Resultater EYOF / Europeisk Ungdoms-OL - 5 km - Kvinner 2019



Resultater EYOF - Europeisk Ungdoms-OL - 5 km fri, kvinner
Sarajevo og Istočno, Bosnia-Hercegovina - 12. februar 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 82 WEBER Anja 2001 SUI 14:51.5 0.00 73.84
2 78 BARANOVA Alena 2001 RUS 15:02.9 +11.4 84.07
3 60 HOFFMANN Helen 2002 GER 15:04.3 +12.8 85.33
4 79 MEGED Ekaterina 2001 RUS 15:33.9 +42.4 111.89
5 71 ANDRESEN Ebba 2001 NOR 15:38.3 +46.8 115.84
6 52 KAASIKU Keidy 2001 EST 15:39.5 +48.0 116.91
7 42 THANNHEIMER Germana 2002 GER 15:40.2 +48.7 117.54
8 72 BERGANE Margrethe 2001 NOR 15:40.4 +48.9 117.72
9 51 ROSENBERG Maerta 2002 SWE 15:43.4 +51.9 120.41
10 80 OESTBERG Tilda 2001 SWE 15:43.6 +52.1 120.59
11 3 VEYRE Maelle 2002 FRA 15:43.7 +52.2 120.68
12 6 KANAEVA Elvira 2002 RUS 15:49.0 +57.5 125.44
13 77 SCHUMACHER Linda 2001 GER 15:49.9 +58.4 126.25
14 66 WALCHER Witta-Luisa 2002 AUT 15:50.9 +59.4 127.14
15 45 DELLIT Lara 2002 GER 15:51.0 +59.5 127.23
16 64 KAASIKU Kaidy 2001 EST 15:57.1 +1:05.6 132.71
17 81 KAELIN Nadja 2001 SUI 16:00.6 +1:09.1 135.85
18 75 MOHN Linn Sofie 2001 NOR 16:02.3 +1:10.8 137.37
19 74 JAZBEC Sara 2001 SLO 16:05.6 +1:14.1 140.33
20 57 SIBRAVOVA Eliska 2002 CZE 16:07.8 +1:16.3 142.31
21 59 UDRAS Johanna 2002 EST 16:09.5 +1:18.0 143.83
22 41 HUTTER Sara 2001 ITA 16:09.9 +1:18.4 144.19
23 48 KUREK Tania 2001 FRA 16:12.5 +1:21.0 146.53
24 55 NIEMELA Hilla 2001 FIN 16:13.3 +1:21.8 147.24
25 54 BYRTUS Jolanta 2001 CZE 16:14.2 +1:22.7 148.05
26 35 MAZI JAMNIK Hana 2002 SLO 16:16.5 +1:25.0 150.12
27 5 EVEN Maya 2001 FRA 16:18.2 +1:26.7 151.64
28 67 LUNDGREN Ida 2001 SWE 16:18.6 +1:27.1 152.00
29 76 KAIJANSINKKO Siiri 2001 FIN 16:19.5 +1:28.0 152.81
30 61 TUMOVA Katerina 2001 CZE 16:20.7 +1:29.2 153.88

31 29 KHOMICHUlyana 2001 BLR 16:28.2 +1:36.7 160.62
32 47 COLA Francesca 2002 ITA 16:29.4 +1:37.9 161.69
33 39 SLONKOVA Marta 2001 CZE 16:32.8 +1:41.3 164.74
34 49 EVTYAGINA Ekaterina 2001 RUS 16:32.9 +1:41.4 164.83
35 38 BUHOLZER Bianca 2002 SUI 16:34.9 +1:43.4 166.63
36 69 KURTTILA Lotta 2001 FIN 16:35.6 +1:44.1 167.26
37 58 AAREBAECK Maja 2001 SWE 16:38.2 +1:46.7 169.59
38 70 IGLESIAS Maria 2001 ESP 16:40.2 +1:48.7 171.38
39 26 MALI Klara 2002 SLO 16:42.6 +1:51.1 173.54
40 20 KOLODZIEJ Ewelina 2001 POL 16:42.9 +1:51.4 173.81
41 40 PIHLAVA Aino 2002 FIN 16:43.2 +1:51.7 174.08
42 31 SUIFFET Amelie 2001 FRA 16:44.4 +1:52.9 175.15
43 46 ROSSI Anna 2001 ITA 16:44.6 +1:53.1 175.33
44 36 GASIENICA Kamila 2001 POL 16:45.8 +1:54.3 176.41
45 68 KOVALOVA Daryna 2001 UKR 16:46.4 +1:54.9 176.95
46 50 DANIELOVA Maria 2001 SVK 16:49.0 +1:57.5 179.28
47 56 ANDRECA Maria Dumitrela 2001 ROU 16:50.4 +1:58.9 180.54
48 37 SIVOKOVA Kristina 2002 SVK 16:52.9 +2:01.4 182.78
49 65 SCHERZ Magdalena 2001 AUT 16:53.6 +2:02.1 183.41
50 63 ANDRECA Ioana Georgiana 2001 ROU 16:58.7 +2:07.2 187.98
51 30 KUKUCZKA Karolina 2002 POL 16:58.8 +2:07.3 188.07
52 16 CAMPIONE Silvia 2002 ITA 17:00.4 +2:08.9 189.51
53 62 ADRIGAN Sophie 2001 AUT 17:00.6 +2:09.1 189.69
54 24 ERLER Paulina 2001 AUT 17:02.6 +2:11.1 191.48
55 13 ZHUK Krystsina 2002 BLR 17:16.1 +2:24.6 203.60
56 34 KLEMENTOVA Marianna 2002 SVK 17:39.1 +2:47.6 224.24
57 33 MAKARINA Anastasiia 2001 UKR 17:39.8 +2:48.3 224.87
58 53 PERKO Neza 2001 SLO 17:40.2 +2:48.7 225.23
59 44 MASKALIOVAVeranika 2001 BLR 17:40.9 +2:49.4 225.85
60 2 GROND Maira 2002 SUI 17:57.8 +3:06.3 241.02

61 43 YAVUZ Fatma 2002 TUR 18:02.2 +3:10.7 244.97
62 22 RUNARSDOTTIR Kolfinna Iris 2001 ISL 18:04.1 +3:12.6 246.67
63 27 FERRANDO LORENZO Ona 2002 AND 18:15.8 +3:24.3 257.17
64 28 AKPINAR Esra 2002 TUR 18:19.6 +3:28.1 260.58
65 32 GUMUS Beyza nur 2001 TUR 18:30.0 +3:38.5 269.91
66 1 CSUTAK Andrea 2002 ROU 18:31.2 +3:39.7 270.99
67 21 STEFANSDOTTIR Fanney Run 2001 ISL 18:33.3 +3:41.8 272.88
68 9 BRUNERE Kristine 2002 LAT 18:37.5 +3:46.0 276.64
69 18 LACZKO Evelin Vivien 2001 HUN 18:43.5 +3:52.0 282.03
70 19 ANDRYIUKLidziya 2002 BLR 18:55.7 +4:04.2 292.98
71 25 RASHOYAN Anna 2001 ARM 18:57.8 +4:06.3 294.86
72 14 SIAVRO Emilija 2002 LTU 19:01.3 +4:09.8 298.00
73 10 NEDYALKOVA Kalina 2001 BUL 19:10.0 +4:18.5 305.81
74 7 MINDRILA Siinziana Ioana 2001 ROU 19:12.6 +4:21.1 308.14
75 17 REPECKAITE Fausta 2001 LTU 19:28.9 +4:37.4 322.77
76 15 SUNGUR Mahi Nur 2001 TUR 19:36.8 +4:45.3 329.86
77 4 NANOVA Lidia 2001 BUL 20:02.5 +5:11.0 352.92
78 8 PRIEDE Marta Klera 2002 LAT 20:20.0 +5:28.5 368.62
79 23 IOANNOU Eleni 2002 GRE 20:33.7 +5:42.2 380.92
80 11 KOCSIK Nora 2001 HUN 20:37.1 +5:45.6 383.97
81 12 ZAFIROVSKA Anamarija 2002 MKD 21:45.5 +6:54.0 445.35
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
73 FOEYEN Sigrid Leseth 2001 NOR