Resultater Eikerløpet 2015



Resultater Eikerløpet
Eiker, Buskerud - 14. mai 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 500 m, 71 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Jan Olav Bergan Kongsberg OL 25:31   17:00
0 Arne Biseth Kongsberg OL 26:46 +0:23 17:50
0 Ida Amundsen Bjørkli Ringerike OL 30:50 +4:27 20:33
0 Mats Olsen Bye Modum OL 20:37   13:44
0 Synne Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 32:20 +5:57 21:33
0 Sondre Dagestad Røyken OL 28:24 +2:01 18:56
0 Simen Dalen Eriksen Asker Skiklubb 27:12 +0:49 18:08
0 Marte Eger Kongsberg OL 24:07   16:04
0 Felix Granheim Mortvedt Røyken OL 23:07   15:24
0 Max Granheim Mortvedt Røyken OL 24:35   16:23
0 Aurora Ness Gundersveen Røyken OL 29:42 +3:19 19:48
0 Jarand Gustafsson Kongsberg OL 17:34   11:42
0 Iselin Høivold Kongsberg OL 20:20   13:33
0 Mats Johnsen Røyken OL 20:55   13:56
0 Kristian Juva Røyken OL 27:58 +1:35 18:38
0 Henrik Kaiser Sturla, IF 21:50   14:33
0 Synne Kjernsmo Røyken OL 34:14 +7:51 22:49
0 Aksel Klausen Sturla, IF 32:59 +6:36 21:59
0 Lage Røhnebæk Kongsrud Modum OL 24:20   16:13
0 Ida Kulleseid Kongsberg OL 40:44 +14:21 27:09
0 Anita Langeggen Kongsberg OL 26:36 +0:13 17:44
0 Ingrid Lesteberg Kongsberg OL 32:30 +6:07 21:40
0 Kristin Lian Røyken OL 25:33   17:02
0 Lars Jørgen Longfjeld Modum OL 31:16 +4:53 20:50
0 Julian Malmberg IL Tyrving 54:08 +27:45 36:05
0 Linn Malmberg IL Tyrving 54:57 +28:34 36:38
0 Henrik Mathisen OL Tønsberg og omegn 31:13 +4:50 20:48
0 HeleneSteinvik Moen Kongsberg OL 36:30 +10:07 24:20
0 Emil S Molenaar Modum OL 20:49   13:52
0 Filip Molenaar Modum OL 24:33   16:22
0 Kristoffer S Molvig Modum OL 23:40   15:46
0 Sigrid Åmo Nesbakk Kongsberg OL 51:41 +25:18 34:27
0 Martin Nøst-Hegge Røyken OL 29:07 +2:44 19:24
0 Eline Maudal Pettersen Kongsberg OL 36:20 +9:57 24:13
0 Martine Gjermstad Pettersen Berger og Svelvik OL 40:41 +14:18 27:07
0 Ola Gjermstad Pettersen Berger og Svelvik OL 41:53 +15:30 27:55
0 Elise Renard Kongsberg OL 31:46 +5:23 21:10
0 Mathis Renard Kongsberg OL 34:03 +7:40 22:42
0 Christian Kopland Rudstaden Modum OL 29:59 +3:36 19:59
0 Mathias Kopland Rudstaden Modum OL 20:53   13:55
0 Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb 29:44 +3:21 19:49
0 Simen Sommerstad Røste Kongsberg OL 17:35   11:43
0 Synne Sommerstad Røste Kongsberg OL 18:17   12:11
0 Alfred Berglund Sande Røyken OL 26:06   17:24
0 Jonas Sanne Røyken OL 23:02   15:21
0 Stine Sembsmoen Schleis Kongsberg OL 34:53 +8:30 23:15
0 Sølve Sembsmoen Schleis Kongsberg OL 38:51 +12:28 25:54
0 Selma Sembsmoen-Schleis Kongsberg OL 27:13 +0:50 18:08
0 Magnus Sigurdsson Stokke IL 19:11   12:47
0 Amalie Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 34:11 +7:48 22:47
0 Ane Smemo Sturla, IF 26:36 +0:13 17:44
0 Tuva Smemo Sturla, IF 21:27   14:18
0 Tobias Høydal Solhaug Modum OL 24:53   16:35
0 Per Noah Sommerheim IL Koll 28:15 +1:52 18:50
0 Erlend Sommerhein OK Horten 20:03   13:22
0 Jon Strand Kongsberg OL 28:57 +2:34 19:18
0 Adele Teigen Kongsberg OL 24:58   16:38
0 Tollef Tjentland Lardal OL 32:04 +5:41 21:22
0 Martin Torø Kongsberg OL 25:55   17:16
0 Aurora Viken Foss Eiker OL 29:07 +2:44 19:24
0 Augustin Vlandas Kongsberg OL 31:57 +5:34 21:18
0 Batiste Vlandas Kongsberg OL 34:14 +7:51 22:49
0 Hedda Wessel Pettersen Berger og Svelvik OL 42:56 +16:33 28:37
0 Andreas Weum Eiker OL 27:29 +1:06 18:19
0 Kristian G Wiersdalen Nedre Sigdal IF 21:05   14:03
0 Marius G Wiersdalen Nedre Sigdal IF 20:04   13:22
0 Sofia Øhlckers IL Tyrving 16:16   10:50
0 Håkon Øverby Kongsberg OL 29:13 +2:50 19:28
0 Simen Hope Abel Røyken OL 26:23   17:35
0 Oskar Knutheim Sturla, IF 25:58   17:18
0 Sivert Knutheim Sturla, IF 27:33 +1:10 18:22

D -10

1 980 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ylva Klausen Sturla, IF 28:45   14:31
2 Synne Sandven Notodden OL 32:05 +3:20 16:12
3 Maren Aure Skogedal Asker Skiklubb 37:41 +8:56 19:01

D 11-12

1 980 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 22:49   11:31
2 Selma Høivold Kongsberg OL 26:43 +3:54 13:29
3 Noor Dirro-Helu Måren OK 27:30 +4:41 13:53
4 Sunniva Morlandsto Eiker OL 27:53 +5:04 14:04
5 Marie Kvarme Røyken OL 30:15 +7:26 15:16
6 Mille Jægtvik Konnerud IL 30:20 +7:31 15:19
7 Sanna Sembsmoen-Schleis Kongsberg OL 30:53 +8:04 15:35
8 Konstanse Moholth Kongsberg OL 31:01 +8:12 15:39
9 Eline Schjerven Lardal OL 33:26 +10:37 16:53
10 Vida Helland-Hansen IL Tyrving 34:20 +11:31 17:20
11 Johanna Sofie Longfjeld Modum OL 34:24 +11:35 17:22
12 Mina Akiko Johnsen Røyken OL 35:42 +12:53 18:01
13 Andrea Opsahl Røyken OL 36:26 +13:37 18:24
14 Taran Myhre Kongsberg OL 38:56 +16:07 19:39
15 Maria Liberg Kongsberg OL 40:56 +18:07 20:40
16 Hedda Spangberg Konnerud IL 41:56 +19:07 21:10
16 Frida Aakre Kongsberg OL 41:56 +19:07 21:10
18 Andrea Kirkenes Fjell Røyken OL 43:28 +20:39 21:57
19 Ingvild Øverli Berg Kongsberg OL 1:08:24 +45:35 34:32
20 Helene Brandal Søfting Kongsberg OL 1:40:27 +1:17:38 50:43

D 11-12N

1 560 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Øverby Kongsberg OL 20:09   12:55
2 Emma Berglund Sande Røyken OL 24:38 +4:29 15:47
3 Ingvild Gustafsson Kongsberg OL 30:47 +10:38 19:43
4 Marte Sofie Skrove Ringerike OL 31:59 +11:50 20:30
5 Bettina Nystuen Røyken OL 39:40 +19:31 25:25
6 Magdalen Havnen Røyken OL 40:04 +19:55 25:41
7 Celine Sanne Røyken OL 42:45 +22:36 27:24
8 Nora Haakstad Ellingsen Konnerud IL 43:51 +23:42 28:06
9 Ine Amalie Fjær Røyken OL 48:30 +28:21 31:05
10 Tomine Ness Gundersveen Røyken OL 48:36 +28:27 31:09

D 13-14

2 730 m, 24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tale Strand Kongsberg OL 23:15   8:30
2 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 24:55 +1:40 9:07
3 Jenny Baklid Konnerud IL 25:27 +2:12 9:19
4 Åsne Haavengen Kongsberg OL 29:05 +5:50 10:39
5 Carmen Dirro Måren OK 30:10 +6:55 11:03
6 Tuva Aas Stræte Ringerike OL 30:17 +7:02 11:05
7 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 32:23 +9:08 11:51
8 Marte Karine Larsen Kongsberg OL 34:39 +11:24 12:41
9 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 34:41 +11:26 12:42
10 Christine Hoen Eiker OL 35:29 +12:14 12:59
11 Mari Kjelle Røyken OL 36:15 +13:00 13:16
12 Iselin Sørensen Sturla, IF 37:35 +14:20 13:46
13 Andrea Ranvik Konnerud IL 38:10 +14:55 13:58
14 Anniken Ranvik Konnerud IL 40:13 +16:58 14:43
15 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 40:32 +17:17 14:50
16 Tomine Lysaker Sanden Eiker OL 42:13 +18:58 15:27
17 Solveig Letmolie Eiker OL 43:21 +20:06 15:52
18 Karoline Torø Kongsberg OL 43:44 +20:29 16:01
19 Tonje Malin Rhrich Konnerud IL 50:31 +27:16 18:30
20 Thea Land Konnerud IL 51:44 +28:29 18:56
21 Oda Isnes Tyse Eiker OL 55:08 +31:53 20:11
22 Anni Saarela Konnerud IL 1:04:46 +41:31 23:43
23 Elisabeth Brandal Søfting Kongsberg OL 1:15:56 +52:41 27:48
  Silje Morlandstø Eiker OL diskvalifisert    

D 13-16C

1 980 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linn Mei Waaler Måren OK 21:41   10:57
2 Alvilde Lysaker Sanden Eiker OL 24:03 +2:22 12:08
3 Mina Schjerven Lardal OL 27:29 +5:48 13:52
4 Vera Gano Mønnich Røyken OL 28:35 +6:54 14:26
5 Sigrid Skjelbred Kongsberg OL 28:47 +7:06 14:32
6 Ylva Aasestad Hedrum OL 28:58 +7:17 14:37
7 Emma Stubberud Nydalens SK 31:24 +9:43 15:51
8 Nora Småge Hilsen Konnerud IL 47:09 +25:28 23:48
  Sandra Hope Haugan Røyken OL diskvalifisert    

D 13-16N

1 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Annette Bjørnås Krogstie Konnerud IL 16:27   9:40

D 15-16

3 410 m, 19 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marlin Haavengen Kongsberg OL 32:51   9:38
2 Thea Dyrkorn Eiker OL 34:42 +1:51 10:10
3 Aurora Moholth Kongsberg OL 34:46 +1:55 10:11
4 Ane Dyrkorn Eiker OL 34:59 +2:08 10:15
5 Helene Eger Kongsberg OL 35:22 +2:31 10:22
6 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 36:21 +3:30 10:39
7 Thea Sildnes Baklid Konnerud IL 38:26 +5:35 11:16
8 Lotte Myklemyr Eiker OL 39:09 +6:18 11:28
9 Agnes Irene Longfjeld Modum OL 40:07 +7:16 11:45
10 Kristiane Rogstad Kongsberg OL 40:37 +7:46 11:54
11 Andrea Vanebo Kongsberg OL 44:54 +12:03 13:10
12 Kathinka Rogstad Kongsberg OL 46:35 +13:44 13:39
13 Kornelia Lønning Brurberg Sturla, IF 48:02 +15:11 14:05
14 Ragnhild Rønning Modum OL 50:21 +17:30 14:45
15 Rikke Hjelseth Larsen Kongsberg OL 50:26 +17:35 14:47
16 Anna Isnes Tyse Eiker OL 51:03 +18:12 14:58
17 Ingvild Marie Haug Konnerud IL 1:01:12 +28:21 17:56
18 Johanne Viken Flaten Eiker OL 1:05:06 +32:15 19:05
  Sarah Wøllo Kongsberg OL diskvalifisert    

D 17-C

2 440 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ellen Gustafsson Kongsberg OL 29:52   12:14
2 Reidun Kraugerud NMBU BIL 33:07 +3:15 13:34
3 Marit Gano Røyken OL 36:01 +6:09 14:45
4 Liv Kristin Lian Aasestad Hedrum OL 42:46 +12:54 17:31
5 Ellen Akiko Horni-Johnsen Røyken OL 44:56 +15:04 18:24
6 Nina Klausen Sturla, IF 45:22 +15:30 18:35
7 Liv Berit Arenth Sturla, IF 46:00 +16:08 18:51
8 Line Nordhaug Konnerud IL 48:14 +18:22 19:46
9 Marion Amundsen Ringerike OL 49:09 +19:17 20:08
10 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 50:54 +21:02 20:51
11 Marianne Ness Røyken OL 51:58 +22:06 21:17
12 Hilde Moholth Kongsberg OL 52:09 +22:17 21:22
13 Ingunn Lysaker Norbom Konnerud IL 57:54 +28:02 23:43
14 Aagot Hartmann Røyken OL 1:01:20 +31:28 25:08
15 Merethe Nordbø Modum OL 1:18:23 +48:31 32:07

D 17-A kort

3 410 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elin Fossum Rye Asker Skiklubb 42:23   12:25
2 Solveig Sletner Røyken OL 44:03 +1:40 12:55
3 Caroline Bergman Konnerud IL 46:36 +4:13 13:39
4 Amalie Fjæstad Amundsen Konnerud IL 48:23 +6:00 14:11
5 Kristin Sletner Røyken OL 48:49 +6:26 14:18
6 Magnhild Frydenlund Sturla, IF 1:00:50 +18:27 17:50
7 Ingvild Løver Thon Modum OL 1:03:57 +21:34 18:45
8 Anne Berg Gjølberg Larvik OK 1:04:26 +22:03 18:53
9 Laila Thomassen Modum OL 1:07:09 +24:46 19:41

D 17-N

1 700 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marianne Granum Helsvig Nydalens SK 22:22   13:09
2 Anne Grethe Pape Konnerud IL 32:16 +9:54 18:58
3 Mie Høydal Modum OL 34:03 +11:41 20:01

D 17-18

4 090 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tilla Farnes Hennum Asker Skiklubb 43:04   10:31
2 Nora Synnøve Woxholth Asker Skiklubb 43:46 +0:42 10:42
3 Rannveig W. Nordhagen Ås-NMBU Orientering 43:48 +0:44 10:42
4 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 46:51 +3:47 11:27
5 Anniken Helland-Hansen IL Tyrving 47:28 +4:24 11:36
6 Siri Moholth Kongsberg OL 50:30 +7:26 12:20
7 Anne Willkommen Eiken Kongsberg OL 58:59 +15:55 14:25
8 Idunn Haavengen Kongsberg OL 1:02:09 +19:05 15:11
9 Nora Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 1:13:30 +30:26 17:58
10 Johanne Øderud Vatne Bækkelagets SK 1:14:12 +31:08 18:08
  Sofie Skyttersæther Heming Orientering diskvalifisert    
  Fanni Jauhojärvi Markussen Asker Skiklubb diskvalifisert    

D 19-20

4 090 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 36:26   8:54
2 Åsne Skram Trømborg Kongsberg OL 41:31 +5:05 10:09
3 Norunn Kvistad Dengerud Steinkjer OK 49:55 +13:29 12:12
4 Thea Kleiven Ringerike OL 51:06 +14:40 12:29
5 Eirin Mari Fossøy Notodden OL 52:33 +16:07 12:50

D 21A-

4 740 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 40:30   8:32
2 Lone Brochmann Bækkelagets SK 41:24 +0:54 8:44
3 Therese Haare Konnerud IL 41:38 +1:08 8:47
4 Elin Bjerva Larvik OK 42:48 +2:18 9:01
5 Louise Oram Nydalens SK 43:44 +3:14 9:13
6 Ingunn Egeberg Vári Sturla, IF 48:09 +7:39 10:09
7 Ane Baldishol Brevig Røyken OL 49:13 +8:43 10:22
8 Malin Eijsink Ås-NMBU Orientering 49:37 +9:07 10:28
9 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 51:20 +10:50 10:49
10 Marit Isachsen Asker Skiklubb 53:10 +12:40 11:12
11 Celine Renard Kongsberg OL 53:29 +12:59 11:17
12 Jenny-Ann Malmberg IL Tyrving 55:31 +15:01 11:42
13 Sølvi Fossøy Notodden OL 55:36 +15:06 11:43
14 Ida Svanberg Røyken OL 55:39 +15:09 11:44
15 Dagny I. Lysaker Raumar Orientering 55:50 +15:20 11:46
16 Hege Holth Johannessen Freidig 57:16 +16:46 12:04
17 Maren Kopland Modum OL 59:26 +18:56 12:32
18 Jannicke Ødegård OL Tønsberg og omegn 59:34 +19:04 12:34
19 Tonje Kvamme Dahl Ringerike OL 1:04:28 +23:58 13:36
20 Kjersti Myhre Kongsberg OL 1:09:08 +28:38 14:35
21 Marita Lilja Grønhovd Modum OL 1:14:50 +34:20 15:47
22 Sanna Antell Røyken OL 1:20:23 +39:53 16:57
  Hege Kullerud Konnerud IL diskvalifisert    

D 35-

4 090 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Zsuzsa Fey IL Tyrving 39:20   9:37
2 Monica Berglund Ringerike OL 48:15 +8:55 11:47
3 Hilde Molenaar Modum OL 54:19 +14:59 13:16
4 kari Jussie Lønning Sturla, IF 1:02:14 +22:54 15:12
5 Mette Maudal Kongsberg OL 1:13:42 +34:22 18:01
  Linda Fredh Måren OK diskvalifisert    

D 40-

3 410 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hilde Hovdenak Modum OL 33:33   9:50
2 Kari Strand Kongsberg OL 40:50 +7:17 11:58
3 Milda Øhlckers IL Tyrving 41:24 +7:51 12:08
4 Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb 41:33 +8:00 12:11
5 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 43:33 +10:00 12:46
6 Gunn Mariken Bjerva Drangedal OL 47:06 +13:33 13:48
7 Stine Kaiser Sturla, IF 47:12 +13:39 13:50
8 Kristin Eger Kongsberg OL 48:14 +14:41 14:08
9 Ann-Karin Lesteberg Kongsberg OL 49:00 +15:27 14:22
10 Trude Hansen Berger og Svelvik OL 56:55 +23:22 16:41
11 Marianne Hope Abel Røyken OL 1:04:06 +30:33 18:47
12 Lene Flesseberg Kongsberg OL 1:18:35 +45:02 23:02

D 45-

2 930 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Isa Heggedal Konnerud IL 27:01   9:13
2 Jorun Ruud Asker Skiklubb 27:51 +0:50 9:30
3 Torunn økern Jensen Ringerike OL 27:57 +0:56 9:32
4 Kjersti Holt Hanssen Måren OK 28:38 +1:37 9:46
5 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 29:08 +2:07 9:56
6 Sissel Skovly Ringerike OL 30:26 +3:25 10:23
7 Kristin Sandven Notodden OL 31:06 +4:05 10:36
8 Eli Bonden Kjørsvik Kongsberg OL 31:08 +4:07 10:37
9 Hanne Løver Thon Modum OL 31:09 +4:08 10:37
10 Anne Guro Nøkleby Ringerike OL 31:38 +4:37 10:47
11 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 32:14 +5:13 11:00
12 Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme Røyken OL 32:35 +5:34 11:07
13 Hege Feiring IL Tyrving 33:05 +6:04 11:17
14 Ingeborg Øderud Modum OL 34:09 +7:08 11:39
15 Anne-Kristin Kvamme Ringerike OL 35:16 +8:15 12:02
16 Tone Skram Røyken OL 35:36 +8:35 12:09
17 Mette Eline Heimstad Ringerike OL 36:51 +9:50 12:34
18 Gunhild Kvistad Steinkjer OK 37:42 +10:41 12:52
19 Ina Cecilie Landro Konnerud IL 38:28 +11:27 13:07
20 Lill-Ann Torp Sandefjord OK 39:39 +12:38 13:31
21 Anne Mia Olsen Modum OL 40:34 +13:33 13:50
22 Barbara Willkommen Eiken Kongsberg OL 42:16 +15:15 14:25
23 Kristin Sørensen Sturla, IF 42:18 +15:17 14:26
24 Mette Spangberg Konnerud IL 42:48 +15:47 14:36
25 Cathrine Palmgren Kolbotn og Skimt OL 43:29 +16:28 14:50
26 Toril Wiig IL Tyrving 43:36 +16:35 14:52
27 Solveig Kongsrud Modum OL 44:07 +17:06 15:03
28 Berit Grønhovd Wiersdalen Modum OL 55:10 +28:09 18:49
29 Jane Rødder Kongsberg OL 57:29 +30:28 19:37
30 Irene Langeggen Kongsberg OL 1:05:23 +38:22 22:18

D 50-

2 930 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marianne Njåstein IL Tyrving 29:05   9:55
2 Kjersti Stræte Ringerike OL 29:27 +0:22 10:03
3 Anita Sørensen Drage Kongsberg OL 30:47 +1:42 10:30
4 Heidi Schatvet Notodden OL 32:40 +3:35 11:08
5 Tonje Røgeberg OL Tønsberg og omegn 33:32 +4:27 11:26
6 Anne Berit Eid Nydalens SK 33:44 +4:39 11:30
7 Ann Elisabeth Gunnulfsen Modum OL 33:54 +4:49 11:34
8 Sille Winsnes Ås-NMBU Orientering 34:47 +5:42 11:52
9 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 35:05 +6:00 11:58
10 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 35:08 +6:03 11:59
11 Tove Heimdal Konnerud IL 36:20 +7:15 12:24
12 Britt Helene Fossøy Notodden OL 36:31 +7:26 12:27
13 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 36:44 +7:39 12:32
14 Tove Beate Jelstad Modum OL 45:51 +16:46 15:38
15 Gro Hege Ludvigsen Måren OK 46:11 +17:06 15:45
16 May Jorunn Rognlien Modum OL 48:00 +18:55 16:22
17 Elisabeth Hetlevik Kongsberg OL 49:54 +20:49 17:01
18 Annemarie Ranvik Konnerud IL 54:18 +25:13 18:31
19 Siw Solstad IL Tyrving 58:36 +29:31 20:00
20 Marit Follestad Tandberg Modum OL 58:59 +29:54 20:07

D 55-

2 740 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helga Haverstad Lierbygda OL 27:56   10:11
2 Runa Skyttersæther Heming Orientering 28:17 +0:21 10:19
3 Grete Hovi Skien OK 28:52 +0:56 10:32
4 Sirpa Lilja Modum OL 28:58 +1:02 10:34
5 Berit Danielsen IL Tyrving 31:10 +3:14 11:22
6 Ragnhild Elsrud Hultgreen Ringerike OL 32:29 +4:33 11:51
7 Karin Eriksen OL Tønsberg og omegn 33:08 +5:12 12:05
8 Gunhild Hennum Lierbygda OL 33:45 +5:49 12:19
9 Berit Oppedal Tokheim Lierbygda OL 36:04 +8:08 13:09
10 Unni Rye Asker Skiklubb 37:45 +9:49 13:46
11 Grete Berntsen Måren OK 40:19 +12:23 14:42
12 Inger Schibsted Røyken OL 49:55 +21:59 18:13
13 Turid Giil Rond OL 50:28 +22:32 18:25
14 Anne Moian Nydal Asker Skiklubb 51:03 +23:07 18:37
15 Elisabeth Holth Johannessen Røyken OL 1:00:17 +32:21 22:00

D 60-

2 740 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørg Svanberg Røyken OL 31:39   11:33
2 Inger Tiltnes IL Tyrving 33:55 +2:16 12:22
3 Emma Grete Feyling Haare Konnerud IL 35:38 +3:59 13:00
4 Elisabeth Rød Andebu IL 49:07 +17:28 17:55

D 65-

2 740 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linda Verde Sturla, IF 31:25   11:27
2 Kari Strande Ringerike OL 32:55 +1:30 12:00
3 Marta Stang Modum OL 44:58 +13:33 16:24
4 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 51:41 +20:16 18:51
5 Gry Bruland Vråle Sturla, IF 51:52 +20:27 18:55
6 Anne Elvsaas Mo Røyken OL 52:07 +20:42 19:01
7 Unn Ellefsen IL Tyrving 1:04:20 +32:55 23:28
  Kari Berg Larvik OK diskvalifisert    

D 70-

2 150 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Birgitte Bekkelund Røyken OL 31:53   14:49
  Hanne Bræck Kongsberg OL diskvalifisert    

D 75-

2 150 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 33:36   15:37
2 Marit Økern Jensen Bærums Skiklub 38:36 +5:00 17:57
3 Torunn Hege Frøvoll Sturla, IF 48:52 +15:16 22:43

H -10

1 980 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rasmus Berglund Ringerike OL 26:35   13:25
2 Sindre Mathisen OL Tønsberg og omegn 28:36 +2:01 14:26
3 Borgar Skjelbred Kongsberg OL 31:17 +4:42 15:47
4 Andreas Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 32:23 +5:48 16:21
5 Endre Sand Kongsberg OL 34:03 +7:28 17:11
6 Peter Åmo Nesbakk Kongsberg OL 38:10 +11:35 19:16

H 11-12

1 980 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mikkel Berglund Ringerike OL 18:56   9:33
2 Lukas Klausen Sturla, IF 19:34 +0:38 9:52
3 Vegard Holm Johannesen Kongsberg OL 20:11 +1:15 10:11
4 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 20:13 +1:17 10:12
5 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 23:00 +4:04 11:36
6 Johan Eger Kongsberg OL 24:15 +5:19 12:14
7 Vetle Lysaker Norbom Konnerud IL 25:00 +6:04 12:37
8 Stein Aas Stræte Ringerike OL 25:24 +6:28 12:49
9 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 27:12 +8:16 13:44
10 Noah Rølles Issowitsch Røyken OL 28:16 +9:20 14:16
11 Halvor Løken Kongsberg OL 28:20 +9:24 14:18
12 Martin Kaiser Sturla, IF 28:38 +9:42 14:27
13 Erlend Langeggen Kongsberg OL 29:36 +10:40 14:56
14 Ola Kjølstad Røyken OL 29:59 +11:03 15:08
15 Kristoffer Øhlckers IL Tyrving 31:35 +12:39 15:57
16 Eivind Bogen Arenth Sturla, IF 31:59 +13:03 16:09
17 Vegard Tronstad Andersen Kongsberg OL 34:46 +15:50 17:33
18 Reno Pape Konnerud IL 35:53 +16:57 18:07
19 Arne Bergan Kongsberg OL 37:01 +18:05 18:41
20 Elias Stubberud Nydalens SK 37:04 +18:08 18:43
21 Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 38:51 +19:55 19:37
22 Bo Utseth Bøhlerengen Oppsal Orientering 42:41 +23:45 21:33
23 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 43:27 +24:31 21:56
24 Olav Melheim Sturla, IF 49:17 +30:21 24:53
25 Eskild Sæther Fossekallen IL 1:00:13 +41:17 30:24

H 11-12N

1 560 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Simen Kolbergsrud Røyken OL 23:30   15:03
2 Jostein Lian Røyken OL 23:57 +0:27 15:21
3 Eirik Lande Røyken OL 24:37 +1:07 15:46
4 Daniel Nystuen Røyken OL 25:28 +1:58 16:19
5 Hallvard Tjentland Lardal OL 31:16 +7:46 20:02
6 Thomas Adrian Berg Røyken OL 32:19 +8:49 20:42

H 13-14

2 730 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sindre Lysaker Norbom Konnerud IL 26:27   9:41
2 Nicolai Harvik Konnerud IL 27:04 +0:37 9:54
3 Jørgen Nøkleby Melling Ringerike OL 32:24 +5:57 11:52
4 Rolf Trygve Haug Kongsberg OL 39:07 +12:40 14:19
5 Peder Bonden Kjørsvik Kongsberg OL 44:42 +18:15 16:22
6 Håkon August Nordbø Modum OL 46:12 +19:45 16:55
7 Sigurd Smemo Sturla, IF 1:06:21 +39:54 24:18
  Lars Øderud Vatne Bækkelagets SK diskvalifisert    

H 13-16C

1 980 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bernhard Bryhn Sturla, IF 22:07   11:10
2 Nikolai Nordhaug Konnerud IL 23:27 +1:20 11:50
3 Ole-Henrik Bjerknes Røyken OL 27:08 +5:01 13:42
4 Sigurd Amundsen Bjørkeli Ringerike OL 35:10 +13:03 17:45
5 Even Amundsen Bjørkeli Ringerike OL 36:23 +14:16 18:22
6 Åsmund Sæther Fossekallen IL 37:41 +15:34 19:01
7 Håvard Røgeberg Magelssen OL Tønsberg og omegn 46:50 +24:43 23:39

H 13-16N

1 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ty Ellefsen Kongsberg OL 30:16   17:48

H 15-16

4 090 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Baklid Konnerud IL 31:06   7:36
2 Tord Strand Kongsberg OL 33:07 +2:01 8:05
3 Aslak Heimdal Konnerud IL 37:12 +6:06 9:05
4 Henrik André Larsen Kongsberg OL 37:41 +6:35 9:12
5 Håkon Lund Kongsberg OL 38:54 +7:48 9:30
6 Joar Gjerdahl Konnerud IL 41:22 +10:16 10:06
7 Ole Jørgen Bogen Arenth Sturla, IF 42:28 +11:22 10:22
8 Vegard Øverli Berg Kongsberg OL 48:22 +17:16 11:49
9 Syver Røhnebæk Kongsrud Modum OL 49:07 +18:01 12:00
10 Sølve Drage Kongsberg OL 49:25 +18:19 12:04
11 Johan Teodor Westly Asker Skiklubb 54:59 +23:53 13:26
12 Patrick Thomassen Modum OL 55:54 +24:48 13:40
13 Sverre Graffer Ringerike OL 1:02:44 +31:38 15:20
14 Even Andre Thorbjørnsen Notodden OL 1:03:43 +32:37 15:34
  Oscar Melheim Sturla, IF diskvalifisert    

H 17-C

2 440 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Pål Berg Røyken OL 24:09   9:53
2 Tom F. Bryhn Sturla, IF 28:39 +4:30 11:44
3 Bjørn Nordvik Kolbotn og Skimt OL 28:44 +4:35 11:46
4 Pål Espen Nordhaug Konnerud IL 29:14 +5:05 11:58
5 Kjetil Jacobsen Hamar OK 30:15 +6:06 12:23
6 Kjell Petter Småge Konnerud IL 30:19 +6:10 12:25
7 Espen Ekholt Berg Kongsberg OL 30:51 +6:42 12:38
8 Per Gustafsson Kongsberg OL 32:09 +8:00 13:10
9 Tom André Alstadsæther Notodden OL 34:29 +10:20 14:07
10 Knut Bjerknes Røyken OL 37:34 +13:25 15:23
11 Torbjørn Bogen Sturla, IF 38:57 +14:48 15:57
12 Torbjørn Barikmo Kongsberg OL 41:11 +17:02 16:52
13 Petter Mortvedt Røyken OL 42:01 +17:52 17:13
14 Lars Petter Fjær Røyken OL 42:14 +18:05 17:18
15 Sindre Lobben Modum OL 43:24 +19:15 17:47
16 Svein S Jelstad Modum OL 43:33 +19:24 17:50
17 Lars-A. Harvik Konnerud IL 51:36 +27:27 21:08
18 Tom Rådahl IL Tyrving 1:00:54 +36:45 24:57
19 Dagfinn Sæther Fossekallen IL 1:09:04 +44:55 28:18
  Jan Magne Gundersveen Røyken OL diskvalifisert    
  Lars Henrik Lund Kongsberg OL diskvalifisert    
  Anders Johnsen Røyken OL diskvalifisert    

H 17-A kort

4 090 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Damien Renard Kongsberg OL 31:35   7:43
2 Peter Carlsen Røyken OL 50:41 +19:06 12:23
3 Jørgen Teigen Søgård Kongsberg OL 59:41 +28:06 14:35
4 Arvid Nelson Lardal OL 1:02:52 +31:17 15:22
5 Iver Sørensen Sturla, IF 1:06:14 +34:39 16:11
6 Ronny Nelson Lardal OL 1:37:36 +1:06:01 23:51

H 17-N

1 700 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørn Idar Ellingsen Konnerud IL 20:35   12:06
2 Torgeir Lande Røyken OL 21:41 +1:06 12:45
3 Morten Fjell Røyken OL 23:53 +3:18 14:02
4 Leif Erik Havnen Røyken OL 29:29 +8:54 17:20
5 Gunnar Solhaug Modum OL 34:03 +13:28 20:01

H 17-18

4 740 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Vegard Gulbrandsen Asker Skiklubb 35:19   7:27
2 Sigurd Rønning Modum OL 37:24 +2:05 7:53
3 Sturla Frydenlund Sturla, IF 38:32 +3:13 8:07
4 Håvard Landro Svingheim Konnerud IL 49:38 +14:19 10:28
5 Håvard Bakke Ringerike OL 50:15 +14:56 10:36
6 Sander Arnevik Ringerike OL 51:11 +15:52 10:47
7 Erlend Andreas Nordbø Modum OL 52:21 +17:02 11:02
8 Pål Spone Modum OL 56:34 +21:15 11:56
9 Erlend Løvstakken Ringerike OL 58:04 +22:45 12:15

H 19-20

4 740 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Petter Moe Sandefjord OK 46:10   9:44
2 Vebjørn Røtvold Kongsberg OL 55:23 +9:13 11:41

H 21A-

5 650 m, 45 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tue Lassen OK Pan Århus 36:01   6:22
2 Knut Sveinung Rekaa Freidig 38:06 +2:05 6:44
3 Øystein Sørensen Nydalens SK 38:13 +2:12 6:45
4 Sindre Sandven Fossum IF 41:12 +5:11 7:17
5 Thomas Nipen Nydalens SK 42:14 +6:13 7:28
6 Pål Skogedal Asker Skiklubb 43:04 +7:03 7:37
7 Sigur Heggedal Kongsberg OL 43:16 +7:15 7:39
8 Erik Thorsson Turun Metsänkävijät 44:02 +8:01 7:47
9 Yngvar Høimyr Solberg Sturla, IF 44:17 +8:16 7:50
10 Bjørn Gulbrandsen Asker Skiklubb 44:46 +8:45 7:55
11 Henrik Eijsink Ås-NMBU Orientering 44:58 +8:57 7:57
12 David Løver Modum OL 45:22 +9:21 8:01
13 Morten Nilstad Pettersen IL Tyrving 45:32 +9:31 8:03
14 Kristian Kullerud Konnerud IL 46:48 +10:47 8:16
15 Erik Feyling Haare Konnerud IL 47:04 +11:03 8:19
16 Lars-Inge Arnevik Ringerike OL 47:20 +11:19 8:22
17 Håvard Myhre Kongsberg OL 47:23 +11:22 8:23
18 Erik S Molenaar Modum OL 47:33 +11:32 8:24
18 Marius Bjugan Halden SK 47:33 +11:32 8:24
20 Stian Stærkeby Jelstad Modum OL 47:51 +11:50 8:28
21 Inge Lindseth Nydalens SK 48:21 +12:20 8:33
22 Erik Trøen Modum OL 48:33 +12:32 8:35
23 Jørn Sundby Larvik OK 48:49 +12:48 8:38
24 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 48:53 +12:52 8:39
25 Jørgen Madslien Nydalens SK 49:17 +13:16 8:43
26 Lars Enerhaugen Modum OL 49:37 +13:36 8:46
27 Ola Lesteberg Kongsberg OL 49:50 +13:49 8:49
28 Lars Henrik Thon Sturla, IF 50:01 +14:00 8:51
29 Lars Grønhovd Modum OL 50:12 +14:11 8:53
30 Bjørn Haavengen Kongsberg OL 50:22 +14:21 8:54
31 Gard Lindseth Nydalens SK 51:28 +15:27 9:06
32 Kenneth Buch Nydalens SK 52:48 +16:47 9:20
33 Emil Bovién Thorsen Nydalens SK 57:00 +20:59 10:05
34 Vegard Østlid Bagstevold Kongsberg OL 58:01 +22:00 10:16
35 Eirik Stærkeby Jelstad Modum OL 58:58 +22:57 10:26
36 Karsten Alexander Kopland Modum OL 1:02:40 +26:39 11:05
37 Morten Tangen Måren OK 1:03:45 +27:44 11:16
38 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 1:09:56 +33:55 12:22
39 Terje Ulla Eiken Kongsberg OL 1:13:09 +37:08 12:56
40 Robert Fredriksen Notodden OL 1:13:31 +37:30 13:00
41 Martin Sørensen Eiker OL 1:19:41 +43:40 14:06
42 Hans Berulfsen OL Tønsberg og omegn 1:24:59 +48:58 15:02
43 Martin Berulfsen OL Tønsberg og omegn 1:48:14 +1:12:13 19:09
  Daniel Fløtre Kongsberg OL diskvalifisert    
  Atle Dengerud Steinkjer OK diskvalifisert    

H 35-

4 740 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Marius Nelson Berger og Svelvik OL 59:03   12:27

H 40-

4 740 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Espen Røste Kongsberg OL 42:39   8:59
2 Geir Thomas Knutheim Sturla, IF 43:56 +1:17 9:16
3 Lars Berglund Ringerike OL 45:12 +2:33 9:32
4 Jørn-Are Longfjeld Modum OL 52:18 +9:39 11:02
5 Kim Abel Røyken OL 58:26 +15:47 12:19
6 Kjetil Kjernsmo Røyken OL 1:01:28 +18:49 12:58
7 Øystein Wiersdalen Nedre Sigdal IF 1:18:45 +36:06 16:36
  Trond Smemo Sturla, IF diskvalifisert    
  André Jægtvik Konnerud IL diskvalifisert    

H 45-

4 380 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Syver Løken Kongsberg OL 35:43   8:09
2 Dag Helland-Hansen IL Tyrving 39:23 +3:40 8:59
3 Bjørnar Olsrød Stokke IL 39:39 +3:56 9:03
4 Geir Sommerheim horten ok 40:35 +4:52 9:15
5 Per Øivind Eger Kongsberg OL 40:43 +5:00 9:17
6 Tibor Vári Sturla, IF 42:05 +6:22 9:36
7 Lars Erik Gjein Sandefjord OK 42:06 +6:23 9:36
8 Terje W. Pettersen Berger og Svelvik OL 42:15 +6:32 9:38
9 Svein-Olav Torø Kongsberg OL 43:16 +7:33 9:52
10 Pål Sommerhein OK Horten 46:25 +10:42 10:35
11 Per Erik Larsen Sandefjord OK 46:27 +10:44 10:36
12 Sverre Wisløff Asker Skiklubb 48:41 +12:58 11:06
13 Ingar Tollum Andersen Kongsberg OL 50:15 +14:32 11:28
14 Øystein Skjelbred Kongsberg OL 50:34 +14:51 11:32
15 Egil Kjørsvik Kongsberg OL 50:39 +14:56 11:33
16 Thomas Kaiser Sturla, IF 51:12 +15:29 11:41
17 Rune Sørensen Sturla, IF 53:44 +18:01 12:16
18 Ingar Aasestad Hedrum OL 56:53 +21:10 12:59
19 Jon Erik Kvarme Røyken OL 58:06 +22:23 13:15
20 Atle Wøllo Kongsberg OL 58:36 +22:53 13:22
21 Arild Larsen Kongsberg OL 59:23 +23:40 13:33
  Anders Gustafsson Sturla, IF diskvalifisert    
  Tore Hvideberg OK Skeidi diskvalifisert    

H 50-

4 380 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kim Farnes Hansen Lierbygda OL 36:14   8:16
2 Øyvind Drage Kongsberg OL 38:26 +2:12 8:46
3 Juha Viena Ringerike OL 39:22 +3:08 8:59
4 Roar Bye Modum OL 39:31 +3:17 9:01
5 Knut Aas Ringerike OL 39:38 +3:24 9:02
6 Roar Grande Kongsberg OL 40:31 +4:17 9:15
7 Arne Fossheim Asker Skiklubb 40:39 +4:25 9:16
8 Harald Kvisli Notodden OL 41:34 +5:20 9:29
9 Egil Eide IL Tyrving 42:09 +5:55 9:37
10 Nils Inge Brurberg Sturla, IF 43:02 +6:48 9:49
11 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 44:00 +7:46 10:02
12 Njål Svingheim Konnerud IL 45:35 +9:21 10:24
13 Arild Storheim Kongsberg OL 46:47 +10:33 10:40
14 Roger Andre Vanebo Kongsberg OL 47:04 +10:50 10:44
15 Trond Baklid Konnerud IL 50:07 +13:53 11:26
16 Are Njåstein IL Tyrving 54:00 +17:46 12:19
17 Bjørn Victor Larsen Kongsberg OL 54:18 +18:04 12:23
18 Bjørn Sverre Gulheim Kolbotn og Skimt OL 55:27 +19:13 12:39
19 Snorre Frydenlund Sturla, IF 56:09 +19:55 12:49
20 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 58:14 +22:00 13:17
21 Erlend Haug Kongsberg OL 1:04:18 +28:04 14:40
22 Erik Høivold Kongsberg OL 1:05:04 +28:50 14:51
23 Torgeir Brandal Kongsberg OL 1:07:42 +31:28 15:27
24 Vincent Eijsink Ås-NMBU Orientering 1:14:38 +38:24 17:02
25 Stein Erik Nordbø Modum OL 1:16:16 +40:02 17:24
  Jan Sølvberg Fossum IF diskvalifisert    
  Svein-Erik Søgård Kongsberg OL diskvalifisert    

H 55-

3 850 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Onno Verberne OL Toten-Troll 31:30   8:10
2 Per Kristian Ekeberg IL Tyrving 31:53 +0:23 8:16
3 Ingemar Jansson Haverstad Lierbygda OL 35:59 +4:29 9:20
4 Ove Martinsen Hauketo IF 36:04 +4:34 9:22
5 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 38:41 +7:11 10:02
6 Åge-Geir Skatter Notodden OL 38:48 +7:18 10:04
7 Øyvind Roger Hansen Røyken OL 39:10 +7:40 10:10
8 Olav Johannessen Kolbotn og Skimt OL 40:39 +9:09 10:33
9 Helge Stubberud Nydalens SK 40:52 +9:22 10:36
10 Eirik Nordhagen Ås-NMBU Orientering 42:51 +11:21 11:07
11 Karl Mikkelsen OL Tønsberg og omegn 43:11 +11:41 11:12
12 Morten Karlsen Måren OK 43:28 +11:58 11:17
13 Roar Tønnessen Kongsberg OL 47:02 +15:32 12:12
13 Christian Schibsted Røyken OL 47:02 +15:32 12:12
15 Per Gunnar Dahl Ringerike OL 47:19 +15:49 12:17
16 Bjarne Tokheim Lierbygda OL 48:39 +17:09 12:38
17 Roy Gjerding OK Moss 50:02 +18:32 12:59
18 Roar Nydal Asker Skiklubb 55:35 +24:05 14:26
19 Jarl Berulfsen OL Tønsberg og omegn 56:13 +24:43 14:36
20 Ivar Lindseth Ringerike OL 1:02:00 +30:30 16:06
21 Rune Moian Asker Skiklubb 1:04:38 +33:08 16:47

H 60-

3 850 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Harald Thon Sturla, IF 30:04   7:48
2 Harald Hovi Skien OK 33:57 +3:53 8:49
3 Morten Dåsnes Ringerike OL 34:40 +4:36 9:00
4 Jon Arvid Fossum Asker Skiklubb 34:46 +4:42 9:01
5 Kjell Rønneberg Røyken OL 36:58 +6:54 9:36
6 Geir Holm Gundersen Sturla, IF 38:26 +8:22 9:58
7 Arne Tiltnes IL Tyrving 40:55 +10:51 10:37
8 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 41:15 +11:11 10:42
9 Morten Johannessen Røyken OL 42:00 +11:56 10:54
10 Kjell Svanberg Røyken OL 42:54 +12:50 11:08
11 Hugo Christensen Notodden OL 43:33 +13:29 11:18
12 Sveinung Rekaa Notodden OL 43:38 +13:34 11:20
13 Stein Turtumøygard Måren OK 43:59 +13:55 11:25
14 Olav Nipen IL Tyrving 47:46 +17:42 12:24
15 Bjørn Gunnar Aasen Røyken OL 55:05 +25:01 14:18
16 Odd Harald Nilsen OL Tønsberg og omegn 1:03:53 +33:49 16:35
  Torgeir Strandhagen Røyken OL diskvalifisert    

H 65-

3 850 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans O Augedal Asker Skiklubb 34:18   8:54
2 Dag Rønning Jensen OL Trollo 37:06 +2:48 9:38
3 Jørn Bue Olsen Asker Skiklubb 39:02 +4:44 10:08
4 Helge Lye IL Tyrving 42:43 +8:25 11:05
5 Elling Aakre Andebu IL 44:46 +10:28 11:37
6 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 44:55 +10:37 11:40
7 Per Øhlckers IL Tyrving 45:38 +11:20 11:51
8 Thor Palmgren Halden SK 46:07 +11:49 11:58
9 Ingar Håkonsen Kongsberg OL 47:23 +13:05 12:18
10 Poul Erik Buch OK GORM 48:54 +14:36 12:42
11 Hogne Kjærås Andebu IL 49:49 +15:31 12:56
12 Rolf Gjølberg Larvik OK 49:52 +15:34 12:57
13 Svein Grønhovd Modum OL 50:15 +15:57 13:03
14 Bård Stang Modum OL 50:21 +16:03 13:04
15 Runar Kittilsen Stokke IL 50:38 +16:20 13:09
16 Hans Lyder Haare Konnerud IL 53:25 +19:07 13:52
17 Finn Bjørtuft Kongsberg OL 56:47 +22:29 14:44
18 Per Dalheim Konnerud IL 1:01:02 +26:44 15:51
19 Rolf Magnus Justad IF Hellas 1:11:12 +36:54 18:29
20 Bjørn Spjelkavik IL Tyrving 1:13:41 +39:23 19:08

H 70-

2 740 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF 30:09   11:00
2 Paul Biseth Kongsberg OL 33:18 +3:09 12:09
3 Ragnar Hillestad Lardal OL 33:26 +3:17 12:12
4 Kjell Grønhovd Modum OL 34:04 +3:55 12:25
5 Arne Kristensen Arnadal IL 35:05 +4:56 12:48
6 Lars Martin Gjein Stokke IL 38:29 +8:20 14:02
7 Ole Kristoffer Throndsen Kongsberg OL 39:47 +9:38 14:31
8 Erling Tidemann Lommedalens IL 39:55 +9:46 14:34
9 John Ivar Kjellevold Modum OL 40:33 +10:24 14:47
10 Lasse Vråle Sturla, IF 41:45 +11:36 15:14
11 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 44:20 +14:11 16:10
12 Thorolf Trolsrud Botne SK 44:41 +14:32 16:18
13 Olav Mo Røyken OL 52:40 +22:31 19:13
  Eirik Eriksen Sturla, IF diskvalifisert    

H 75-

2 150 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elling Frøvoll Sturla, IF 24:35   11:26
2 Asbjørn Bræck Kongsberg OL 30:21 +5:46 14:06
3 Eigil Kongsfjell OL Tønsberg og omegn 30:39 +6:04 14:15
4 Ivar Louis Berg Sturla, IF 33:01 +8:26 15:21
5 Knut Kjemhus Kongsberg OL 34:08 +9:33 15:52
6 Ole Einar Dalen Ringerike OL 34:35 +10:00 16:05
7 Steinar Ruud Konnerud IL 35:32 +10:57 16:31
8 Tom Sletner Røyken OL 41:10 +16:35 19:08
9 Per Meiland Lommedalens IL 41:20 +16:45 19:13
10 Bjørn Gunnerød Asker Skiklubb 43:48 +19:13 20:22
11 Egil Rygh OL Tønsberg og omegn 47:37 +23:02 22:08

H 80-

2 150 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Einar Hoff IL Tyrving 37:52   17:36
2 Finn Åge Østern Kongsberg OL 39:06 +1:14 18:11
3 Leiv Hope Kongsberg OL 39:11 +1:19 18:13
4 Einar Larsen