakobsen OK Moss 40:40 +11:41 14:25
0 Emma Aune Jakobsen OK Moss 40:37 +11:38 14:24
0 Mari Kalleson Oppsal Orientering 2:55:39 +2:26:40 1:02:17
0 Kristoffer Katla Fossum IF 1:53:04 +1:24:05 40:05
0 Edvard Kerans Fredrikstad SK 26:39   9:27
0 Jonas Kortner Vogt Østmarka OK 1:18:52 +49:53 27:58
0 Thea Kvalheim Halden SK 31:37 +2:38 11:12
0 Håkon Lillegraven Langsæter Trøsken IL 31:23 +2:24 11:07
0 Marte Lillegraven Langsæter Trøsken IL 29:30 +0:31 10:27
0 Gaute Lindaas Elverum OK 29:40 +0:41 10:31
0 Aurora Løkkeberg Fredrikstad SK 40:25 +11:26 14:19
0 Bertine Mjøster Østmarka OK 34:19 +5:20 12:10
0 Albert Mønnich OK Moss 36:38 +7:39 12:59
0 Gaute Nysæter Skien OK 24:48   8:47
0 Eskil Olaussen Oppsal Orientering 48:33 +19:34 17:12
0 Erlend Otterlei Østmarka OK 27:37   9:47
0 Juliane Pedersen Fredrikstad SK 34:16 +5:17 12:09
0 Tonje Rykkje Stord Orientering 30:41 +1:42 10:52
0 Andreas Sandernes Østmarka OK 34:52 +5:53 12:21
0 Liv Simonsen OK Øst 38:17 +9:18 13:34
0 Tor Simonsen OK Øst 37:52 +8:53 13:25
0 Milla Skåland Trøsken IL 45:09 +16:10 16:00
0 Hanna Spangberg Konnerud IL 34:27 +5:28 12:12
0 Jon Strand Kongsberg OL 26:37   9:26
0 Charlotte Svartedal Aasen Trøsken IL 30:31 +1:32 10:49
0 Ask Felland Sætnan Fossum IF 24:41   8:45
0 Julie Såheim Fredrikstad SK 31:33 +2:34 11:11
0 Synne Tjærnsmo Røyken OL 35:22 +6:23 12:32
0 Amund Kortner Vogt Østmarka OK 44:50 +15:51 15:53
0 Frederikke Warhuus Solbakken OK Moss 40:32 +11:33 14:22
0 Ville Emil Wingstedt Halden SK 31:31 +2:32 11:10
0 Jens Wold Sturla, IF 31:20 +2:21 11:06
0 Adele Øen Skåland Trøsken IL 44:43 +15:44 15:51
0 Jakob Åsmul Østmarka OK 47:55 +18:56 16:59
  Syver Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK diskvalifisert    
  Selmer Løken OK Moss diskvalifisert    
  Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn brutt    

 

D -10

3 250 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Marte Hox Brynildsen Fredrikstad SK 33:55   10:26
0 Ingeborg Eikås Sandefjord OK 39:53   12:16
0 Tiril Ebon Espedal Nydalens SK 34:53   10:44
0 Mathilde Fossaas Gimle IF 43:49   13:28
0 Sigrid Schmitt Gran Halden SK 33:00   10:09
0 Elma Sagli Gudim Indre Østfold OK 48:16   14:51
0 Maren Henriksen Halden SK 30:59   9:32
0 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 39:56   12:17
0 Regina Kaltoft OK Pan Århus 36:06   11:06
0 Marie Kravdal Gjø-Vard OL 25:39   7:53
0 Anna Kølbæk Aarhus 1900 Orientering 36:08   11:07
0 Eva Taagehøi Nykjær OK Pan Århus 1:50:36   34:01
0 Anna Taksdal Ganddal IL 29:16   9:00
0 Minna Sofie Wingstedt Halden SK 35:34   10:56
  Julie Brenås Varteig OL diskvalifisert    
  Helle Kvalheim Halden SK diskvalifisert    

 

D11-12

3 410 m, 43 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mille Baastad Berg IL Tyrving 35:39   10:27
2 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 35:46 +0:07 10:29
3 Mille Jægtvik Konnerud IL 35:53 +0:14 10:31
4 Marie Møller Nielsen OK Pan Århus 38:48 +3:09 11:22
5 Elida Sagli Gudim Indre Østfold OK 39:14 +3:35 11:30
6 Ida Marie Flågen Heming Orientering 39:18 +3:39 11:31
7 Sofie Bergstrøm Halden SK 39:21 +3:42 11:32
8 Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK 39:23 +3:44 11:32
9 Marie Roll-Tørnqvist Fana IL 39:28 +3:49 11:34
10 Marie Lien Backstrøm Halden SK 39:55 +4:16 11:42
11 Mathea Spets Storhov Freidig 39:57 +4:18 11:42
12 Pia Young Vik Nydalens SK 40:01 +4:22 11:44
13 Amalie Løkkeberg Fredrikstad SK 41:14 +5:35 12:05
14 Signe Strand Gulbrandsen Fredrikstad SK 41:16 +5:37 12:06
15 Embla Øvretveit Fredrikstad SK 41:21 +5:42 12:07
16 Frida Hovgaard Eisvang OK Moss 41:33 +5:54 12:11
17 Ella Hedegaard Richardson OK Pan Århus 43:00 +7:21 12:36
18 Anna Taagehøi Nykjær OK Pan Århus 43:05 +7:26 12:38
19 Kristin Lundanes Emblem IL 43:21 +7:42 12:42
20 Eileen Bjanes IL Tyrving 43:28 +7:49 12:44
21 Ella Berstad Heming Orientering 43:58 +8:19 12:53
22 Noor Dirro-Helu Måren OK 44:16 +8:37 12:58
23 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 45:32 +9:53 13:21
24 Frida Solsrud Nydalens SK 45:54 +10:15 13:27
25 Annika Jarstadmarken Price Østmarka OK 46:08 +10:29 13:31
26 Eira Line Østmarka OK 46:12 +10:33 13:32
27 Luciana Svads Måren OK 46:13 +10:34 13:33
28 Marie Kvarme Røyken OL 48:51 +13:12 14:19
29 Vida Helland-Hansen IL Tyrving 49:04 +13:25 14:23
30 Hannah Mans Nydalens SK 49:10 +13:31 14:25
31 Oda Sørlie Nydalens SK 49:24 +13:45 14:29
32 Mathilde Primdahl Høst OK Pan Århus 55:28 +19:49 16:15
33 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 59:59 +24:20 17:35
34 Veronika Jacobsen Fredrikstad SK 1:00:03 +24:24 17:36
35 Anette Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 1:03:29 +27:50 18:37
36 Live Arntzen Raumar Orientering 1:08:31 +32:52 20:05
37 Emilie Stenslet Hals Raumar Orientering 1:08:56 +33:17 20:12
  Eline Andersen Konnerud IL diskvalifisert    
  Elise Wærp Hauge Nydalens SK diskvalifisert    
  Johanna Sofie Longfjeld Modum OL diskvalifisert    
  Marie Saugestad Nydalens SK diskvalifisert    
  Hedda Spangberg Konnerud IL diskvalifisert    
  Hannah Syrdal Øen Heming Orientering diskvalifisert    

 

D13-14

5 560 m, 51 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hedvig Valbjørn Gydesen OK Melfar 47:10   8:28
2 Oda Scheele Nydalens SK 48:06 +0:56 8:39
3 Marieluise Schmitt Gran Halden SK 48:07 +0:57 8:39
4 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 48:09 +0:59 8:39
5 Andrea Ranvik Konnerud IL 48:11 +1:01 8:39
6 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 48:12 +1:02 8:40
7 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 48:21 +1:11 8:41
8 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 48:25 +1:15 8:42
9 Mari Strømme Lid TIF Viking 48:31 +1:21 8:43
10 Janne Tjørhom Aasheim Ganddal IL 48:33 +1:23 8:43
11 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 48:35 +1:25 8:44
12 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 48:46 +1:36 8:46
13 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 48:50 +1:40 8:46
14 Carmen Dirro Måren OK 49:03 +1:53 8:49
15 Bethina Staulen Fredin Skien OK 49:15 +2:05 8:51
16 Ingrid Omdal Sandnes IL (Rogaland) 50:03 +2:53 9:00
17 Marte Madslien Bakken Nydalens SK 50:33 +3:23 9:05
18 Åsne Haavengen Kongsberg OL 50:50 +3:40 9:08
19 Silje Berner Myhre Fossum IF 50:59 +3:49 9:10
20 Tale Strand Kongsberg OL 51:10 +4:00 9:12
21 Sigrid Ekeland Oddersjaa SSK 51:11 +4:01 9:12
22 Ea Lunøe Nydalens SK 51:19 +4:09 9:13
23 Karoline Bjørnerød OK Moss 51:26 +4:16 9:15
24 Silje Kregnes Kristiansand OK 54:58 +7:48 9:53
25 Kaja Samuelsen Skiri Bodø og Omegn IF Orientering 55:00 +7:50 9:53
26 Malin Hauge Hisøy OK 55:13 +8:03 9:55
27 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 56:37 +9:27 10:10
28 Ada Wulfsberg Nydalens SK 56:53 +9:43 10:13
29 Marie Liland Nydalens SK 56:56 +9:46 10:14
30 Elise Ausen Porsgrunn OL 57:09 +9:59 10:16
31 Hanna Johansson Hedrum OL 57:37 +10:27 10:21
32 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 58:22 +11:12 10:29
33 Marie F. Lindløv Jensen Sarpsborg OL 59:54 +12:44 10:46
34 Tora Aasheim Nymark Askøy OL 1:03:46 +16:36 11:28
35 Berthe Teslo Hadeland OL 1:07:38 +20:28 12:09
36 Thea Land Konnerud IL 1:11:06 +23:56 12:47
37 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 1:11:21 +24:11 12:49
38 Kaisa Antonsen Fredrikstad SK 1:12:54 +25:44 13:06
39 Emma Danevad Fredrikstad SK 1:12:59 +25:49 13:07
40 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 1:13:08 +25:58 13:09
41 Astrid Gylling Aarhus 1900 Orientering 1:16:40 +29:30 13:47
42 Ida Kristine Nordvik Asker Skiklubb 1:23:37 +36:27 15:02
43 Maria Kølbæk Aarhus 1900 Orientering 1:25:02 +37:52 15:17
44 Ingeborg Kvarme Røyken OL 1:26:18 +39:08 15:31
45 Tina Kalleson Oppsal Orientering 1:32:33 +45:23 16:38
46 Anni Saarela Konnerud IL 1:35:05 +47:55 17:06
47 Ingrid Elise Vingerrhagen Kristiansand OK 1:57:47 +1:10:37 21:11
48 Tuva Hepburn Kristiansand OK 1:57:49 +1:10:39 21:11
  Christiane Bøckman Kristiansand OK diskvalifisert    
  Hedda Sofie Irgens Bodø og Omegn IF Orientering diskvalifisert    
  Kristine Eide Rapp Raumar Orientering brutt    

 

D15-16

9 020 m, 56 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anine Lome Hamar OK 1:13:25   8:08
2 Ingvil Ahlsand Nydalens SK 1:14:03 +0:38 8:12
3 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 1:14:40 +1:15 8:16
4 Kristine Haanes Strandlie Gjø-Vard OL 1:17:47 +4:22 8:37
5 Hanne Vassend Porsgrunn OL 1:17:55 +4:30 8:38
6 Ane Dyrkorn Eiker OL 1:18:03 +4:38 8:39
7 Ragne Wiklund Nydalens SK 1:19:33 +6:08 8:49
8 Pernille Katla Fossum IF 1:19:50 +6:25 8:51
9 Synne Strand Asker Skiklubb 1:19:58 +6:33 8:51
10 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 1:20:02 +6:37 8:52
11 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 1:20:14 +6:49 8:53
12 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 1:20:53 +7:28 8:58
13 Ragnhild Eide Byåsen IL 1:22:56 +9:31 9:11
14 Karianne Olsvik Dengerud Nydalens SK 1:23:00 +9:35 9:12
15 Agnes Irene Longfjeld Modum OL 1:23:03 +9:38 9:12
16 Helene Eger Kongsberg OL 1:23:07 +9:42 9:12
17 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 1:23:50 +10:25 9:17
18 Thea Dyrkorn Eiker OL 1:23:56 +10:31 9:18
19 Maria Prestbøen Sandefjord OK 1:26:07 +12:42 9:32
20 Ingrid Tandberg Ryan Asker Skiklubb 1:26:22 +12:57 9:34
21 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 1:29:14 +15:49 9:53
22 Aurora Gjølsjø OK Moss 1:29:21 +15:56 9:54
23 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 1:29:24 +15:59 9:54
24 Birka Øhlenschlæger Nielsen Silkeborg OK 1:29:26 +16:01 9:54
25 Nora Torgersen Halden SK 1:29:28 +16:03 9:55
26 Dina Reitan Freidig 1:29:30 +16:05 9:55
27 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 1:29:37 +16:12 9:56
28 Ingrid G. Kvålsgard Fossum IF 1:30:10 +16:45 9:59
29 Maren Norderud IL Tyrving 1:30:26 +17:01 10:01
30 Thea Charlotte Hansen Asker Skiklubb 1:36:34 +23:09 10:42
31 Ingrid Hasaas Fossum IF 1:36:45 +23:20 10:43
32 Solveig Eline Berg IL Tyrving 1:37:02 +23:37 10:45
33 Anna Cecilie Linløkken Østmarka OK 1:38:58 +25:33 10:58
34 Nora Marie wedege Irgens Bodø og Omegn IF Orientering 1:40:19 +26:54 11:07
35 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 1:43:07 +29:42 11:25
36 Eli Kolstad Mo OK 1:46:24 +32:59 11:47
37 Thea Feiring Haltia IL Tyrving 1:56:35 +43:10 12:55
38 Jorid Nandrup Nielsen Indre Østfold OK 1:58:48 +45:23 13:10
39 Marie Hansen Sarpsborg OL 1:58:53 +45:28 13:10
40 Marlin Haavengen Kongsberg OL 1:59:25 +46:00 13:14
41 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 2:00:15 +46:50 13:19
42 Kathinka Rogstad Kongsberg OL 2:00:46 +47:21 13:23
43 Linn Mei Waaler Måren OK 2:02:42 +49:17 13:36
44 Ane Ingeborg Kalbækken Tynset IF 2:06:13 +52:48 13:59
45 Sarah Wøllo Kongsberg OL 2:09:45 +56:20 14:23
46 Kristiane Rogstad Kongsberg OL 2:10:00 +56:35 14:24
47 Annette Bjørnås Krogstie Konnerud IL 2:10:54 +57:29 14:30
48 Kornelia Lønning Brurberg Sturla, IF 2:10:57 +57:32 14:31
49 Trine Eg Staugaard Kolding OK 2:11:32 +58:07 14:34
50 Heidi Elisabeth Brække Halden SK 2:24:48 +1:11:23 16:03
51 Ida-Synnøve Kristiansen Fredrikstad SK 2:24:50 +1:11:25 16:03
  Kjersti Lundqvist Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    
  Hedda Skatvedt Raumar Orientering diskvalifisert    
  Synne Skjærstein IL Tyrving diskvalifisert    
  Anna Emilie Torseth Gjø-Vard OL diskvalifisert    
  Lisa Jenssen Halden SK brutt    

 

D35

10 770 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Stokseth Halden SK 1:34:03   8:43
2 Elin Bjerva Larvik OK 1:34:47 +0:44 8:48
3 Astrid Kravdal Gjø-Vard OL 1:34:56 +0:53 8:48
4 Anja Wingstedt Halden SK 1:57:38 +23:35 10:55
5 Monica Berglund Ringerike OL 2:13:00 +38:57 12:20
6 Gunilla Ottersten Eds SK 2:21:25 +47:22 13:07
7 Hege Rønning Johansen Måren OK 3:03:07 +1:29:04 17:00

 

D40

10 770 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Berit Sofie Wiklund Nydalens SK 48:22   4:29
2 Aud Hognestad Taksdal Ganddal IL 1:33:17 +44:55 8:39
3 Heidi Tronbøl Fet OL 1:34:40 +46:18 8:47
4 Ingrid Undstad Larvik OK 1:39:03 +50:41 9:11
5 Karianne Strømme TIF Viking 1:46:20 +57:58 9:52
6 Birgit Økern Jensen Stjørdals-Blink Orientering 1:47:17 +58:55 9:57
7 Line Nybakken Ås-NMBU Orientering 1:57:34 +1:09:12 10:54
8 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 1:58:51 +1:10:29 11:02
9 Anne Urset IL BUL-Tromsø 1:59:26 +1:11:04 11:05
10 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 1:59:46 +1:11:24 11:07
11 Linda Rykkje Stord Orientering 2:13:20 +1:24:58 12:22
12 Doris Stien Kaspersen Mo OK 2:15:09 +1:26:47 12:32
13 Wendy Fjellstad Ås-NMBU Orientering 2:29:49 +1:41:27 13:54
14 Paula Berstad Heming Orientering 3:01:38 +2:13:16 16:51

 

D45

9 020 m, 42 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hanne Sandstad Freidig 1:19:01   8:45
2 Maria Jonsson Nydalens SK 1:26:52 +7:51 9:37
3 Anne-Lene Bakken Ulseth Nydalens SK 1:26:56 +7:55 9:38
4 Kristin Bruserud OL Trollo 1:27:51 +8:50 9:44
5 Torunn økern Jensen Ringerike OL 1:28:12 +9:11 9:46
6 Runa Lien Backstrøm Halden SK 1:28:16 +9:15 9:47
7 Hanne Lerche Raadal Halden SK 1:29:04 +10:03 9:52
8 Hilde Vassend Porsgrunn OL 1:29:12 +10:11 9:53
9 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 1:29:18 +10:17 9:54
10 Gry Ahlsand Nydalens SK 1:29:21 +10:20 9:54
11 Hege Feiring IL Tyrving 1:29:23 +10:22 9:54
12 Anne Guro Nøkleby Ringerike OL 1:29:34 +10:33 9:55
13 Jorun Ruud Asker Skiklubb 1:33:40 +14:39 10:23
14 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 1:33:49 +14:48 10:24
15 Anett Wallin IL Tyrving 1:36:17 +17:16 10:40
16 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 1:36:43 +17:42 10:43
17 Åshild Flatebakken IL Tyrving 1:37:05 +18:04 10:45
18 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 1:37:10 +18:09 10:46
19 Ina Cecilie Landro Konnerud IL 1:37:21 +18:20 10:47
20 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 1:37:44 +18:43 10:50
21 Ann Elin Flågen Heming Orientering 1:37:56 +18:55 10:51
22 Trine Oldernes Lillomarka OL 1:38:02 +19:01 10:52
23 Tove Aasheim Askøy OL 1:38:10 +19:09 10:52
24 Frauke Schmitt Gran Halden SK 1:38:42 +19:41 10:56
25 Marit Haavardsholm Sandnes IL (Rogaland) 1:39:55 +20:54 11:04
26 Helena Eriksson Eds SK 1:45:05 +26:04 11:39
27 Siri Thortveit Myhre Kristiansand OK 1:45:20 +26:19 11:40
28 Wenche Lindløv Sarpsborg OL 1:47:05 +28:04 11:52
29 Stine Arntzen Sandefjord OK 1:47:08 +28:07 11:52
30 Irene Felde Olaussen Halden SK 1:48:41 +29:40 12:02
31 Mette Eline Heimstad Ringerike OL 1:48:46 +29:45 12:03
32 Synnøve Lyssand Sandberg Nydalens SK 1:49:02 +30:01 12:05
33 Ingrid M. Tenge Ås-NMBU Orientering 1:52:38 +33:37 12:29
34 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 1:52:44 +33:43 12:29
35 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 1:55:05 +36:04 12:45
36 Anita Stenseth Snertingdal IF Orientering 1:55:12 +36:11 12:46
37 Carina Regborn Hagaby GoIF 2:11:11 +52:10 14:32
38 Monica Feyling Kolbotn og Skimt OL 2:13:26 +54:25 14:47
39 Marianne Reusch Heming Orientering 2:21:41 +1:02:40 15:42
  Kathrine Lunøe Nydalens SK diskvalifisert    
  Kari Madslien Nydalens SK diskvalifisert    
  Inger Reinhartsen Kristiansand OK diskvalifisert    

 

D50

9 020 m, 33 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kari Christiansen Sandefjord OK 1:28:09   9:46
2 Unn Hilde Heggedal Kongsberg OL 1:29:27 +1:18 9:55
3 Agneta Eriksson Uddevalla OK 1:34:11 +6:02 10:26
4 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 1:36:21 +8:12 10:40
5 Marianne Njåstein IL Tyrving 1:36:35 +8:26 10:42
6 Kjersti Hov Fossum IF 1:36:38 +8:29 10:42
7 Hilde Storløkken Kongsberg OL 1:36:59 +8:50 10:45
8 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 1:37:07 +8:58 10:46
9 Anne Danielsen Lyn Ski 1:37:18 +9:09 10:47
10 Ingvild Mulen Kristiansand OK 1:37:34 +9:25 10:49
11 Dagrun Melkild Heming Orientering 1:37:36 +9:27 10:49
12 Ingrid Alexandersson Stora Tuna OK 1:37:51 +9:42 10:50
13 Åshild Stuve Strandlie Gjø-Vard OL 1:38:08 +9:59 10:52
14 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 1:38:22 +10:13 10:54
15 Tone Hollowell OK Tyr 1:38:27 +10:18 10:54
16 Vanja Staff OL Toten-Troll 1:40:05 +11:56 11:05
17 Trude Fixdal IL Koll 1:46:53 +18:44 11:50
18 Kristin Fleisje Nittedal OL 1:47:20 +19:11 11:53
19 Bjørg Marit Sollie OL Trollo 1:47:30 +19:21 11:55
20 Kristin Damsgaard Grindstad Sarpsborg OL 1:51:13 +23:04 12:19
21 Tove Heimdal Konnerud IL 1:51:45 +23:36 12:23
22 Ragnhild Skogsrud OL Vallset/Stange 1:52:00 +23:51 12:25
23 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 1:52:55 +24:46 12:31
24 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 1:53:06 +24:57 12:32
25 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 1:53:45 +25:36 12:36
26 Anna Weckner Westlund OK Tyr 1:54:46 +26:37 12:43
27 Heidi Børstad Sarpsborg OL 2:01:14 +33:05 13:26
28 Marit Nandrup Pettersen Indre Østfold OK 2:04:48 +36:39 13:50
29 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 2:05:48 +37:39 13:56
30 Magnhild T. Mølnvik Fossum IF 2:19:20 +51:11 15:26
31 Maria Torgersen Bækkelagets SK 2:22:13 +54:04 15:46
32 Hege Heiberg Hadeland OL 2:30:59 +1:02:50 16:44
  Helle Hundseid IL Tyrving diskvalifisert    
  Kirsti Rogstad Kongsberg OL ikke startet    

 

D55

7 540 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sirpa Lilja Modum OL 1:15:56   10:04
2 Anne Garsrud Vaulen Orienteringsklubb 1:16:35 +0:39 10:09
3 Grete Hovi Skien OK 1:16:37 +0:41 10:09
4 Ellen Marie Turter Nydalens SK 1:16:39 +0:43 10:09
5 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 1:16:48 +0:52 10:11
6 Anne Elisabeth Ramtvedt Sarpsborg OL 1:18:06 +2:10 10:21
7 Bente Line Indre Østfold OK 1:18:10 +2:14 10:22
8 Sidsel Nørstebø IL Tyrving 1:18:49 +2:53 10:27
9 Helga Haverstad Lierbygda OL 1:22:31 +6:35 10:56
10 Kjersti Skantze IL Tyrving 1:22:41 +6:45 10:57
11 Ann Karin Tjørhom Ganddal IL 1:24:50 +8:54 11:15
12 Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb 1:24:54 +8:58 11:15
13 Randi Nilstad IL Tyrving 1:25:03 +9:07 11:16
14 Elsa Put OMEGA 1:28:12 +12:16 11:41
15 Berit Danielsen IL Tyrving 1:29:44 +13:48 11:54
16 Berit Berge IL Tyrving 1:29:57 +14:01 11:55
17 Anne Sørum Ringsaker OK 1:34:38 +18:42 12:33
18 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 1:39:58 +24:02 13:15
19 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 1:41:02 +25:06 13:23
20 Lena Runesson OK Vivill 1:41:09 +25:13 13:24
21 Tove Damgaard OL Trollo 2:00:25 +44:29 15:58

 

D60

7 540 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wenche Hultgreen IL Tyrving 1:18:51   10:27
2 Gabriella Axelsson Idefjordens SK 1:19:37 +0:46 10:33
3 Lis Dæhli Løten o-lag 1:23:16 +4:25 11:02
4 Emma Grete Feyling Haare Konnerud IL 1:34:34 +15:43 12:32
5 Lisa Annersand OK Tyr 1:34:42 +15:51 12:33
6 Monica Martinsson OK Tranan 1:34:54 +16:03 12:35
7 Inger Tiltnes IL Tyrving 1:35:11 +16:20 12:37
8 Bjørg Svanberg Røyken OL 1:37:32 +18:41 12:56
9 Kjersti Tho Stabæk IF 1:38:31 +19:40 13:03
10 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 1:40:03 +21:12 13:16
11 Elle M. Melbye Heming Orientering 1:45:35 +26:44 14:00
12 Gro Eia OL Trollo 1:48:25 +29:34 14:22
13 Live Joronn Ytrehus Ringerike OL 1:49:13 +30:22 14:29
14 Bodil Klakegg Kolbotn og Skimt OL 1:50:22 +31:31 14:38
15 Tove Skiri Wahlgren Sarpsborg OL 1:58:32 +39:41 15:43
16 Aud Kjemperud Eiker OL 2:10:55 +52:04 17:21
17 Ingeborg Bakken Måren OK 2:11:09 +52:18 17:23
18 Anne-Sofie Gjermstad Nidarøst OK 3:42:13 +2:23:22 29:28
  Anne Lise Andreassen Sandefjord OK diskvalifisert    
  Randi Kristin Nærum Larvik OK diskvalifisert    

 

D65

5 080 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingjerd Sognnæs Bergens TF 1:11:26   14:03
2 Marit Vågsnes Kolbotn og Skimt OL 1:15:33 +4:07 14:52
3 Marion Hallsten Uddevalla OK 1:15:43 +4:17 14:54
4 Signe Heivoll Søgne og Songdalen OK 1:15:50 +4:24 14:55
5 Inger Lindløv OK Moss 1:19:04 +7:38 15:33
6 Berit Grosvold Eiker OL 1:19:07 +7:41 15:34
7 Eva Taraldrud Indre Østfold OK 1:20:20 +8:54 15:48
8 Margit Ryen Steen Bø OL 1:21:15 +9:49 15:59
9 Anne Kaasa Driv IL 1:32:10 +20:44 18:08
10 Brynhild Fanuelsen Fossum IF 1:34:44 +23:18 18:38
11 Gry Bruland Vråle Sturla, IF 2:02:14 +50:48 24:03
  Bodil Berby Trøsken IL diskvalifisert    
  Eva Marie Gran OK Øst diskvalifisert    

 

D70

5 080 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torid Kvaal Freidig 1:14:30   14:39
2 Aase Tove Golden Måren OK 1:15:54 +1:24 14:56
3 Liv Feiring Hamar OK 1:20:44 +6:14 15:53
4 Birgitte Bekkelund Røyken OL 1:23:21 +8:51 16:24
5 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 1:28:39 +14:09 17:27
6 Inger Halck Måren OK 1:29:14 +14:44 17:33
7 Ingeborg Bøbel IL Imås 1:30:01 +15:31 17:43
8 Synnøve Dalva Bø OL 1:47:27 +32:57 21:09
9 Tordis Rytter Jakobsen OK Moss 2:02:09 +47:39 24:02
10 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 2:30:04 +1:15:34 29:32
11 Eva Nilsen Lillomarka OL 2:30:09 +1:15:39 29:33
  Aina Romsdal Mauritzsen Varanger Orienteringslag diskvalifisert    

 

D75

4 890 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 1:16:31   15:38
2 Gudveig Jørundland OK Sør 1:45:05 +28:34 21:29
3 Unni Drage Haugerud IF 1:45:20 +28:49 21:32
4 Johanna Ytterbøl Gimle IF 1:59:28 +42:57 24:25
5 Tirill Liby Seip OK Skeidi 2:20:29 +1:03:58 28:43

 

H -10

3 250 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Rasmus Berglund Ringerike OL 23:03   7:05
0 Niels Dalgaard Kolding OK 23:26 +0:23 7:12
0 Brage Eikås Sandefjord OK 26:59 +3:56 8:18
0 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 28:54 +5:51 8:53
0 Simen Gløgård Stensrud Nittedal OL 22:30   6:55
0 Emil Husebye Aamodt Fredrikstad SK 33:50 +10:47 10:24
0 Mathias Linløkken Østmarka OK 32:07 +9:04 9:52
0 Audun Nordby Fredrikstad SK 34:09 +11:06 10:30
0 Sondre Olaussen Oppsal Orientering 31:02 +7:59 9:32
0 Theo Winsents Sæter Måren OK 32:33 +9:30 10:00
0 Valdemar Taagehøi Nykjær OK Pan Århus 35:25 +12:22 10:53
0 Liam Viggo Wingstedt Halden SK 28:48 +5:45 8:51

 

H11-12

3 410 m, 56 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 26:21   7:43
2 Elia Thorvik Nydalens SK 26:23 +0:02 7:44
3 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 26:26 +0:05 7:45
4 Gaute Bergan Nydalens SK 26:30 +0:09 7:46
5 Alfred Bjørnerød OK Moss 26:37 +0:16 7:48
6 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 26:44 +0:23 7:50
7 Eivind Nyberg Nydalens SK 26:47 +0:26 7:51
8 Kristoffer Halsnes Indre Østfold OK 28:27 +2:06 8:20
9 Tor Erling Gjølsjø OK Moss 28:28 +2:07 8:20
10 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 28:30 +2:09 8:21
11 Johan Eger Kongsberg OL 28:33 +2:12 8:22
12 Sondre Engebretsen OK Moss 28:34 +2:13 8:22
13 Ask Olaussen Oppsal Orientering 28:41 +2:20 8:24
14 Sigurd Saxe Sandvik Halden SK 28:43 +2:22 8:25
15 Lukas Klausen Sturla, IF 28:46 +2:25 8:26
16 Mikkel Berglund Ringerike OL 28:58 +2:37 8:29
17 Jens Dalgaard Kolding OK 30:22 +4:01 8:54
18 Stein Aas Stræte Ringerike OL 30:25 +4:04 8:55
19 Arthur Brunborg Nittedal OL 30:30 +4:09 8:56
20 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 30:36 +4:15 8:58
21 Jonas Krogh Oppsal Orientering 30:38 +4:17 8:59
22 Sivert Poppe Fredrikstad SK 33:48 +7:27 9:54
23 Ludvik Sæther Fredrikstad SK 33:53 +7:32 9:56
24 Benjamin August Viken Tverlandet IL 33:55 +7:34 9:56
25 Martin Reiersen Jensen Birkenes IL 34:01 +7:40 9:58
26 Herman Lien Backstrøm Halden SK 34:04 +7:43 9:59
27 Birk F. Sætnan Fossum IF 34:44 +8:23 10:11
28 Eivind Bogen Arenth Sturla, IF 35:08 +8:47 10:18
29 Mats Lindaas Elverum OK 37:34 +11:13 11:00
30 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 37:45 +11:24 11:04
31 Christian Fredrik Borg IL Koll 37:58 +11:37 11:08
32 Thomas Blomkvist Fredrikstad SK 38:15 +11:54 11:13
33 Oliver Nilsen Fossum IF 38:20 +11:59 11:14
34 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 40:29 +14:08 11:52
35 Ola Kjølstad Røyken OL 41:56 +15:35 12:17
36 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 42:12 +15:51 12:22
37 Fridtjof Reusch Heming Orientering 42:29 +16:08 12:27
38 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 42:32 +16:11 12:28
39 Olav Melheim Sturla, IF 47:29 +21:08 13:55
40 Kristian Norum Meløysund Nydalens SK 47:37 +21:16 13:57
41 Mads Stavund Skødt OK Pan Århus 48:44 +22:23 14:17
42 Jon Randar Holmøy Hadeland OL 48:47 +22:26 14:18
43 Silas Ribergaard Skammelsen OK Pan Århus 48:59 +22:38 14:21
44 Atle Trollehave OK Pan Århus 49:31 +23:10 14:31
45 Herman Hvideberg Moer Raumar Orientering 54:47 +28:26 16:03
46 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 56:33 +30:12 16:35
47 Jakob Backer-Tellnes Asker Skiklubb 56:52 +30:31 16:40
48 Simen Hagen Strømsnes Asker Skiklubb 56:55 +30:34 16:41
49 Henrik Julian Fontes Årbu Varteig OL 1:02:48 +36:27 18:24
50 Felix R. Hylleseth Sentrum OK 1:03:01 +36:40 18:28
51 Elias Stubberud Nydalens SK 1:03:20 +36:59 18:34
  Theodor Bjørk Sandefjord OK diskvalifisert    
  Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK diskvalifisert    
  Anselm Reichenbach Oppsal Orientering diskvalifisert    
  Hans Urset IL BUL-Tromsø diskvalifisert    
  Tobias Mathisen Porsgrunn OL brutt    
  Tidemann Lier Indre Østfold OK ikke startet    

 

H13-14

5 560 m, 76 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 38:10   6:51
2 Lars Young Vik Nydalens SK 38:12 +0:02 6:52
3 David Runde Kristiansand OK 38:17 +0:07 6:53
4 Lars Ranheim Brynestad Ringsaker OK 38:22 +0:12 6:54
5 Isak Jonsson Nydalens SK 38:23 +0:13 6:54
6 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 38:27 +0:17 6:54
7 Tobias Mikael Espedal Nydalens SK 38:37 +0:27 6:56
8 Simen Spets Storhov Freidig 38:42 +0:32 6:57
9 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 38:57 +0:47 7:00
10 Daniel B. Schmidt OK Pan