Resultater EYOF / Europeisk Ungdoms-OL - 10 km - Menn 2019



Resultater EYOF - Europeisk Ungdoms-OL - 10 km klassisk, menn
Sarajevo og Istočno, Bosnia-Hercegovina - 11. februar 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 4 PEREZ Florian 2001 FRA 30:37.8 0.00 103.75
2 2 ARNAUD Julien 2001 FRA 30:55.9 +18.1 111.63
3 90 ROUSSET Gaspard 2001 FRA 32:26.8 +1:49.0 151.20
4 62 VACEK Mathias 2002 CZE 32:41.4 +2:03.6 157.55
5 21 CHIOCCHETTI Alessandro 2001 ITA 32:47.2 +2:09.4 160.08
6 87 MOERK Martin Kirkeberg 2001 NOR 32:50.9 +2:13.1 161.69
7 70 LONCHAKOV Egor 2001 RUS 32:52.1 +2:14.3 162.21
8 78 RYBKIN Vladimir 2001 RUS 33:06.3 +2:28.5 168.39
9 45 MAXIMOV Artem 2001 RUS 33:08.2 +2:30.4 169.22
10 66 DESLOGES Mathis 2002 FRA 33:09.0 +2:31.2 169.57
11 34 WIESER Philip 2001 AUT 33:09.2 +2:31.4 169.65
12 75 HEILAND Korbinian 2001 GER 33:19.2 +2:41.4 174.01
13 64 BUGARA Robert 2002 POL 33:22.8 +2:45.0 175.58
14 39 FERRARI Matteo 2001 ITA 33:25.2 +2:47.4 176.62
15 41 FEHLEISEN Nico 2001 GER 33:25.4 +2:47.6 176.71
16 47 VRBOVSKY Benjamin 2002 CZE 33:28.0 +2:50.2 177.84
17 72 SCLISIZZO Luca 2001 ITA 33:41.4 +3:03.6 183.67
18 3 SAVARY Antonin 2002 SUI 33:48.3 +3:10.5 186.68
19 84 HJELMESET Lars Agnar 2001 NOR 33:57.4 +3:19.6 190.64
20 37 COURTE Julian 2001 AUT 33:58.4 +3:20.6 191.07
21 82 DOERKS Jan-Friedrich 2001 GER 34:03.2 +3:25.4 193.16
22 71 KNOBEL David 2002 SUI 34:09.5 +3:31.7 195.90
23 85 SANDVIK Edvard 2001 NOR 34:10.4 +3:32.6 196.30
24 24 TILESCH Denis 2002 SVK 34:13.4 +3:35.6 197.60
25 42 MOILANEN Niilo 2001 FIN 34:16.1 +3:38.3 198.78
26 52 MEDEK Jakub 2002 CZE 34:18.2 +3:40.4 199.69
27 51 POMARI Pietro 2001 ITA 34:19.8 +3:42.0 200.39
28 86 WIGGER Nicola 2001 SUI 34:24.7 +3:46.9 202.52
29 81 GISSELMAN Truls 2001 SWE 34:27.4 +3:49.6 203.70
30 55 SOBICZEWSKIPiotr 2002 POL 34:28.4 +3:50.6 204.13

31 23 WIELAND Christoph 2002 AUT 34:36.6 +3:58.8 207.70
32 33 ISLITZER Andre 2001 AUT 34:40.7 +4:02.9 209.49
33 68 STAHLBERG Alexander 2002 FIN 34:41.9 +4:04.1 210.01
34 58 KOLUPAIKO Vitalii 2001 UKR 34:42.2 +4:04.4 210.14
35 43 SIVITSKI Baryslau 2001 BLR 34:44.9 +4:07.1 211.31
36 26 BUBEN Mikita 2001 BLR 34:50.0 +4:12.2 213.53
37 77 NUFER Cla-Ursin 2001 SUI 34:53.5 +4:15.7 215.06
38 50 CIELNIAK Bartosz 2002 POL 34:53.8 +4:16.0 215.19
39 80 PUEYO Jaume 2001 ESP 34:56.7 +4:18.9 216.45
40 67 STROUHAL Jakub 2001 CZE 34:57.1 +4:19.3 216.62
41 88 LIEKARI Emil 2001 FIN 34:57.7 +4:19.9 216.89
42 40 MANDELJC Matej 2001 SLO 35:07.5 +4:29.7 221.15
43 69 ERSSON George 2001 SWE 35:08.8 +4:31.0 221.72
43 76 BRYJA Sebastian 2002 POL 35:08.8 +4:31.0 221.72
45 73 VOLKOV Sergey 2001 RUS 35:12.9 +4:35.1 223.50
46 57 FRANKS-PENTY Alexander 2001 GBR 35:13.8 +4:36.0 223.89
47 65 MULEJ Jost 2002 SLO 35:14.2 +4:36.4 224.07
48 28 KOROSEC Bostjan 2001 SLO 35:18.3 +4:40.5 225.85
49 31 UNN Albert 2001 EST 35:21.2 +4:43.4 227.11
50 79 STENMAN Tino 2001 FIN 35:22.9 +4:45.1 227.85
51 14 ZHUVAHA Oleksii 2002 UKR 35:32.1 +4:54.3 231.86
52 20 FROMMELT Robin 2002 LIE 35:33.7 +4:55.9 232.56
53 46 GROS Anze 2002 SLO 35:36.6 +4:58.8 233.82
54 63 SKENDER Marko 2001 CRO 35:39.4 +5:01.6 235.04
55 49 MALCHOV Todor 2001 BUL 35:41.4 +5:03.6 235.91
56 38 KALENIK Fiodar 2001 BLR 35:41.9 +5:04.1 236.13
57 89 JONSSON Paal 2001 SWE 35:48.9 +5:11.1 239.17
58 22 BECKBISSINGER Marco 2001 LIE 35:54.7 +5:16.9 241.70
59 35 TAMM Aleksander 2001 EST 35:56.9 +5:19.1 242.66
60 27 BUECHEL Micha 2002 LIE 35:58.0 +5:20.2 243.13

61 19 ORAVEC Matus 2002 SVK 35:58.6 +5:20.8 243.40
62 83 DANIELSSON Emil 2001 SWE 36:01.6 +5:23.8 244.70
63 74 BERGSLAND Andreas 2001 NOR 36:09.3 +5:31.5 248.05
64 29 HORSFALL Beinn 2001 GBR 36:24.0 +5:46.2 254.45
65 32 DANIELSSON Jakob 2001 ISL 36:35.8 +5:58.0 259.59
66 9 FROMMELT Tobias 2002 LIE 36:51.4 +6:13.6 266.38
67 25 LULE Aleksandrs Arturs 2002 LAT 36:56.8 +6:19.0 268.73
68 36 GISLASON Egill Bjarni 2001 ISL 37:01.5 +6:23.7 270.78
69 15 HARNASTAI Ruslan 2001 BLR 37:12.3 +6:34.5 275.48
70 56 SIMONUTIS Edvinas 2002 LTU 37:37.9 +7:00.1 286.62
71 59 SAULITIS Niks 2001 LAT 37:40.0 +7:02.2 287.53
72 54 OGNYANOV Aleksandar 2002 BUL 37:46.3 +7:08.5 290.28
73 48 TURUN Mehmet 2002 TUR 37:58.2 +7:20.4 295.46
74 12 POUTOT Mathis 2002 BEL 38:20.6 +7:42.8 305.21
75 10 DUMAN Salihcan 2001 TUR 38:54.5 +8:16.7 319.97
76 13 STRUPULIS Bruno 2002 LAT 39:13.1 +8:35.3 328.06
77 1 ATANASOV Krasimir 2002 BUL 39:17.8 +8:40.0 330.11
78 61 PAVALEAN Flaviu Constantin 2002 ROU 39:24.1 +8:46.3 332.85
79 60 ELKATMIS Murat 2002 TUR 39:36.5 +8:58.7 338.25
80 44 HANGANUT Liviu Darius 2002 ROU 39:48.0 +9:10.2 343.25
81 53 TALAY Yusuf 2001 TUR 40:08.4 +9:30.6 352.13
82 6 PANTIC Predrag 2002 BIH 41:06.4 +10:28.6 377.38
83 16 SANTRAC Djordje 2002 BIH 41:32.7 +10:54.9 388.83
84 8 GAVRILOVIC Nikola 2002 BIH 45:06.9 +14:29.1 482.07
85 7 LALOVIC Uros 2002 BIH 45:39.7 +15:01.9 496.35
86 11 SAKANYAN Aghasi 2001 ARM 51:24.5 +20:46.7 646.44
87 5 BALOG Zoard 2001 HUN 51:32.7 +20:54.9 650.01
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
18 DREMLJUGA Karl Sebastian 2001 EST
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
17 AKMENTINS Uvis 2002 LAT
30 PAUKSTE Gabrielius 2001 LTU


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +