Resultater China City Sprint - Prolog - Kvinner 2018



Resultater China City Sprint - Sprint, prolog, fri - Kvinner
Yanan, Kina - 24. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  5  3425912 MURUD Thea Krokan  1994  NOR   3:06.38     24.41
 2  10  3195056 JEAN Aurore  1985  FRA   3:08.25  +1.87  36.45
 3  1  3515087 VAN DER GRAAFF Laurien  1987  SUI   3:08.26  +1.88  36.51
 4  8  3426182 OUS Amalie Haakonsen  1996  NOR   3:10.43  +4.05  50.49
 5  3  3426201 WENG Tiril Udnes  1996  NOR   3:11.01  +4.63  54.22
 6  4  3565062 LAMPIC Anamarija  1995  SLO   3:11.14  +4.76  55.06
 7  7  3565034 CEBASEK Alenka  1989  SLO   3:11.28  +4.90  55.96
 8  2  3425404 EIDE Mari  1989  NOR   3:11.55  +5.17  57.70
 9  9  3565002 FABJAN Vesna  1985  SLO   3:11.62  +5.24  58.15
 10  6  3426200 WENG Lotta Udnes  1996  NOR   3:13.11  +6.73  67.74
 11  14  3705003 PROCHAZKOVA Alena  1984  SVK   3:14.84  +8.46  78.88
 12  11  3425355 SLIND Silje Oeyre  1988  NOR   3:17.85  +11.47  98.26
 13  21  3426342 KLAUSEN Marthe  1997  NOR   3:18.88  +12.50  104.89
 14  12  3195219 CLAUDEL Delphine  1996  FRA   3:19.94  +13.56  111.72
 15  24  3426370 JOHANSEN Marte Maehlum  1997  NOR   3:20.53  +14.15  115.51
 16  28  3426383 HARVIKEN Johanne Hauge  1997  NOR   3:21.56  +15.18  122.15
 17  18  3425865 TJETLAND Renate Bergset  1994  NOR   3:22.22  +15.84  126.40
 18  27  3195250 CHAMIOT MAITRAL Laura  1998  FRA   3:22.25  +15.87  126.59
 19  16  3565065 KLEMENCIC Anita  1996  SLO   3:22.58  +16.20  128.71
 20  13  3565039 RAZINGER Nika  1993  SLO   3:23.25  +16.87  133.03
 21  19  3425600 FLETEN Emilie  1992  NOR   3:23.50  +17.12  134.64
 22  15  3045076 YEATON Jessica  1991  AUS   3:25.40  +19.02  146.87
 23  17  3105180 MACISAAC-JONES Maya  1995  CAN   3:26.16  +19.78  151.76
 24  26  3535463 BATHE Nichole  1995  GBR   3:27.28  +20.90  158.97
 25  29  3195263 QUINTIN Lena  1998  FRA   3:28.07  +21.69  164.06
 26  39  3125095 MENG Honglian  1997  CHN   3:29.22  +22.84  171.46
 27  25  3125046 LI Xin  1992  CHN   3:29.49  +23.11  173.20
 28  35  3125084 QU Ying  1996  CHN   3:29.63  +23.25  174.10
 29  32  3515112 STIFFLER Tatjana  1988  SUI   3:30.99  +24.61  182.86
 30  33  3225019 TAYLOR Annika  1993  GBR   3:32.15  +25.77  190.33
 31  20  3105214 STEWART-JONES Katherine  1995  CAN   3:32.85  +26.47  194.84
 32  31  3125082 CHI Chunxue  1998  CHN   3:32.88  +26.50  195.03
 33  30  3125070 MA Qinghua  1995  CHN   3:33.54  +27.16  199.28
 34  37  3125002 LI Hongxue  1984  CHN   3:34.22  +27.84  203.66
 35  23  3105224 WEAVER Katherine  1997  CAN   3:37.28  +30.90  223.36
 36  34  3045074 PAUL Katerina  1996  AUS   3:37.41  +31.03  224.20
 37  40  3125083 CHEN Shuang  1993  CHN   3:41.17  +34.79  248.40
 38  38  3125115 ZHOU Yang  2000  CHN   3:41.61  +35.23  251.24
 39  22  3105194 CARRIER-LAFORTE Sophie  1995  CAN   3:44.83  +38.45  271.97
 40  42  3195180 PESSEY Iris  1992  FRA   3:50.98  +44.60  311.57
 41  36  3125068 LI Lei  1994  CHN   3:54.43  +48.05  333.78
 42  43  3725014 ARIUNSANAA Enkhtuul  1996  MGL   3:54.91  +48.53  336.87
 43  47  3125110 LI Xue  2000  CHN   3:55.97  +49.59  343.69
 44  41  3125117 YU Lili  1999  CHN   3:57.13  +50.75  351.16
 45  49  3125093 WANG Xirao  1998  CHN   4:12.52  +1:06.14  450.25
 46  50  3125120 ZHANG Jingjing  2000  CHN   4:13.86  +1:07.48  458.88
 47  51  3125119 YANG Jia  2002  CHN   4:14.73  +1:08.35  464.48
 48  45  3125116 LI Ruonan  1999  CHN   4:15.47  +1:09.09  469.24
 49  44  3125087 ZHANG Xue  1992  CHN   4:17.84  +1:11.46  484.50
 50  46  3125113 ZHU Shuaiqi  1999  CHN   4:23.57  +1:17.19  521.39
 51  48  3125114 REN Tong  2001  CHN   4:29.41  +1:23.03  559.00