SKIPLUKKER'N SVARER| Resultater er under nyhet nr 4

Resultater Breidablik Opp 2020



Resultater Breidablik Opp

4. juli 2020

Kvam, Vestland

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, motbakkeløp

5,3 KM

KVINNER

PLASSERING FØRENAMN ETTERNAMN BIB TID
1 Anita Iversen Lilleskare (ny rekord) 143 00:54:21
2 Nora Markhus 144 00:58:17
3 Målfrid H Valdersnes 147 00:59:09
4 Therese Sjursen 146 01:03:16
5 Andrine Østervold 150 01:06:14
6 Astrid Olafsdottir 145 01:07:20
7 Caroline Christie 129 01:08:26
8 Hanne Liland 142 01:08:31
9 Lisa Østervold 149 01:13:13
10 Guri Gjerde 139 01:15:47
11 Jessica Asensio Pérez 112 01:16:54
12 Haldis Berge 124 01:20:07
13 Torild Kveberg 141 01:24:20
14 TORILL Borge 128 01:25:23
15 Mette Fagerheim 131 01:25:47
16 Hilde Fagerheim 132 01:25:48
17 Karin VIK 148 01:26:01
18 Magret Borge 127 01:41:03

MENN

PLASSERING FØRENAMN ETTERNAMN BIB TID
1 Thorbjørn T. Ludvigsen 288 0:45:58
2 Per-Christian Grieg 86 0:46:57
3 Bård Olav S Medhus 294 0:51:50
4 Espen Roll Karlsen 98 0:53:07
5 Anders Kjærevik 99 0:53:23
6 Ingebrigt Ølmheim 317 0:54:25
7 Are Opstad sæbø 304 0:54:40
8 Vetle Martinsen 290 0:54:43
9 Andreas Fleten Nielsen 298 0:54:47
10 Benjamin Knutsen 321 0:54:52
11 Rune Mo-Bjørkelund 296 0:55:20
12 Ole Austevoll 71 0:55:30
13 Sverre Johansen 97 0:56:18
14 Ståle Leiren 287 0:56:50
15 Sondre Tysseland 323 0:57:04
16 Morten Kolltveit 100 0:57:14
17 Bjørn Harald Bongom 74 0:57:22
18 Alexander Aronsen Skjeldal 306 0:57:44
19 Thor-Andre Søyland 311 0:58:27
20 Morten Tronstad 312 00:59:00
21 Odd Arne Botnen 76 0:59:20
22 Anders Runningen 305 0:59:24
23 Nils johan Borge 75 0:59:43
24 Tore Instebø 96 0:59:45
25 Helge vestrheim 316 1:00:07
26 Kjell Inge Tufte Tyssen 325 1:00:38
27 baptiste deletombe 80 1:01:26
28 Espen Andrè Vadøy 315 1:01:32
29 Kristoffer Færø 82 1:01:52
30 Arnstein Lofthus 324 1:02:30
31 Ivar Bergstø 72 1:05:17
32 Lars Engeli 81 1:05:29
33 Helge Færø 83 1:05:37
34 Frode Nilsen 299 1:06:06
35 Kristian Stadheim Kulild 322 1:07:17
36 Knut oen 301 1:07:20
37 Jarand Valland Tveit 313 1:07:34
38 Egil Johannessen 320 1:07:37
39 Håkon Bjelland 73 1:08:15
40 Eirik Sæbø Nilsen 309 1:08:33
41 Jostein Soldal 318 1:09:38
42 Marius Hop 94 1:09:58
43 Jakob Aarekol Botnen 78 1:10:38
44 Sverre Gauden 85 1:10:44
45 Knut Grove 87 1:11:01
46 Hakon Hjartnes 93 1:11:23
47 Stein Inge Hauge 90 1:12:37
48 Olav Midttun 295 1:15:22
49 Asgaut Laupsa Mo 286 1:15:42
50 Isak Botnen 77 1:19:11
51 Øystein Fosse 319 1:19:24
52 Einar Opsanger 302 1:20:36
53 Christian Nesbjørg 297 1:21:02
54 Birger Normann Hanstveit 89 1:21:05
55 Dag Gunnar Brekke 79 1:21:33
56 Martin Unneberg 314 1:22:38
57 Svein Steinsland 308 1:59:34
  Brede Hesjedal 91 DNF
  Robert Hisdal 92 DNF
  Dag-Henry Nilsen 300 DNF