Resultater Euromeeting Sprint 2015



Resultater Euromeeting - Sprint
Otepää, Estland - 25. september 2015

Arrangementstype: Orientering

Men Elite
3000m 21KP Climb 90m optimal 4.1km
Rank  Name                      Country      Result         
   1. Timo Sild                 Estonia      00:15.00,6   
   2. Andreas Rueedlinger       Switzerland  00:15.12,0   
   3. Martin Regborn            Sweden       00:15.14,4   
   4. Albin Ridefelt            Sweden       00:15.23,3   
   5. Kenny Kivikas             Estonia      00:15.23,7   
   6. Otto Simosas              Finland      00:15.23,9   
   7. Jakob Loof                Sweden       00:15.27,5   
   8. Topi Raitanen             Finland      00:15.29,7   
   9. Florian Schneider         Switzerland  00:15.30,5   
  10. Andreas Hougaard Boesen   Denmark      00:15.32,3   
  11. Johan Runesson            Sweden       00:15.33,2   
  12. Miika Kirmula             Finland      00:15.34,2   
  13. Eskil Kinneberg           Norway       00:15.35,1   
  14. Anton Sjokvist            Sweden       00:15.36,7   
  15. Arturs Paulins            Latvia       00:15.41,2   
  16. Alasdair McLeod           Great Britai 00:15.47,4   
  17. Hakon Jarvis Westergard   Norway       00:15.48,9   
  18. Jonas Vytautas Gvildys    Lithuania    00:15.49,8   
  19. Alain Denzler             Switzerland  00:15.55,4   
  20. Jakob Edsen Ekhard        Denmark      00:15.58,6   
  21. Jonas Egger               Switzerland  00:15.58,8   
  22. Elias Kuukka              Finland      00:16.03,1   
  23. Raido Mitt                Estonia      00:16.03,6   
  24. Jon Aukrust Osmoen        Norway       00:16.09,5   
  25. Rassmus Andersson         Sweden       00:16.10,3   
  26. Morten Jarvis Westergard  Norway       00:16.10,7   
  27. Aleksi Anttolainen        Finland      00:16.10,9   
  28. Sander Vaher              Estonia      00:16.12,0   
  29. Artem Popov               Russia       00:16.13,9   
  30. Christoph Meier           Switzerland  00:16.14,9   
  31. Chris Smithard            Great Britai 00:16.16,9   
  32. Andris Jubelis            Latvia       00:16.23,1   
  33. Niklas Alden              Sweden       00:16.23,5   
  34. Terence Risse             Switzerland  00:16.23,6   
  35. Kaspar Hagler             Switzerland  00:16.24,0   
  36. Espen Weltzien            Norway       00:16.24,8   
  37. Jesse Laukkarinen         Finland      00:16.26,6   
  38. Mikko Siren               Finland      00:16.26,8   
  39. David Schorah             Great Britai 00:16.27,0   
  40. Jesper Lysell             Sweden       00:16.27,9   
  41. Tobias Henriksson         Finland      00:16.28,9   
  42. Lauri Sild                Estonia      00:16.31,2   
  43. Borger Melsom             Norway       00:16.31,8   
  44. Toni Saari                Finland      00:16.33,5   
  45. Joakim Svensk             Sweden       00:16.35,8   
  46. Felix Spaeth              Germany      00:16.36,0   
  47. Soren Schwartz            Denmark      00:16.36,1   
  48. Jens Wangdahl             Sweden       00:16.37,9   
  49. Kristo Heinmann           Estonia      00:16.38,5   
  50. Erik Nilsson Simkovics    Austria      00:16.40,9   
  51. Sven Aschwanden           Switzerland  00:16.41,2   
  52. Carl Petter Lyngen        Norway       00:16.42,6   
  53. Matthias Reiner           Austria      00:16.44,2   
  54. Corentin Roux             France       00:16.46,5   
  55. Simon Braendli            Switzerland  00:16.51,2   
  56. Maxime Rauturier          France       00:16.54,4   
  57. Thomas Natvig Arstad      Norway       00:16.57,1   
  58. Janis Kums                Latvia       00:16.57,4   
  59. Matthias Kretzschmar      Germany      00:17.01,0   
  60. Andrey Baryshnikov        Russia       00:17.04,9   
  61. Moritz Doellgast          Germany      00:17.11,6   
  62. Daniel Attas              Sweden       00:17.13,6   
  63. Martynas Tirlikas         Lithuania    00:17.16,8   
  64. Tonis Laugesaar           Estonia      00:17.19,7   
  65. Ats Sonajalg              Estonia      00:17.23,2   
  66. Sergei Rjabyshkin         Estonia      00:17.30,2   
  67. Xander Berger             Austria      00:17.30,7   
  68. Wolfgang Siegert          Austria      00:17.34,2   
  69. Loic Capbern              France       00:17.38,4   
  70. Heino Ollin               Estonia      00:17.48,0   
  71. Marvin Goericke           Germany      00:17.50,2   
  72. Immanuel Berger           Germany      00:17.56,5   
  73. Lauri Tammemae            Estonia      00:18.00,0   
  74. Valters Abolins           Latvia       00:18.07,0   
  75. Lauri Malsroos            Estonia      00:18.11,3   
  76. Roope Koskinen            Finland      00:18.12,7   
  77. Juho Veikko Hytonen       Finland      00:18.17,3   
  78. Reigo Teervalt            Estonia      00:18.27,6   
  79. Andres Saetalu            Estonia      00:18.31,5   
  80. Janek Piirisild           Estonia      00:18.33,0   
  81. Georgiy Mavchun           Russia       00:18.49,4   
  82. Marek Karm                Estonia      00:18.51,1   
  83. Uku-Laur Tali             Estonia      00:18.55,9   
  84. Stanislav Chistyakov      Russia       00:19.11,4   
  85. Tomi-Andre Piirmets       Estonia      00:19.47,5   
  86. Damir Kurmakaev           Russia       00:19.59,3   
  87. Markus Rene Pae           Estonia      00:22.38,4   
  88. Kwun Him Himmy Lau        Hong Kong    00:26.40,1   
      Aleksi Niemi              Finland      MP           
      Markku Elo                Finland      MP           
      Duncan Birtwistle         Great Britai DNS          
      Vincent Coupat            France       DNS          
      Davis Dislers             Latvia       DNS          
      Alan Cherry               Great Britai DNS          
      Anton Johansson           Sweden       DNS          

 

Women Elite (WE)
2400m 16KP Climb 60m optimal 3.4km
Rank  Name                      Country      Result         
   1. Karolin Ohlsson           Sweden       00:14.07,9   
   2. Cecilie Friberg Klysner   Denmark      00:14.14,3   
   3. Anastasia Rudnaya         Russia       00:14.26,2   
   4. Tuulia Viberg             Finland      00:14.33,3   
   5. Julia Gross               Switzerland  00:14.39,2   
   6. Elena Roos                Switzerland  00:14.44,0   
   7. Anna Forsberg             Sweden       00:14.48,6   
   8. Julia Jarvelainen         Finland      00:14.48,9   
   9. Nikoline Ekeberg Schjerve Norway       00:15.01,8   
  10. Helena Karlsson           Sweden       00:15.05,0   
  11. Isia Basset               France       00:15.06,3   
  12. Alva Olsson               Sweden       00:15.10,2   
  13. Sarina Jenzer             Switzerland  00:15.13,0   
  14. Sari Anttonen             Finland      00:15.15,1   
  15. Anna Haataja              Finland      00:15.15,8   
  16. Sara Hagstrom             Sweden       00:15.19,1   
  17. Johanna Hulkkonen         Finland      00:15.20,1   
  18. Sandrine Mueller          Switzerland  00:15.20,7   
  19. Miia Niittynen            Finland      00:15.22,4   
  20. Ingjerd Myhre             Norway       00:15.29,3   
  21. Jannina Gustafsson        Finland      00:15.30,1   
  22. Gabija Razaityte          Lithuania    00:15.38,3   
  23. Lisa Holer                Switzerland  00:15.40,3   
  24. Grete Gutmann             Estonia      00:15.54,6   
  25. Sara Eskilsson            Sweden       00:15.55,3   
  26. Emilie Westli Andersen    Norway       00:15.56,0   
  27. Evely Kaasiku             Estonia      00:16.01,8   
  28. Jo Shepherd               Great Britai 00:16.04,6   
  29. Susen Loesch              Germany      00:16.05,0   
  30. Kristin Lofgren           Sweden       00:16.07,1   
  31. Kine Gulliksen            Norway       00:16.08,8   
  32. Lilly Gross               Switzerland  00:16.10,2   
  33. Anna Narhi                Finland      00:16.15,8   
  34. Anna Wallin               Sweden       00:16.16,5   
  35. Sina Tommer               Switzerland  00:16.16,8   
  36. Delphine Poirot           France       00:16.18,3   
  37. Goeril Roenning Sund      Norway       00:16.25,8   
  38. Josefine Engstrom         Sweden       00:16.26,9   
  39. Lauriane Beauvisage       France       00:16.30,9   
  40. Kristine Kokina Bertuka   Latvia       00:16.32,5   
  41. Zoe Harding               Great Britai 00:16.33,3   
  42. Hanna Haugen Nordbroden   Norway       00:16.34,9   
  43. Signe Klinting            Denmark      00:16.37,4   
  44. Sigrid Ruul               Estonia      00:16.42,1   
  45. Isabelle Feer             Switzerland  00:16.45,0   
  46. Anna Bachman              Sweden       00:16.47,6   
  47. Tatiana Bevza             Russia       00:16.49,1   
  48. Sari Nurmela              Finland      00:16.49,2   
  49. Irina Nyberg              Russia       00:16.53,4   
  50. Kristine Fjellanger       Norway       00:16.53,5   
  51. Lea Vercellotti           France       00:17.01,3   
  52. Sandra Grosberga          Latvia       00:17.07,3   
  53. Margret Zimmermann        Estonia      00:17.07,8   
  54. Patricia Nieke            Germany      00:17.08,6   
  55. Kerstin Uiboupin          Estonia      00:17.19,0   
  56. Marianne Haug             Estonia      00:17.22,9   
  57. Laura Joonas              Estonia      00:17.52,9   
  58. Marion Aebi               Switzerland  00:17.56,6   
  59. Sabine Rothaug            Germany      00:17.56,8   
  60. Teele Telgma              Estonia      00:18.04,7   
  61. Olga Andrejeva            Estonia      00:18.07,9   
  62. Liga Valdmane             Latvia       00:18.11,0   
  63. Kirti Rebane              Estonia      00:18.40,8   
  64. Maiki Jaadmaa             Estonia      00:22.51,1   
  65. Marge Sargma              Estonia      00:28.29,8   
      Kine Hallan Steiwer       Norway       MP           
      Amilia Bjorklund          Sweden       MP           
      Henna Riikka Haikonen     Finland      DNS          
      Annika Rihma              Estonia      DNS          
      Emilie Backscheider       France       DNS          
      Sanni Kivela              Finland      DNS          
      Ruth Holmes               Great Britai DNS          
      Moa Enmark                Sweden       DNS          
      Charlotte Watson          Great Britai DNS          
      Outi Hytonen              Finland      DNS          
      Charlotte Ward            Great Britai DNS          


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +