Resultater Ertsvatn Opp 2016



Resultater Ertsvatn Opp - 4,9 km og 545 høydemeter
Sirdal, Vest-Agder - 23. april 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, motbakkeløp
 

Klasse Startnr. Navn   klubb Tid
Menn senior          
1 1 Torstein Tengsareid Egersunds IK 00:24:15
2 24 Odd Snerthammar No Team 00:28:23
3 14 Markus Rørvik Sandnes IL 00:29:59
4 17 Bjørnar Øvrum Haaland Statoil BIL 00:30:12
5 16 Øystein Nordbotten Skjalg IL 00:31:07
6 12 Atle Nordbotten Skjalg IL 00:31:53
7 19 Sven Husveg No Team 00:32:40
8 11 Geir Strømland Bryne Triatlonklubb 00:32:43
9 23 Reidar Helland Moi IL 00:32:56
10 10 Sindre Øvrum Haaland Figgjo IL 00:33:04
11 22 Sven Saandvik Sirdal Blandakor 00:35:51
12 20 Jørgen Tjørhom Tonsad IL 00:36:01
13 9 Jan Martin Mossige No Team 00:36:21
14 6 Arne Rasmussen No Team 00:38:18
15 8 Arnfinn Jensen No Team 00:40:45
16 7 Aleksander Eikeland No Team 00:44:05
17 21 Øivind Eie Lille Eikås Sport 00:45:15
18 3 Knut A. Knutsen Knutsens Veiledning 00:49:13
19 4 Vebjørn Szalay Pettersen Team Norwegian 00:51:24
  2 Stian Skåland Gilberg Moi IL DNS
  13 Torbjørn Solberg Bjerkreim IL DNS
  18 Johan René Bjørnse Vindbjart DNS
           
M 16-19          
1 31 Sindre Vassdal Johannesen Strandbygda IL 00:29:01
2 27 Olav Spikkeland Oddersjaa SSK 00:30:46
3 34 Daniel Kaale Svela Gjesdal IL 00:32:33
4 26 Kim Madsen Marnardal IL 00:36:04
5 33 Benjamin Sigbjørnsen Flekkefjord IF 00:36:55
6 30 Anders Usland Marnardal IL 00:38:00
7 35 Simen Mathias Risnes Tonstad IL 00:41:14
  28 Oskar Solberg Bjerkreim IL DNS
  29 Tomas Tjåland Matningsdal Idrettslag DNS
  32 Alferik Øksendal Tonstad IL DNS
           
Kvinner Senior        
1 55 Hege Linn  Eie Vatland Lille Eikås sport 00:34:30
2 56 Tone Wigemyr Bekkelaget SK 00:34:48
3 51 Kirsti Johnsen Skåtøy Egersund IK 00:35:05
4 50 Elise Katrine Amdal No Team 00:37:54
5 54 Borghild Hvidsten Gjedrem Kvinner senior 00:38:10
6 45 Bodil S. Rusdal Perlå Danse- Og Treningsklub 00:40:47
7 53 Liv Margunn Høines Undheim IL 00:41:17
8 47 Gerd Lise Nordbotten Skjalg IL 00:41:22
9 46 Elisabeth Gill Skråstad Løpeklubb 00:42:30
10 52 Kristin Veen Bethuelsen No Team 00:42:55
11 48 Tone Birgit Nordibø No Team 00:49:54
12 49 Vibeke Veen Bethuelsen No Team 00:50:40
  44 Guro Sødergren STATbil DNS
           
K16-19          
1 62 Mari Hetlesæter Hjelmeland 00:33:22
2 61 Mari Folkvord Sandnes IL 00:34:38
3 59 Ida Solbjørg Moi IL 00:38:06
4 65 Thea Ueland Gjesdal IL 00:46:06
5 64 Beate Vatnedal Tonstad IL 00:49:25
6 60 Ina Strømland Bryne Cykleklubb 00:53:22
7 63 Nora Espeland No Team 00:54:08
           
J12-13          
1 70 Ingrid Baasland Solbjørg Moi IL 00:35:14
2 71 Karen Malena Kyllesø Hjelmeland Ski 00:44:35
           
G14-15          
1 77 Anders Solbjørg Moi IL 00:30:29
2 79 Tor Olav Svaland Birkenes IL 00:31:41
3 80 Jacob Odland Bjerkheim IL 00:33:10
4 78 Martin Uldal Birkenes IL 00:33:30
5 76 Arild Moldal Birkenes IL 00:35:41
           
G12-13          
1 86 Martin Abrahamsen Moi IL 00:36:18
2 85 Torkel Thomassen Matningsdal Idrettslag 00:40:12
  84 Jonas Solberg Bjerkreim IL DNS


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +