Resultater Eikerløpet 2018



Resultater Eikerløpet
Hoksund, Buskerud - 10. mai 2018

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

2 150 m, 81 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
0 - Sturla, IF 34:15   15:55  
0 Iver Aarseth IL Koll 25:53 +-8:22 12:02  
0 Audun Aunemo Modum OL 1:02:35 +28:20 29:06  
0 Ofelia Leonora Axelson Eiker OL 28:36 +-5:39 13:18  
0 Kajsa Bakken Eiker OL 1:09:04 +34:49 32:07  
0 Erik Bergan Kongsberg OL 39:42 +5:27 18:27  
0 Amalie Birkelund Asker Skiklubb 45:43 +11:28 21:15  
0 Olai Biseth Kongsberg OL 27:59 +-6:16 13:00  
0 Josephine Lin Bjørk Sandefjord OK 36:37 +2:22 17:01  
0 Jo Bogstrand Ingvaldsen Nittedal OL 30:58 +-3:17 14:24  
0 Eivind Bredholt Kongsberg OL 37:43 +3:28 17:32  
0 Simen Bryhn Bergstrøm IL Tyrving 43:59 +9:44 20:27  
0 Carlotta Burckhardt Eiker OL 55:44 +21:29 25:55  
0 Mathis Burckhardt Eiker OL 41:30 +7:15 19:18  
0 Sondre Busland Eiker OL 38:55 +4:40 18:06  
0 Thea Busland Eiker OL 38:53 +4:38 18:05  
0 Lars Bøen Sturla, IF 23:35 +-10:40 10:58  
0 Sanna Bøen Sturla, IF 1:07:39 +33:24 31:27  
0 Ingrborg Marie Børgum - Thorsby Eiker OL 38:45 +4:30 18:01  
0 Juha Chang Flågan Asker Skiklubb 1:04:07 +29:52 29:49  
0 Jakob Bredland Eid Asker Skiklubb 30:19 +-3:56 14:06  
0 Mathias Bredland Eid Asker Skiklubb 26:28 +-7:47 12:18  
0 Christopher David Eriksen Larvik OK 46:11 +11:56 21:28  
0 Magnus Dalen Eriksen Asker Skiklubb 39:50 +5:35 18:31  
0 Ingrid Hovdenak Espedal Asker Skiklubb 47:47 +13:32 22:13  
0 Oscar Ferm Røyken OL 54:02 +19:47 25:07  
0 Maren Sæter Flesseberg Kongsberg OL 1:03:44 +29:29 29:38  
0 Henrik Grooss Allerød OK 37:54 +3:39 17:37  
0 Mathilde Guiton Kongsberg OL 1:02:55 +28:40 29:15  
0 Sofie Haare Konnerud IL 34:08 +-0:07 15:52  
0 Åse Marie Halaas Appenzeller Fossum IF 37:46 +3:31 17:33  
0 Ellinor Haugen Hvideberg OK Skeidi 47:18 +13:03 22:00  
0 Emil Haukeli Hattestad NOTEAM 1:04:42 +30:27 30:05  
0 Nila Hilleren Eiker OL 26:44 +-7:31 12:26  
0 Vilje Hilleren Eiker OL 48:53 +14:38 22:44  
0 Jenny Hovdenak Holmes Eiker OL 30:03 +-4:12 13:58  
0 Danie Nicolai Homme Sturla, IF 48:13 +13:58 22:25  
0 Rebecca Grace Homme Sturla, IF 45:58 +11:43 21:22  
0 Kaisa Hovland Konnerud IL 39:34 +5:19 18:24  
0 Julie Økern Hågård Konnerud IL 20:08 +-14:07 9:21  
0 Aksel Gromstad  Jensen Eiker OL 31:24 +-2:51 14:36  
0 Josefine Brekke Kaasa Eiker OL 38:44 +4:29 18:00  
0 Kristian Kaiser Sturla, IF 31:46 +-2:29 14:46  
0 Rikke Kihle Konnerud IL 45:30 +11:15 21:09  
0 Herman Finstad Land IL Tyrving 32:23 +-1:52 15:03  
0 Ronia Robin Marston Hemsedal IL 54:51 +20:36 25:30  
0 Henni Meland-Tangen Bækkelagets SK 39:26 +5:11 18:20  
0 Julia Meland-Tangen Bækkelagets SK 39:03 +4:48 18:09  
0 Andreas Melheim Sturla, IF 32:33 +-1:42 15:08  
0 Emil Mjøs Sturla, IF 27:33 +-6:42 12:48  
0 Ola Myklatun IL Tyrving 36:00 +1:45 16:44  
0 Tiril Myklatun IL Tyrving 35:01 +0:46 16:17  
0 Simen Neverdal Sturla, IF 48:59 +14:44 22:46  
0 Tarjei Hausken Nordberg Nydalens SK 33:06 +-1:09 15:23  
0 Hermine Odden Måren OK 56:35 +22:20 26:19  
0 Isolde Odden Måren OK 58:41 +24:26 27:17  
0 Julie Olsen Bye Modum OL 31:22 +-2:53 14:35  
0 Gaute Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 32:14 +-2:01 14:59  
0 Anna Maria Pedersen Modum OL 1:02:35 +28:20 29:06  
0 Julie Pedersen Røyken OL 26:58 +-7:17 12:32  
0 Eline Maudal Pettersen Kongsberg OL 42:31 +8:16 19:46  
0 Maia Maudal Pettersen Kongsberg OL 52:07 +17:52 24:14  
0 Johanne Ragvin Rystad Nydalens SK 48:43 +14:28 22:39  
0 Mathis Renard Kongsberg OL 27:53 +-6:22 12:58  
0 Martine Røkeberg Eiker OL 35:41 +1:26 16:35  
0 Maren Sofie Sand OK Skeidi 47:19 +13:04 22:00  
0 Tobias Stavdahl Bærums Skiklub 39:14 +4:59 18:14  
0 Amalie Riggenholt Stensland Eiker OL 35:45 +1:30 16:37  
0 Vilde Riggenholt Stensland Eiker OL 48:42 +14:27 22:39  
0 Helene Stenvik Moen Kongsberg OL 42:39 +8:24 19:50  
0 Ole Håkon Stenvik Moen Kongsberg OL 51:36 +17:21 24:00  
0 Magnus Syversen Gihle Oppsal Orientering 47:45 +13:30 22:12  
0 Hedda Sørumshaugen Brattås NOTEAM 43:09 +8:54 20:04  
0 Esten Valentin IL Tyrving 39:56 +5:41 18:34  
0 Oliver Werp Fagermo NOTEAM 28:47 +-5:28 13:23  
0 Elliot Weslien NOTEAM 53:20 +19:05 24:48  
0 Selma Weslien Kongsberg OL 38:52 +4:37 18:04  
0 Tobias Westrum Sturla, IF 32:25 +-1:50 15:04  
0 Oscar Wilhelmsen Sturla, IF 38:58 +4:43 18:07  
0 Erlend Hellerud Øpstad Asker Skiklubb 27:05 +-7:10 12:35  
0 Helene Hellerud Øpstad Asker Skiklubb 36:58 +2:43 17:11  

 

D -10

2 540 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Abelone Josefine Axelson Eiker OL 48:21   19:02  
2 Oda Opseth Ringerike OL 49:22 +1:01 19:26  
3 Amalie Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 51:30 +3:09 20:16  
4 Frida Hope Modum OL 58:19 +9:58 22:57  
5 Mone Småge-Hilsen Konnerud IL 1:07:46 +19:25 26:40  
6 Ida Amundsen Bjørkli Ringerike OL 1:21:55 +33:34 32:15  

 

D 19-20

5 620 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Victoria Hæstad Bjørnstad Fossum IF 45:21   8:04  
2 Synne Strand Asker Skiklubb 48:51 +3:30 8:41  
3 Oda J Sikkeland IL Tyrving 49:24 +4:03 8:47  
4 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 52:01 +6:40 9:15  
5 Karoline Aune Halden SK 53:21 +8:00 9:29  
6 Margrethe Wisløff Asker Skiklubb 55:33 +10:12 9:53  
7 Tara Melhuish Halden SK 1:00:02 +14:41 10:40  
8 Camilla L. Rosenvold Porsgrunn OL 1:08:25 +23:04 12:10  
  Sofie Skyttersæter Iversen Heming Orientering diskvalifisert      

 

D 21A

7 010 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marte Narum Nydalens SK 50:01   7:08  
2 Ida Tiltnes IL Tyrving 58:13 +8:12 8:18  
3 Celine Renard Kongsberg OL 1:01:46 +11:45 8:48  
4 Kaja Winsnes Nordhagen Ås-NMBU Orientering 1:03:20 +13:19 9:02  
5 Kristine Fjeldbo IL Tyrving 1:03:35 +13:34 9:04  
6 Åsne Naadland Holo Fossum IF 1:11:23 +21:22 10:10  
7 Line Drange Ruud Røyken OL 1:15:19 +25:18 10:44  
8 Hege Holth Rekaa Røyken OL 1:16:53 +26:52 10:58  
9 Karoline Andersen IL Tyrving 1:17:20 +27:19 11:01  
10 Kristine Eide Rapp Raumar Orientering 1:28:38 +38:37 12:38  
11 Kersti Kärner Pölva Kobras 1:40:22 +50:21 14:19  
12 kari Jussie Lønning Sturla, IF 1:49:29 +59:28 15:37  
  Kaja Bråten Løvald Asker Skiklubb diskvalifisert      

 

D 11-12

2 540 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Astrid Ytterbø Asker Skiklubb 26:53   10:35  
2 Sofia Øhlckers IL Tyrving 32:38 +5:45 12:50  
3 Frida Kärner Grooss Allerød OK 34:46 +7:53 13:41  
4 Celia Sophia Davies Asker Skiklubb 35:38 +8:45 14:01  
5 Iselin Høivold Kongsberg OL 37:01 +10:08 14:34  
6 Marte Eger Kongsberg OL 37:55 +11:02 14:55  
7 Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 40:15 +13:22 15:50  
8 Una Nastad Asker Skiklubb 40:49 +13:56 16:04  
9 Tuva Espelin Asker Skiklubb 42:52 +15:59 16:52  
10 Adele Teigen Kongsberg OL 50:02 +23:09 19:41  
11 Tuva Bredholt Kongsberg OL 51:15 +24:22 20:10  
12 Silje Ruud Fossheim Asker Skiklubb 53:33 +26:40 21:04  
13 Elise Renard Kongsberg OL 53:45 +26:52 21:09  
14 Hedda Wessel Pettersen Berger og Svelvik OL 1:04:38 +37:45 25:26  
  Anna Øvrebø Myrvold Heming Orientering diskvalifisert      

 

D 11-12N

2 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Selma Aure Skogedal Asker Skiklubb 33:31   13:24  
2 Synne Syversen Gihle Oppsal Orientering 37:48 +4:17 15:07  
3 Mina Hobbelstad Eiker OL 38:32 +5:01 15:24  
4 Stine Flindt Asperheim Kongsberg OL 48:12 +14:41 19:16  

 

D 13-14

3 700 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mina Akiko Johnsen Sturla, IF 41:57   11:20  
2 Heidi Kristina Sebjørnsen Fossum IF 42:52 +0:55 11:35  
3 Ragnhild Øfsthus Gravir Asker Skiklubb 45:39 +3:42 12:20  
4 Ingvild Gustafsson Kongsberg OL 46:03 +4:06 12:26  
5 Synne Sandven Notodden OL 46:20 +4:23 12:31  
6 Hedda Kärner Grooss Allerød OK 47:07 +5:10 12:44  
7 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 47:35 +5:38 12:51  
8 Marie Kvarme Sturla, IF 49:05 +7:08 13:15  
9 Eileen Bjanes IL Tyrving 49:08 +7:11 13:16  
10 Vida Helland-Hansen IL Tyrving 52:00 +10:03 14:03  
11 Synne Sommerstad Røste Kongsberg OL 52:08 +10:11 14:05  
12 Ylva Klausen Sturla, IF 53:16 +11:19 14:23  
13 Mari Aarseth Nydalens SK 54:18 +12:21 14:40  
14 Sara Martini Asker Skiklubb 1:00:16 +18:19 16:17  
15 Nora Christine Hansen Asker Skiklubb 1:05:32 +23:35 17:42  
16 Amanda Axelson Eiker OL 1:38:06 +56:09 26:30  
17 Anne Østvold Heming Orientering 1:54:29 +1:12:32 30:56  
18 Helene Brandal Søfting Kongsberg OL 2:11:40 +1:29:43 35:35  
  Marthe Graff-Wiik Sturla, IF diskvalifisert      
  Martine Gjermstad Pettersen Konnerud IL diskvalifisert      
  Tiril Ebon Espedal Nydalens SK ikke startet      

 

D 13-16C

3 420 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Annabell Aunmo Kjellevold Modum OL 56:06   16:24  
2 Hedda Kind Kjellevold Modum OL 59:37 +3:31 17:25  
3 Martha Wisløff Asker Skiklubb 1:03:32 +7:26 18:34  
4 Tiril Kihle Konnerud IL 1:11:03 +14:57 20:46  
5 Vilde Sabine Skotnes Konnerud IL 1:43:16 +47:10 30:11  
  Marte Sofie Skrove Ringerike OL diskvalifisert      

 

D 13-16N

2 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ane Kristine Eid Asker Skiklubb 38:41   15:28  

 

D 15-16

5 030 m, 25 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Åsne Haavengen Kongsberg OL 41:34   8:15  
2 Oda Scheele Nydalens SK 43:48 +2:14 8:42  
3 Mille Vasshaug Jægtvik Konnerud IL 45:33 +3:59 9:03  
4 Ina Martini Asker Skiklubb 49:35 +8:01 9:51 Last ned GPS-spor i gpx-format
5 Mathilde Sæter Flesseberg Kongsberg OL 50:45 +9:11 10:05  
6 Konstanse Moholth Kongsberg OL 54:06 +12:32 10:45  
7 Yngvild Langedal Breivik Nydalens SK 55:31 +13:57 11:02  
8 Live Østvold Heming Orientering 55:55 +14:21 11:06  
9 Selma Høivold Kongsberg OL 58:49 +17:15 11:41  
10 Oda Isnes Tyse Eiker OL 59:51 +18:17 11:53  
11 Nora Småge Hilsen Konnerud IL 1:00:11 +18:37 11:57  
12 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 1:00:16 +18:42 11:58  
13 Eline Schjerven Lardal OL 1:01:50 +20:16 12:17  
14 Mari Øverby Kongsberg OL 1:02:21 +20:47 12:23  
15 Noor Dirro-Helu Måren OK 1:06:55 +25:21 13:18  
16 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 1:08:49 +27:15 13:40  
17 Iselin Sørensen Sturla, IF 1:09:08 +27:34 13:44  
18 Johanna Sofie Longfjeld Modum OL 1:10:49 +29:15 14:04  
19 Mina Schjerven Lardal OL 1:11:31 +29:57 14:13  
20 Ingrid Mobråthen Botne SK 1:11:39 +30:05 14:14  
21 Malene Instanes Sturla, IF 1:12:23 +30:49 14:23  
22 Ine Instanes Sturla, IF 1:13:27 +31:53 14:36  
23 Alvilde Lysaker Sanden Eiker OL 1:15:20 +33:46 14:58  
24 Elisabeth Brandal Søfting Kongsberg OL 1:23:08 +41:34 16:31  
25 Luciana Maria Svads Måren OK 1:37:33 +55:59 19:23  

 

D 15-16B

3 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Tiril Holen Konnerud IL 1:08:09   18:25  

 

D 17-B

3 700 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kirsten Gjermstad Berger og Svelvik OL 1:00:55   16:27 Last ned GPS-spor i gpx-format
2 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 1:03:45 +2:50 17:13  
3 Marianne Arnesen Asker Skiklubb 1:13:03 +12:08 19:44  
4 Martine Jægtvik Konnerud IL 1:17:33 +16:38 20:57  
5 Heidi Eriksen Larvik OK 1:23:29 +22:34 22:33  
6 Lene Flesseberg Kongsberg OL 1:25:55 +25:00 23:13  
7 Berit Grønhovd Wiersdalen Nedre Sigdal IF 1:34:24 +33:29 25:30  
  Ida Bredholt Kongsberg OL diskvalifisert      
  Hanne Bredde Vig Sturla, IF ikke startet      
  Maren Norderud IL Tyrving ikke startet      

 

D 17-C

3 420 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Katherine Estep Konnerud IL 55:47   16:18  
2 Sigrid Skjelbred Kongsberg OL 59:59 +4:12 17:32  
3 Trine Ueland Røyken OL 1:01:31 +5:44 17:59  
4 Anne Berg Gjølberg Larvik OK 1:03:51 +8:04 18:40  
5 Marianna Xiros Villard Røyken OL 1:05:30 +9:43 19:09  
6 Jessika Bruksås Røyken OL 1:07:31 +11:44 19:44  
7 Inger-Helene Carlsen Sturla, IF 1:07:43 +11:56 19:48  
8 Hege Mortensen Konnerud IL 1:11:28 +15:41 20:53  
9 Maj Lene Nystuen Røyken OL 1:11:32 +15:45 20:54  
10 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 1:14:05 +18:18 21:39  
11 Eirill Dalan Røyken OL 1:16:55 +21:08 22:29  
12 Therese Nyen Røyken OL 1:21:03 +25:16 23:41  
13 Louise Gabrielsen Sletta Røyken OL 1:23:52 +28:05 24:31  
14 Kari Berg Larvik OK 1:39:58 +44:11 29:13  
15 Ann-Mari Leivann Røyken OL 1:59:03 +1:03:16 34:48  
  Ragnhild Skjævestad Asker Skiklubb brutt      

 

D 17-N

2 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjærstin Petty Røyken OL 40:34   16:13  
2 Johanne Skjævestad Asker Skiklubb 49:51 +9:17 19:56  

 

