Resultater Finn Skedsmos Minneløp 2019

Resultater Finn Skedsmos Minneløp
Hadeland, Oppland - 21. september 2019

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

3 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Stian Lillegård Lillomarka OL 25.24   8.28
0 Andreas Skistad Gjø-Vard OL 1.22.45   27.35
  Alfred Nikolaisen Oppsal Orientering ikke startet    

D 40-

8 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 1.13.51   8.23
2 Heidi Tronbøl Fet OL 1.30.56 +17.05 10.19
3 Ann Elin Flågen Heming Orientering 1.32.45 +18.54 10.32
4 Audrun Utskarpen IL GeoForm 1.40.18 +26.27 11.23

D 50-

7 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 1.18.16   11.10
3 Trude Fixdal IL Koll 1.21.37 +3.21 11.39
4 Vanja Staff OL Toten-Troll 1.28.16 +10.00 12.36

D 60-

7 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 1.22.17   11.45
2 Mona Bugge Haug OL Vallset/Stange 1.32.52 +10.35 13.16

H 21-

12 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Håvard Lucasen Fredrikstad SK 1.20.39   6.43
2 Kim André Sveen Hadeland OL 2.39.24 +1.18.45 13.17

H 40-

12 000 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Sollien OL Toten-Troll 2.03.51   10.19
2 Asgeir Lium Fet OL 2.03.57 +0.06 10.19
3 Robert Fredriksen Notodden OL 2.12.55 +9.04 11.04
5 Trond Flaskerud OL Toten-Troll 2.42.18 +38.27 13.31
6 Einar Teslo Hadeland OL 2.55.29 +51.38 14.37
  Per-Ivar Nikolaisen Oppsal Orientering ikke startet    

H 50-

8 800 m, 21 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henning Røberg Nittedal OL 1.02.25   7.05
2 Bo Engdahl IL Koll 1.06.03 +3.38 7.30
3 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 1.08.53 +6.28 7.49
4 Nils Petter Fremming Heming Orientering 1.13.45 +11.20 8.22
5 Geir Nilsen Viul Orienteringsklubb 1.17.48 +15.23 8.50
6 Per Øivind Eger Kongsberg OL 1.17.53 +15.28 8.51
7 Onno Verberne OL Toten-Troll 1.18.22 +15.57 8.54
8 Guttorm Egge IL GeoForm 1.18.45 +16.20 8.56
9 Rolv Anders Systad Lyn Ski 1.21.44 +19.19 9.17
10 Eskil Dahlen Øystre Slidre IL 1.21.51 +19.26 9.18
12 Stein Arne Negård Vang OL 1.22.23 +19.58 9.21
13 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 1.22.41 +20.16 9.23
14 Børge Pedersen Nydalens SK 1.27.16 +24.51 9.54
15 Stein H. Hagen Fossum IF 1.27.36 +25.11 9.57
16 Gløer O Winsvold Sentrum OK 1.28.20 +25.55 10.02
17 Bjarte Lindstad OL Toten-Troll 1.39.15 +36.50 11.16
18 Terje Næss Fossum IF 1.46.56 +44.31 12.09
19 Per Ole Dahlsrud Nydalens SK 1.47.05 +44.40 12.10
20 Anders Flågen Heming Orientering 1.51.55 +49.30 12.43
21 Christian Nordahl Rolfsen Heming Orientering 1.52.23 +49.58 12.46
22 Tore Kalhovd Fossum IF 2.14.16 +1.11.51 15.15
  Einar Gisholt Fossum IF ikke startet    
  Nils Harald Staff OL Toten-Troll ikke startet    

H 60-

8 800 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigurd Dæhli Løten o-lag 1.14.45   8.29
2 Widar Trømborg Sande Sportsklubb 1.22.43 +7.58 9.23
3 Sture Ottesen Indre Østfold OK 1.24.39 +9.54 9.37
4 Ola Brox OL Toten-Troll 1.27.33 +12.48 9.56
5 Knut Anders Løken Fossum IF 1.45.43 +30.58 12.00
6 Sjur Gjestvang OL Toten-Troll 1.49.19 +34.34 12.25
7 Johan Swärd Hadeland OL 1.52.16 +37.31 12.45
8 Knut Haug OL Vallset/Stange 1.52.31 +37.46 12.47

H 70-

7 000 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Trøan Hadeland OL 1.12.58   10.25
2 Helge Revhaug Ringerike OL 1.14.05 +1.07 10.35
3 Einar Lund Hamar OK 1.18.43 +5.45 11.14
4 Hasse Bergstrøm Tyrving IL 1.26.08 +13.10 12.18
5 Knut Erik Østengen Thales Il? 1.29.24 +16.26 12.46
6 Terje Malm Hamar OK 1.32.48 +19.50 13.15
7 Øyvind Hoveid Asker Skiklubb 1.37.17 +24.19 13.53
8 Paul Skjaker Hadeland OL 1.40.43 +27.45 14.23
9 Helge Lye Tyrving IL 1.45.18 +32.20 15.02
10 Jan Jansen OK Moss 1.49.36 +36.38 15.39
  Jon Vegard Lunde Lillehammer OK ikke startet    

D 13-16

5 000 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kathinka Zahl Hagen Fossum IF 45.17   9.03
2 Anne Østvold Heming Orientering 47.31 +2.14 9.30

H 13-16

5 000 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tobias Tronbøl Lium IL Koll 43.32   8.42
2 Johannes Bjørke Sollien OL Toten-Troll 1.00.56 +17.24 12.11
3 Amund Flaskerud OL Toten-Troll 1.00.58 +17.26 12.11
4 Alfred Bjørnerød OK Moss 1.18.04 +34.32 15.36

Trim

5 000 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Solveig Eline Berg Tyrving IL 41.20   8.16
2 Paul Hinsch Kustein 41.47 +0.27 8.21
3 Harald Aulie IL Koll 43.51 +2.31 8.46
4 Hildegunn Lindstad OL Toten-Troll 46.06 +4.46 9.13
5 Lill Ramberg Skappel Lillehammer OK 51.32 +10.12 10.18
6 Anne Sørum Indre Østfold OK 51.37 +10.17 10.19
8 Berit Bergset Gjø-Vard OL 51.56 +10.36 10.23
9 Jens-Henrik Simonsen OK Øst 52.29 +11.09 10.29
10 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 52.52 +11.32 10.34
11 Lars Flaskerud OL Toten-Troll 1.00.56 +19.36 12.11
12 Anisa Klobucista Hadeland OL 1.01.01 +19.41 12.12
13 Berthe Teslo Hadeland OL 1.01.02 +19.42 12.12
14 Anne Kathrine Svingheim Hadeland OL 1.04.00 +22.40 12.48
15 Hanne Marthe Østvold Heming Orientering 1.07.07 +25.47 13.25
16 Øystein Skappel Lillehammer OK 1.12.54 +31.34 14.34
  Elise Gisholt Fossum IF ikke startet


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +