Resultater Finn Skedsmos Minneløp 2016

Resultater Finn Skedsmos Minneløp
Hadeland, Oppland - 24. september 2016

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

2 600 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Liv Simonsen OK Øst 48:06   18:30  
2 Tor Simonsen OK Øst 48:07 +0:01 18:30  
3 Nikolai Teslo Hadeland OL 58:16 +10:10 22:24  

D 17-20

9 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Agnethe Hasli Snertingdal IF Orientering 1:48:31   11:04  
2 Maiken Sandberg Nydalens SK 2:22:05 +33:34 14:29  

D 21-

9 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mari Jøranli Torpa OL 1:57:38   12:00  

D 40-

9 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 1:30:00   9:11  
2 Kirsti Kringhaug Ringerike OL 1:36:18 +6:18 9:49  

D 50-

7 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Gry Anita Gjerde Alnæs Raumar Orientering 1:18:44   11:14  
2 Trude Fixdal IL Koll 1:18:59 +0:15 11:17  
3 Grete S B Hovi Skien OK 1:22:02 +3:18 11:43  
4 Vanja Staff OL Toten-Troll 1:24:45 +6:01 12:06  

D 60-

7 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne Sørum Ringsaker OK 1:25:35   12:13  
2 Live Joronn Ytrehus Ringerike OL 1:41:06 +15:31 14:26  

H 17-20

12 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anders Haga Raumar Orientering 1:30:38   7:25  
  Håvard Landro Svingheim Konnerud IL diskvalifisert      

H 21-

12 200 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Magnus Haakestad Nittedal OL 1:48:41   8:54 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 40-

12 200 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Lars-Inge Arnevik Ringerike OL 1:37:04   7:57  
2 Pål Skogedal Asker Skiklubb 1:46:15 +9:11 8:42  
3 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 1:49:28 +12:24 8:58  
4 Anders Sollien OL Toten-Troll 1:50:47 +13:43 9:04  
5 Øyvind Lien Gjø-Vard OL 1:57:15 +20:11 9:36  
6 Rolf Pettersen Mo OL Toten-Troll 1:59:56 +22:52 9:49  
7 Bjørn Berge Hadeland OL 2:01:26 +24:22 9:57  
8 Ståle Sønsterudbråten Raumar Orientering 2:05:58 +28:54 10:19  
9 Einar Teslo Hadeland OL 2:25:48 +48:44 11:57  
10 Robert Fredriksen Notodden OL 2:36:39 +59:35 12:50  

H 50-

9 800 m, 18 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 1:23:49   8:33  
2 Tore Kjølseth Nydalens SK 1:29:27 +5:38 9:07  
3 Stein-Arne Alnæs Raumar Orientering 1:30:50 +7:01 9:16  
4 Stein H. Hagen Fossum IF 1:31:37 +7:48 9:20  
5 Sindre Langaas Nydalens SK 1:32:15 +8:26 9:24  
6 Njål Svingheim Konnerud IL 1:32:46 +8:57 9:27  
7 Hallvard Fjær Lillomarka OL 1:34:06 +10:17 9:36  
8 Guttorm L Egge Oslostudentenes IK 1:34:42 +10:53 9:39  
9 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 1:35:22 +11:33 9:43  
10 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 1:37:03 +13:14 9:54  
11 Sture Ottesen Indre Østfold OK 1:38:14 +14:25 10:01  
12 Trond Rønneberg Asker Skiklubb 1:41:42 +17:53 10:22  
13 Egil Rundberget Nydalens SK 1:43:15 +19:26 10:32  
14 Martin Granly Lillomarka OL 1:46:07 +22:18 10:49  
15 Knut Bjørkelo Kolbotn og Skimt OL 1:47:07 +23:18 10:55  
16 Knut Eeg Asker Skiklubb 1:49:42 +25:53 11:11  
17 Håkon Jendal Fossum IF 1:55:58 +32:09 11:49  
18 Per Sandberg Nydalens SK 2:22:10 +58:21 14:30  

H 60-

9 800 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Arnfinn Pedersen Gjø-Vard OL 1:34:50   9:40  
2 Øyvind Sørlie Hadeland OL 1:40:37 +5:47 10:16  
3 Terje Wikstrøm Ringsaker OK 1:43:52 +9:02 10:35  
4 Are Eriksen Oslostudentenes IK 1:51:55 +17:05 11:25  
5 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 2:24:05 +49:15 14:42  

H 70-

7 000 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Helge Revhaug Ringerike OL 1:18:38   11:14  
2 Geir Trøan Kolbotn og Skimt OL 1:24:56 +6:18 12:08  
3 Knut Erik Østengen Thales 1:25:18 +6:40 12:11  
4 John Thomas Petersen Nittedal OL 1:27:32 +8:54 12:30  
5 Jan Jansen OK Moss 1:33:28 +14:50 13:21  
6 Hasse Bergstrøm IL Tyrving 1:41:03 +22:25 14:26  
7 Klaus Engen Eidskog OL 1:52:31 +33:53 16:04  

D 13-16

4 500 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Mari Landro Svingheim Konnerud IL 40:36   9:01  
2 Johanne Rognerud Bøe Fossum IF 40:46 +0:10 9:03  
3 Helene Bjørkvold Jendal Fossum IF 1:01:41 +21:05 13:42  
4 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 1:02:13 +21:37 13:49  
  Karoline Bjørnerød OK Moss diskvalifisert      

Trim

4 500 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Alfred Bjørnerød OK Moss 34:32   7:40  
2 Lars Lien Gjø-Vard OL 35:41 +1:09 7:55  
3 Tore Bjørnerød OK Moss 35:53 +1:21 7:58  
4 Audrun Utskarpen Oslostudentenes IK 44:19 +9:47 9:50  
5 Harald Aulie IL Koll 47:26 +12:54 10:32  
6 Astrid Bjørnerød OK Moss 48:20 +13:48 10:44  
7 Ina Cecilie Landro Konnerud IL 48:26 +13:54 10:45  
8 Anne Nilsen Ås-NMBU Orientering 48:35 +14:03 10:47  
9 Guro Mo OL Toten-Troll 50:00 +15:28 11:06  
10 Tov Arne Bondal Notodden OL 50:25 +15:53 11:12  
11 Erik Hasli Snertingdal IF Orientering 51:50 +17:18 11:31  
12 Jens-Henrik Simonsen OK Øst 57:34 +23:02 12:47  
13 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 1:07:35 +33:03 15:01  
14 Petter Fure Oppsal Orientering 1:09:42 +35:10 15:29  
15 Iver Rognstad Hadeland OL 1:14:31 +39:59 16:33


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +