NYESTE RESULTATER

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
-->
VIKTIG: Alle siste resultater mellom nyhet nr. 4 og 5 (mange konkurranser i helga)| Utvalgte resultater: BIBO Rulleskifestival| ØTS-rennet| Bråtesten| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater Bruksvallarna - 15 km, fri - Menn 2014



Resultater Bruksvallsloppet / Svensk sesongåpning - 15 km, fri - Menn
Bruksvallarna, Sverige - 22. november 2014

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib Name Year Nation Time Behind
 1  3 LINDSTROEM Fredrik  1989  SWE   00:33:58.4  
 2  109 HALFVARSSON Calle  1989  SWE   00:33:59.1  +0.7
 3  123 RICHARDSSON Daniel  1982  SWE   00:34:04.7  +6.3
 4  137 JOHANSSON Martin  1984  SWE   00:34:19.1  +20.7
 5  121 OLSSON Johan  1980  SWE   00:34:20.5  +22.1
 6  111 SVANEBO Anders  1984  SWE   00:34:29.9  +31.5
 7  107 SOEDERGREN Anders  1977  SWE   00:34:44.4  +46.0
 8  117 NELSON Lars  1985  SWE   00:34:46.8  +48.4
 9  135 NOVAK Petr  1982  CZE   00:34:49.2  +50.8
 10  104 ANDERSSON Erik  1984  SWE   00:34:58.7  +1:00.3
 11  125 JOENSSON Emil  1985  SWE   00:35:13.4  +1:15.0
 12  105 ERIKSSON Jens  1987  SWE   00:35:14.0  +1:15.6
 13  13 ARMGREN Ted  1988  SWE   00:35:18.9  +1:20.5
 14  129 PERRILLAT COLLOMB Christophe  1979  FRA   00:35:22.2  +1:23.8
 15  112 PHILIPOT Mickael  1993  FRA   00:35:25.4  +1:27.0
 16  127 BRINK Joergen  1974  SWE   00:35:26.0  +1:27.6
 17  103 BRAENNMARK Viktor  1992  SWE   00:35:26.8  +1:28.4
 18  73 ENGDAHL Petter  1994  SWE   00:35:27.7  +1:29.3
 19  79 HAMOUMRAOUI Bertrand  1990  FRA   00:35:32.8  +1:34.4
 20  133 ANDERSSON Simon  1991  SWE   00:35:36.7  +1:38.3
 21  56 GUSTAFSSON Victor  1990  SWE   00:35:40.5  +1:42.1
 22  118 BACH Ole-marius  1988  NOR   00:35:52.8  +1:54.4
 23  94 KLISZ Pawel  1992  POL   00:35:55.2  +1:56.8
 24  106 RUUS Marcus  1994  SWE   00:35:55.8  +1:57.4
 25  126 NORBERG Mikael  1988  SWE   00:35:56.7  +1:58.3
 26  110 BURMAN Jens  1994  SWE   00:35:58.6  +2:00.2
 27  9 BYSTROEM Fredrik  1982  SWE   00:36:01.8  +2:03.4
 28  93 PERSSON Oscar  1992  SWE   00:36:02.5  +2:04.1
 29  136 ANTOLEC Jan  1990  POL   00:36:07.1  +2:08.7
 30  132 SVENSSON Daniel  1992  SWE   00:36:08.0  +2:09.6
 31  101 GAZUREK Sebastian  1990  POL   00:36:09.5  +2:11.1
 32  6 WIIG Magnus  1992  NOR   00:36:10.1  +2:11.7
 33  122 NORUM Robin  1988  SWE   00:36:11.9  +2:13.5
 34  28 LOEFALD Gjermund  1993  NOR   00:36:13.4  +2:15.0
 35  116 SRAIL Jan  1990  CZE   00:36:14.1  +2:15.7
 36  65 KARLSSON Patrik  1987  SWE   00:36:14.3  +2:15.9
 37  115 AGNELLET Gerard  1992  FRA   00:36:14.4  +2:16.0
 38  60 ANDREE Fredrik  1994  SWE   00:36:20.9  +2:22.5
 39  120 MOTOR Konrad  1993  POL   00:36:21.4  +2:23.0
 40  89 NISKA Niklas  1992  SWE   00:36:21.5  +2:23.1
 41  84 THORN Gabriel  1994  SWE   00:36:24.6  +2:26.2
 42  78 NYSTROEM Jesper  1991  SWE   00:36:25.3  +2:26.9
 43  80 OESTNOR Torstein  1991  NOR   00:36:28.5  +2:30.1
 44  134 BERGSTROEM Martin  1992  SWE   00:36:29.0  +2:30.6
 45  128 MCKEEVER Brian  1979  CAN   00:36:31.8  +2:33.4
 46  83 EDENROTH Karl  1992  SWE   00:36:33.3  +2:34.9
 47  98 BUISSON Emilien  1987  FRA   00:36:39.2  +2:40.8
 48  119 ERIKSSON Gustav  1991  SWE   00:36:39.3  +2:40.9
 49  7 JONSSON Anders  1987  SWE   00:36:40.5  +2:42.1
 50  108 WESTBERG Karl-Johan  1992  SWE   00:36:41.5  +2:43.1
 51  77 HOLMBERG Andreas  1992  SWE   00:36:45.0  +2:46.6
 52  97 FELLNER Adam  1993  CZE   00:36:45.1  +2:46.7
 53  100 RYPL Miroslav  1992  CZE   00:36:48.8  +2:50.4
 54  96 LOPOTA Martin  1992  CZE   00:36:49.4  +2:51.0
 55  91 HOERNFELDT Rasmus  1993  SWE   00:36:50.0  +2:51.6
 56  88 DYVIK Karl-Johan  1993  SWE   00:36:56.9  +2:58.5
 57  66 EMILSSON Haakan  1993  SWE   00:36:58.1  +2:59.7
 58  49 AGNELLET Antoine  1994  FRA   00:36:59.2  +3:00.8
 59  113 IMPOLA Bill  1989  SWE   00:37:03.0  +3:04.6
 60  90 THORESSON Jonatan  1986  SWE   00:37:05.5  +3:07.1
 61  69 ANTOS Jakub  1994  CZE   00:37:06.8  +3:08.4
 62  86 CARLETON Erik  1978  CAN   00:37:07.5  +3:09.1
 63  99 WATSON Callum  1989  AUS   00:37:08.9  +3:10.5
 64  124 SUTHER Lars  1985  SWE   00:37:11.2  +3:12.8
 65  82 ANDERSSON Jens  1990  SWE   00:37:12.7  +3:14.3
 66  67 HALLQUIST Victor  1993  SWE   00:37:14.8  +3:16.4
 67  62 JOHANSSON Marcus  1990  SWE   00:37:15.4  +3:17.0
 68  70 FORSS Arvid  1992  SWE   00:37:17.0  +3:18.6
 69  75 LINDBLOM Hampus  1983  SWE   00:37:20.3  +3:21.9
 70  61 LOEVGREN Johan  1991  SWE   00:37:20.8  +3:22.4
 71  76 SVENSSON Emil  1994  SWE   00:37:23.8  +3:25.4
 72  64 TALLBOM Patrik  1990  SWE   00:37:31.1  +3:32.7
 73  51 HULGAARD Lasse  1991  DAN   00:37:35.1  +3:36.7
 74  95 GAILLARD Valentin  1990  FRA   00:37:36.5  +3:38.1
 75  48 LUND Oskar  1984  SWE   00:37:38.1  +3:39.7
 76  114 WESTERLUND Johan  1988  SWE   00:37:38.7  +3:40.3
 77  87 MELIN SOEDERSTROEM Erik  1986  SWE   00:37:39.1  +3:40.7
 78  72 KARDIN Oskar  1992  SWE   00:37:40.2  +3:41.8
 79  36 HERRMAN Johan  1988  SWE   00:37:40.8  +3:42.4
 80  59 OEBERG Simon  1994  SWE   00:37:47.6  +3:49.2
 81  57 BRYNTESSON Robin  1985  SWE   00:37:48.8  +3:50.4
 82  85 STEEN Adam  1984  SWE   00:37:50.1  +3:51.7
 83  81 MAKA Daniel  1992  CZE   00:37:52.4  +3:54.0
 84  26 LAMOEY Kristoffer  1993  NOR   00:37:54.7  +3:56.3
 85  5 HANSSON Fredrik  1993  SWE   00:37:59.9  +4:01.5
 86  63 ENGSTROEM Joakim  1986  SWE   00:38:01.9  +4:03.5
 87  50 KRISTINSSON Brynjar Leo  1988  ISL   00:38:04.2  +4:05.8
 88  54 FAHLEN Tom  1994  SWE   00:38:05.4  +4:07.0
 89  74 BERGSTROEM Adrian  1990  SWE   00:38:05.8  +4:07.4
 89  53 SANDGREN Mikael  1990  SWE   00:38:05.8  +4:07.4
 91  42 OSTERBERGER Thibault  1993  FRA   00:38:07.0  +4:08.6
 92  47 SUNNERBERG Stefan  1980  SWE   00:38:08.3  +4:09.9
 93  8 TORESSON Zackarias  1993  SWE   00:38:10.9  +4:12.5
 94  38 PERSSON Nils  1993  SWE   00:38:12.3  +4:13.9
 95  71 JAKELIUNAS Lukas  1992  LTU   00:38:13.6  +4:15.2
 96  34 NORDSTROEM David  1992  SWE   00:38:13.9  +4:15.5
 97  25 WANGENSTEEN Ole Gunnar  1992  NOR   00:38:24.2  +4:25.8
 98  39 SKARPSNO Eivind Schjelderup  1990  NOR   00:38:29.2  +4:30.8
 99  43 ANGELIS Apostolos  1993  GRE   00:38:32.3  +4:33.9
 100  55 HOLMGREN Daniel  1993  SWE   00:38:40.4  +4:42.0
 101  33 SANDBERG Per  1992  SWE   00:38:43.0  +4:44.6
 102  32 JONSSON Albin  1993  SWE   00:38:46.8  +4:48.4
 103  2 KAELLGAARD Julius  1992  SWE   00:38:54.5  +4:56.1
 104  68 IMPOLA Bob  1992  SWE   00:38:57.8  +4:59.4
 105  102 SOEDERLUND Erik  1994  SWE   00:39:00.3  +5:01.9
 106  11 HUSEK Martin  1990  CZE   00:39:02.3  +5:03.9
 107  58 ENBERG Anton  1992  SWE   00:39:10.7  +5:12.3
 108  45 NILSSON Tobias  1991  SWE   00:39:11.5  +5:13.1
 109  31 OPPEDAL Matias  1990  NOR   00:39:32.5  +5:34.1
 110  46 STRINDLUND Erik  1993  SWE   00:39:53.3  +5:54.9
 111  22 KVAM Vegard  1992  NOR   00:40:10.3  +6:11.9
 112  40 LARSSON Andre  1992  SWE   00:40:15.0  +6:16.6
 113  52 STROLIA Tautvydas  1995  LTU   00:40:34.8  +6:36.4
 114  21 KRAUS Jakub  1992  CZE   00:40:39.0  +6:40.6
 115  30 KARAMICHAS Kleanthis  1988  GRE   00:41:10.7  +7:12.3
 116  19 ANDERSSON Johannes  1991  SWE   00:41:18.2  +7:19.8
 117  1 ROEMER Tue  1992  DAN   00:41:29.5  +7:31.1
 118  4 NIELSEN Ture Lange  1989  DAN   00:41:36.9  +7:38.5
 119  29 EKMAN Stefan  1978  SWE   00:42:05.0  +8:06.6
 120  18 AXELSSON Viktor  1993  SWE   00:42:42.8  +8:44.4
 121  35 KYRIAZIS Dimitrios  1994  GRE   00:42:43.4  +8:45.0
 122  20 SVANEBO Simon  1993  SWE   00:43:06.4  +9:08.0
 123  12 MIKKELSTRUP Morten  1990  DAN   00:45:10.0  +11:11.6
 124  10 WANG Marius  1980  NOR   00:47:06.6  +13:08.2


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +