Resultater Bryneløpet 2017



Resultater Bryneløpet - 11,44 og 6,44 km
Time, Rogaland - 7. oktober 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp

1. - 3. kl Jenter Tid Navn Skole
50 3:02 Ylva Djønne Østerhus Bryne
53 3:53 Olava Kleiverud Rosseland
55 3:34 Annika Steen Bethylsen  
63 3:22 Hanna Slettebø Håland  
65 2:49 Alvilde Voldsund  
69 2:34 Sine Stangeland Horpestad  
72 3:57 Tuva Haugland Kvinnsland  
73 3:21 Thea Eliassen Bjorheim Bryne
82 3:28 Iben Marie Vedvik Bryne
87 3:54 Matilde Øvrebø Byberg Rosseland
97 2:42 Mille Wiig Bangsmoen Rosseland
101 3:08 Marie Vigre
106 3:11 Sara Risa Undheim
107 2:29 Ane Bore Salte Rosseland
110 4:11 Ruth Sofie Rettedal Losvik Hognestad
       
1. - 3. kl Gutter
  Navn Skole
51 2:51 Viljar Lerbrekk  
52 2:46 Sacarias Sørland  
54 2:25 Simen Mehus Rosseland Skule
58 2:27 Magnus Nerheim  
62 2:54 Samuel Nese  
67 2:59 Kasper Danielsen  
68 2:34 Simen Stangeland Horpestad  
70 4:49 Herman Dubland Varhaug skule
71 2:57 Didrik Dubland Varhaug skule
74 2:12 Noa Aarrestad Undheim
75 2:12 Truls Varhaug Lie  
76 2:15 Max Martin Mossige Rosseland Skule
78 2:55 Torje Ree Straumland Rosseland Skule
80 2:51 Stinus Nese Rosseland Skule
81 2:32 Lars André Wiig Bryne Skule
83 2:41 Lars Ulirk Vedvik Bryne Skule
85 2:30 Eskil Tjensvoll Varhaug skule
89 2:33 Kristoffer Emberland Rosseland Skule
90 2:21 Sebastian Drozdik-Stangeland Orre
92 2:20 Martin Håland Rosseland Skule
94 4:03 August Gotuholt Log Bryne Skule
95 2:47 Sindre Kalberg Heskestad Rosseland Skule
96 2:26 Marcus Wiig Bangsmoen Rosseland Skule
99 3:54 Fillip B Berg Bryne Skule
100 3:05 Sigurds Harbakk Lye
103 2:24 Jan Risa Taksdal Undheim
       
 4. - 7. kl Jenter
  Navn Skole
60 2:23 Ine Sofie Nesvåg Bryne Skule/Friidrett
61 2:45 Leha Nese  
64 3:01 Thea Slettebø Håland  
77 2:44 Kaja Husveg Ramstad Bryne
79 2:21 Ylva Djøseland Bøe Bryne Friidrett
84 2:24 Vilde Blokk Valebjørg Engelsvoll
86 3:00 Malene Hauge Lye
91 2:13 Elena Drozdik-Stangeland Orre
104 2:59 Helle Risa Undheim
108 2:27 Mari Bore Salte Rosseland
111 2:29 Anmbjørg Skretting Frøyland
112 2:39 Astrid Almås Frøyland
113 2:46 Margaret Skretting Frøyland
       
4. - 7. kl Gutter
  Navn Skole
56 2:28 Lars Nerheim  
57 2:26 Brede Sørensen  
59 2:35 Mads Olav Berge Hoberstad  
66 2:05 Tobias Voldsund  
88 2:24 Herman Øbvrebø Byberg Rosseland Skule
93 2:03 Henrik Håland Rosseland Skule
98 2:53 Theodor B Berg Bryne Skule
102 2:01 Bjørnar Risa Taksdal Undheim IL
105 2:27 Jo Jespersen Bryne Skule
109 3:09 Jakob Rettedal Losvik Hognestad Skule

 

6,44 km - startnr Tid Navn Klubb Klasse
210 25:56:00 Even Madland Larsen Spirit M 18-29
204 28:44:00 Anne Østebø Frafjord GTI friidrett K 45-49
205 29:03:00 Erik Østebø Frafjord IL Skjalg M 0-17
207 29:32:00 Bjørg Risa Undheim IL K 0-17
223 30:43:00 Ove Kvam Bryne Triathlon M 45-49
212 30:51:00 Vilde Margrethe Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb K 0-17
213 30:51:00 Sara Malene Nystrøm Olsen Stavanger Orienteringsklubb K 0-17
202 31:27:00 Bent Ove Rønningen Frøyland IL M 45-49
203 31:27:00 Stina Rønningen Frøyland IL K 0-17
211 33:40:00 Peter Sæbbø Stavanger Orienteringsklubb M 0-17
217 35:05:00 Johanna Rajala Mat og Trening AS K 30-34
221 35:11:00 Geir Eikeskog Sandnes IL M 50-54
222 35:11:00 Haakon Eikeskog Sandnes IL M 0-17
201 35:43:00 Elena Drozdik Stangeland Orre IL K 0-17
216 36:37:00 Dovaine Eidukaite Mat og Trening AS K 18-29
214 37:53:00 Oddbjørn Aamodt Beryne Triatlonklubb M 55-59
224 38:44:00 Thea Bjorland Bryne Friidrett K 0-17
206 38:48:00 Victoria Sørland Bryne Friidrett K 0-17
225 38:48:00 Therese Bjorland Bryne Friidrett K 0-17
200 39:15:00 Hilde Kåstad   K 18-29
157 40:27:00 Marina Potsepko   K 40-44
208 40:44:00 Jone Risa Undheim IL M 0-17
228 42:02:00 Martha Ålgård   K 18-29
215 42:42:00 Bodil Vestbø   K 18-29
220 42:45:00 Hilde Bloch Johnsen Mat og Trening AS K 50-54
219 43:13:00 Wenche Olsen Mat og Trening AS K 40-44
209 44:05:00 Emma Sjølyst Gjestdal IL K01-17
229 44:06:00 Caroline Ålgård   K 30-34
218 Fullført Øzlem Izgili Mat og Trening AS K 40-44

 

11,44 km - startnr Tid Navn Klubb Klasse
160 37:16:00 Jarle Risa Undheim IL M 40-44
166 38:22:00 Erlend Drivenes Tørrvikbygd IL M 18-29
165 38:45:00 Andreas Penne Nygård Sykkelfabrikk.no M 35-39
154 39:20:00 Ola Tjensvoll Undheim IL M18-29
169 39:28:00 Bjøro Nevland Gjesdal IL M 30-34
161 39:35:00 Eirik Dalva Skoral GTI Stavanger M 35-39
155 42:15:00 Lars Stangeland BCK M35-39
226 42:27:00 HENNING MÆLAND LYE  
167 44:14:00 Sara Aarseth Jünger Stavanger friidrett/Felleskjøpet B.I.L. K 30-34
227 44:25:00 Jan Tore Nygård Undheim IL M 40-45
187 44:37:00 Lawrence Falkeid   M35-39
179 45:25:00 Jan Martin Mossige   M 30-34
150 45:56:00 Livar Tjensvoll Åna B12 M35-39
158 46:17:00 Tore Høien Vigrestad SK M 18-29
189 46:31:00 Eline Ree   K 18-29
186 47:06:00 Kenneth Gundersen   M 40-44
188 47:30:00 Espen Vorkinn Bryne CK M 35-39
176 47:47:00 Matias Maldonadon Mat og Trening AS M 30-34
191 47:54:00 Karen Nygård Magnussen Bryne Triathlon K 18-29
174 48:31:00 Tore Leikvoll   M 18-29
180 48:51:00 Hege Bjorland   K 45-49
181 49:06:00 Jo Laland   M 45-49
192 49:09:00 Rein Harald Salte   M 45-49
199 49:11:00 Trond Gunstensen Kuhagen elite M 35-39
151 49:30:00 Frode Ringsevjen Wiik gartneri M 40-44
170 49:46:00 Elling Stangeland Glassfiber M 55-59
168 50:09:00 Terje Aase   M 50-54
194 50:37:00 Sean Martin GDRC M 35-39
173 50:42:00 Magne Auestad Auestad transport m 50-54
159 53:19:00 Tomas Tjåland Vigrestad SK M 18-29
196 53:22:00 Elizabeth Sasso   K 35-39
171 53:25:00 Dag Hermann Abeland GTI Friidrett M 60-64
195 53:32:00 Kjetil Hodne   M 30-34
177 53:38:00 Nico Ciana Mat og Trening AS M 30-34
172 53:40:00 Eirik Refve Stangeland Stavanger Triathlon Klubb M 30-34
185 53:41:00 Live Aareskjold Salte   K 0-17
193 53:43:00 Turid Salte   K 0-17
198 54:32:00 Ella Gjøse Oftedal Rosseland ballklubb K 0-17
153 55:28:00 Lise Bø Emberland   K 40-44
197 55:49:00 Anna Aase   K 18-29
156 56:46:00 Kjell Enok Grude Klepp IL M 65-69
152 58:05:00 Kjellaug Egeland   K 60-64
164 59:33:00 Katharina M. Fowler   K 55-59
178 59:33:00 Øystein Siqveland Hårete bein M 50-54
183 01:02:44:00 Elizabeth Erga   K 55-59
116 01:05:05:00 Kay Roar Harila Klepp CK M 30-34
182 01:05:34:00 Kenneth Ommundsen Stavanger Døves Idrettsforening M 35-39
175 01:11:47:00 Ester Frøyland Pollestad Kutantene K 40-44
190 01:11:47:00 Hilde Gunn Ø. Aksnes   K 40-44
184 01:15:00:00 Kristian Waalen Bryne Triathlonklubb M 30-34
162 01:15:11:00 Ann Christin Gramstad Lundehaugen ungdomsskole K 45-49
163 01:15:12:00 Linn Eirin Skogland Lundehaugen ungdomsskole K 35-39