Resultater China City Sprint - Prolog - Menn 2018



Resultater China City Sprint - Sprint, prolog, fri - Menn
Yanan, Kina - 24. mars 2018

Arrangementstype: Langrenn

Rank Bib FIS Code Name Year Nation Time Behind FIS Points
 1  6  3180221 JYLHAE Martti  1987  FIN   2:50.18     20.59
 2  8  3190282 JAY Renaud  1991  FRA   2:51.10  +0.92  27.08
 3  11  3190370 ARNAULT Clement  1990  FRA   2:52.04  +1.86  33.71
 4  7  3421316 AUNE Paal Troean  1992  NOR   2:52.29  +2.11  35.47
 5  1  3422819 KLAEBO Johannes Hoesflot  1996  NOR   2:52.57  +2.39  37.44
 6  12  3421754 TAUGBOEL Haavard Solaas  1993  NOR   2:53.43  +3.25  43.51
 7  31  3421406 HJELSTUEN Haakon  1992  NOR   2:54.04  +3.86  47.81
 8  15  3181098 SUHONEN Verneri  1997  FIN   2:54.21  +4.03  49.01
 9  17  3180990 HAARALA Juuso  1996  FIN   2:54.22  +4.04  49.08
 10  23  3421467 RUNDGREEN Mathias  1991  NOR   2:55.46  +5.28  57.82
 11  34  3190401 GUIGONNET Loic  1992  FRA   2:55.70  +5.52  59.51
 12  2  3190323 CHANAVAT Lucas  1994  FRA   2:56.00  +5.82  61.63
 13  25  3421269 STOCK Daniel  1992  NOR   2:56.33  +6.15  63.96
 14  14  3422803 STENSHAGEN Mattis  1996  NOR   2:56.35  +6.17  64.10
 15  3  3290326 PELLEGRINO Federico  1990  ITA   2:56.72  +6.54  66.71
 16  24  3421665 STENSAAS Magnus  1993  NOR   2:56.76  +6.58  66.99
 17  4  3421164 SKAR Sindre Bjoernestad  1992  NOR   2:56.87  +6.69  67.76
 18  27  3420360 ANDRESEN Ragnar Bragvin  1988  NOR   2:57.03  +6.85  68.89
 19  13  3100248 LOCKE Julien  1993  CAN   2:57.14  +6.96  69.67
 20  16  3220002 MUSGRAVE Andrew  1990  GBR   2:57.43  +7.25  71.71
 21  5  3420365 BRANDSDAL Eirik  1986  NOR   2:57.47  +7.29  71.99
 22  10  3560101 SIMENC Miha  1995  SLO   2:57.60  +7.42  72.91
 23  19  3421154 NYENGET Martin Loewstroem  1992  NOR   2:58.69  +8.51  80.60
 24  9  3220016 YOUNG Andrew  1992  GBR   2:58.71  +8.53  80.74
 25  22  3390189 KOLL Kristjan  1995  EST   2:59.57  +9.39  86.80
 26  30  3120068 WANG Qiang  1993  CHN   3:00.70  +10.52  94.77
 27  29  3200435 OLEX Max  1989  GER   3:01.38  +11.20  99.57
 28  18  3040101 BELLINGHAM Phillip  1991  AUS   3:02.06  +11.88  104.36
 29  21  3220033 CLUGNET James  1996  GBR   3:02.07  +11.89  104.43
 30  26  3560079 PROSEN Luka  1991  SLO   3:02.26  +12.08  105.77
 31  28  3100251 MONCION-GROULX Dominique  1993  CAN   3:03.94  +13.76  117.62
 32  38  3120031 SUN Qinghai  1988  CHN   3:04.24  +14.06  119.73
 33  32  3560109 DOLAR Miha  1995  SLO   3:06.27  +16.09  134.05
 34  36  3220019 SMITH Callum  1992  GBR   3:06.77  +16.59  137.57
 35  35  3120054 TANG Jinle  1989  CHN   3:07.34  +17.16  141.59
 36  20  3100227 THOMPSON Bob  1991  CAN   3:08.15  +17.97  147.30
 37  33  3120109 ENTEMAKE Maowulietibieke  1996  CHN   3:08.41  +18.23  149.14
 38  41  3120063 SHANG Jincai  1993  CHN   3:10.58  +20.40  164.44
 39  37  3040096 KOVACS Paul  1990  AUS   3:10.90  +20.72  166.69
 40  39  3390170 POLLUSTE Mart Kevin  1994  EST   3:11.41  +21.23  170.29
 41  55  3120133 BAO Lin  1999  CHN   3:14.70  +24.52  193.49
 42  42  3120099 ZHU Mingliang  1998  CHN   3:14.86  +24.68  194.62
 43  40  3120105 WEI Meng  1996  CHN   3:15.22  +25.04  197.16
 44  43  3120098 WANG Runzhe  1996  CHN   3:20.53  +30.35  234.60
 45  56  3390050 SIMONLATSER Timo  1986  EST   3:20.81  +30.63  236.57
 46  44  3720016 SONINBAYAR Duurenbayar  1996  MGL   3:20.95  +30.77  237.56
 47  50  3120095 ZHOU Yi  1996  CHN   3:23.70  +33.52  256.95
 48  49  3120128 YANG Xin  1997  CHN   3:26.45  +36.27  276.34
 49  54  3120089 HE Jian  1990  CHN   3:33.90  +43.72  328.88
 50  47  3120131 BA Yunji  1994  CHN   3:35.59  +45.41  340.79
 51  51  3120104 NIE Han  1995  CHN   3:42.26  +52.08  387.82
 52  48  3120129 LI Yufan  2000  CHN   3:42.69  +52.51  390.86
 53  45  3120130 GENG Youwei  1999  CHN   3:43.02  +52.84  393.18
 54  52  3120072 DU Yunpengfei  1995  CHN   3:56.94  +1:06.76  491.34
 55  46  3120132 YE Zhenling  1996  CHN   4:04.11  +1:13.93  541.90
 56  53  3120050 ZHAO Dalong  1989  CHN   4:12.38  +1:22.20  600.21


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +