Resultater Cup Finale / Kretsløp Sprint 2017



Resultater Cup Finale / Kretsløp Sprint
Ås, Akershus - 17. september 2017

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

 910 m, 41 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Betina Arnesen Indre Østfold OK 12:52   14:08
  Lilly Tellnes Bakker Asker Skiklubb 24:02   26:24
  Kinga Banfi Ås-NMBU Orientering 16:13   17:49
  Silje Nilsen Berg Fossum IF 14:00   15:23
  Gunnar Bjerva Ås-NMBU Orientering 11:09   12:15
  Astri Bredal-Knutsen Ås-NMBU Orientering 13:31   14:51
  Stella Dalberg Fet OL 17:35   19:19
  Selma Feyling Kolbotn og Skimt OL 16:53   18:33
  Henrik Mikkelsen Foros Fossum IF 9:03   9:56
  Erle Fosstveit Raumar Orientering 17:24   19:07
  Magnus Syversen Gihle Oppsal Orientering 17:24   19:07
  Astrid Glenne Måren OK 24:04   26:26
  Georg Glenne Måren OK 23:46   26:07
  Marthe Gustavsen Haugsvold Nydalens SK 11:24   12:31
  Thomas Nissen Hellerud IL Koll 29:09   32:01
  Jone Rygh Holten Nydalens SK 11:22   12:29
  Trim Tedor Kristoffersen Fossum IF 10:15   11:15
  August Myklebust Leopolder IL Koll 8:09   8:57
  Per Magnus Lynne Raumar Orientering 10:15   11:15
  Rita Lund Mauseth Fet OL 15:23   16:54
  Stig Lund Mauseth Fet OL 12:01   13:12
  Dyre Stokke Meen Ås-NMBU Orientering 14:00   15:23
  Erlend Stokke Meen Ås-NMBU Orientering 13:16   14:34
  Daniel Myrland Raumar Orientering 11:02   12:07
  Ole Bjørnar Myrland Raumar Orientering 10:54   11:58
  Edvard Foss Møller OK Moss 9:14   10:08
  Elias Azagra Næss Nydalens SK 10:18   11:19
  Hermine Odden Måren OK 23:42   26:02
  Astrid Reusch Heming Orientering 8:40   9:31
  Emma Johanne Rygh Heming Orientering 9:05   9:58
  Karoline Marie Rygh Heming Orientering 10:58   12:03
  Bjørn Kalleson Røed Oppsal Orientering 13:00   14:17
  Amund Saugestad Nydalens SK 10:17   11:18
  Silje Andresen Skotte Fossum IF 11:31   12:39
  Inga Bøyum Smith Ås-NMBU Orientering 10:55   11:59
  Helene Ødegaard Torp Fet OL 20:48   22:51
  Neila Tretiak Fet OL 17:33   19:17
  Mads Iver Utne Meller OK Moss 9:24   10:19
  Erlend Hellerud Øpstad Asker Skiklubb 10:27   11:29
  Helene Hellerud Øpstad Asker Skiklubb 14:12   15:36
  Isolde Odden Måren OK diskvalifisert    
  Håvard Grønli Kolbotn og Skimt OL ikke startet    
  Odin Vie Strisland Fossum IF ikke startet    

D -10

 910 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Eline Andrea Andersen Gjerdrum OL 9:53   10:51
  Synne Syversen Gihle Oppsal Orientering 9:01   9:54
  Alma Rygh Holten Nydalens SK 9:09   10:03
  Iben Johansen-Barli Oppsal Orientering 9:25   10:20
  Wiel Marie Lillehammer Ås-NMBU Orientering 10:54   11:58
  Tilla Løkken Konnerud IL 20:29   22:30
  Anna Elisabeth Rygh Heming Orientering 10:10   11:10
  Josefine Oraug Rygh Nydalens SK 7:13   7:55
  Oda Sandvik Raumar Orientering 10:20   11:21
  Helene Scheele Nydalens SK 5:29   6:01
  Lisa Skogmo Nydalens SK 8:58   9:51
  Mone Småge-Hilsen Konnerud IL 20:31   22:32
  Maria Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL ikke startet    

D 11-12

1 070 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eira Skaarer Wiklund Nydalens SK 7:24   6:54
2 Maja Mo Hjelseth Nydalens SK 7:29 +0:05 6:59
3 Julie Heyerdahl Rødsten Heming Orientering 8:34 +1:10 8:00
4 Marie Scheele Nydalens SK 9:24 +2:00 8:47
5 Hanne Wærp Hauge Nydalens SK 9:30 +2:06 8:52
6 Helene Margarethe Kristensen Heming Orientering 9:42 +2:18 9:03
7 Tia Aakervik Møgedal Nydalens SK 9:58 +2:34 9:18
8 Una Nastad Asker Skiklubb 9:59 +2:35 9:19
9 Thea Flatås Raumar Orientering 10:12 +2:48 9:31
10 Mathea Johannessen Nydalens SK 10:17 +2:53 9:36
10 Ingrid Skogmo Nydalens SK 10:17 +2:53 9:36
12 Tiril Ebon Espedal Nydalens SK 10:28 +3:04 9:46
13 Sara Martini Asker Skiklubb 10:30 +3:06 9:48
14 Juni Espolin Johnson Bækkelagets SK 11:02 +3:38 10:18
15 Amalie Skjønhaug Fet OL 11:18 +3:54 10:33
16 Maja Kalleson Røed Oppsal Orientering 11:22 +3:58 10:37
17 Martha Wisløff Asker Skiklubb 11:35 +4:11 10:49
18 Sara Sandvik Raumar Orientering 11:37 +4:13 10:51
19 Ellen Margrete Stubban Hygen Østmarka OK 12:15 +4:51 11:26
20 Karin Halsaa Dolven Asker Skiklubb 12:22 +4:58 11:33
21 Linea Kalleson Røed Oppsal Orientering 12:24 +5:00 11:35
22 Stine Fosse Nydalens SK 13:00 +5:36 12:08
23 Marie Bjordal Veggan Oppsal Orientering 13:14 +5:50 12:22
24 Mari Kalleson Oppsal Orientering 13:19 +5:55 12:26
25 Elise Nilsen Berg Fossum IF 13:35 +6:11 12:41
26 Ella Sofie Gudim Haug Gjerdrum OL 13:45 +6:21 12:51
27 Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb 15:15 +7:51 14:15
28 Kaja Sandvik Raumar Orientering 16:51 +9:27 15:44
  Astrid Ytterbø Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Tuva Espelin Asker Skiklubb ikke startet    
  Ingvild Berner Myhre Fossum IF ikke startet    
  Nora Sørberg Raumar Orientering ikke startet    

D 13-14

1 440 m, 46 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pia Young Vik Nydalens SK 9:37   6:40
2 Netta Bar-Nathan Lillomarka OL 10:52 +1:15 7:32
3 Alva Marika Niklasson Kolbotn og Skimt OL 11:12 +1:35 7:46
4 Mille Vasshaug Jægtvik Konnerud IL 11:48 +2:11 8:11
5 Ida Marie Flågen Heming Orientering 12:26 +2:49 8:38
6 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 13:06 +3:29 9:05
7 Inga Skaarer Wiklund Nydalens SK 13:11 +3:34 9:09
8 Mari Brende Fossum IF 13:15 +3:38 9:12
9 Katrine Bjordal Veggan Oppsal Orientering 13:20 +3:43 9:15
10 Johanne Rognerud Bøe Fossum IF 13:25 +3:48 9:19
11 Marie Saugestad Nydalens SK 13:50 +4:13 9:36
12 Vida Helland-Hansen IL Tyrving 13:58 +4:21 9:41
13 Hanna Rehn Kolbotn og Skimt OL 14:00 +4:23 9:43
14 Hedda Spangberg Konnerud IL 14:26 +4:49 10:01
15 Sunniva Morlandsto Eiker OL 14:44 +5:07 10:13
16 Frida Solsrud Nydalens SK 14:48 +5:11 10:16
17 Sigrid Nermoen Østmarka OK 15:04 +5:27 10:27
18 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 15:13 +5:36 10:34
19 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 15:53 +6:16 11:01
20 Mille Baastad Berg IL Tyrving 15:56 +6:19 11:03
21 Hannah Syrdal Øen Heming Orientering 16:00 +6:23 11:06
22 Julie Berntzen Fet OL 16:14 +6:37 11:16
23 Linnea Holst IL Tyrving 16:18 +6:41 11:19
24 Kajsa Meyer Larsson IL Tyrving 16:24 +6:47 11:23
25 Marielle Michelsen Fossum IF 16:26 +6:49 11:24
26 Eira Wessel Line Østmarka OK 16:48 +7:11 11:40
27 Hannah Mans Nydalens SK 17:05 +7:28 11:51
28 Oda Sørlie Nydalens SK 17:24 +7:47 12:05
29 Luciana Maria Svads Måren OK 17:38 +8:01 12:14
30 Elise Wærp Hauge Nydalens SK 17:39 +8:02 12:15
31 Noor Dirro-Helu Måren OK 17:51 +8:14 12:23
32 Diane Ninauve-Jutulstad Bækkelagets SK 18:29 +8:52 12:50
33 Gina Brevik Østmarka OK 18:43 +9:06 12:59
34 Tiril Kihle Konnerud IL 20:57 +11:20 14:32
35 Anna Tysse Nakkim Bækkelagets SK 21:54 +12:17 15:12
36 Hilde Sogn Haug Fossum IF 22:27 +12:50 15:35
37 Anette Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 23:14 +13:37 16:08
38 Andrea H. Rogndokken Fet OL 26:28 +16:51 18:22
39 Amanda Axelson Eiker OL 30:51 +21:14 21:25
40 Selma Mestad Hansen Lillomarka OL 33:45 +24:08 23:26
  Ella Berstad Heming Orientering diskvalifisert    
  Mina Espolin Johnson Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Karen Skauge Heming Orientering diskvalifisert    
  Tiril Holen Konnerud IL diskvalifisert    
  Eileen Bjanes IL Tyrving diskvalifisert    
  Elise Marie Lier Fet OL diskvalifisert    
  Ragnhild Mathea Helmersen Fet OL ikke startet    
  Janna Sofie Tellesbø Østmarka OK ikke startet    

D 15-16

1 780 m, 46 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jenny Baklid Konnerud IL 12:36   7:04
2 Maya Arnesen Heming Orientering 13:31 +0:55 7:35
3 Ane Sofie Krogh Oppsal Orientering 13:33 +0:57 7:36
4 Oda Scheele Nydalens SK 13:45 +1:09 7:43
5 Kristine Kravdal Gjø-Vard OL 14:15 +1:39 8:00
6 Anna Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 14:17 +1:41 8:01
7 Mina Jørgensen IL Tyrving 14:20 +1:44 8:03
8 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 14:22 +1:46 8:04
9 Ada Wulfsberg Nydalens SK 14:29 +1:53 8:08
10 Marie Liland Nydalens SK 14:38 +2:02 8:13
11 Amélie Aamodt Oppsal Orientering 14:39 +2:03 8:13
12 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 14:41 +2:05 8:14
13 Tina Kalleson Oppsal Orientering 14:52 +2:16 8:21
14 Pernille Sønsterudbråten Raumar Orientering 15:03 +2:27 8:27
15 Ingrid Marie Stubban Hygen Østmarka OK 15:11 +2:35 8:31
16 Ea Lunøe Nydalens SK 15:15 +2:39 8:34
16 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 15:15 +2:39 8:34
18 Live Østvold Heming Orientering 15:17 +2:41 8:35
19 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 15:42 +3:06 8:49
19 Emma Meyer Larsson IL Tyrving 15:42 +3:06 8:49
21 Solveig Letmolie Eiker OL 16:03 +3:27 9:01
22 Iris Holst IL Tyrving 16:28 +3:52 9:15
23 Oda Isnes Tyse Eiker OL 16:32 +3:56 9:17
24 Ingrid Solheim Undeberget Oppsal Orientering 17:12 +4:36 9:39
25 Thea Land Konnerud IL 17:15 +4:39 9:41
26 Stella Holmboe IL Tyrving 17:27 +4:51 9:48
27 Nora Småge Hilsen Konnerud IL 17:31 +4:55 9:50
28 Isabel Handstanger Kolbotn og Skimt OL 17:59 +5:23 10:06
29 Alexandra Linløkken Østmarka OK 18:00 +5:24 10:06
30 Carmen Dirro Måren OK 18:17 +5:41 10:16
31 Petra Hoveid Asker Skiklubb 18:36 +6:00 10:26
32 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 18:39 +6:03 10:28
33 Alexandra Angvoll Fredrikstad SK 19:02 +6:26 10:41
34 Ingrid Lund Hovden IL Tyrving 19:41 +7:05 11:03
35 Monica Brevik Østmarka OK 19:58 +7:22 11:13
36 Adine Blakkestad Ingesen Sarpsborg OL 20:01 +7:25 11:14
37 Silje Slungaard IL Tyrving 20:25 +7:49 11:28
38 Jenny Emilie Brenni Herredsvela Østmarka OK 20:48 +8:12 11:41
39 Karoline Egner Granerud Asker Skiklubb 21:07 +8:31 11:51
40 Sigrid Kinck Rannem Fossum IF 21:10 +8:34 11:53
41 Alvilde Lysaker Sanden Eiker OL 21:17 +8:41 11:57
42 Silje Morlandstø Eiker OL 22:39 +10:03 12:43
43 Anni Saarela Konnerud IL 22:49 +10:13 12:49
44 Hulda M. Backer Tellnes Asker Skiklubb 23:27 +10:51 13:10
  Christine Hoen Eiker OL diskvalifisert    
  Tomine Lysaker Sanden Eiker OL diskvalifisert    

D 17-

1 830 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Siri Ulvestad Nydalens SK 11:12   6:07
2 Lone Brochmann Bækkelagets SK 12:13 +1:01 6:40
3 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 12:37 +1:25 6:53
4 Åsne Naadland Holo Fossum IF 12:38 +1:26 6:54
5 Lotte Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb 12:43 +1:31 6:56
6 Mariann Ulvestad Bækkelagets SK 13:10 +1:58 7:11
7 Vigdis Hobøl Oppsal Orientering 13:22 +2:10 7:18
8 Solveig Eline Berg IL Tyrving 13:32 +2:20 7:23
9 Maren Norderud IL Tyrving 13:47 +2:35 7:31
10 Åse Bergan Nydalens SK 14:11 +2:59 7:45
11 Marianne Dæhli Halden SK 14:20 +3:08 7:49
12 Malin Eijsink Nydalens SK 14:26 +3:14 7:53
13 Marit Isachsen Asker Skiklubb 14:56 +3:44 8:09
14 Anette Juveli Konnerud IL 14:57 +3:45 8:10
15 Marie Hammer Iversen Østmarka OK 15:17 +4:05 8:21
16 Linn Mei Waaler Måren OK 16:28 +5:16 8:59
17 Anne Marthe Peveri Eiker OL 16:31 +5:19 9:01
18 Maria Jonsson Nydalens SK 17:00 +5:48 9:17
19 Tonje Rognerud Bøe Fossum IF 18:36 +7:24 10:09
20 Ingvild Pedersen Bergan Asker Skiklubb 20:03 +8:51 10:57
21 Maiken Sandberg Nydalens SK 22:44 +11:32 12:25

D 40-

1 780 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kine Dirro Måren OK 16:18   9:09
2 Heidi Tronbøl Fet OL 16:47 +0:29 9:25
3 Toril Wisløff Asker Skiklubb 17:17 +0:59 9:42
4 Nora Skauen IL Tyrving 17:29 +1:11 9:49
5 Heidi Bjordal Oppsal Orientering 17:31 +1:13 9:50
6 Monica Berglund Ringerike OL 17:34 +1:16 9:52
7 Heidi Østli Raumar Orientering 17:40 +1:22 9:55
8 Jorun Ruud Asker Skiklubb 18:25 +2:07 10:20
9 Marit Egner Asker Skiklubb 18:27 +2:09 10:21
10 Elin Kalleson Oppsal Orientering 18:49 +2:31 10:34
11 Cecilie Christin Kverme Fossum IF 19:38 +3:20 11:01
12 Marianne Reusch Heming Orientering 20:53 +4:35 11:43
13 Cecilie Wærp Hauge Nydalens SK 22:18 +6:00 12:31
14 Line Bar-Nathan Lillomarka OL 22:19 +6:01 12:32
15 Ingrid Eide Rapp Raumar Orientering 23:12 +6:54 13:02
16 Kristin Falk Fossum IF 24:09 +7:51 13:34
17 June Herredsvela Østmarka OK 26:48 +10:30 15:03
18 Linda Fredh OK Moss 30:48 +14:30 17:18
19 Jennifer Jones Arnesen Heming Orientering 32:08 +15:50 18:03
  Siv Susanne Jystad Østmarka OK ikke startet    

D 50-

1 780 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 16:16   9:08
2 Pamela Åsten Kolbotn og Skimt OL 18:07 +1:51 10:10
3 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 18:23 +2:07 10:19
4 Anne Dahl Nydalens SK 19:17 +3:01 10:50
5 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 21:47 +5:31 12:14
6 Synnøve Lyssand Sandberg Nydalens SK 21:48 +5:32 12:14
7 Ingrid Nermoen Østmarka OK 29:26 +13:10 16:32
  Jane Karine Helmersen Fet OL ikke startet    

D 70-

1 440 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 31:17   21:43

H -10

 910 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Tom Andre Andreassen Fet OL 27:15   29:56
  Benjamin Bist IL Koll 17:34   19:18
  Olaf Blom-Hagen Fossum IF 8:35   9:25
  Hans Olav Fuglestved IL Koll 29:07   31:59
  Aksel Nissen Hellerud IL Koll 14:46   16:13
  Eskil Hobøl Oppsal Orientering 10:47   11:50
  Ole Jacob Myklebust IL Koll 15:15   16:45
  Karl Oraug Rygh IL Koll 8:09   8:57
  Amund Sandvik Raumar Orientering 8:39   9:30
  Henrik Elias Sebjørnsen Fossum IF 10:07   11:07
  Gaute Skjønhaug Fet OL 12:22   13:35
  Theo Winsents Sæter Nydalens SK 13:31   14:51
  Ask Felland Sætnan Fossum IF 7:08   7:50
  Alfred Nikolaisen Oppsal Orientering ikke startet    

H 11-12

1 070 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rasmus Berglund Ringerike OL 6:35   6:09
2 Jakob A. Gjedebo Oppsal Orientering 7:20 +0:45 6:51
3 Eskil Brænden Lillomarka OL 8:00 +1:25 7:28
4 Rasmus D. Eastwood Lillomarka OL 8:42 +2:07 8:07
5 Lukas Jones Arnesen Heming Orientering 8:54 +2:19 8:19
6 Nov Bar-Nathan Lillomarka OL 9:07 +2:32 8:31
7 Mathias Linløkken Østmarka OK 9:18 +2:43 8:41
8 Jonas Johansen Hicken IL Koll 9:28 +2:53 8:50
9 Tobias Tronbøl Lium IL Koll 9:57 +3:22 9:17
10 Kristoffer Katla Fossum IF 10:20 +3:45 9:39
11 Håvard Eik Raumar Orientering 10:32 +3:57 9:50
12 Erlend Bakke Fossum IF 10:33 +3:58 9:51
13 Johannes Salvesen-Lunde IL Koll 11:30 +4:55 10:44
14 Brage Fosstveit Raumar Orientering 11:44 +5:09 10:57
15 Alexander Sletten Raumar Orientering 11:48 +5:13 11:01
16 Håvard Rønningen Østmarka OK 12:24 +5:49 11:35
17 Sigurd Hobøl Oppsal Orientering 16:26 +9:51 15:21
18 Henrik Nyberg Asker Skiklubb 18:13 +11:38 17:01
19 Kidus Abiy Girma IL Koll 18:23 +11:48 17:10
20 Erlend Otterlei Østmarka OK 18:25 +11:50 17:12
  Nils Anders Niklasson Kolbotn og Skimt OL diskvalifisert    
  Markus Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL ikke startet    

H 13-14

1 520 m, 46 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Teodor Mo Hjelseth Nydalens SK 9:46   6:25
1 Kasper Bakken Ulseth Nydalens SK 9:46   6:25
3 Jonas Myhr Asker Skiklubb 10:39 +0:53 7:00
4 Anselm Reichenbach Oppsal Orientering 10:46 +1:00 7:05
4 Mikkel Berglund Ringerike OL 10:46 +1:00 7:05
6 Elia Thorvik Nydalens SK 10:48 +1:02 7:06
7 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 11:12 +1:26 7:22
8 Christian Fredrik Borg IL Koll 11:13 +1:27 7:22
8 Axel Aalde Nydalens SK 11:13 +1:27 7:22
8 Daniel Azagra Næss Nydalens SK 11:13 +1:27 7:22
11 Philip Lehmann Romøren Fossum IF 11:14 +1:28 7:23
12 Gustav Andresen Skotte Fossum IF 11:46 +2:00 7:44
13 Anders Håvard Larsen Nydalens SK 11:47 +2:01 7:45
13 Gaute Bergan Nydalens SK 11:47 +2:01 7:45
15 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 11:49 +2:03 7:46
16 Jakob Backer-Tellnes Asker Skiklubb 11:54 +2:08 7:49
17 Kristian Fredriksen Aas Asker Skiklubb 12:05 +2:19 7:56
18 Stian Måseide Sørlie Raumar Orientering 12:13 +2:27 8:02
19 Elias Stubberud Nydalens SK 12:40 +2:54 8:20
20 Tarje Espelin Asker Skiklubb 12:47 +3:01 8:24
21 Rolf Andreas Berg Nydalens SK 13:03 +3:17 8:35
22 Lars Lien Gjø-Vard OL 13:07 +3:21 8:37
23 Birk Felland Sætnan Fossum IF 13:08 +3:22 8:38
23 Eirik Vie Strisland Fossum IF 13:08 +3:22 8:38
25 Jonas Aarseth Nydalens SK 13:12 +3:26 8:41
26 Kristian Norum Meløysund Nydalens SK 13:23 +3:37 8:48
27 Birk Thorstensen Oppsal Orientering 13:29 +3:43 8:52
28 Børge Nilsen Berg Fossum IF 13:38 +3:52 8:58
29 Sindre Vie Strisland Fossum IF 13:52 +4:06 9:07
30 Marius E. Aamodt Oppsal Orientering 14:04 +4:18 9:15
31 Jonas Krogh Oppsal Orientering 14:05 +4:19 9:15
32 Trygve Lillehammer Ås-NMBU Orientering 14:37 +4:51 9:36
33 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 14:47 +5:01 9:43
34 Oliver Nilsen Fossum IF 14:56 +5:10 9:49
35 Martin Størmer-Antonsen Nydalens SK 15:15 +5:29 10:01
36 David Megard Grønli Kolbotn og Skimt OL 15:47 +6:01 10:23
37 Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 16:05 +6:19 10:34
38 Fredrik Berning Borchsenius Heming Orientering 16:57 +7:11 11:09
39 Daniel Nystuen Røyken OL 17:01 +7:15 11:11
40 Bendik Kjærnli-Aubert IL Koll 17:44 +7:58 11:40
41 Simen Kolbergsrud Røyken OL 20:57 +11:11 13:46
42 Shameel Saheer Tennegedara IL Koll 28:30 +18:44 18:45
43 Sturla Rognskog Mella Oppsal Orientering 29:51 +20:05 19:38
44 Jørund Tolleshaug Skaugen IL Koll 35:26 +25:40 23:18
  Vilmer Nyberg Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Anders Bredal-Andersen Ås-NMBU Orientering diskvalifisert    
  Noah Rølles Issowitsch Røyken OL ikke startet    
  Magnus Jystad Østmarka OK ikke startet    

H 15-16

1 830 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK 10:04   5:30
2 Lars Young Vik Nydalens SK 10:22 +0:18 5:39
3 Isak Jonsson Nydalens SK 10:26 +0:22 5:42
4 Sivert Sande Kverme Fossum IF 10:38 +0:34 5:48
5 Magnus Eide-Fredriksen Heming Orientering 10:53 +0:49 5:56
6 Vebjørn Blom-Hagen Fossum IF 11:01 +0:57 6:01
7 Kornelius Kriszat-Løvfald Nydalens SK 11:04 +1:00 6:02
8 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 11:12 +1:08 6:07
9 Felix Finsrud Asker Skiklubb 11:13 +1:09 6:07
10 Tobias Espedal Nydalens SK 11:45 +1:41 6:25
11 Mikkel Katla Fossum IF 12:03 +1:59 6:35
12 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 12:10 +2:06 6:38
13 Kristian Østermann Heming Orientering 12:11 +2:07 6:39
14 Nils Tveite Ås-NMBU Orientering 12:12 +2:08 6:40
15 Eivind Berner Myhre Fossum IF 12:38 +2:34 6:54
16 Erlend Børli Fossum IF 12:52 +2:48 7:01
17 Ferdinand Fremming Heming Orientering 12:55 +2:51 7:03
18 August Syrdal Øen Heming Orientering 13:00 +2:56 7:06
19 Henrik Reusch Heming Orientering 13:04 +3:00 7:08
20 Ole Jakob Frankrig Nydalens SK 13:05 +3:01 7:08
20 Simen Elvhaug Raumar Orientering 13:05 +3:01 7:08
22 Gaute Fosstveit Raumar Orientering 13:52 +3:48 7:34
23 Marius Bakke Fossum IF 14:02 +3:58 7:40
24 Øistein Fagerli Næss Raumar Orientering 14:39 +4:35 8:00
25 Olaf Halsaa Dolven Asker Skiklubb 14:46 +4:42 8:04
26 Christoffer Sletten Raumar Orientering 14:59 +4:55 8:11
27 Kåre Peter Krohn Gjessing Heming Orientering 15:05 +5:01 8:14
28 Vegard Aarstad Ås-NMBU Orientering 15:52 +5:48 8:40
29 Theo Ring Giske Nydalens SK 18:40 +8:36 10:12
30 Sigve Feyling Kolbotn og Skimt OL 23:10 +13:06 12:39

H 17-

2 000 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 11:28   5:44
2 Audun Bergan Nydalens SK 12:20 +0:52 6:10
3 Sondre Ruud Bråten Nydalens SK 12:53 +1:25 6:26
4 Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb 13:06 +1:38 6:33
5 Sander H. Rogndokken Nydalens SK 13:08 +1:40 6:34
6 Lavran Thorstensen Oppsal Orientering 13:37 +2:09 6:48
7 Kyongsa Ri Nydalens SK 13:43 +2:15 6:51
8 Jostein F. Tellnes Asker Skiklubb 15:02 +3:34 7:31
9 Hans Kristian Stubban Hygen Østmarka OK 15:06 +3:38 7:33
10 Martin Andresen Skotte Fossum IF 15:07 +3:39 7:33
11 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 15:19 +3:51 7:39
12 Vegard Løvli Asker Skiklubb 15:26 +3:58 7:43
13 Morten Tangen OK Moss 15:48 +4:20 7:54
14 Sander Feyling Kolbotn og Skimt OL 16:58 +5:30 8:29
15 Fredrik Axelson Eiker OL 18:03 +6:35 9:01
16 Vegar Arnesen Indre Østfold OK 18:45 +7:17 9:22
17 Sebastian Feyling Kolbotn og Skimt OL 19:37 +8:09 9:48
  Matthew Ng Oslostudentenes IK diskvalifisert    
  Per Wiréhn Asker Skiklubb diskvalifisert    
  Martin Borge Heir Fossum IF ikke startet    
  Jan Erik Naess Fossum IF ikke startet    
  Linus Olhans Ås-NMBU Orientering ikke startet    
  Emil Størmer Fossum IF ikke startet    
  Leif Størmer Fossum IF ikke startet    

H 40-

2 000 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harald Bakke Fossum IF 13:29   6:44
2 Bjørn Hauge Nydalens SK 14:46 +1:17 7:23
3 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 14:47 +1:18 7:23
4 Christian Reusch Heming Orientering 14:55 +1:26 7:27
4 Torstein Hole Nydalens SK 14:55 +1:26 7:27
6 Tommy Jauhojärvi Asker Skiklubb 15:18 +1:49 7:39
7 Kimme Arnesen Heming Orientering 15:30 +2:01 7:45
8 Kristian Bernhard Nilsen Fossum IF 15:41 +2:12 7:50
9 Steinar Eastwood Lillomarka OL 15:57 +2:28 7:58
10 Kjell Petter Småge Konnerud IL 16:43 +3:14 8:21
11 Lars Berglund Ringerike OL 17:02 +3:33 8:31
12 Arild Nyhaug Asker Skiklubb 17:41 +4:12 8:50
13 Runar Thorstensen Oppsal Orientering 17:54 +4:25 8:57
14 Trond Myhre Fossum IF 18:08 +4:39 9:04
15 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 18:18 +4:49 9:09
16 Hallvard Koren OK Moss 18:25 +4:56 9:12
17 Håkon Børli Fossum IF 18:35 +5:06 9:17
18 Torgeir Skjønhaug Fet OL 19:20 +5:51 9:40
19 Ola Nilsen Oppsal Orientering 19:30 +6:01 9:45
20 Jarle Rogndokken Fet OL 20:25 +6:56 10:12
21 Anders Øpstad Asker Skiklubb 20:35 +7:06 10:17
22 Alexander Rødsten Heming Orientering 20:37 +7:08 10:18
23 Haakon Dolven Asker Skiklubb 20:39 +7:10 10:19
24 Magne Aas Asker Skiklubb 21:50 +8:21 10:55
25 Assaf Bar-Nathan Lillomarka OL 21:52 +8:23 10:56
26 Dag Espolin Johnson Bækkelagets SK 22:53 +9:24 11:26
27 Eirik Jørgensen IL Tyrving 23:36 +10:07 11:48
  Raymond Berntzen Fet OL diskvalifisert    
  Trond Lund IL Tyrving diskvalifisert    
  Christian Holmboe IL Tyrving ikke startet    
  Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering ikke startet    
  Tommy Skårbø Raumar Orientering ikke startet    
  Dag Strisland Kolbotn og Skimt OL ikke startet    

H 50-

1 830 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Svein Granerud Asker Skiklubb 11:53   6:29
2 Arild Andresen Fossum IF 12:55 +1:02 7:03
3 Knut Erling Øen Heming Orientering 13:03 +1:10 7:07
4 Stein H. Hagen Fossum IF 13:07 +1:14 7:10
5 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 13:31 +1:38 7:23
6 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 13:43 +1:50 7:29
7 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 13:57 +2:04 7:37
8 Håkon Jendal Fossum IF 14:41 +2:48 8:01
9 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 15:05 +3:12 8:14
10 Morten Karlsen Måren OK 15:07 +3:14 8:15
11 Hallvard Berg IL Tyrving 16:11 +4:18 8:50
12 Per Anders Ytterbø Asker Skiklubb 16:52 +4:59 9:13
13 Ottar Wiklund Nydalens SK 16:58 +5:05 9:16
14 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 17:50 +5:57 9:44
15 Ola Peter Krohn Gjessing Heming Orientering 19:16 +7:23 10:31
16 Pål Kogstad Næss Raumar Orientering 19:48 +7:55 10:49
17 Erik Borg IL Koll 23:07 +11:14 12:37
  Bengt Niklasson Kolbotn og Skimt OL ikke startet    

H 60-

1 780 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Are Eriksen Oslostudentenes IK 15:40   8:48
2 Bjørn Willadssen Heming Orientering 17:05 +1:25 9:35
3 Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 21:20 +5:40 11:59

H 70-

1 520 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 15:07   9:56
2 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 16:13 +1:06 10:40
3 Jon Fanavoll Kamp/Vestheim IF 32:53 +17:46 21:38
  John Thomas Petersen Nittedal OL ikke startet    

Direkte A

2 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Morten Severin Saue IL Tyrving 13:34   6:47
2 Linn Hokholt IL Tyrving 14:18 +0:44 7:09
3 Kristin Fleisje Nittedal OL 24:26 +10:52 12:13
4 Lene Colquhoun Lillomarka OL 28:34 +15:00 14:17

Direkte C

1 070 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 7:50   7:19
2 Kristian Næss Nydalens SK 9:35 +1:45 8:57
3 Anne-Marthe Hansen Fet OL 10:19 +2:29 9:38
4 Mathias Andreasen Østmarka OK 11:18 +3:28 10:33
5 Vera Halsaa Asker Skiklubb 11:29 +3:39 10:43
6 Cathrine Sandvik Raumar Orientering 12:06 +4:16 11:18
7 Hans Georg Leopolder IL Koll 16:00 +8:10 14:57
8 Åse Helen Myklebust Leopolder IL Koll 16:06 +8:16 15:02
9 Marius Andreasen Fossum IF 17:07 +9:17 15:59
10 Beatriz Azagra Nydalens SK 18:16 +10:26 17:04
11 Josefine Flaaten Asker 18:53 +11:03 17:38
12 Julian Andreasen Fet OL 22:22 +14:32 20:54
13 Emilie Ødegaard Torp Fet OL 43:28 +35:38 40:37
  Per Sørberg Raumar Orientering ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +