Resultater Drammen City Cup 2 - 2016



Resultater Drammen City Cup - løp nummer 2
Drammen, Buskerud - 14. april 2016

Arrangementstype: Orientering

H17-

47 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Audun Heimdal Konnerud IL 15:46  
2 Mathias Drage Kongsberg OL 16:03 +0:17
3 Emil Ahlbäck Fossum IF 16:32 +0:46
4 Jørgen Baklid Konnerud IL 17:44 +1:58
5 Erik Feyling Haare Konnerud IL 18:10 +2:24
6 Håkon Lund Kongsberg OL 18:11 +2:25
7 Sturla Frydenlund Sturla, IF 18:32 +2:46
8 Øyvind Drage Kongsberg OL 19:25 +3:39
9 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 19:28 +3:42
10 Joar Gjerdahl Konnerud IL 19:37 +3:51
11 Kaspar Lilja Modum OL 20:35 +4:49
12 Erik Saugerud Konnerud IL 20:37 +4:51
13 Eirik H. Johannessen Røyken OL 21:08 +5:22
14 Lars Baklid Konnerud IL 21:19 +5:33
15 Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF 21:28 +5:42
16 Anton Plaian Asker Skiklubb 22:06 +6:20
17 Harald Thon Sturla, IF 22:07 +6:21
18 Trond Lund IL Tyrving 22:40 +6:54
19 Erik Råberg OK Tyr 23:14 +7:28
20 Ola Perman OK Tyr 23:37 +7:51
21 Øystein Rognebakke Sturla, IF 23:44 +7:58
22 Håkon Nergaard Berg Stokke IL 24:12 +8:26
23 Morten Tangen Måren OK 24:13 +8:27
24 Per Jogeir Karlsbakk Konnerud IL 24:34 +8:48
25 Jan Morten Andersen Sturla, IF 24:55 +9:09
26 Atle Strøm Hedrum OL 26:03 +10:17
27 Snorre Frydenlund Sturla, IF 26:06 +10:20
28 Bjorn Baklid Konnerud IL 26:28 +10:42
29 Rune Sørensen Sturla, IF 27:11 +11:25
30 Arno Lilja Grønhovd Modum OL 27:52 +12:06
31 Espen Melheim Sturla, IF 28:11 +12:25
32 Jan Egil Haugland Røyken OL 28:28 +12:42
33 Atle Wøllo Kongsberg OL 29:03 +13:17
33 Jørn Idar Ellingsen Konnerud IL 29:03 +13:17
35 Ukjent Røyken OL 29:44 +13:58
36 Kjell Eiken Norges Bank BIL 29:51 +14:05
37 Stig Hultgreen Karlsen Oppsal Orientering 30:02 +14:16
38 Hans Lyder Haare Konnerud IL 31:45 +15:59
39 Egil Huseth Kamp/Vestheim IF 32:07 +16:21
40 Hans Jørgen Krogstie Konnerud IL 35:43 +19:57
41 Odd Eide-Fredriksen Kamp/Vestheim IF 36:34 +20:48
42 Roar Nydal Asker Skiklubb 36:59 +21:13
43 Torbjørn Bogen Sturla, IF 39:51 +24:05
44 Lasse Vråle Sturla, IF 49:11 +33:25
  Øyvind Gylver Asker Skiklubb diskvalifisert  
  Eivind Heiebråten Røyken OL diskvalifisert  
  André Jægtvik Konnerud IL diskvalifisert  
  Oskar Størmer Fossum IF ikke startet  
  Håvard Landro Svingheim Konnerud IL ikke startet  
  Njål Svingheim Konnerud IL ikke startet  

D17-

31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ane Dyrkorn Eiker OL 20:38  
2 Thea Dyrkorn Eiker OL 20:58 +0:20
3 Maiken Økern Hågård Konnerud IL 21:45 +1:07
4 Maria Brodin Fossum IF 22:33 +1:55
5 Kornelia Lønning Brurberg Sturla, IF 25:10 +4:32
6 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 25:23 +4:45
7 Isa Heggedal Konnerud IL 25:26 +4:48
8 Eline Drage Kongsberg OL 25:49 +5:11
9 Ingrid Tronshaug Stokke IL 26:06 +5:28
10 Kristin Sørensen Sturla, IF 27:22 +6:44
11 Sirpa Lilja Modum OL 27:39 +7:01
12 Gunhild Hennum Lierbygda OL 28:46 +8:08
13 Idunn Haavengen Kongsberg OL 28:55 +8:17
14 Emma Grete Feyling Haare Konnerud IL 29:36 +8:58
15 Charlotte Skourup Sturla, IF 31:12 +10:34
16 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 31:18 +10:40
17 Tanja Instanes Sturla, IF 31:34 +10:56
18 Marita Lilja Grønhovd Modum OL 31:44 +11:06
19 Tove Heimdal Konnerud IL 31:45 +11:07
20 Tone Skram Røyken OL 31:55 +11:17
21 Kristiane Rogstad Kongsberg OL 34:13 +13:35
22 Mette Spangberg Konnerud IL 34:25 +13:47
23 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 34:59 +14:21
24 Enikø Bertalan Asker Skiklubb 35:38 +15:00
25 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 36:16 +15:38
26 Anne Moian Nydal Asker Skiklubb 41:41 +21:03
27 Cathrine Løyning Fossum IF 48:47 +28:09
28 Merete Undeland Sturla, IF 50:45 +30:07
29 Gry Bruland Vråle Sturla, IF 51:01 +30:23
30 Jane Rødder Kongsberg OL 1:02:19 +41:41
  Solveig Sletner Røyken OL diskvalifisert  
  Ina Cecilie Landro Konnerud IL ikke startet  

H -16

15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Aslak Heimdal Konnerud IL 13:31  
2 Johan Kristian Undeland Sturla, IF 15:57 +2:26
3 Sølve Drage Kongsberg OL 16:07 +2:36
4 Mathias Skourup Rognebakke Sturla, IF 18:14 +4:43
5 Håkon Haugland Røyken OL 22:18 +8:47
6 Sigurd Smemo Sturla, IF 22:24 +8:53
7 Jon Argie Gabrillo Røyken OL 25:25 +11:54
8 Daniel Nystuen Røyken OL 27:13 +13:42
9 Oscar Melheim Sturla, IF 28:44 +15:13
10 Olav Melheim Sturla, IF 31:04 +17:33
11 Simen Kolbergsrud Røyken OL 36:42 +23:11
12 Ola Kjølstad Røyken OL 37:35 +24:04
13 Noah Rølles Issowitsch Røyken OL 37:37 +24:06
14 Stephan Pedersen Røyken OL 37:40 +24:09
  Magnus Skourup Rognebakke Sturla, IF diskvalifisert  
  Eivind Bogen Arenth Sturla, IF ikke startet  

D -16

20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Helene Eger Kongsberg OL 15:18  
2 Marlin Haavengen Kongsberg OL 15:40 +0:22
3 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 16:46 +1:28
4 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 18:07 +2:49
5 Christine Hoen Eiker OL 19:50 +4:32
6 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 21:09 +5:51
7 Mille Jægtvik Konnerud IL 22:33 +7:15
8 Ingeborg Kvarme Røyken OL 23:53 +8:35
9 Marie Kvarme Røyken OL 24:27 +9:09
10 Mina Akiko Horni-Johnsen Røyken OL 24:28 +9:10
11 Malene Instanes Sturla, IF 24:41 +9:23
12 Sarah Wøllo Kongsberg OL 25:35 +10:17
13 Hedda Spangberg Konnerud IL 26:48 +11:30
14 Solveig Letmolie Eiker OL 27:15 +11:57
15 Anni Saarela Konnerud IL 27:19 +12:01
16 Nora Haakstad Ellingsen Konnerud IL 30:38 +15:20
17 Silje Carlsen Røyken OL 35:17 +19:59
18 Magdalen Havnen Røyken OL 39:33 +24:15
19 Tessa Verinder Sturla, IF 39:42 +24:24
20 Celine Sanne Røyken OL 43:54 +28:36
  Ingrid Bogen Arenth Sturla, IF ikke startet  
  Elin Heitmann Konnerud IL ikke startet  
  Vera Gano Mønnich Røyken OL ikke startet  
  Mari Landro Svingheim Konnerud IL ikke startet  

Rekrutt

18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Felix Mortvedt Røyken OL 14:40  
  Oskar Baklid Konnerud IL 14:08  
  Herman Haakstad Ellingsen Konnerud IL 23:46  
  Marthe Graff-Wiik Røyken OL 15:32  
  Aurora Ness Gundersveen Røyken OL 23:22  
  Eira Harbo-Haase Røyken OL 17:39  
  Hevik Sandvold Hermansen Røyken OL 27:11  
  Mathias Hernes Røyken OL 30:28  
  Mats Johnsen Røyken OL 13:33  
  Kristian Juva Røyken OL 30:08  
  Maria Stendal Kaupand Røyken OL 28:09  
  Jostein Lian Røyken OL 17:25  
  Kristin Lian Røyken OL 19:49  
  Andrea Opsahl Røyken OL 13:20  
  Bendik Borgen Rasmussen Røyken OL 28:48  
  Alfred Berglund Sande Røyken OL 16:14  
  Jonas Sanne Røyken OL 13:34  
  Linus Hognestad Sennels Røyken OL 28:50


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +