Resultater Drammen City Cup 3 - 2015



Drammen City Cup - løp nummer 3 av 4
Drammen, Buskerud - 30. april 2015

Arrangementstype: Orientering

Rekrutt

1 900 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Annette Bjørnås Krogstie Konnerud IL 12:24   6:31
2 Martin Kaiser Sturla, IF 16:22   8:36
3 Henrik Kaiser Sturla, IF 17:44   9:20
4 Oskar Baklid Konnerud IL 23:27   12:20
5 Bernard W. Moczulski Røyken OL 26:57   14:11

D -16

2 000 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helene Eger Kongsberg OL 15:14   7:37
2 Aurora Moholth Kongsberg OL 15:59 +0:45 7:59
3 Mari Kjelle Røyken OL 16:48 +1:34 8:24
4 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 16:50 +1:36 8:25
5 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 17:20 +2:06 8:40
6 Lotte Myklemyr Eiker OL 17:25 +2:11 8:42
7 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 17:33 +2:19 8:46
8 Åsne Haavengen Kongsberg OL 18:46 +3:32 9:23
9 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 19:36 +4:22 9:48
10 Anni Saarela Konnerud IL 22:22 +7:08 11:11
11 Nora Småge Hilsen Konnerud IL 22:58 +7:44 11:29
12 Konstanse Moholth Kongsberg OL 26:42 +11:28 13:21

D 17-

2 000 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingunn Egeberg Vari Sturla, IF 15:25   7:42
2 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 16:27 +1:02 8:13
3 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 17:28 +2:03 8:44
4 Isa Heggedal Konnerud IL 17:29 +2:04 8:44
5 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 17:48 +2:23 8:54
6 Eirin Lodgaard Raufoss IL Orientering 18:01 +2:36 9:00
7 Ina Cecilie Landro Konnerud IL 18:16 +2:51 9:08
8 Siri Moholth Kongsberg OL 18:21 +2:56 9:10
9 Kristin Sørensen Sturla, IF 18:31 +3:06 9:15
10 Amalie Fjæstad Amundsen Konnerud IL 18:40 +3:15 9:20
11 Berit Danielsen IL Tyrving 20:12 +4:47 10:06
12 Tove Heimdal Konnerud IL 21:15 +5:50 10:37
13 Heidi Myklemyr Eiker OL 21:45 +6:20 10:52
14 Linda Verde Sturla, IF 22:06 +6:41 11:03
15 Trude Hansen Berger og Svelvik OL 23:38 +8:13 11:49
16 Enikø Bertalan Asker Skiklubb 23:51 +8:26 11:55
17 Marianne Strandseter IL Tyrving 24:20 +8:55 12:10
18 Hilde Moholth Kongsberg OL 27:33 +12:08 13:46

H -16

2 500 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Baklid Konnerud IL 16:37   6:38
2 Joar Gjerdahl Konnerud IL 18:01 +1:24 7:12
3 Håkon Lund Kongsberg OL 18:13 +1:36 7:17
4 Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF 18:43 +2:06 7:29
5 Johan Kristian Undeland Sturla, IF 20:56 +4:19 8:22
6 Sigurd Smemo Sturla, IF 23:41 +7:04 9:28
7 Nikolai Nordhaug Konnerud IL 25:33 +8:56 10:13
8 Mathias Skourup Rognebakke Sturla, IF 25:50 +9:13 10:20

H 17-

2 500 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Audun Heimdal Konnerud IL 14:40   5:52
2 Vegard Myklemyr Eiker OL 16:40 +2:00 6:40
3 Erik Saugerud Konnerud IL 18:03 +3:23 7:13
4 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 18:17 +3:37 7:18
5 Lars Henrik Thon Konnerud IL 18:22 +3:42 7:20
6 Sturla Frydenlund Sturla, IF 19:13 +4:33 7:41
7 Lars Baklid Konnerud IL 19:56 +5:16 7:58
8 Tibor Vári Sturla, IF 20:25 +5:45 8:10
9 Njål Svingheim Konnerud IL 20:58 +6:18 8:23
10 Ole Myklemyr Eiker OL 21:02 +6:22 8:24
11 Harald Thon Sturla, IF 21:06 +6:26 8:26
12 Øystein Rognebakke Sturla, IF 21:34 +6:54 8:37
13 Anton Plaian Asker Skiklubb 21:42 +7:02 8:40
14 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 22:46 +8:06 9:06
15 Rune Sørensen Sturla, IF 23:45 +9:05 9:30
16 Snorre Frydenlund Sturla, IF 24:09 +9:29 9:39
17 Marius Strandseter IL Tyrving 24:14 +9:34 9:41
18 Kjell Petter Småge Konnerud IL 25:39 +10:59 10:15
19 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 26:17 +11:37 10:30
20 Trond Smemo Sturla, IF 26:50 +12:10 10:44
21 Arild Moen Konnerud IL 28:46 +14:06 11:30
22 Georg Horvati Tyrving 28:53 +14:13 11:33
23 Iver Sørensen Sturla, IF 32:22 +17:42 12:56
  Karl Anton Undeland Sturla, IF diskvalifisert  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +