Resultater Drammen City Cup 2 - 2015

Resultater Drammen City Cup - løp nummer 2 av 4
Drammen, Buskerud - 23. april 2015

Arrangementstype: Orientering

H17-

34 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vegard Myhr Eiker O-lag 17:11  
2 Henrik Drange Ruud Røyken O-lag 18:37 +1:26
3 Audun Heimdal Konnerud IL 19:06 +1:55
4 Sturla Frydenlund Sturla, IF 20:08 +2:57
5 Lars Baklid Konnerud IL 20:43 +3:32
6 Erik Saugerud Konnerud IL 20:51 +3:40
7 Trond Rønneberg Asker Skiklubb 21:08 +3:57
8 Peter Carlsen Røyken O-lag 21:21 +4:10
8 Ole Myklemyr Eiker O-lag 21:21 +4:10
10 Harald Thon Sturla, IF 21:23 +4:12
11 Anders Juveli Konnerud IL 21:44 +4:33
12 Nils Inge Brurberg Sturla, IF 21:54 +4:43
13 Tibor Vári Sturla, IF 22:57 +5:46
14 Øystein Rognebakke Sturla, IF 22:58 +5:47
15 Morten Tangen Måren OK 24:12 +7:01
16 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 24:19 +7:08
17 Njål Svingheim Konnerud IL 24:24 +7:13
18 Jan Morten Andersen Sturla, IF 24:30 +7:19
19 Anton Plaian Asker Skiklubb 24:47 +7:36
20 Arno Grønhovd Modum OL 25:23 +8:12
21 Per Arne Arnesen Kolbotn og Skimt OL 25:31 +8:20
22 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 26:02 +8:51
23 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 27:51 +10:40
24 Evind Heiebråten Røyken O-lag 28:47 +11:36
25 Eirik Holth Johannessen Røyken O-lag 28:56 +11:45
26 Kjetil Kjernsmo Røyken O-lag 31:20 +14:09
27 Arild Moen Konnerud IL 32:04 +14:53
28 Rune Sørensen Sturla, IF 36:00 +18:49
29 Knut Bjerknes Røyken O-lag 36:20 +19:09
30 Trond Smemo Sturla, IF 36:25 +19:14
31 Tom Sletner Røyken O-lag 56:25 +39:14
  Per Kristian Ekeberg IL Tyrving diskvalifisert  
  Thom Jambak IF Sturla diskvalifisert  
  Karl Anton Undeland Sturla, IF diskvalifisert  
  Snorre Frydenlund Sturla, IF ikke startet  
  Geir Egil Norbom Konnerud IL ikke startet  
  Pål Espen Nordhaug Konnerud IL ikke startet  
  Iver Sørensen Sturla, IF ikke startet  

 

D17-

26 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kristin Sagosen Smeby Kongsberg OL 21:04  
2 Ingunn Egeberg Vári Sturla, IF 21:07 +0:03
3 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 23:25 +2:21
4 Maren Kopland Modum OL 24:05 +3:01
5 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 25:09 +4:05
6 Gunhild Hennum Lierbygda OL 26:08 +5:04
7 Isa Heggedal Konnerud IL 26:16 +5:12
8 Amalie Fjæstad Amundsen Konnerud IL 28:03 +6:59
9 Caroline Bergman Konnerud IL 28:04 +7:00
10 Ina Cecilie Landro Konnerud IL 28:35 +7:31
11 Fride Sørensen Sturla, IF 29:22 +8:18
12 Tone Skram Røyken O-lag 30:43 +9:39
13 Inger-Helene Carlsen Røyken O-lag 31:27 +10:23
14 Idunn Haavengen Kongsberg OL 32:28 +11:24
15 Marita Lilja Grønhovd Modum OL 33:39 +12:35
16 Line Drange Ruud Røyken O-lag 33:55 +12:51
17 Marit Gano Røyken O-lag 34:30 +13:26
18 Enikø Bertalan Asker Skiklubb 36:23 +15:19
19 Annemarie Ranvik Konnerud IL 37:16 +16:12
20 Trude Hansen Berger og Svelvik OL 39:37 +18:33
21 Toini Skyttersæter Konnerud IL 41:23 +20:19
22 Line Nordhaug Konnerud IL 41:27 +20:23
23 Marianne Hope Abel Røyken O-lag 43:57 +22:53
24 Birgitte Bekkelund Røyken O-lag 44:35 +23:31
  Berit Danielsen IL Tyrving diskvalifisert  
  Marianne Strandseter IL Tyrving diskvalifisert  
  Tine Hansen Modum OL ikke startet  
  Ingunn Lysaker Norbom Konnerud IL ikke startet  

 

H -16

10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Aslak Heimdal Konnerud IL 17:03  
2 Joar Gjerdahl Konnerud IL 18:01 +0:58
3 Nikolai Nordhaug Konnerud IL 19:55 +2:52
4 Jørgen Baklid Konnerud IL 20:02 +2:59
5 Nicolai Hübschle Sturla, IF 20:52 +3:49
6 Vetle Lysaker Norbom Konnerud IL 22:13 +5:10
7 Johan Kristian Undeland Sturla, IF 26:56 +9:53
8 Sigurd Smemo Sturla, IF 28:10 +11:07
9 Mathias Skourup Rognebakke Sturla, IF 28:47 +11:44
10 Jon Argie Gabrillo Røyken O-lag 32:43 +15:40
  Egil Frydenlund Sturla, IF ikke startet  
  Nicolai Harvik Konnerud IL ikke startet  
  Sindre Lysaker Norbom Konnerud IL ikke startet  

 

D -16

19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jenny Baklid Konnerud IL 18:11  
2 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 20:19 +2:08
3 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 20:54 +2:43
4 Helene Eger Kongsberg OL 21:14 +3:03
5 Andrea Ranvik Konnerud IL 22:42 +4:31
6 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 23:04 +4:53
7 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 23:21 +5:10
8 Åsne Haavengen Kongsberg OL 23:54 +5:43
9 Ingeborg Kvarme Røyken O-Lag 26:47 +8:36
10 Silje Carlsen Røyken O-lag 27:49 +9:38
11 Kornelia Bruberg IF Sturla 28:28 +10:17
12 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 28:57 +10:46
13 Thea Land Konnerud IL 29:24 +11:13
14 Ingvild Marie Haug Konnerud IL 29:59 +11:48
15 Vera Gano Mønnich Røyken O-lag 31:22 +13:11
16 Anni Saarela Konnerud IL 31:24 +13:13
17 Mari Kjelle Røyken O-lag 33:25 +15:14
18 Oda Gjerdahl Berger og Svelvik OL 37:45 +19:34
19 Sandra Hope Haugan Røyken O-lag 38:34 +20:23
  Anniken Ranvik Konnerud IL ikke startet  
  Iselin Sørensen Sturla, IF ikke startet  

 

Rekrutt

35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Simen Hope Abel Røyken O-lag 30:00  
  Oskar Baklid Konnerud IL 16:00  
  Alfred BerglundSande Røyken O-lag 19:00  
  Isabel Bergum Røyken O-lag 26:44  
  Andrea Kirkenes Fjell Røyken O-lag 13:09  
  Ine Amalie Fjær Røyken O-lag 18:53  
  Vegard Geicke Røyken O-lag 19:21  
  Tomine Gundersveen Røyken O-lag 51:34  
  Nora Hansen Røyken O-lag 17:24  
  Selina Hansen Røyken O-lag 26:40  
  Håkon Haugland Røyken O-lag 18:14  
  Nora Småge Hilsen Konnerud IL 15:26  
  Mats Ishii Horni Johnsen Røyken O-lag 15:49  
  Mina Akiko Horni-Johnsen Røyken O-lag 13:23  
  Noah Issowitch Røyken O-lag 19:34  
  Christian Erlen Juva Røyken O-Lag 22:24  
  Synne Kjernsmo Røyken O-lag 32:55  
  Ola Kjølstad Røyken O-lag 19:27  
  Annette Bjørnås Korgstie Konnerud IL 13:10  
  Marie Kvarme Røyken O-lag 12:16  
  Jostein Lian Røyken O-lag 18:31  
  Kristin Lian Røyken O-lag 22:24  
  Bernard W. Moczulski Røyken O-lag 19:23  
  Felix Granheim Mortvedt Røyken O-lag 18:47  
  Max Granheim Mortvedt Røyken O-lag 18:33  
  Joyce Mumford Røyken O-lag 28:22  
  Fredrik Smesrud Olsen Røyken O-lag 18:32  
  Andrea Opsahl Røyken O-lag 14:11  
  Emma Berglund Sande Røyken O-lag 25:07  
  Celine Sanne Røyken O-lag 18:27  
  Jonas Sanne Røyken O-lag 18:32  
  Eskil Stangebye Røyken O-lag 18:22  
  Nora Gran Sørensen Røyken O-lag 28:21  
  William Gran Sørensen Røyken O-lag 30:00  
  Vegard Sølberg Øien Røyken O-lag 33:12


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +