Resultater EYOF / Europeisk Ungdoms-OL - 7,5 km - Kvinner 2019



Resultater EYOF - Europeisk Ungdoms-OL - 7,5 km klassisk, kvinner
Sarajevo og Istočno, Bosnia-Hercegovina - 11. februar 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 79 WEBER Anja 2001 SUI 25:22.5 0.00 70.97
2 78 KAELIN Nadja 2001 SUI 25:52.0 +29.5 86.47
3 74 SKINDER Monika 2001 POL 26:10.9 +48.4 96.40
4 39 THANNHEIMER Germana 2002 GER 26:12.5 +50.0 97.24
5 69 BERGANE Margrethe 2001 NOR 26:20.9 +58.4 101.66
6 72 MOHN Linn Sofie 2001 NOR 26:41.0 +1:18.5 112.22
7 45 KUREK Tania 2001 FRA 26:47.7 +1:25.2 115.74
8 63 WALCHER Witta-Luisa 2002 AUT 26:55.2 +1:32.7 119.68
9 48 ROSENBERG Maerta 2002 SWE 26:57.9 +1:35.4 121.10
10 42 DELLIT Lara 2002 GER 27:11.1 +1:48.6 128.03
11 68 ANDRESEN Ebba 2001 NOR 27:19.2 +1:56.7 132.29
12 57 HOFFMANN Helen 2002 GER 27:22.0 +1:59.5 133.76
13 2 VEYRE Maelle 2002 FRA 27:39.2 +2:16.7 142.80
14 73 KAIJANSINKKO Siiri 2001 FIN 27:42.3 +2:19.8 144.43
15 64 LUNDGREN Ida 2001 SWE 27:45.3 +2:22.8 146.00
16 51 BYRTUS Jolanta 2001 CZE 27:47.1 +2:24.6 146.95
17 70 FOEYEN Sigrid Leseth 2001 NOR 27:47.4 +2:24.9 147.11
18 6 EVEN Maya 2001 FRA 27:53.4 +2:30.9 150.26
19 76 MEGED Ekaterina 2001 RUS 27:54.1 +2:31.6 150.63
20 71 JAZBEC Sara 2001 SLO 27:58.6 +2:36.1 152.99
21 75 BARANOVA Alena 2001 RUS 27:59.7 +2:37.2 153.57
22 77 OESTBERG Tilda 2001 SWE 28:01.2 +2:38.7 154.36
23 18 KOLODZIEJ Ewelina 2001 POL 28:24.3 +3:01.8 166.50
24 54 SIBRAVOVA Eliska 2002 CZE 28:24.4 +3:01.9 166.55
25 52 NIEMELA Hilla 2001 FIN 28:26.3 +3:03.8 167.55
26 46 EVTYAGINA Ekaterina 2001 RUS 28:37.0 +3:14.5 173.17
27 35 BUHOLZER Bianca 2002 SUI 28:38.5 +3:16.0 173.96
28 34 SIVOKOVA Kristina 2002 SVK 28:42.3 +3:19.8 175.96
29 27 KUKUCZKA Karolina 2002 POL 28:45.4 +3:22.9 177.58
30 55 AAREBAECK Maja 2001 SWE 28:47.2 +3:24.7 178.53

31 4 KANAEVA Elvira 2002 RUS 28:49.9 +3:27.4 179.95
32 32 MAZI JAMNIK Hana 2002 SLO 28:52.2 +3:29.7 181.16
33 66 KURTTILA Lotta 2001 FIN 28:53.3 +3:30.8 181.74
34 62 SCHERZ Magdalena 2001 AUT 28:58.5 +3:36.0 184.47
35 61 KAASIKU Kaidy 2001 EST 28:59.1 +3:36.6 184.78
36 43 ROSSI Anna 2001 ITA 29:00.2 +3:37.7 185.36
37 33 GASIENICA Kamila 2001 POL 29:12.2 +3:49.7 191.67
38 58 TUMOVA Katerina 2001 CZE 29:12.5 +3:50.0 191.82
39 56 UDRAS Johanna 2002 EST 29:23.3 +4:00.8 197.50
40 49 KAASIKU Keidy 2001 EST 29:24.4 +4:01.9 198.08
41 65 KOVALOVA Daryna 2001 UKR 29:25.8 +4:03.3 198.81
42 44 COLA Francesca 2002 ITA 29:31.2 +4:08.7 201.65
42 59 ADRIGAN Sophie 2001 AUT 29:31.2 +4:08.7 201.65
44 47 DANIELOVA Maria 2001 SVK 29:33.8 +4:11.3 203.02
45 37 PIHLAVA Aino 2002 FIN 29:37.7 +4:15.2 205.07
46 28 SUIFFET Amelie 2001 FRA 29:40.3 +4:17.8 206.43
47 38 HUTTER Sara 2001 ITA 29:41.9 +4:19.4 207.27
48 3 GROND Maira 2002 SUI 30:00.8 +4:38.3 217.20
49 36 SLONKOVA Marta 2001 CZE 30:12.2 +4:49.7 223.19
50 67 IGLESIAS Maria 2001 ESP 30:25.6 +5:03.1 230.23
51 31 KLEMENTOVA Marianna 2002 SVK 30:39.8 +5:17.3 237.70
52 50 PERKO Neza 2001 SLO 30:43.8 +5:21.3 239.80
53 21 ERLER Paulina 2001 AUT 30:48.8 +5:26.3 242.42
54 26 KHOMICHUlyana 2001 BLR 30:57.9 +5:35.4 247.21
55 53 ANDRECA Maria Dumitrela 2001 ROU 31:06.8 +5:44.3 251.88
56 41 MASKALIOVAVeranika 2001 BLR 31:25.1 +6:02.6 261.50
57 23 MALI Klara 2002 SLO 31:33.3 +6:10.8 265.81
58 60 ANDRECA Ioana Georgiana 2001 ROU 31:51.5 +6:29.0 275.37
59 14 CAMPIONE Silvia 2002 ITA 31:54.4 +6:31.9 276.89
60 11 ZHUK Krystsina 2002 BLR 32:13.8 +6:51.3 287.09

61 30 MAKARINA Anastasiia 2001 UKR 32:14.2 +6:51.7 287.30
62 24 FERRANDO LORENZO Ona 2002 AND 32:19.0 +6:56.5 289.82
63 20 RUNARSDOTTIR Kolfinna Iris 2001 ISL 32:24.9 +7:02.4 292.92
64 40 YAVUZ Fatma 2002 TUR 32:46.8 +7:24.3 304.43
65 17 ANDRYIUKLidziya 2002 BLR 32:47.7 +7:25.2 304.90
66 19 STEFANSDOTTIR Fanney Run 2001 ISL 33:33.0 +8:10.5 328.70
67 25 AKPINAR Esra 2002 TUR 33:40.6 +8:18.1 332.70
68 29 GUMUS Beyza nur 2001 TUR 34:27.3 +9:04.8 357.24
69 22 RASHOYAN Anna 2001 ARM 34:32.9 +9:10.4 360.18
70 12 SIAVRO Emilija 2002 LTU 35:10.4 +9:47.9 379.88
71 5 MINDRILA Siinziana Ioana 2001 ROU 35:13.8 +9:51.3 381.67
72 8 BRUNERE Kristine 2002 LAT 37:11.4 +11:48.9 443.46
73 1 NANOVA Lidia 2001 BUL 38:07.8 +12:45.3 473.10
74 13 SUNGUR Mahi Nur 2001 TUR 38:15.8 +12:53.3 477.30
75 9 NEDYALKOVA Kalina 2001 BUL 38:42.4 +13:19.9 491.28
76 16 LACZKO Evelin Vivien 2001 HUN 39:41.2 +14:18.7 522.18
77 7 PRIEDE Marta Klera 2002 LAT 40:34.5 +15:12.0 550.18
78 10 KOCSIK Nora 2001 HUN 41:48.6 +16:26.1 589.12
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
15 REPECKAITE Fausta 2001 LTU


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +