Resultater Djupsjørennet 2003

Arr: Buvik IL - Ski
TD	Torbjørn Tranmæl
Rennleder	Kjell Løseth
Løypesjef	Ole Hammer
Teknikk	Klassisk
Værforhold: Klarvær og sol, -4 grader


MENN    16 - 19 ÅR:
1. Steinar Husby Skaun IL 57.34.1
2. Frank A. Snildalsli Krokstadøra 58.14.8
3. Jan Peder Hegdal Orkdal IL 59.37.4
4. Ola Aune Viggja IL 59.39.7
5. Tor-Einar Sandvik Svorkmo NOI 1.00.01.6
6. Johan Landrø Skaun IL 1.02.11.9
7. Arne Berg Meldal IL 1.06.51.4
MENN    20 - 24 ÅR:
1. Nils Ingulf Langlete Byåsen IL 50.14.8
2. Ola Berger Byåsen IL 50.17.8
3. Pål Bredesen Byåsen IL 50.25.6
4. Torbjørn S. Bakketun IL Viljar 53.33.2
5. Børge Leiren NTNUI 53.35.6
6. Sigmund Vinsnesbakk Byåsen IL 54.50.7
7. Jorolf Withbro Byåsen IL 55.34.2
8. Øyvind Antonsen NTNUI 1.04.36.9
KVINNER 20 - 34 ÅR:
1. Tove Andersen IL Varden 1.00.03.8
2. Ellen Blom Strindheim IL 1.00.58.1
MENN    25 - 29 ÅR:
1. Frode Øren Kolvereid IL 50.31.3
2. Nicolai Heilemann OST 53.52.7
3. Jens Kjær Jørgensen Byåsen IL 54.52.2
4. Erik Riis Johansen NTNUI 1.08.25.3
MENN    30 - 34 ÅR:
1. Martin Ree Støren sp.kl 53.21.7
2. Nils Olav Volden Krokstadøra IL 56.43
3. Robert Otterlei Theorells 56.45
4. Lars Ingar Enebakk Skauga IL 57.18.6
5. Jan Olav Fagerholt Orkdal IL 59.29
MENN    35 - 39 ÅR:
1. Rune Hjeldnes Veidekke BIL 54.49.4
2. Kjell Midttun Byneset IL 55.41.9
3. Ove Bjørhusdal Leinstrand IL 1.00.48.6
4. Torbjørn Myklestad Brannkorpset 1.04.33.3
5. Mario Stephani UKK 1.04.49.2
6. Ole Andreas Opphaug Orkanger IF 1.05.36.6





MENN    40 - 44 ÅR:
1. Runar Flønes Orkanger IF 52.41.6
2. Roar Sæther Buvik IL 55.27.6
3. Torgeir Spets Byåsen IL 55.47.6
4. Einride Asbøll Svorkmo NOI 57.47.9
5. Morten Aspås Orkanger IF 58.30.3
KVINNER 40 - 44 ÅR:
1. Berit Vestermo Hovin IL 1.05.22.9
2. Guri Bjørndal Byåsen IL 1.06.56.1

MENN    45 - 49 ÅR:
1. Steinar Spets Byåsen IL 55.46.9
2. Lorents Landrø Skaun IL 59.14.8
3. Arne Mikkelsen NTNU-BIL 59.28.5
4. Roar Kjøsnes Mostadmark IL 1.00.51.8
5. Jan Husby Skaun IL 1.02.31.9
6. K. Blomstervik Gråkallbanen 1.10.06.3
HERRER    50 - 54 ÅR:
1. Olav Haltbakk IL NOR 55.48.4
2. Geir A. Dombuhaug Svorkmo 56.56
3. Alf Fagerholt Orkdal IL 57.00.7
4. Jens Klemetsaune Byneset IL 58.04.1
5. Ivar Svendgård ADB Team 1.00.54.6
6. Tom Bugge Byåsen IL 1.02.23.6
7. Jan A. Onsøien Autronica BIL 1.02.29.6
8. Ingolf Tøndel Nidelv IL 1.03.00.3
9. Olav Svinsås IK Rindals-Troll 1.03.20.8
10. Øyvind Smistad Buvik IL 1.08.41.4
11. Roar Blom Innstrandens IL 1.10.20.7
KVINNER  50 - 54 ÅR:
Torill Rehaug OSS 1.22.01.6
HERRER   55 - 59 ÅR:
1. Øystein Otterlei Fengslet BIL 1.01.05
2. Dag Bachke Strindheim IL 1.05.34.1
3. Ludvig Karlsen NTNU-BIL 1.07.59.4
4. Gunnar Belsaas Buvik IL 1.12.30.9
5. Geir Moe Seatex 1.12.39.5
HERRER   60 - 64 ÅR:
1. Per Løvaas Heimdal 1.06.07.6
2. Olaf Bøgeberg Buvik IL 1.13.32.6
3. Lars E. Husby Skaun IL 1.18.55.5
HERRER   65 - 69 ÅR:
1. Ola Meistad Flå IL 1.02.56.4
2. Olav Vehn Leik 1.08.56.7
3. Bjarne Flønes Meldal IL 1.09.19.8
HERRER   75 ÅR OG ELDRE:
1. Aksel Winsnes Sjetne IL 1.31.09.2
HERRER   BEDRIFT:
1. Johan Foss SCC 1.08.07.9

Vandrepokaler :

Beste Herreløper : Nils Ingulf Langlete, Byåsen IL
Beste Dameløper : Tove Andersen, IL Varden
Beste Herreløper i Skaun : Roar Sæther, Buvik IL


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +