Resultater Djupsjørennet 2005

  Menn 16 - 17 år      
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Erlend By Vollseth Klæbu IL 01:07:52  
2 Lars Hyttehaug Budal IL 01:10:50 02:57
3 Espen Rikstaddal IL Leik 01:15:00 07:07
         
  Menn 20 - 24 år      
Plass Navn Klubb Tid  
1 Kristian Sveaas Skrødal IL Fjellørnen 01:06:30  
2 Tore Tveito Voss IL 01:09:50 03:20
3 Steinar Husby Skaun IL 01:13:33 07:03
4 Jan Peder Hegdahl Orkdal IL  01:15:41 09:11
5 Even Landrø Skaun IL 01:16:31 10:01
6 Morten Auset Byåsen IL 01:17:59 11:29
         
  M 25 - 29 år      
Plass Navn Klubb Tid  
1 Pål Bredesen Byåsen IL 01:02:14  
2 Odd Egil Brobakk Støren SP  KL 01:06:53 04:39
3 Torbjørn Bakketun IL Viljar 01:10:51 08:36
4 Roar Ørdal Ranheim Skikl. 01:15:38 13:24
5 Odd-Arne Lande Byåsen IL 01:15:50 13:36
6 Erlend Hangstad Oddersjaa 01:21:21 19:07
7 Frode Lein Guttvik skiforening 01:32:55 30:41
8 Stein Magne Saltbones Skattedir. Bedr 01:43:36 41:21

 

  M 30 - 34 år      
Plass Navn Klubb Tid  
1 Frode Øren Kolvereid IL 01:06:29  
2 Nicolai Heilemann Byaåsen IL 01:06:53 :30
3 Erlend Oslø Svorkmo Noi 01:09:35 03:06
4 Nils Olav Volden Krogstadøra IL  01:09:42 03:12
5 Sjur Mo Ntnui 01:10:58 04:28
6 Espen Sagsveen Ntnui 01:11:36 05:06
7 Alf Inge Nesset Trondheim Brann 01:14:36 08:06
8 Magnar Lillegård Ntnu Bil 01:15:45 09:15
9 Arild Henriksen Guttvik IL 01:17:52 11:22
10 Jon Finnanger IL Leik 01:20:12 13:43
11 Bjørnar Kristiansen Rambøll BIL 01:33:25 26:55
12 Ståle Sugustad Fredly Folkeh. 01:34:36 28:07
         
  M  35 - 39 år      
Plass Navn Klubb Tid  
1 Helge Johansen Asplan Viak 01:07:25  
2 Oddmund Aarø Klæbu IL 01:13:45 06:20
3 Lars Erik Eid IL Leik 01:15:29 08:04
4 Erik Foss IL Leik 01:16:22 08:57
5 Odd Erik Gåsbakk IL Leik 01:47:20 39:55

 

  M 40 - 44 år      
Plass Navn Klubb Tid  
1 Roar Sæther Buvik IL 01:08:57  
2 Inge Valseth Buvik IL 01:10:06 01:09
3 Atle Sørløkk Buvik IL 01:13:50 04:52
4 Kjell Hornslien Støtet 01:16:16 07:18
         
  M 45 - 49 år      
Plass Navn Klubb Tid  
1 Knut Bakkejord Strindeheim 01:16:20  
2 Jørn Johansen Freidig 01:16:50 :29
3 Stein Seem Molde 01:18:53 02:33
4 Jan Husby Skaun IL 01:20:45 04:25
5 Jan A Onsøien Autronica BIL 01:21:09 04:48
6 Øyvind Smistad Veidekke BIL 01:21:58 05:38
7 Willy Pedersen Veidekke BIL 01:31:42 15:22
         
  M 55 - 59 år      
Plass Navn Klubb Tid  
1 Alf Fagerholt Orkdal IL 01:14:04  

 

  M 40 - 44 år      
Plass Navn Klubb Tid  
1 Roar Sæther Buvik IL 01:08:57  
2 Inge Valseth Buvik IL 01:10:06 01:09
3 Atle Sørløkk Buvik IL 01:13:50 04:52
4 Kjell Hornslien Støtet 01:16:16 07:18
         
  M 45 - 49 år      
Plass Navn Klubb Tid  
1 Knut Bakkejord Strindeheim 01:16:20  
2 Jørn Johansen Freidig 01:16:50 :29
3 Stein Seem Molde 01:18:53 02:33
4 Jan Husby Skaun IL 01:20:45 04:25
5 Jan A Onsøien Autronica BIL 01:21:09 04:48
6 Øyvind Smistad Veidekke BIL 01:21:58 05:38
7 Willy Pedersen Veidekke BIL 01:31:42 15:22

 

  M 55 - 59 år      
Plass Navn Klubb Tid  
1 Alf Fagerholt Orkdal IL 01:14:04  
         
  M 60 - 64 år      
Plass Navn Klubb Tid  
1 Odd M. Spjøtvold Kyrksæterøra 01:15:35  
         
  K 20 - 24 år      
Plass Navn Klubb Tid  
1 Stine Lillebudal IL Leik 01:16:47  
2 Magni Solum Meldal IL 01:20:51 04:04
         
  K 35 - 39      
Plass Navn Klubb Tid  
1 Randi Fossum Strindheim 01:13:16  
2 Ella Aune ATT-Trondheim 01:22:29 09:13
         
  K 50 - 54 år      
Plass Navn Klubb Tid  
1 Torill Revhaug OSS 01:42:23  
         
         
         
  Beste kvinne: Randi Fossum, Strindheim      
  Beste Mann: Pål Bredesen, Byåsen       
  Beste løper Skaun kommune: Roar Sæther      

 



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +