Resultater Dokkarunden 2017



Resultater Dokkarunden - 10 km
Nordre Land, Oppland - 10. september 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp

 

2,8 km

G10-11

Vebjørn Jakobsen              Nordre Land       16:32            1

Petter Tollefsrud               Nordre Land       18:46            2

 

G12-13

Henrik H. Vestrum             Søndre Land IL    12:54            1

Henrik Berger                    Nordre Land       16:18            2

 

G14-16

Peder Elias Nordseth        Gjøvik Fik            11:27            1

Markus Gjerdalen             Nordre Land       14:20            2

 

J10-11

Julie Røstad                       Nordre Land       23:19            1

Linea Løkken Rostad         Nordre Land       25:22            2

Ophelia Sand                     Nordre Land       25:23            3

 

10 km

K30-39

Marthe K. Myhre               Gjøvik Fik            37:57            1

Anne Storslett                   Moelven              47:44            2

 

M17-29

Trym Stensvold                  Nesodden           40:44            1

Mikkel Klokkersveen         Nordre Land       1:01:33         2

 

M30-39

Jarle Jakobsen                   Moelven              36:50            1

Bjørn Egil Nordseth           Gjøvik Fik            37:43            2

Torbjørn Høitomt              Skarphedin         40:02            3

Magnus Næss Andresen   No team              48:17            4

Jonatan Sand                     No team              50:54            5

Øystein Næss Andresen    No team              1:04:50         6

 

M40-49

Arne Mjelde Sæther          Lillehammer IF    35:16            1

Roger Vestrum                   Søndre Land IL    40:01            2

Geir Arild Vestrum            Nordre Land       40:31            3

Vegar Jøranli                      Nordre Land       40:53            4

Knut Lium                          Nordre Land       41:20            5

Rune Hansen                     Snertingdal ski    42:23            6

Tore Berglund                    Nordre Land       42:50            7

Morten Parthaugen          Torpa                  45:24            8

Vidar Karlsen                     Søndre Land IL    1:17:20         9

 

M50-59

Tore Bjerkerheim              Team sportsmanden   42:01   1

Egil Jacobsen                     Søndre Land IL             45:49   2

Stein Halvard Wollheim    No team                       50:11   3

Kjetil Gjerdalen                 Nordre Land                54:29   4

 

Trimklasse uten tid 2,8 km

Agnethe Tollefsrud                                               

Johan Stegedal                                                      

Lill Iren Hilmen                                                      

Morten Tollefsrud



VM Sykkel Bergen:
* ProgramStartlisterResultater