Resultater Bøløpet 2018



Resultater Bøløpet
Bø, Telemark - 13. mai 2018

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 490 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Håkon Aamand Fuglenebb Idrettslaget Dyre Vaa 31:47   21:19  
0 Randi Fugleneb Aamand Idrettslaget Dyre Vaa 12:06   8:07  
0 Kaja Holte Fjeldstad Porsgrunn OL 19:24   13:01  
0 Alfred Hagen Urdalen Notodden OL 19:02   12:46  
0 Syver Hagen Urdalen Notodden OL 18:58   12:43  
0 Jon Arne Hagen Drangedal OL 17:16   11:35  
0 Emre Haugen Bø OL 25:29   17:06  
0 Iben Haugen Bø OL 25:21   17:00  
0 Håkon Aarhus Kinn Porsgrunn OL 15:44   10:33  
0 Ingrid Aarhus Kinn Porsgrunn OL 17:42   11:52  
0 Maja Kristensen Notodden OL 20:21   13:39  
0 Eldar Torpe Lien Porsgrunn OL 32:43   21:57  
0 Eira Mork Notodden OL 39:32   26:31  
0 Johanne  Ragvin Rystad Nydalens SK 36:55   24:46  
0 Mathis Renard Kongsberg OL 16:03   10:46  
0 Anna Sandvik Drangedal OL 56:25   37:51  
0 Carl-Wilhelm Støren Bø OL 21:39   14:31  
0 Ella Tjønn Jacobsen Idrettslaget Dyre Vaa 31:45   21:18  
0 Ove Torpe Lien Porsgrunn OL 32:36   21:52  
0 Olai Biseth Kongsberg OL 14:39   9:49  
0 Anne Lise Ronæss Porsgrunn OL 38:59   26:09  
0 Sunniva Tjønn Jacobsen Idrettslaget Dyre Vaa 18:39   12:31  
0 Johanna Østerhus Drangedal OL 56:22   37:49  
  Aksel Stigen Byggland Høydalsmo IL ikke startet      
  Synne Stigen Byggland Høydalsmo IL ikke startet      

D -10

1 490 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Amalie Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 12:47   8:34  
0 Sigrid Fugleneb Aamand Idrettslaget Dyre Vaa 11:30   7:43  
0 Tuva Dahl Borkamo Notodden OL 24:37   16:31  
0 Juliette Holtskog-Feremans Skien OK 14:36   9:47  

D 11-12

2 490 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Elise Renard Kongsberg OL 38:53   15:36  
2 Cathrine Sogn Notodden OL 58:11 +19:18 23:22  
  Victoria Støren Bø OL diskvalifisert      
  Emilie Holtskog-Feremans Skien OK ikke startet      

D 11-12N

1 490 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Thea A Wienenga Idrettslaget Dyre Vaa 11:36   7:47  
2 Anna Gjestrud Notodden OL 15:37 +4:01 10:28  
3 Leah Tveiten Løkka Notodden OL 17:37 +6:01 11:49  

D 13-14

3 410 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ada Othilie Dahl Borkamo Notodden OL 1:07:55   19:55  
  Ingrid Stigen Byggland Høydalsmo IL ikke startet      

D 13-16C

2 490 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Silje Hagen Drangedal OL 36:04   14:29  

D 15-16

4 130 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 34:45   8:24  
2 Eline Schjerven Lardal OL 54:47 +20:02 13:15  
  Mina Schjerven Lardal OL ikke startet      
  Emma Engehult Notodden OL ikke startet      

D 17-

5 630 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Nicole Ragvin Nydalens SK 46:06   8:11  
2 Hanne Vassend Porsgrunn OL 47:27 +1:21 8:25  
3 Kari Aarhus Kinn Porsgrunn OL 49:30 +3:24 8:47  
4 Elin Bjerva Larvik OK 50:54 +4:48 9:02  
5 Celine Renard Kongsberg OL 51:28 +5:22 9:08  
6 Kaja Torpe Lien Porsgrunn OL 53:27 +7:21 9:29  
  Elise Støren Bø OL diskvalifisert      
  Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL ikke startet      

D 17-B

3 410 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lenka Westin Porsgrunn OL 46:45   13:42  
2 Hilde Gunn Hellenes OK Skeidi 59:05 +12:20 17:19  
3 Heidi Eriksen Larvik OK 1:11:17 +24:32 20:54  
4 Anna Henriette Straume Drangedal OL 1:15:13 +28:28 22:03  

D17-C

2 490 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gro Hagen Drangedal OL 30:58   12:26  
2 Anne-Marie Brekke OK Skeidi 33:40 +2:42 13:31  
3 Ingunn Gåsodden Skien OK 34:10 +3:12 13:43  
4 Gunn Marit Sand Hagen Drangedal OL 40:21 +9:23 16:12  
5 Ingvill Hoftun Asker Skiklubb 42:29 +11:31 17:03  
6 Brit Solberg Straume Drangedal OL 1:05:16 +34:18 26:12  
7 Gun Inger Jørgensen Porsgrunn OL 1:08:00 +37:02 27:18  
8 Henny Helgeland Reinhold Drangedal OL 1:09:06 +38:08 27:45  
  Monica Tveit Tjentland Lardal OL ikke startet      

D 40-

5 630 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ragnhild Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 45:14   8:02  
2 Liv Schjerven Lardal OL 54:53 +9:39 9:44  
3 Sara Mathisen Porsgrunn OL 55:45 +10:31 9:54  
4 Mai Britt Bjørk Sandefjord OK 58:47 +13:33 10:26  
5 Hilde Vassend Porsgrunn OL 1:00:26 +15:12 10:44  
6 Mona Holte Porsgrunn OL 1:19:38 +34:24 14:08  
7 Janne Larsen Porsgrunn OL 1:28:12 +42:58 15:39  
  Jorunn Isaksen Porsgrunn OL ikke startet      

D 50-

4 130 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Malin Westlund Notodden OL 39:11   9:29  
2 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 43:14 +4:03 10:28  
3 Heidi Schatvet Notodden OL 43:57 +4:46 10:38  
4 Veslemøy Solberg Konnerud IL 46:58 +7:47 11:22  
5 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 1:12:26 +33:15 17:32  

D 60-

2 990 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hanne Herum OK Skeidi 34:33   11:33  
2 Aud Kjemperud Eiker OL 37:01 +2:28 12:22  
3 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 52:18 +17:45 17:29  
4 Elisabeth Rød Andebu IL 52:35 +18:02 17:35  
  Gunn Botnen Bø OL ikke startet      

D 70-

2 990 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gerd Langseth Larvik OK 43:02   14:23  
2 Marta Stang Modum OL 45:56 +2:54 15:21  
3 Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL 48:01 +4:59 16:03  
4 Anne Marie Ceeberg Hedrum OL 1:07:52 +24:50 22:41  
5 Marit Odden Drangedal OL 2:03:42 +1:20:40 41:22  
  Synnøve Dalva Bø OL ikke startet      

D 80-

2 990 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tirill Liby Seip OK Skeidi 1:05:32   21:55  

H -10

1 490 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 Sondre Dahl Borkamo Notodden OL 15:13   10:12  
0 Kristian Mork Notodden OL 11:30   7:43  
0 Christopher David Eriksen Larvik OK 18:17   12:16  
0 Gaute Bratland Solberg Bø OL 17:40   11:51  

H 11-12

2 490 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Rasmus Engehult Notodden OL 27:47   11:09  
2 Tollef Tjentland Lardal OL 29:23 +1:36 11:48  
3 Asbjørn Lande Eidskog OL 35:23 +7:36 14:12  
4 Arne Biseth Kongsberg OL 35:36 +7:49 14:17  

H 11-12N

1 490 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eirik Tjønn Jacobsen Idrettslaget Dyre Vaa 9:20   6:15  

H 13-14

3 410 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Hallvard Tjentland Lardal OL 29:22   8:36  
2 Andreas Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 35:12 +5:50 10:19  
3 Borgar Skjelbred Kongsberg OL 44:34 +15:12 13:04  
4 Theodor Bjørk Sandefjord OK 53:06 +23:44 15:34  
5 Henrik Storemyr IL Hauken 58:01 +28:39 17:00  

H 13-16C

2 490 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Olav Bratland Solberg Bø OL 34:24   13:48  

H 13-16N

1 490 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Adrian Hagen Porsgrunn OL 31:33   21:10  

H 15-16

5 630 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 38:14   6:47  
2 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 45:05 +6:51 8:00  
3 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 49:30 +11:16 8:47  
4 Vetle Drage Kongsberg OL 58:25 +20:11 10:22  
5 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 1:03:31 +25:17 11:16  

H 17-

7 710 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sander Arntzen Asker Skiklubb 48:41   6:18  
2 Simen Hjalmar Wästlund Notodden OL 50:40 +1:59 6:34  
3 Erling Sommerfeldt Turun Metsänkävijät 54:47 +6:06 7:06  
4 Magnus Aarhus Kinn Porsgrunn OL 55:42 +7:01 7:13  
5 Eivind Lande Eidskog OL 57:22 +8:41 7:26  
6 Emil Jönsson IL Tyrving 57:36 +8:55 7:28  
7 Eivind Frode Rinde Bø OL 58:05 +9:24 7:32  
8 Helge Gisholt OK Skeidi 59:05 +10:24 7:39  
9 Svein Nygård Lillomarka OL 59:19 +10:38 7:41  
10 Rune Rystad Nydalens SK 1:00:17 +11:36 7:49  
11 Dag Ausen Porsgrunn OL 1:02:21 +13:40 8:05  
12 Alexander Repstad Storemyr Porsgrunn OL 1:03:04 +14:23 8:10  
13 Henrik Aas Asker Skiklubb 1:04:42 +16:01 8:23  
13 Damien Renard Kongsberg OL 1:04:42 +16:01 8:23  
15 Pål Skogedal Asker Skiklubb 1:05:02 +16:21 8:26  
16 Audun Melby Jacobsen Lardal OL 1:08:34 +19:53 8:53  
17 Espen Rognsvåg Os Orienteringsklubb 1:08:47 +20:06 8:55  
18 Rasmus Mathisen Porsgrunn OL 1:10:54 +22:13 9:11  
19 Jon Are Myhrer Notodden OL 1:11:20 +22:39 9:15  
20 Robert Fredriksen Notodden OL 1:16:22 +27:41 9:54  
  Sigve Botnen Bø OL diskvalifisert      
  Håvard Skriubakken Porsgrunn OL diskvalifisert      
  Lars Steinar Hefre Bø OL ikke startet      
  Erling Grammeltvedt OK Skeidi ikke startet      
  Runar Torpe Lien Porsgrunn OL ikke startet      

H 17-B

3 410 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Morten Andresen OK Skeidi 40:13   11:47  
2 Oskar Straume Drangedal OL 45:06 +4:53 13:13  
3 Egil Simones Notodden OL 48:54 +8:41 14:20  
4 Dan Kristensen Notodden OL 50:35 +10:22 14:50  
5 Sigurd Holtskog Skien OK 53:31 +13:18 15:41  
6 David Solli Skien OK 1:05:00 +24:47 19:03  

H 40-

5 630 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 43:22   7:42  
2 Jon Solberg Bø OL 43:59 +0:37 7:48  
3 Are Biseth Kongsberg OL 44:02 +0:40 7:49  
4 Lars Erik Gjein Fossum IF 46:21 +2:59 8:13  
5 Jostein Mehammer Porsgrunn OL 52:08 +8:46 9:15  
6 Jesper Flogstad IL Hauken 58:22 +15:00 10:22  
7 Øystein Skjelbred Kongsberg OL 1:00:24 +17:02 10:43  
8 Truls Fjeldstad Porsgrunn OL 1:04:46 +21:24 11:30  
9 Jørn Langerud Porsgrunn OL 1:24:18 +40:56 14:58  
  Asbjørn Byggland Høydalsmo IL ikke startet      
  Thomas Brodin Porsgrunn OL ikke startet      

H 50-

5 630 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Øyvind Drage Kongsberg OL 40:54   7:15  
2 Øyvind Flaatten OK Skeidi 44:56 +4:02 7:58  
3 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 47:16 +6:22 8:23  
4 Jan Gatevold Porsgrunn OL 48:01 +7:07 8:31  
5 Kjell Westin Porsgrunn OL 48:07 +7:13 8:32  
6 Rune Engehult Notodden OL 49:52 +8:58 8:51  
7 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 52:14 +11:20 9:16  
8 Sven Ohrvik Konnerud IL 1:05:06 +24:12 11:33  
9 Bjørn Richard Kirste Skien OK 1:06:22 +25:28 11:47  
10 Harald Omland Skien OK 1:18:09 +37:15 13:52  
  Syver Løken Kongsberg OL ikke startet      

H 60-

4 130 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Rune Laurantsen Skien OK 36:09   8:45  
2 Per Schanche Asker Skiklubb 38:01 +1:52 9:12  
3 Jarle Botnen Bø OL 40:01 +3:52 9:41  
4 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 40:16 +4:07 9:44  
5 Sveinung Rekaa Notodden OL 41:54 +5:45 10:08  
6 Dag Kristensen OK Skeidi 42:02 +5:53 10:10  
7 Øyvin Simonsen IL Imås 47:17 +11:08 11:26  
8 Elling Aakre Andebu IL 47:58 +11:49 11:36  
9 Hugo A. Christensen Notodden OL 57:55 +21:46 14:01  
10 Gunnar B Solbjørg Harstad OL 59:22 +23:13 14:22  
  Ole Johansson Porsgrunn OL diskvalifisert      

H 70-

2 990 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ragnar Hillestad Lardal OL 31:15   10:27  
2 Jakob Kløverød Porsgrunn OL 33:36 +2:21 11:14  
3 Jiri Urvalek Porsgrunn OL 34:34 +3:19 11:33  
4 Kjell Meen Porsgrunn OL 34:51 +3:36 11:39  
5 Erik Johan Grorud Haslum IL 35:08 +3:53 11:45  
6 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 35:44 +4:29 11:57  
7 Eirik Eriksen Sturla, IF 35:45 +4:30 11:57  
8 Bård Stang Modum OL 35:46 +4:31 11:57  
9 Kjell Dolva Skien OK 35:59 +4:44 12:02  
10 Thorolf Trolsrud Botne SK 37:12 +5:57 12:26  
11 Ole Kristoffer Throndsen Kongsberg OL 40:38 +9:23 13:35  
12 Anton Lomme Hedrum OL 41:52 +10:37 14:00  
13 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 41:56 +10:41 14:01  
14 Einar Straume Drangedal OL 42:49 +11:34 14:19  
15 Hans Roar Bakken Eiker OL 43:24 +12:09 14:30  
16 Magne Klovning Porsgrunn OL 44:36 +13:21 14:54  
17 Ronald Bjerva Drangedal OL 44:59 +13:44 15:02  
18 Tor Eivind Edvardsen Larvik OK 48:36 +17:21 16:15 Last ned GPS-spor i gpx-format
19 Arne Lande Bø OL 50:40 +19:25 16:56  
20 Bjørn Helge Ceeberg Hedrum OL 54:07 +22:52 18:05  
21 Egil Ronæss Porsgrunn OL 1:21:29 +50:14 27:15  

H 80-

2 990 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Magnar Reppesgård Hedrum OL 46:03   15:24  
2 Olav Mostaul Høydalsmo IL 46:09 +0:06 15:26  

Åpen lang

5 630 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sindre Sandven Bækkelagets SK 39:40   7:02  
2 Barbara Willkommen Eiken Kongsberg OL 1:06:07 +26:27 11:44  
3 Terje Ulla Eiken Kongsberg OL 1:09:37 +29:57 12:21  

Åpen mellom

4 130 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Rune Kristian Mork Notodden OL 38:05   9:13  
2 Ola Stålberg Bø OL 41:31 +3:26 10:03  
3 Astrid Fugleneb Aamand Idrettslaget Dyre Vaa 46:13 +8:08 11:11  
4 Knut Urdalen Notodden OL 55:38 +17:33 13:28  
5 Erling Dahl Borkamo Notodden OL 1:01:48 +23:43 14:57  
  Nils Albert Aamand Idrettslaget Dyre Vaa ikke startet      

Åpen kort

2 990 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Randi Mork Notodden OL 33:04   11:03  
2 Anne Carine Dahl Borkamo Notodden OL 1:09:50 +36:46 23:21