Resultater EM Sprint, kvalik - Menn 2014



Resultater Orientering EM Sprint, kvalifisering
Portugal - 12. april 2014

Men Quali 1 (40) 2,7 km 95 m 21 C
Pl Stno Name YB Club Time  
1 228 Martin Hubmann 89 Switzerland 14:08
2 133 Vojtech Král 88 Czech Republic 14:10
3 131 Yannick Michiels 91 Belgium 14:25
4 237 Andreas Hougaard Boesen 91 Denmark 14:29
5 308 Florian Howald 91 Switzerland 14:30
6 338 Jonas Leandersson 90 Sweden 14:40
7 140 Robert Merl 91 Austria 14:42
8 334 João Figueiredo 00 Portugal 14:45
9 207 Milos Nykodým 90 Czech Republic 14:47
10 215 Jakob Ekhard Edsen 93 Denmark 14:49
11 327 Murray Strain 93 Great Britain 14:56
12 101 Severi Kymalainen 91 Finland 15:04
13 217 Eskil Kinneberg 92 Norway 15:07
14 325 Pavlo Ushkvarok 83 Ukraine 15:08
15 232 Torgeir Norbech 00 Norway 15:09
16 130 Vilius Aleliunas 87 Lithuania 15:12
17 339 Andrea Seppi 88 Italy 15:14
18 114 Loic Capbern 93 France 15:15
19 116 Otto Simosas 92 Finland 15:20
20 210 David Schorah 88 Great Britain 15:22
21 135 Julian Dent 87 Australia 15:28
22 326 Anton Ostlin 88 Sweden 15:30
23 236 Nicolas Simonin 89 Ireland 15:33
24 321 Marc Serrallonga 92 Spain 15:40
25 311 Michele Caraglio 83 Italy 15:44
26 312 Janis Tamuzs 91 Latvia 15:48
27 318 Ivan Nikitin 88 Russia 16:05
28 213 Vladimir Tregubov 88 Russia 16:10
29 322 Pavel Gvozdev 83 Israel 16:12
30 105 Ivaylo Kamenarov 85 Bulgaria 16:16
31 123 Wolfgang Siegert 88 Austria 16:17
32 309 Oleksandr Asmolov 95 Ukraine 16:26
33 229 Sergei Rjaboskin 92 Estonia 16:27
34 303 Ats Sonajalg 90 Estonia 16:51
35 120 Jeremy Genar 90 Belgium 16:55
36 202 Luís Silva 00 Portugal 17:51
37 104 Ruairi Short 89 Ireland 18:45
38 219 Shahriyar Ismayilov 87 Azerbaijan 34:13
39 106 Sergan Abasov 79 Azerbaijan 48:51
 
  124 Aleksei Alekseyonok 88 Belarus dnf
 
 
 

Men Quali 2 (41) 2,7 km 95 m 20 C
Pl Stno Name YB Club Time  
1 138 Jan Procházka 84 Czech Republic 13:19
2 335 Jonas Vytautas Gvildys 88 Lithuania 13:23
3 233 Jerker Lysell 89 Sweden 13:23
4 208 Emil Svensk 93 Sweden 13:28
5 139 Marten Bostrom 82 Finland 13:33
6 231 Kristian Jones 91 Great Britain 13:33
7 234 Lucas Basset 91 France 13:34
8 301 Andreas Ruedlinger 85 Switzerland 13:34
9 220 Vincent Coupat 86 France 13:38
10 330 Andreu Blanes 91 Spain 13:45
11 117 Alessio Tenani 79 Italy 13:46
12 340 Daniel Hubmann 83 Switzerland 13:49
13 119 Helmut Gremmel 90 Austria 13:51
14 315 Eduardo Gil 94 Spain 13:53
15 206 Nicholas Oskarsson 00 Norway 13:56
16 218 Scott Fraser 86 Great Britain 13:57
17 214 Tiago Leal 00 Portugal 13:58
18 225 Alexey Sidorov 85 Russia 13:59
19 329 Davis Dislers 93 Latvia 14:08
20 137 Kiril Nikolov 82 Bulgaria 14:12
21 221 Artem Popov 91 Russia 14:16
22 132 Kenny Kivikas 91 Estonia 14:22
23 103 Franz Glaner 91 Austria 14:22
24 328 Artem Panchenko 88 Ukraine 14:28
25 112 Lauri Tammemäe 88 Estonia 14:34
26 113 Simion Suciu 88 Romania 14:42
27 305 Roberto Dallavalle 90 Italy 14:44
28 127 Vasily Streltsov 90 Belarus 14:46
29 209 Hélder Marcolino 00 Portugal 14:47
30 302 Oleksii Asmolov 89 Ukraine 14:53
31 323 Fredric Portin 89 Finland 15:03
32 216 Josh O'Sullivan-Hourihan 92 Ireland 15:21
33 224 Seamus O'Boyle 87 Ireland 15:22
34 204 Donatas Stulgys 83 Lithuania 15:30
35 126 Wenslaw Mateusz 87 Poland 15:35
36 107 François Van der Ouderaa 87 Belgium 15:42
37 241 Alexey Marchenko 85 Israel 15:45
38 111 Evan Barr 86 Australia 18:05
39 136 Vladislav Tuzov 93 Azerbaijan 25:34
 
  122 Stepán Kodeda 88 Czech Republic dns
  110 Tue Lassen 85 Denmark dns
 
 
 

Men Quali 3 (41) 2,7 km 95 m 20 C
Pl Stno Name YB Club Time  
1 331 Matthias Kyburz 90 Switzerland 14:06
2 238 Oystein Kvaal Osterbo 81 Norway 14:24
3 313 Andreas Kyburz 88 Switzerland 14:33
4 319 Ivan Sirakov 88 Bulgaria 14:39
5 337 Antonio Martinez 91 Spain 14:43
6 227 Frédéric Tranchand 88 France 14:43
7 121 Gaute Hallan Steiwer 90 Norway 14:46
8 115 Jan Petrzela 92 Czech Republic 14:49
9 141 Soren Bobach 89 Denmark 14:50
10 240 Andrey Khramov 81 Russia 14:58
11 226 Ionut Alin Zinca 83 Romania 15:03
12 230 Ross Morrison 85 New Zealand 15:05
13 336 Kowalski Wojciech 82 Poland 15:08
14 320 Tiago Romão 00 Portugal 15:09
15 317 Filip Dahlgren 88 Sweden 15:10
16 239 Peter Hodkinson 91 Great Britain 15:14
17 316 Arturs Paulins 89 Latvia 15:24
18 332 Miguel Silva 00 Portugal 15:24
19 211 Tuomo Makela 81 Finland 15:25
20 235 Christian Wartbichler 88 Austria 15:35
21 310 Jonathan Crickmore 93 Great Britain 15:36
21 108 Erik Nilsson Simkovics 89 Australia 15:36
23 307 Dmitry Polyakov 94 Russia 15:49
24 129 Sander Vaher 85 Estonia 15:51
25 304 Luis Nogueira 89 Spain 15:52
26 324 Algirdas Bartkevicius 95 Lithuania 15:58
27 333 Ruslan Glibov 87 Ukraine 16:00
28 125 Marco Seppi 80 Italy 16:01
29 118 Antti Anttonen 84 Finland 16:36
30 314 Oleksiy Sudarev 94 Ukraine 16:50
31 134 Pieter Hendrickx 80 Belgium 16:58
32 109 Guy Sabo 91 Israel 17:07
33 201 Felix Spath 91 Germany 18:40
34 223 Muvassil Allahverdiyev 86 Azerbaijan 27:24
35 203 Mirali Kazimov 74 Azerbaijan 47:27
 
  212 Zagonel Giacomo 00 Italy mp
  222 Hugh Cashell 83 Ireland dnf
  128 Oskar Sjoberg 90 Sweden dnf
  306 Rassmus Andersson 90 Sweden dns
  102 Pavel Kubát 91 Czech Republic dns
  205 Timo Sild 98 Estonia dns


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +