Resultater EYOF / Europeisk Ungdoms-OL - 7,5 km - Menn 2019



Resultater EYOF - Europeisk Ungdoms-OL - 7,5 km fri, menn
Sarajevo og Istočno, Bosnia-Hercegovina - 12. februar 2019

Arrangementstype: Langrenn

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
190MOERK Martin Kirkeberg2001NOR19:47.30.0068.63
288SANDVIK Edvard2001NOR19:55.3+8.074.02
378NUFER Cla-Ursin2001SUI20:00.3+13.077.39
487HJELMESET Lars Agnar2001NOR20:03.0+15.779.21
52PEREZ Florian2001FRA20:04.5+17.280.22
667DESLOGES Mathis2002FRA20:09.7+22.483.72
789WIGGER Nicola2001SUI20:12.0+24.785.27
893ROUSSET Gaspard2001FRA20:20.4+33.190.93
972KNOBEL David2002SUI20:24.5+37.293.70
1076HEILAND Korbinian2001GER20:29.6+42.397.13
1174VOLKOV Sergey2001RUS20:30.1+42.897.47
1264VACEK Mathias2002CZE20:30.9+43.698.01
1379RYBKIN Vladimir2001RUS20:36.1+48.8101.51
1446MAXIMOV Artem2001RUS20:42.6+55.3105.89
1580STENMAN Tino2001FIN20:46.4+59.1108.45
1683GISSELMAN Truls2001SWE20:47.1+59.8108.92
1782FORIKA Szabolcs2001ROU20:47.2+59.9108.99
1866MULEJ Jost2002SLO20:49.9+1:02.6110.81
1973SCLISIZZO Luca2001ITA20:50.3+1:03.0111.08
2081PUEYO Jaume2001ESP20:50.5+1:03.2111.21
2192JONSSON Paal2001SWE20:50.6+1:03.3111.28
223ARNAUD Julien2001FRA20:52.8+1:05.5112.76
2377BRYJA Sebastian2002POL20:57.1+1:09.8115.66
2435WIESER Philip2001AUT21:08.9+1:21.6123.61
2540FERRARI Matteo2001ITA21:10.4+1:23.1124.62
2684DOERKS Jan-Friedrich2001GER21:10.5+1:23.2124.69
2791LIEKARI Emil2001FIN21:12.9+1:25.6126.31
281SAVARY Antonin2002SUI21:15.4+1:28.1127.99
2971LONCHAKOV Egor2001RUS21:19.1+1:31.8130.48
3044SIVITSKI Baryslau2001BLR21:20.5+1:33.2131.43

3123CHIOCCHETTI Alessandro2001ITA21:21.4+1:34.1132.03
3270ERSSON George2001SWE21:27.7+1:40.4136.28
3375BERGSLAND Andreas2001NOR21:28.3+1:41.0136.68
3453POMARI Pietro2001ITA21:30.3+1:43.0138.03
3524WIELAND Christoph2002AUT21:31.4+1:44.1138.77
3669STAHLBERG Alexander2002FIN21:32.2+1:44.9139.31
3736TAMM Aleksander2001EST21:34.3+1:47.0140.73
3886DANIELSSON Emil2001SWE21:38.1+1:50.8143.29
3959FRANKS-PENTY Alexander2001GBR21:42.8+1:55.5146.45
4068STROUHAL Jakub2001CZE21:47.2+1:59.9149.42
4160KOLUPAIKO Vitalii2001UKR21:48.9+2:01.6150.56
4251MALCHOV Todor2001BUL21:49.2+2:01.9150.77
4348VRBOVSKY Benjamin2002CZE21:50.4+2:03.1151.57
4441MANDELJC Matej2001SLO21:51.1+2:03.8152.05
4538COURTE Julian2001AUT21:53.9+2:06.6153.93
4630HORSFALL Beinn2001GBR21:54.2+2:06.9154.13
4765BUGARA Robert2002POL21:58.0+2:10.7156.70
4829KOROSEC Bostjan2001SLO21:59.0+2:11.7157.37
4956OGNYANOV Aleksandar2002BUL21:59.3+2:12.0157.57
5027BUBEN Mikita2001BLR22:01.8+2:14.5159.26
5147GROS Anze2002SLO22:04.6+2:17.3161.14
5285DOLHASCU Florin Robert2001ROU22:07.6+2:20.3163.16
5343MOILANEN Niilo2001FIN22:08.1+2:20.8163.50
5442FEHLEISEN Nico2001GER22:11.3+2:24.0165.66
5526LULE Aleksandrs Arturs2002LAT22:15.4+2:28.1168.42
5661SAULITIS Niks2001LAT22:21.8+2:34.5172.73
5734ISLITZER Andre2001AUT22:22.4+2:35.1173.14
5828BUECHEL Micha2002LIE22:28.3+2:41.0177.11
5950RASTIC Sabahudin2001SRB22:32.2+2:44.9179.74
6054MEDEK Jakub2002CZE22:35.5+2:48.2181.96

6152CIELNIAK Bartosz2002POL22:39.3+2:52.0184.52
6233DANIELSSON Jakob2001ISL22:40.2+2:52.9185.13
6357SOBICZEWSKIPiotr2002POL22:40.5+2:53.2185.33
6458SIMONUTIS Edvinas2002LTU22:41.2+2:53.9185.80
6549TURUN Mehmet2002TUR22:42.7+2:55.4186.81
6617HARNASTAI Ruslan2001BLR22:47.3+3:00.0189.91
6732UNN Albert2001EST22:52.1+3:04.8193.15
6816ZHUVAHA Oleksii2002UKR22:52.8+3:05.5193.62
6925TILESCH Denis2002SVK23:08.8+3:21.5204.40
704ATANASOV Krasimir2002BUL23:09.5+3:22.2204.87
7122FROMMELT Robin2002LIE23:11.4+3:24.1206.15
7239KALENIK Fiodar2001BLR23:15.7+3:28.4209.05
7321ORAVEC Matus2002SVK23:18.3+3:31.0210.80
7463PAVALEAN Flaviu Constantin2002ROU23:24.5+3:37.2214.98
7511DUMAN Salihcan2001TUR23:28.9+3:41.6217.94
7655TALAY Yusuf2001TUR23:29.9+3:42.6218.62
7745HANGANUT Liviu Darius2002ROU23:36.9+3:49.6223.33
7862ELKATMIS Murat2002TUR23:37.0+3:49.7223.40
7914POUTOT Mathis2002BEL23:37.4+3:50.1223.67
8037GISLASON Egill Bjarni2001ISL23:37.9+3:50.6224.01
8118SANTRAC Djordje2002BIH23:40.5+3:53.2225.76
8210FROMMELT Tobias2002LIE23:55.9+4:08.6236.14
8331PAUKSTE Gabrielius2001LTU24:01.1+4:13.8239.64
8415STRUPULIS Bruno2002LAT24:20.7+4:33.4252.85
8519AKMENTINS Uvis2002LAT24:44.7+4:57.4269.02
866PANTIC Predrag2002BIH24:59.9+5:12.6279.26
8713SAKANYAN Aghasi2001ARM25:09.5+5:22.2285.73
887LALOVIC Uros2002BIH25:53.3+6:06.0315.24
898GAVRILOVIC Nikola2002BIH26:52.4+7:05.1355.06
909PETKOVSKI Nikola2002MKD27:28.4+7:41.1379.32

9112ATHANASIOU Athanasios2002GRE28:13.5+8:26.2409.71
925BALOG Zoard2001HUN31:50.9+12:03.6556.19
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
20DREMLJUGA Karl Sebastian2001EST