D 17-18

5 620 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Marlin Haavengen Kongsberg OL 49:58   8:53  
2 Tale Strand Kongsberg OL 51:59 +2:01 9:14  
3 Silje Marie Våge Asker Skiklubb 53:45 +3:47 9:33  
4 Mina Jørgensen IL Tyrving 53:46 +3:48 9:34  
5 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 53:55 +3:57 9:35  
6 Marie Liland Nydalens SK 55:11 +5:13 9:49  
7 Jenny Baklid Konnerud IL 55:44 +5:46 9:55  
8 Karen Hoel Jomaas Fossum IF 56:20 +6:22 10:01  
9 Ingvild Langeggen Kongsberg OL 56:23 +6:25 10:01  
10 Anniken Ranvik Konnerud IL 57:39 +7:41 10:15  
11 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 58:16 +8:18 10:22  
12 Andrea Vanebo Kongsberg OL 58:34 +8:36 10:25  
13 Hanne Eide Rapp Raumar Orientering 59:10 +9:12 10:31  
14 Amanda Skyttersæter Saugerud Konnerud IL 1:05:47 +15:49 11:42  
15 Linda Gammelsæter Kolbotn og Skimt OL 1:06:11 +16:13 11:46  
16 Solveig Eline Berg IL Tyrving 1:07:13 +17:15 11:57  
17 Annette Bjørnås Krogstie Konnerud IL 1:09:51 +19:53 12:25  
18 Andrea Ranvik Konnerud IL 1:17:11 +27:13 13:44  
19 Ingeborg Kvarme Sturla, IF 1:22:09 +32:11 14:37  
20 Sarah Wøllo Kongsberg OL 1:37:11 +47:13 17:17  
21 Oda Gjerdahl Berger og Svelvik OL 1:39:00 +49:02 17:36  
  Carmen Dirro Måren OK diskvalifisert      
  Hedda Raadal Bjørlo Halden SK diskvalifisert      
  Thea Sildnes Baklid Konnerud IL ikke startet      

 

D 40-

5 030 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ragnhild Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 44:48   8:54  
2 Kari Strand Kongsberg OL 1:07:29 +22:41 13:24  
3 Monica Berglund Ringerike OL 1:07:51 +23:03 13:29  
4 Trude Hansen Berger og Svelvik OL 1:13:19 +28:31 14:34  
5 Nina Birkelund Asker Skiklubb 1:28:49 +44:01 17:39  
6 Linda Fredh OK Moss 1:36:37 +51:49 19:12  

 

D 45-

5 030 m, 28 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eva Lill Kvisle Asker Skiklubb 46:16   9:11  
2 Hilde Hovdenak Modum OL 46:44 +0:28 9:17  
3 Jorun Ruud Asker Skiklubb 46:48 +0:32 9:18  
4 Ingjerd Sommerstad Kongsberg OL 48:43 +2:27 9:41  
5 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 50:14 +3:58 9:59  
6 Hege Feiring IL Tyrving 50:28 +4:12 10:01  
7 Anne Guro Nøkleby Ringerike OL 51:13 +4:57 10:10  
8 Ellen Aure Skogedal Asker Skiklubb 52:02 +5:46 10:20  
9 Milda Øhlckers IL Tyrving 52:59 +6:43 10:32  
10 Hanne Lerche Raadal Halden SK 53:57 +7:41 10:43  
11 Birgit Økern Jensen Konnerud IL 54:43 +8:27 10:52  
12 Else Kari Nordli Scheele Nydalens SK 54:50 +8:34 10:54  
13 Liv Schjerven Lardal OL 54:58 +8:42 10:55  
14 Torunn Økern Jensen Ringerike OL 55:41 +9:25 11:04  
15 Ingrid Kvistad Kongsberg OL 56:08 +9:52 11:09  
16 Line Skjevik Arnevik Ringerike OL 58:35 +12:19 11:38  
17 Jeanette Koht Asker Skiklubb 58:51 +12:35 11:41  
18 Marit Egner Asker Skiklubb 59:04 +12:48 11:44  
19 Aud Ellen Brevik Sturla, IF 1:00:41 +14:25 12:03  
20 Tone Skram Røyken OL 1:04:16 +18:00 12:46  
21 Trine Opseth Ringerike OL 1:04:17 +18:01 12:46  
22 Barbara Willkommen Eiken Kongsberg OL 1:04:57 +18:41 12:54  
23 Hanne Marthe Østvold Heming Orientering 1:06:11 +19:55 13:09  
24 Kristin Eger Kongsberg OL 1:11:11 +24:55 14:09  
25 Kristin Sandven Notodden OL 1:11:41 +25:25 14:15  
26 Charlotte Skourup Sturla, IF 1:15:40 +29:24 15:02  
27 Tanja Instanes Sturla, IF 1:19:21 +33:05 15:46  
28 Anne Mia Olsen Modum OL 1:36:48 +50:32 19:14  

 

D 50-

4 800 m, 31 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anita Sørensen Drage Kongsberg OL 48:19   10:03  
2 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 49:16 +0:57 10:15  
3 Anne-Kristin Kvamme Ringerike OL 50:07 +1:48 10:26  
4 Sissel Skovly Ringerike OL 51:38 +3:19 10:45  
5 Isa Heggedal Konnerud IL 51:46 +3:27 10:47  
6 Marianne Njåstein IL Tyrving 53:32 +5:13 11:09  
7 Sigrun Hernes Ytterbø Asker Skiklubb 55:16 +6:57 11:30  
8 Lucie Størmer Fossum IF 56:36 +8:17 11:47  
9 Anne Kristine Norderud IL Tyrving 57:05 +8:46 11:53  
10 Kjersti Stræte Ringerike OL 58:11 +9:52 12:07  
11 Tove Heimdal Konnerud IL 58:33 +10:14 12:11  
11 Anne Berit Eid Nydalens SK 58:33 +10:14 12:11  
13 Veslemøy Solberg Konnerud IL 58:36 +10:17 12:12  
14 Trine Marit Justad Raaen Lierbygda OL 59:32 +11:13 12:24  
15 Anne Marit Bjergaard Nydalens SK 1:00:20 +12:01 12:34  
16 Gry Anita Gjerde Alnæs Raumar Orientering 1:01:18 +12:59 12:46  
17 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 1:01:24 +13:05 12:47  
18 Ida Syversen Røyken OL 1:02:25 +14:06 13:00  
19 Elisabeth Hetlevik Kongsberg OL 1:03:40 +15:21 13:15  
20 Monica Tørnqvist Halden Nydalens SK 1:05:23 +17:04 13:37  
21 Toini Skyttersæter Konnerud IL 1:08:33 +20:14 14:16  
22 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 1:09:19 +21:00 14:26  
23 Solveig Kongsrud Modum OL 1:12:18 +23:59 15:03  
24 Maria Persson Asker Skiklubb 1:40:02 +51:43 20:50  
25 Jane Rødder Kongsberg OL 1:43:06 +54:47 21:28  
26 Ina Cecilie Landro Konnerud IL 1:44:32 +56:13 21:46  
27 Hilde Moholth Kongsberg OL 1:47:25 +59:06 22:22  
28 Merete Undeland Sturla, IF 2:05:36 +1:17:17 26:10  
  Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme Sturla, IF diskvalifisert      
  Eirin Mathiesen Ringerike OL diskvalifisert      
  Kristin Sæthre Sørensen Sturla, IF diskvalifisert      

 

D 55-

4 800 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Brit Volden Kongsberg OL 45:43   9:31  
2 Helga Haverstad Lierbygda OL 50:59 +5:16 10:37  
3 Gunhild Hennum Lierbygda OL 51:05 +5:22 10:38  
4 Ann Elisabeth Gunnulfsen Modum OL 52:16 +6:33 10:53  
5 Heidi Schatvet Notodden OL 53:26 +7:43 11:07  
6 Ann Katrin Olsen Asker Skiklubb 55:47 +10:04 11:37  
7 Hilde Storløkken Kongsberg OL 57:30 +11:47 11:58  
8 May Bente Brurberg Ås-NMBU Orientering 1:00:15 +14:32 12:33  
8 Ingrid Ravnan OL Toten-Troll 1:00:15 +14:32 12:33  
10 Berit Danielsen IL Tyrving 1:01:24 +15:41 12:47  
11 Solveig Sikkeland IL Tyrving 1:03:47 +18:04 13:17  
12 Randi Nicolaisen Asker Skiklubb 1:04:47 +19:04 13:29  
13 Margrete Engzelius Asker Skiklubb 1:12:39 +26:56 15:08  
14 Kirsti Grundnes Berg IL Tyrving 1:19:08 +33:25 16:29  
15 Anna Göhlman IL Tyrving 1:26:48 +41:05 18:05  
  Edel Sofie Nilsen Asker Skiklubb diskvalifisert      
  Eva Syversen Røyken OL diskvalifisert      

 

D 60-

3 860 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Sirpa Lilja Modum OL 36:07   9:21  
2 Grete S B Hovi Skien OK 42:16 +6:09 10:56  
3 Bjørg Svanberg Røyken OL 42:32 +6:25 11:01  
4 Wenche Hultgreen IL Tyrving 44:28 +8:21 11:31  
5 Elle M. Melbye Heming Orientering 59:10 +23:03 15:19  
6 Cathrine Norvik Røyken OL 1:01:01 +24:54 15:48  
7 Elisabeth Holth Johannessen Røyken OL 1:12:55 +36:48 18:53  

 

D 65-

3 860 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Emma Grete Feyling Haare Konnerud IL 45:35   11:48  
2 Ingrid Strande Skien OK 45:43 +0:08 11:50  
3 Linda Verde Sturla, IF 48:36 +3:01 12:35  
4 Inger Tiltnes IL Tyrving 51:34 +5:59 13:21  
5 Kari Strande Ringerike OL 1:04:08 +18:33 16:36  
6 Aud I Spjelkavik IL Tyrving 1:15:09 +29:34 19:28  
7 Nina Kolberg IL Tyrving 1:23:38 +38:03 21:40  
  Elisabeth Rød Andebu IL ikke startet      

 

D 70-

3 100 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kjersti Tho Stabæk IF 47:19   15:15  
2 Liv Feiring Hamar OK 51:03 +3:44 16:28  
3 Anne Karin Stigemo IL Imås 1:00:54 +13:35 19:38  
4 Gry Bruland Vråle Sturla, IF 1:02:43 +15:24 20:13  
5 Torill Nebell Mikkelsen Berger og Svelvik OL 1:06:42 +19:23 21:30  
6 Sidsel Sandelien Heming Orientering 1:07:42 +20:23 21:50  
7 Bjørg Mostaul Bø OL 1:08:22 +21:03 22:03  
8 Anne Elvsaas Mo Røyken OL 1:10:11 +22:52 22:38  

 

D 75-

3 100 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Birgitte Bekkelund Røyken OL 49:50   16:04  
2 Anne Lise Øfsthus Asker Skiklubb 55:18 +5:28 17:50  
3 Liv Horntvedt IL Imås 58:25 +8:35 18:50  
4 Torunn Hege Frøvoll Sturla, IF 1:06:26 +16:36 21:25  
5 Hanne Bræck Kongsberg OL 1:24:48 +34:58 27:21  
6 Inger Lise Bjordal Oppsal Orientering 1:43:06 +53:16 33:15  

 

D 80-

3 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Unni Dirro Bøhlerengen Måren OK 57:46   18:38  
2 Marit Økern Jensen Bærums Skiklub 1:11:36 +13:50 23:05  

 

H -10

2 540 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ola Gjermstad Pettersen Berger og Svelvik OL 39:33   15:34  
2 Jon Strand Kongsberg OL 43:48 +4:15 17:14  
3 Sigurd Øvrebø Myrvold Heming Orientering 44:48 +5:15 17:38  
4 Aksel Klausen Sturla, IF 1:00:00 +20:27 23:37  
5 Marcus Syvertsen Berger og Svelvik OL 1:12:25 +32:52 28:30  

 

H 11-12

2 540 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Simen Sommerstad Røste Kongsberg OL 27:12   10:42  
2 Erlend Sommerhein Fossum IF 28:04 +0:52 11:02  
3 Jarand Gustafsson Kongsberg OL 29:07 +1:55 11:27  
4 Mats Johnsen Sturla, IF 30:04 +2:52 11:50  
5 Mathias Birkelund Asker Skiklubb 30:57 +3:45 12:11  
6 Simen Dalen Eriksen Asker Skiklubb 32:06 +4:54 12:38  
7 Jan Olav Bergan Kongsberg OL 32:54 +5:42 12:57  
8 Per Noah Sommerhein Nydalens SK 33:39 +6:27 13:14  
9 August Hellerud Sire Konnerud IL 34:21 +7:09 13:31  
10 Mikkel Rastad Asker Skiklubb 36:05 +8:53 14:12  
11 Fredrik Fet Andersen Konnerud IL 36:52 +9:40 14:30  
12 Henrik Kaiser Sturla, IF 37:16 +10:04 14:40  
13 Jacob Finstad Land IL Tyrving 39:10 +11:58 15:25  
14 Arne Biseth Kongsberg OL 43:13 +16:01 17:00  
15 Oskar Hope Modum OL 43:36 +16:24 17:09  
16 Brage Fuglseth Olsen Asker Skiklubb 43:55 +16:43 17:17  
17 Simen Torebraaten Konnerud IL 44:05 +16:53 17:21  
18 Ask Felland Sætnan Fossum IF 44:42 +17:30 17:35  
19 Viktor Meland-Tangen Bækkelagets SK 47:17 +20:05 18:36  
20 Sebastian Røkeberg Eiker OL 55:50 +28:38 21:58  
21 Tollef Tjentland Lardal OL 1:05:58 +38:46 25:58  
22 Henrik Nyberg Asker Skiklubb 1:22:25 +55:13 32:26  
  Hans Mathias Økern Hågård Konnerud IL brutt      
  Henrik Elias Sebjørnsen Fossum IF ikke startet      

 

H 11-12N

2 500 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Eirik Nastad Asker Skiklubb 33:26   13:22  
1 Sivert Knutheim Sturla, IF 33:26   13:22  
3 Håkon Øverby Kongsberg OL 38:12 +4:46 15:16  
4 Ingar Aarvik-Hansen Sturla, IF 38:57 +5:31 15:34  
5 Karl Rein Rådahl IL Tyrving 41:03 +7:37 16:25  
6 Linus Westerberg-Heltne Sturla, IF 43:08 +9:42 17:15  
7 Oskar Knutheim Sturla, IF 43:31 +10:05 17:24  

 

H 13-14

3 700 m, 22 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lars Sigurd Baugstø Rødnes Oppsal Orientering 39:45   10:44  
2 Martin Nøkleby Melling Ringerike OL 40:34 +0:49 10:57  
3 Eirik Vie Strisland Fossum IF 44:34 +4:49 12:02  
4 Andreas Myrvold Skovlyst Kongsberg OL 47:10 +7:25 12:44  
5 Arne Bergan Kongsberg OL 47:27 +7:42 12:49  
6 Jakob Rastad Asker Skiklubb 47:43 +7:58 12:53  
7 Mikael Birkelund Asker Skiklubb 48:47 +9:02 13:11  
8 Magnus Skourup Rognebakke Sturla, IF 50:50 +11:05 13:44  
9 Martin Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 53:46 +14:01 14:31  
10 Hallvard Tjentland Lardal OL 54:27 +14:42 14:42  
11 Endre Sand Kongsberg OL 54:42 +14:57 14:47  
12 Theodor Bjørk Sandefjord OK 56:41 +16:56 15:19  
13 Emil Ruud Fossheim Asker Skiklubb 1:00:05 +20:20 16:14  
14 Tarje Espelin Asker Skiklubb 1:00:44 +20:59 16:24  
15 Reno Pape Konnerud IL 1:02:01 +22:16 16:45  
16 Mathias Axelson Eiker OL 1:02:18 +22:33 16:50  
17 Mats Olsen Bye Modum OL 1:05:54 +26:09 17:48  
18 Mathias Nyhaug Asker Skiklubb 1:06:29 +26:44 17:58  
19 Martin Kaiser Sturla, IF 1:16:30 +36:45 20:40  
20 Einar Østvold Heming Orientering 1:16:40 +36:55 20:43  
21 Vilmer Nyberg Asker Skiklubb 1:16:45 +37:00 20:44  
22 Henrik Holm Nes Modum OL 1:56:06 +1:16:21 31:22  
  Rasmus Berglund Ringerike OL ikke startet      
  Linus Hognestad Sennels Røyken OL ikke startet      
  Borgar Skjelbred Kongsberg OL ikke startet      

 

H 13-16C

3 420 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristoffer Øhlckers IL Tyrving 48:38   14:13  
2 Håvard Røgeberg Magelssen OL Tønsberg og omegn 59:48 +11:10 17:29  
3 Even Amundsen Bjørkli Ringerike OL 1:01:32 +12:54 17:59  
4 Trym Alexander Storhaug Røyken OL 1:21:25 +32:47 23:48  

 

H 15-16

5 620 m, 29 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Felix Finsrud Asker Skiklubb 40:28   7:12  
2 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 40:44 +0:16 7:14  
3 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 40:47 +0:19 7:15  
4 Mathias Skourup Rognebakke Sturla, IF 48:20 +7:52 8:36  
5 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 48:46 +8:18 8:40  
6 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 48:58 +8:30 8:42  
7 Oliver Østby OL Tønsberg og omegn 51:33 +11:05 9:10  
8 Mikkel Berglund Ringerike OL 52:34 +12:06 9:21  
9 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 54:51 +14:23 9:45  
10 Åsmund Slokvik Notodden OL 55:14 +14:46 9:49  
11 Adam Conway Kongsberg OL 55:33 +15:05 9:53  
12 Vetle Drage Kongsberg OL 56:17 +15:49 10:00  
13 Martin Birkelund Asker Skiklubb 57:13 +16:45 10:10  
14 Lukas Klausen Sturla, IF 58:23 +17:55 10:23  
15 Frikk Alvaro Embergsrud Asker Skiklubb 58:46 +18:18 10:27  
16 Birk Felland Sætnan Fossum IF 59:25 +18:57 10:34  
17 Rolf Trygve Haug Kongsberg OL 59:28 +19:00 10:34  
18 Stein Aas Stræte Ringerike OL 1:00:01 +19:33 10:40  
19 Olav Kristian Lund Kongsberg OL 1:02:32 +22:04 11:07  
20 Vegard Holm Johannesen Kongsberg OL 1:03:19 +22:51 11:15  
21 Johan Eger Kongsberg OL 1:04:42 +24:14 11:30  
22 Anders L. Rosenvold Porsgrunn OL 1:06:01 +25:33 11:44  
23 Olav Melheim Sturla, IF 1:11:31 +31:03 12:43  
24 Simen Aure Skogedal Asker Skiklubb 1:15:24 +34:56 13:24  
25 Jonas Aarseth Nydalens SK 1:18:34 +38:06 13:58  
26 Sander Solheim Ottesen Sturla, IF 1:22:22 +41:54 14:39  
27 Daniel Nystuen Røyken OL 2:31:08 +1:50:40 26:53  
28 Simen Kolbergsrud Røyken OL 2:37:13 +1:56:45 27:58  
  Jonas Myhr Asker Skiklubb diskvalifisert      

 

H 15-16B

3 700 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Per Ingvar Tollehaug Eiker OL 2:05:19   33:52  

 

H 17-C

3 420 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Harald Hasle Heiaas Røyken OL 41:41   12:11  
2 Magnus Hagen Røyken OL 53:02 +11:21 15:30  
3 Kjell Jarle Gausemel Røyken OL 53:50 +12:09 15:44  
4 Lars Vråle Sturla, IF 55:51 +14:10 16:19  
5 Helge Graffer Ringerike OL 1:03:31 +21:50 18:34  
6 Morten Fjell Sturla, IF 1:15:06 +33:25 21:57  
7 Eivind Ohren Røyken OL 1:16:51 +35:10 22:28  
8 André Ueland Røyken OL 1:25:20 +43:39 24:57  

 

H19-20

7 010 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jørgen Baklid Konnerud IL 45:19   6:27  
2 Joar Gjerdahl Konnerud IL 57:11 +11:52 8:09  
3 Oscar Hæstad Bjørnstad Fossum IF 57:32 +12:13 8:12  
4 Bjørnar Løvli Asker Skiklubb 1:01:58 +16:39 8:50  

 

H21A

9 130 m, 52 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 51:32   5:38  
2 Torgeir Nørbech IL Tyrving 51:38 +0:06 5:39  
3 Jo Forseth Indgaard Frol IL 52:17 +0:45 5:43  
4 Anders Nordberg Nydalens SK 52:57 +1:25 5:47  
5 Anders Haga Raumar Orientering 53:48 +2:16 5:53  
6 Håvard Haga Nydalens SK 54:00 +2:28 5:54  
7 Ivar Lundanes IL Tyrving 54:33 +3:01 5:58  
8 Elias Jonsson Nydalens SK 55:27 +3:55 6:04  
9 Eirik Langedal Breivik Nydalens SK 55:40 +4:08 6:05  
10 Matthew Speake Bækkelagets SK 57:29 +5:57 6:17  
11 Lukas Liland Nydalens SK 57:38 +6:06 6:18  
12 Jan Erik Naess Fossum IF 59:19 +7:47 6:29  
13 Einar Melsom Fossum IF 59:32 +8:00 6:31  
14 Erling Sommerfeldt Turun Metsänkävijät 59:39 +8:07 6:32  
15 Vetle Christiansen Bækkelagets SK 1:00:06 +8:34 6:34  
16 Isak Jonsson Nydalens SK 1:00:10 +8:38 6:35  
17 Henrik Fredriksen Aas Asker Skiklubb 1:01:31 +9:59 6:44  
18 Øystein Sørensen Nydalens SK 1:02:02 +10:30 6:47  
19 Niels Christian Hellerud Halden SK 1:02:14 +10:42 6:48  
20 Thomas Nipen Bækkelagets SK 1:02:32 +11:00 6:50  
21 David Gottfridsson Lillomarka OL 1:03:10 +11:38 6:55  
22 Lars-Inge Arnevik Ringerike OL 1:03:21 +11:49 6:56  
23 Henrik Eijsink Nydalens SK 1:03:27 +11:55 6:56  
24 Sander Arntzen Asker Skiklubb 1:04:24 +12:52 7:03  
25 Leif Størmer Fossum IF 1:04:44 +13:12 7:05  
26 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 1:05:13 +13:41 7:08  
27 Eirik Ravnan IL Tyrving 1:05:23 +13:51 7:09  
28 Dag Steinar Ragvin Bø OL 1:05:44 +14:12 7:11  
29 Erlend Brendstuen Halden SK 1:06:12 +14:40 7:15  
30 Kristoffer Jacobsen IL Tyrving 1:08:23 +16:51 7:29  
31 Ludvig Rødnes Oppsal Orientering 1:08:31 +16:59 7:30  
32 Mathias Nipen Bækkelagets SK 1:08:55 +17:23 7:32  
33 Morten Taraldsten Brunes Modum OL 1:09:28 +17:56 7:36  
34 Inge Lindseth Nydalens SK 1:10:11 +18:39 7:41  
35 Pål Skogedal Asker Skiklubb 1:10:16 +18:44 7:41  
36 Jan Shanel Nydalens SK 1:12:30 +20:58 7:56  
37 Haakon Ingvaldsen Nittedal OL 1:13:00 +21:28 7:59  
38 Emil Jönsson IL Tyrving 1:13:06 +21:34 8:00  
39 Øyvind Hjermstad Fossum IF 1:13:33 +22:01 8:03  
40 Øyvind Enger Nydalens SK 1:13:42 +22:10 8:04  
41 Are Wigaard Oppsal Orientering 1:14:36 +23:04 8:10  
42 Knut Sveinung Holth Rekaa Røyken OL 1:14:53 +23:21 8:12  
43 Linus Olhans Ås-NMBU Orientering 1:16:03 +24:31 8:19  
44 Erik Feyling Haare Konnerud IL 1:17:59 +26:27 8:32  
45 Bjørn Martini Asker Skiklubb 1:21:49 +30:17 8:57  
46 Eirik Larsen Skien OK 1:21:56 +30:24 8:58  
47 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 1:22:45 +31:13 9:03  
48 Eirik Holth Johannessen Røyken OL 1:24:54 +33:22 9:17  
49 Morten Tangen OK Moss 1:33:55 +42:23 10:17  
50 Robert Fredriksen Notodden OL 2:01:41 +1:10:09 13:19  
  Halvor Tørnqvist Halden Nydalens SK diskvalifisert      
  Erling Hjermstad Fossum IF diskvalifisert      
  Håvard Myhre Bækkelagets SK ikke startet      
  Styrk Hundseid Kamsvåg IL Tyrving ikke startet      
  Martin Borge Heir Fossum IF ikke startet      
  Per Melander Often Nydalens SK ikke startet      
  Oskar Størmer Fossum IF ikke startet      

 

H 17-B

3 700 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Martin Jørstad Kongsberg OL 34:04   9:12  
2 Eivind Bøhn Heiebråten Røyken OL 50:59 +16:55 13:46  
3 Øystein Wiersdalen Nedre Sigdal IF 1:08:20 +34:16 18:28  
4 Harald Lesteberg Kongsberg OL 1:14:13 +40:09 20:03  
  Thor Norderud IL Tyrving ikke startet      

 

H 17-N

2 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Stian Lillegård Lillomarka OL 31:33   12:37  

 

H 17-18

6 560 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Aslak Heimdal Konnerud IL 47:38   7:15  
2 Johan Kristian Undeland Sturla, IF 53:16 +5:38 8:07  
3 Eivind Berner Myhre Fossum IF 56:54 +9:16 8:40  
4 Jonatan Aune Halden SK 1:10:33 +22:55 10:45  
  Sølve Drage Kongsberg OL diskvalifisert      
  Emil Størmer Fossum IF ikke startet      

 

H 40-

6 560 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Ivar Seierstad IL GeoForm 54:23   8:17  
2 Are Biseth Kongsberg OL 56:41 +2:18 8:38  
3 Jesper Grooss Allerød OK 57:59 +3:36 8:50  
4 Øystein Rastad Asker Skiklubb 1:00:42 +6:19 9:15  
5 Håkon Meland-Tangen Bækkelagets SK 1:11:45 +17:22 10:56  
6 Hans Marius Nelson Berger og Svelvik OL 1:13:42 +19:19 11:14  

 

H 45-

6 560 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Charles Halaas Fossum IF 49:54   7:36  
2 Lars Erik Gjein Fossum IF 49:56 +0:02 7:36  
3 David Løver Modum OL 50:06 +0:12 7:38  
4 Espen Røste Kongsberg OL 50:15 +0:21 7:39  
5 André Jægtvik Konnerud IL 52:46 +2:52 8:02  
6 Per Øivind Eger Kongsberg OL 53:10 +3:16 8:06  
7 Neil Marston Hemsedal IL 55:34 +5:40 8:28  
8 Lars Berglund Ringerike OL 56:59 +7:05 8:41  
9 Torstein Hole Nydalens SK 58:39 +8:45 8:56  
10 Knut Jostein Sætnan Fossum IF 58:51 +8:57 8:58  
11 Bjørn Skjævestad Asker Skiklubb 59:36 +9:42 9:05  
12 Stig Melling Ringerike OL 1:00:35 +10:41 9:14  
13 Pål Sommerhein OK Horten 1:01:17 +11:23 9:20  
14 Per Erik Opseth Ringerike OL 1:02:19 +12:25 9:29  
15 Anders Gustafsson Sturla, IF 1:04:06 +14:12 9:46  
16 Atle Pedersen Fossum IF 1:04:32 +14:38 9:50  
17 Geir Thomas Knutheim Sturla, IF 1:05:50 +15:56 10:02  
18 Trond Evensen OL Tønsberg og omegn 1:06:57 +17:03 10:12  
19 Terje W. Pettersen Berger og Svelvik OL 1:08:06 +18:12 10:22  
20 Jørn-Are Longfjeld Modum OL 1:09:02 +19:08 10:31  
21 Kjell Petter Småge Konnerud IL 1:10:06 +20:12 10:41  
22 Øystein Skjelbred Kongsberg OL 1:12:50 +22:56 11:06  
23 Stig Instanes Sturla, IF 1:16:12 +26:18 11:36  
24 Roger Østvold Heming Orientering 1:30:45 +40:51 13:50  
25 Torodd Kolbergsrud Røyken OL 1:38:26 +48:32 15:00  
  Trond Myhre Fossum IF diskvalifisert      
  Håvard Hågård Konnerud IL diskvalifisert      
  Øystein Rognebakke Sturla, IF ikke startet      
  Odd Strand Kongsberg OL ikke startet      

 

H 50-

6 040 m, 40 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 43:27   7:11  
2 Helge Gisholt OK Skeidi 43:52 +0:25 7:15  
2 Per Henning Bjerva Ås-NMBU Orientering 43:52 +0:25 7:15  
4 Øyvin Thon Kongsberg OL 44:33 +1:06 7:22  
5 Syver Løken Kongsberg OL 44:47 +1:20 7:24  
6 Kjetil Bjørlo Halden SK 46:31 +3:04 7:42  
6 Lars Enerhaugen Modum OL 46:31 +3:04 7:42  
8 Svein Nygård Lillomarka OL 47:33 +4:06 7:52  
9 Kjetil Espedal Nydalens SK 47:37 +4:10 7:53  
10 Håkon Danevad Ås-NMBU Orientering 47:53 +4:26 7:55  
11 Christian Jomaas Fossum IF 49:40 +6:13 8:13  
12 Jan Tore Henriksen Nydalens SK 51:14 +7:47 8:28  
13 Gjermund Gravir Asker Skiklubb 51:37 +8:10 8:32  
14 Christian Grotnes IL Tyrving 52:47 +9:20 8:44  
15 Gunnar Hope Modum OL 53:30 +10:03 8:51  
16 Svein Granerud Asker Skiklubb 53:35 +10:08 8:52  
17 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 55:25 +11:58 9:10  
18 Bjørn Hallan Lommedalens IL 55:47 +12:20 9:14  
19 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 55:48 +12:21 9:14  
20 Erik Saugerud Konnerud IL 56:36 +13:09 9:22  
21 Runar Teigen Kongsberg OL 56:39 +13:12 9:22  
22 Børge Pedersen Nydalens SK 56:40 +13:13 9:22  
22 Bjørnar Olsrød Stokke IL 56:40 +13:13 9:22  
24 Bjørn-Willy Arntzen Lierbygda OL 56:46 +13:19 9:23  
25 Øystein Rapp Raumar Orientering 57:01 +13:34 9:26  
26 Håkon Jendal Fossum IF 57:08 +13:41 9:27  
27 Vegard Halden Nydalens SK 58:38 +15:11 9:42  
28 Roger Wiik Sturla, IF 1:00:15 +16:48 9:58  
29 Are Flågan Asker Skiklubb 1:00:21 +16:54 9:59  
30 Nils Inge Brurberg Sturla, IF 1:00:38 +17:11 10:02  
31 Hallvard Koren OK Moss 1:01:10 +17:43 10:07  
32 Roger Andre Vanebo Kongsberg OL 1:01:18 +17:51 10:08  
33 Hans Otto Øverby Kongsberg OL 1:02:14 +18:47 10:18  
34 Jon Erik Kvarme Sturla, IF 1:12:05 +28:38 11:56  
35 Atle Wøllo Kongsberg OL 1:13:25 +29:58 12:09  
36 Trond Holter Måren OK 1:13:50 +30:23 12:13  
37 Bjørn Gulbrandsen Asker Skiklubb 1:17:32 +34:05 12:50  
38 Rune Sørensen Sturla, IF 1:18:34 +35:07 13:00  
39 Jørn Myrland Notodden OL 1:27:35 +44:08 14:30  
  Bjørn Johannesen Kongsberg OL diskvalifisert      
  Petter Løe Notodden OL ikke startet      

 

H 55-

6 040 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Svein-Erik Søgård