Resultater Eikernatta 2015



Resultater Eikernatta
Eiker, Buskerud - 8. oktober 2015

Arrangementstype: Orientering

D15-16

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ane Dyrkorn Eiker OL 29:45  
2 Thea Dyrkorn Eiker OL 32:03 +2:18
3 Helene Eger Kongsberg OL 32:04 +2:19
4 Kjersti Tønnessen Bergstøl Kongsberg OL 52:40 +22:55
5 Linn Mei Waaler Måren OK 53:23 +23:38
  Lotte Myklemyr Eiker OL diskvalifisert  

 

D17-A kort

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingrid Letmolie Eiker OL 53:07  
2 Gunhild Myhr Asker Skiklubb 1:01:46 +8:39

 

D17-20

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Maiken Økern Hågård Stjørdals-Blink Orientering 51:31  

 

D40

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Ingjerd Sommerstad Kongsberg OL 1:09:19  
2 Hanne Løver Thon Modum OL 1:11:16 +1:57
3 Heidi Myklemyr Eiker OL 1:22:17 +12:58
4 Anne Lene Zayan Kongsberg OL 1:27:46 +18:27

 

D50

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Veslemøy Solberg Konnerud IL 43:10  
2 Eli Tufte Hanssen Eiker OL 59:24 +16:14

 

D60

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Aud Kjemperud Eiker OL 54:36  

 

H15-16

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Halvor Løken Kongsberg OL 52:25  
2 Trygve Myhr Asker Skiklubb 54:45 +2:20
  Per Clemet Wisløff Asker Skiklubb diskvalifisert  

 

H17-A kort

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Syver Løken Kongsberg OL 52:41  
  Eirik Holth Johannessen Røyken OL ikke startet  

 

H17-20

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sturla Frydenlund Sturla, IF 51:18  
2 Vegard Myklemyr Eiker OL 57:09 +5:51
3 August Borgevad Kornerud Eiker OL 1:08:52 +17:34

 

H21-A

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Pål Skogedal Asker Skiklubb 50:22  
2 Mathias Drage Kongsberg OL 50:53 +0:31
3 David Løver Modum OL 53:16 +2:54
4 Håvard Myhre Kongsberg OL 54:08 +3:46
5 Sander Arntzen Asker Skiklubb 55:20 +4:58
6 Ola Lesteberg Kongsberg OL 1:00:17 +9:55
7 Per Øivind Eger Kongsberg OL 1:14:56 +24:34
  Sindre Sandven Fossum IF ikke startet  

 

H40

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Neil Marston Hemsedal IL 48:32  
2 Håvard Hågård Stjørdals-Blink Orientering 55:38 +7:06

 

H50

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 45:10  
2 Tibor Vári Sturla, IF 48:02 +2:52
3 Arnt-Idar Jørstad Kongsberg OL 48:05 +2:55
4 Sven Ohrvik Konnerud IL 50:38 +5:28
5 Leif Kåre Besseberg Eiker OL 1:40:58 +55:48
  Øyvind Drage Kongsberg OL diskvalifisert  
  Jan Sølvberg Fossum IF diskvalifisert  

 

H60

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Morten Johannessen Røyken OL diskvalifisert  
  Dagfinn Torpe Porsgrunn OL diskvalifisert  

 

H70

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bjørn W. Ludvigsen Sturla, IF 50:26  
2 Eirik Eriksen Sturla, IF 53:40 +3:14
3 Ole Kristoffer Throndsen Kongsberg OL 55:32 +5:06

 

D11-14 Par

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Christine Hoen Eiker OL 32:05  
1 Solveig Letmolie Eiker OL 32:05  
3 Alvilde Lysaker Sanden Eiker OL 32:38 +0:33
3 Tomine Lysaker Sanden Eiker OL 32:38 +0:33
5 Eline Andersen Konnerud IL 1:11:51 +39:46
5 Nora Haakstad Ellingsen Konnerud IL 1:11:51 +39:46

 

H11-14 Par

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jonas Myhr Asker Skiklubb 17:56  
1 Sondre Ytterbø Asker Skiklubb 17:56  
3 Johan Eger Kongsberg OL 24:20 +6:24
3 Atle Nikolai Wøllo Kongsberg OL 24:20 +6:24
5 Mathias Skourup Rognebakke Sturla, IF 47:39 +29:43
5 Sigurd Smemo Sturla, IF 47:39 +29:43


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +