Resultater Drammen City Cup 1 - 2015



Resultater Drammen City Cup - løp nummer 1 av 4
Drammen, Buskerud - 16. april 2015

Arrangementstype: Orientering

Rekrutt

1 400 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
0 Vetle Lysaker Norbom Konnerud IL 9:54   7:04
0 Magnus Skourup Rognebakke Sturla, IF 14:37 +4:43 10:26
0 Jens Wold Sturla, IF 27:03 +17:09 19:19
0 Julie Wold Sturla, IF 26:44 +16:50 19:05

 

D -16

2 100 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Jenny Bakli Konnerud IL 16:58   8:04
2 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 18:48 +1:50 8:57
3 Helene Eger Kongsberg OL 18:52 +1:54 8:59
4 Aurora Moholth Kongsberg OL 19:57 +2:59 9:30
5 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 20:46 +3:48 9:53
6 Sarah Wøllo Kongsberg OL 20:56 +3:58 9:58
7 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 21:02 +4:04 10:00
8 Åsne Haavengen Kongsberg OL 21:46 +4:48 10:21
9 Ingvild Marie Haug Konnerud IL 21:52 +4:54 10:24
10 Tale Strand Kongsberg OL 22:08 +5:10 10:32
11 Andrea Ranvik Konnerud IL 22:20 +5:22 10:38
12 Anniken Ranvik Konnerud IL 23:15 +6:17 11:04
13 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 23:32 +6:34 11:12
14 Kornelia Brurberg Sturla, IF 23:34 +6:36 11:13
15 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 27:04 +10:06 12:53
16 Anni Saarela Konnerud IL 27:16 +10:18 12:59
17 Lotte Myklemyr Eiker OL 28:04 +11:06 13:21
18 Konstanse Moholth Kongsberg OL 31:07 +14:09 14:49
19 Tonje Malin Rhrich Konnerud IL 31:46 +14:48 15:07
20 Mari Kjelle Røyken o 33:15 +16:17 15:50
21 Amanda Skyttersæter Konnerud IL 33:19 +16:21 15:51
22 Thea Land Konnerud IL 35:48 +18:50 17:02
23 Ingeborg Kvarme Røyken o 37:18 +20:20 17:45
24 Ine Instanes Sturla, IF 42:04 +25:06 20:01
24 Malene Instanes Sturla, IF 42:04 +25:06 20:01
26 Nora Småge Hilsen Konnerud IL 47:23 +30:25 22:33
27 Åshild Egeberg Vari Sturla, IF 53:45 +36:47 25:35

 

H -16

2 100 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Baklid Konnerud IL 14:31   6:54
2 Håkon Lund Kongsberg OL 16:21 +1:50 7:47
3 Aslak Heimdal Konnerud IL 16:41 +2:10 7:56
4 Sølve Drage Kongsberg OL 18:07 +3:36 8:37
5 Nicolai Hübschle Sturla, IF 18:34 +4:03 8:50
6 Joar Gjerdahl Konnerud IL 19:11 +4:40 9:08
7 Nicolai Harvik Konnerud IL 22:10 +7:39 10:33
8 Sindre Lysaker Norbom Konnerud IL 22:20 +7:49 10:38
9 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 24:48 +10:17 11:48
10 Egil Frydenlund Sturla, IF 25:14 +10:43 12:00
11 Nikolai Nordhaug Konnerud IL 25:20 +10:49 12:03
12 Mathias Skourup Rognebakke Sturla, IF 29:04 +14:33 13:50
13 Lukas Klausen Sturla, IF 30:15 +15:44 14:24
14 Sigurd Smemo Sturla, IF 30:18 +15:47 14:25
15 Jens Normann Eidsten Sturla, IF 43:12 +28:41 20:34
  Johan Kristian Undeland Sturla, IF diskvalifisert    

 

D 17-

2 400 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ingunn Egeberg Vari Sturla, IF 20:03   8:21
2 Therese Haare Konnerud IL 20:57 +0:54 8:43
3 Isa Heggedal Konnerud IL 22:22 +2:19 9:19
4 Kristin Sagosen Smeby Kongsberg OL 22:25 +2:22 9:20
5 Siri Moholth Kongsberg OL 23:07 +3:04 9:37
6 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 24:38 +4:35 10:15
7 Maren Kopland Modum OL 25:20 +5:17 10:33
8 Tine Hansen Modum OL 25:39 +5:36 10:41
9 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 25:46 +5:43 10:44
10 Amalie Fjæstad Amundsen Konnerud IL 26:27 +6:24 11:01
11 Tove Heimdal Konnerud IL 27:36 +7:33 11:30
12 Idunn Haavengen Kongsberg OL 28:17 +8:14 11:47
13 Helga Haverstad Lierbygda o-lag 28:39 +8:36 11:56
14 Emma Haare Konnerud IL 29:02 +8:59 12:05
15 Ina Cecilie Landro Konnerud IL 29:11 +9:08 12:09
16 Trude Hansen Berger og Svelvik OL 30:25 +10:22 12:40
17 Caroline Bergman Konnerud IL 32:17 +12:14 13:27
18 Marita Grønnhovd Modum OL 35:58 +15:55 14:59
19 Hilde Moholth Kongsberg OL 38:16 +18:13 15:56
20 Tanja Instanes Sturla, IF 42:08 +22:05 17:33
21 Fride Sørensen Sturla, IF 45:15 +25:12 18:51
22 Ida Kirksæther NOTEAM 45:18 +25:15 18:52
23 Jane Rødder Kongsberg OL 58:34 +38:31 24:24
  Annemarie Ranvik Konnerud IL diskvalifisert    
  Hanne Vig Sturla, IF diskvalifisert    

 

H 17-

2 400 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Audun Heimdal Konnerud IL 15:07   6:17
2 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 17:49 +2:42 7:25
2 Jonas Sommerstad Juveli Konnerud IL 17:49 +2:42 7:25
4 Mathias Drage Kongsberg OL 19:00 +3:53 7:55
5 Vegard Myklemyr Eiker OL 19:45 +4:38 8:13
6 Lars Baklid Konnerud IL 19:50 +4:43 8:15
7 Helge Gisholt OK Skeidi 19:53 +4:46 8:17
8 Anders Juveli Konnerud IL 20:24 +5:17 8:30
9 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 20:25 +5:18 8:30
10 Erik Saugerud Konnerud IL 21:32 +6:25 8:58
11 Njål Svingheim Konnerud IL 22:44 +7:37 9:28
12 Mads Dahl NOTEAM 23:23 +8:16 9:44
13 Bjørn Bakli Konnerud IL 24:39 +9:32 10:16
14 Nils-Inge Brurberg Sturla, IF 25:03 +9:56 10:26
15 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 25:24 +10:17 10:35
16 Peter Carlsen Røyken o 25:36 +10:29 10:40
17 Sturla Frydenlund Sturla, IF 25:44 +10:37 10:43
18 Øystein Rognebakke Sturla, IF 26:29 +11:22 11:02
19 Arno Grønnhovd Modum OL 26:55 +11:48 11:12
20 Alf Pettersen IL Tyrving 26:57 +11:50 11:13
21 Atle Wøllo Kongsberg OL 27:17 +12:10 11:22
22 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 27:55 +12:48 11:37
23 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 27:57 +12:50 11:38
24 Ole Myklemyr Eiker OL 28:32 +13:25 11:53
25 Roar Tønnessen Kongsberg OL 29:06 +13:59 12:07
26 Petter F. Johannessen Sturla, IF 29:14 +14:07 12:10
27 Iver Sørensen Sturla, IF 30:27 +15:20 12:41
28 Rune Sørensen Sturla, IF 31:51 +16:44 13:16
29 Hans Lyder Haare Konnerud IL 33:49 +18:42 14:05
30 Arild Moen Konnerud IL 34:51 +19:44 14:31
  Bjørn Bendiktsen Konnerud IL diskvalifisert    
  Vegard Bendiktsen Konnerud IL diskvalifisert


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +