Resultater Bøløpet 2016



Resultater Bøløpet
Bø, Telemark - 8. mai 2016

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 475 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Aleksander Fosland Bø OL 34:44   23:32
  Malin Johansson Henden Hedrum OL 24:20   16:29
  Jesper Langeveld Sas Bø OL 1:07:55   46:02
  Lilla Langeveld Sas Bø OL 1:07:27   45:43
  Mads Langeveld Sas Bø OL 1:08:08   46:11
  Ingvild Ringheim Larvik OK 14:55   10:06
  Synne Stigen Byggland Høydalsmo IL 20:25   13:50
  Sofie Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 22:32   15:16

D 11-12

2 475 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Iril Ringheim Larvik OK 43:01   17:22

D 11-12N

1 475 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Stigen Byggland Høydalsmo IL 12:33   8:30

D 13-14

2 725 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 26:56   9:53
2 Mina Schjerven Lardal OL 35:16 +8:20 12:56
3 Eline Schjerven Lardal OL 37:17 +10:21 13:40
4 Isabel Handstanger Kolbotn og Skimt OL 1:25:09 +58:13 31:14

D 13-16C

2 475 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emilie Støren Bø OL 1:11:00   28:41

D 15-16

4 750 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elise Støren Bø OL 1:37:27   20:30
  Hanna Johansson Hedrum OL diskvalifisert    

D 17-

6 700 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elin Bjerva Larvik OK 1:12:22   10:48
2 Camilla Stridsklev IL Tyrving 1:23:47 +11:25 12:30

D 17-B

2 725 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Småstuen OL Toten-Troll 44:48   16:26
2 Anne Gro Reppesgård Larvik OK 48:04 +3:16 17:38
3 Christine Handstanger Kolbotn og Skimt OL 48:10 +3:22 17:40
4 Monica Tveit Tjentland Lardal OL 53:10 +8:22 19:30
5 Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi 1:01:41 +16:53 22:38
6 Elin Slokvik Notodden OL 1:13:43 +28:55 27:03

D17-C

2 475 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 56:48   22:56
2 Kristin Johansson Hedrum OL 57:58 +1:10 23:25
3 Ingrid Anne Rosshaug Porsgrunn OL 1:20:38 +23:50 32:34
4 Lill Birkelund Porsgrunn OL 1:47:09 +50:21 43:17

D 40-

4 750 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Undstad Larvik OK 50:17   10:35
2 Sara Mathisen Porsgrunn OL 1:00:51 +10:34 12:48
3 Liv Schjerven Lardal OL 1:04:37 +14:20 13:36
4 Gro Børte Kristiansand OK 1:33:31 +43:14 19:41
5 Jorunn Isaksen Porsgrunn OL 1:39:46 +49:29 21:00
6 Siv Wiersdalen Porsgrunn OL 2:21:04 +1:30:47 29:41

D 50-

4 750 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Schatvet Notodden OL 1:02:07   13:04
2 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 1:03:29 +1:22 13:21
3 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 1:11:42 +9:35 15:05

D 70-

2 475 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eli Jorid Klovning Porsgrunn OL 51:26   20:46
2 Henny Helgeland Reinhold Drangedal OL 1:01:01 +9:35 24:39
  Anne-Lise Blomhoff Ronæss Porsgrunn OL diskvalifisert    

H -10

1 475 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Johnny Fossland Stålberg Bø OL 26:15   17:47
  Tollef Tjentland Lardal OL 18:38   12:37

H 11-12

2 475 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Halvard Tjentland Lardal OL 37:36   15:11
2 Magnus Brodin Porsgrunn OL 43:03 +5:27 17:23
3 Oscar Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 1:03:11 +25:35 25:31
4 Bernard Handstanger Kolbotn og Skimt OL 1:35:34 +57:58 38:36

H 13-14

2 725 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Snorre Slokvik Notodden OL 28:38   10:30
2 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 30:25 +1:47 11:09
3 Åsmund Slokvik Notodden OL 32:24 +3:46 11:53
4 Iver Ringheim Larvik OK 34:22 +5:44 12:36
  Trygve Børte Nomeland Kristiansand OK diskvalifisert    

H 15-16

4 750 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 50:21   10:36
2 Alexander Repstad Storemyr IL Hauken 52:17 +1:56 11:00

H 17-

6 700 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Morten Nilstad Pettersen IL Tyrving 58:14   8:41
2 Harald Hovi Skien OK 1:16:16 +18:02 11:22
3 Pål Skogedal Asker Skiklubb 1:29:39 +31:25 13:22
4 Frode Konst IL Tyrving 2:20:43 +1:22:29 21:00

H 17-B

2 725 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Asbjørn Roe Larvik OK 30:06   11:02
2 Ronny Nelson Lardal OL 30:30 +0:24 11:11
3 Morten Andresen OK Skeidi 32:09 +2:03 11:47
4 Tom André Alstadsæther Eiker OL 33:05 +2:59 12:08
5 Jan Arild Rygg Sande Sportsklubb 37:55 +7:49 13:54
6 Martin Edvardsen Larvik OK 1:31:54 +1:01:48 33:43
  David Solli Skien OK diskvalifisert    

H 40-

6 700 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Kjell Langmyren Lillomarka OL 59:30   8:52
2 Steinar Lande Bø OL 1:02:13 +2:43 9:17
3 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 1:04:40 +5:10 9:39
4 Asbjørn Byggland Høydalsmo IL 1:05:51 +6:21 9:49
5 Dag Strisland Kolbotn og Skimt OL 1:23:07 +23:37 12:24
6 Øyvind Støren Bø OL 1:36:35 +37:05 14:24
7 Lars Ole Thunold Porsgrunn OL 1:50:26 +50:56 16:28
8 Thomas Brodin Porsgrunn OL 1:57:14 +57:44 17:29
  Jon Skriubakken Porsgrunn OL diskvalifisert    

H 50-

4 750 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helge Gisholt OK Skeidi 40:44   8:34
2 Harald Kvisli Notodden OL 46:45 +6:01 9:50
3 Jan Gatevold Porsgrunn OL 49:34 +8:50 10:26
4 Tom Saga Skien OK 58:34 +17:50 12:19
5 Jarle Botnen Bø OL 1:00:43 +19:59 12:46
6 Espen Raastad Skien OK 1:02:45 +22:01 13:12
7 Bjørn Richard Kirste Skien OK 1:14:21 +33:37 15:39
8 Harald Omland Skien OK 1:16:29 +35:45 16:06
9 Kjetil Kløvstad Sandefjord OK 1:28:34 +47:50 18:38

H 60-

3 100 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hugo Christensen Notodden OL 39:16   12:40
2 Ingar Håkonsen Kongsberg OL 40:11 +0:55 12:57
3 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 41:37 +2:21 13:25
4 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 42:09 +2:53 13:35
5 Ole Johansson Porsgrunn OL 42:30 +3:14 13:42
6 Arnulf Rulnes Notodden OL 45:25 +6:09 14:39
7 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 46:55 +7:39 15:08
8 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 51:08 +11:52 16:29
9 Hogne Kjærås Andebu IL 53:34 +14:18 17:16
10 Arne Næss Johnsen Porsgrunn OL 53:57 +14:41 17:24
11 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 1:09:21 +30:05 22:22
  Kjell Dolva Skien OK diskvalifisert    
  Sveinung Rekaa Notodden OL diskvalifisert    
  Atle Remme Porsgrunn OL diskvalifisert    

H 70-

2 475 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jakob Kløverød Porsgrunn OL 31:53   12:52
2 Paul Biseth Kongsberg OL 32:20 +0:27 13:03
3 Ragnar Hillestad Lardal OL 33:00 +1:07 13:20
4 Kjell Meen Porsgrunn OL 33:02 +1:09 13:20
5 Anton Lomme Hedrum OL 34:53 +3:00 14:05
6 Thor Edvardsen Larvik OK 35:55 +4:02 14:30
7 John Ivar Kjellevold Modum OL 37:00 +5:07 14:56
8 Thorolf Trolsrud Botne SK 37:16 +5:23 15:03
9 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 38:18 +6:25 15:28
10 Magnar Reppesgård Hedrum OL 38:29 +6:36 15:32
11 Lars Magne Klovning Porsgrunn OL 38:32 +6:39 15:34
12 Ronald Bjerva Drangedal OL 38:40 +6:47 15:37
13 Egil Ronæss Porsgrunn OL 1:01:25 +29:32 24:48
14 Roar Løken Sandefjord OK 1:04:48 +32:55 26:10
  Olav Mostaul Høydalsmo IL diskvalifisert    

H 80-

2 475 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Leiv Hope Kongsberg OL 50:39   20:27
2 Helge Tvedten Larvik OK 52:50 +2:11 21:20

Åpen lang

4 750 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Solberg Bø OL 44:08   9:17
2 Sølvi Fossøy Eiker OL 59:48 +15:40 12:35

Åpen mellom

3 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Dag-Øyvind Olsen Djuvik Bø OL 39:24   12:42

Åpen kort

2 475 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Slokvik Notodden OL 41:02   16:34
2 Reidar Slokvik Notodden OL 43:28 +2:26 17:33


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +