Resultater Finn Skedsmos Minneløp 2015



Resultater Finn Skedsmos Minneløp
Hadeland, Oppland - 26. september 2015

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
0 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 35:29  
0 Ivar Vamnes Hamar OK 58:39 +23:10
0 Emma Visted-Hansen Gjø-Vard OL 24:22  
0 Ole Petter Visted-Hansen Gjø-Vard OL 44:52 +9:23

D 17-20

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Karoline Bjørnerød OK Moss diskvalifisert  

D 21-

3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Louise Oram Nydalens SK 1:27:08  
2 Mari Jøranli Torpa o-lag 1:45:06 +17:58
3 Raquel Costa Halden SK 2:20:58 +53:50

D 40-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 1:46:40  
2 Gry Anita Gjerde Alnæs Raumar Orientering 1:48:43 +2:03
3 Birgit Økern Jensen Stjørdals-Blink 1:55:01 +8:21
4 Marit B. Eithun Nittedal OL 2:00:08 +13:28

D 50-

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Vanja Staff OL Toten-Troll 1:33:50  
2 Åshild Stuve Strandlie Gjø-Vard OL 1:45:56 +12:06

D 60-

1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
  Inger E. Vamnes Hamar OK diskvalifisert  

H 21-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Thomas Nipen Nydalens SK 1:30:42  
2 Mathias Nipen IL Tyrving 1:30:52 +0:10
3 Magnus Svingheim Raumar Orientering 1:37:37 +6:55
4 Tiago Aires Halden SK 1:49:53 +19:11
5 Petter Skedsmo Hadeland OL 1:51:45 +21:03
6 Kim André Sveen Hadeland OL 2:22:45 +52:03
  Morten Tangen Måren OK diskvalifisert  

H 40-

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bo Engdahl IL Koll 1:38:33  
2 Audun Strandlie Gjø-Vard OL 1:57:46 +19:13
3 Bjørn Berge Hadeland OL 2:03:05 +24:32
4 Morten Fismen Fossum IF 2:06:22 +27:49
5 Torstein Hole Nydalens SK 2:09:11 +30:38
6 Einar Teslo Hadeland OL 2:13:26 +34:53
7 Stein H. Hagen Fossum IF 2:19:17 +40:44

H 50-

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Gjermund Røren Eiker OL 1:19:31  
2 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 1:20:43 +1:12
3 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 1:23:54 +4:23
4 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 1:25:27 +5:56
5 Martin Granly Lillomarka OL 1:27:10 +7:39
5 Einar Jensen Nydalens SK 1:27:10 +7:39
7 Morten Due Måren OK 1:27:26 +7:55
8 Hallvard Fjær Lillomarka OL 1:29:05 +9:34
9 Petter Gullikstad Røros IL 1:38:41 +19:10
10 Richard Zeiner-Gundersen Fossum IF 1:52:34 +33:03
11 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 1:55:21 +35:50

H 60-

6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Svein S Jacobsen IL Tyrving 1:27:46  
2 Helge Revhaug Ringerike OL 1:30:42 +2:56
3 Are Eriksen Oslostudentenes IK 1:33:19 +5:33
4 Tor Trøan Hadeland OL 1:35:41 +7:55
5 Johan Swärd Hadeland OL 1:54:39 +26:53
6 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 2:29:41 +1:01:55

H 70-

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Kjell Stenstadvold IL Tyrving 1:53:32  
2 Einar Hem Lillomarka OL 2:03:10 +9:38
2 Knut Erik Østengen Thales BIL 2:03:10 +9:38
  Klaus Engen Eidskog OL diskvalifisert  

D 13-16

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 57:57  
2 Emma Eithun Paulsen Nittedal OL 58:41 +0:44

H 13-16

2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Sigurd Gjerdingen Hadeland OL 1:01:12  
2 Sondre Zahl Hagen Fossum IF 1:20:34 +19:22

Trim

11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Alfred Bjørnerød OK Moss 57:01  
2 Sigmund Hansen Gjø-Vard OL 57:53 +0:52
3 Celine Visted Gjø-Vard OL 57:54 +0:53
4 Marius Staff OL Toten-Troll 1:01:15 +4:14
5 Ole Ingesen Sarpsborg OL 1:02:23 +5:22
6 Tov Arne Bondal Notodden OL 1:11:02 +14:01
7 Trine Marit Justad Raaen Kongsberg OL 1:23:29 +26:28
8 Tore Bjørnerød OK Moss 1:27:03 +30:02
9 Petter Fure Oppsal Orientering 1:34:36 +37:35
10 Linda Fredh Måren OK 1:56:07 +59:06
11 Iver Rognstad Hadeland OL 1:56:50 +59:49


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +