---
SKISKYTING SJUSJØEN: Søn. Fellesstart: Kvinner- Menn| Lør. Sprint: Kvinner- Menn| BRUKSVALLSLOPPET: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør: 10/15 km: Kvinner- Menn| ROVANIEMI: Søn. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn| Lør. 10/15 km: Kvinner- Menn| MUONIO: Søn. 10/15 km: Kvinner- Menn| Lør. 5/10 km: Kvinner- Menn| Fre. Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater EM Sprint, finale - Menn 2014



Resultater Orientering EM Sprint, finale
Portugal - 13. april 2014

Men A Final (52/52) Status of: 19:44
Pl Stno Name YB Club Time  
1 18 Jonas Leandersson 90 Sweden 14:25
2 5 Jerker Lysell 89 Sweden 14:34
3 3 Martin Hubmann 89 Switzerland 14:35
4 35 Daniel Hubmann 83 Switzerland 14:37
5 1 Matthias Kyburz 90 Switzerland 14:38
6 17 Kristian Jones 91 Great Britain 14:40
7 15 Florian Howald 91 Switzerland 14:44
8 4 Oystein Kvaal Osterbo 81 Norway 14:46
9 6 Vojtech Král 88 Czech Republic 14:47
10 28 Andrey Khramov 81 Russia 14:48
11 14 Marten Bostrom 82 Finland 14:50
12 10 Ivan Sirakov 88 Bulgaria 14:51
13 16 Frédéric Tranchand 88 France 14:56
14 25 Soren Bobach 89 Denmark 14:57
15 8 Jonas Vytautas Gvildys 88 Lithuania 14:57
16 7 Andreas Kyburz 88 Switzerland 14:59
17 23 Andreas Ruedlinger 85 Switzerland 14:59
18 2 Jan Procházka 84 Czech Republic 15:04
19 21 Robert Merl 91 Austria 15:04
20 44 Filip Dahlgren 88 Sweden 15:07
21 33 Murray Strain 93 Great Britain 15:07
22 22 Jan Petrzela 92 Czech Republic 15:14
23 9 Yannick Michiels 91 Belgium 15:17
24 20 Lucas Basset 91 France 15:19
25 26 Vincent Coupat 86 France 15:21
26 45 Peter Hodkinson 91 Great Britain 15:21
27 13 Antonio Martinez 91 Spain 15:23
28 48 Vilius Aleliunas 87 Lithuania 15:24
29 31 Ionut Alin Zinca 83 Romania 15:26
30 19 Gaute Hallan Steiwer 90 Norway 15:27
31 27 Milos Nykodým 90 Czech Republic 15:28
32 46 Torgeir Norbech 00 Norway 15:31
33 36 Severi Kymalainen 91 Finland 15:37
34 40 Tiago Romão 00 Portugal 15:41
35 32 Alessio Tenani 79 Italy 15:42
36 12 Andreas Hougaard Boesen 91 Denmark 15:43
37 38 Helmut Gremmel 90 Austria 15:48
38 39 Eskil Kinneberg 92 Norway 15:50
39 30 Jakob Ekhard Edsen 93 Denmark 15:51
40 29 Andreu Blanes 91 Spain 15:54
41 34 Ross Morrison 85 New Zealand 15:59
42 11 Emil Svensk 93 Sweden 16:06
43 50 Tiago Leal 00 Portugal 16:07
44 24 João Figueiredo 00 Portugal 16:08
45 49 Arturs Paulins 89 Latvia 16:10
46 42 Pavlo Ushkvarok 83 Ukraine 16:11
47 41 Eduardo Gil 94 Spain 16:13
48 37 Kowalski Wojciech 82 Poland 16:23
49 43 Nicholas Oskarsson 00 Norway 16:32
50 52 Miguel Silva 00 Portugal 17:01
51 51 Andrea Seppi 88 Italy 17:08
 
  47 Scott Fraser 86 Great Britain mp


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +