Resultater Finndulten / KM Hedmark og Oppland Lang 2018



Resultater Finndulten / KM Hedmark og Oppland Lang
Finnskogen, Hedmark - 1. september 2018

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 400 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Sivert Dåsnes Vang OL fullført    
  Sebastian Tangen Holtet Eidskog OL fullført    
  Nova Lill Nybråten-Gerhardsen Lunderseter IL fullført    
  Tindra Nybråten-Gerhardsen Lunderseter IL fullført    
  Emil Engh Sagvold OL Toten-Troll fullført    
  Martine Engh Sagvold OL Toten-Troll fullført    
  Marielle Smedstad Lunderseter IL fullført    
  Ulrikke Visted-Hansen Gjø-Vard OL fullført    
  Emre Nybråten-Gerhardsen Lunderseter IL ikke startet    
  Lycke Nybråten-Gerhardsen Lunderseter IL ikke startet    

D -10

1 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Ida Marianne Bergersen Eidskog OL 19:20   13:48

D 11-12

2 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Oda Marissa Bergersen Eidskog OL 1:14:44   31:08

D 13-14

3 200 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Guro Schjølberg Tynset IF 35:55   11:13
2 Emma Dåsnes Vang OL 40:46 +4:51 12:44
3 Maren Henriksen Vang OL 45:56 +10:01 14:21
4 Emma Visted-Hansen Gjø-Vard OL 46:05 +10:10 14:24
5 Anne Frøisland Vang OL 47:11 +11:16 14:44

D 13-16C

2 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marie Lium Fougner Elverum OK 1:23:00   34:35

D 13-16N

2 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eline Lium Fougner Elverum OK 26:12   12:28

D 15-16

4 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Birgit Dorthea Kleppa Madslien Lillehammer OK 50:57   10:36
2 Martine Skjelsvik Lillehammer OK 59:33 +8:36 12:24
3 Tora Briskerud Hasselvold Grue IL 1:13:30 +22:33 15:18
4 Berthe Teslo Hadeland OL 1:27:58 +37:01 18:19
  Ingeborg Hasle Haslestad Ringsaker OK ikke startet    

D 17-A kort

4 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Linda Engen Raumar Orientering 58:19   12:08
2 Stine Austad Raumar Orientering 1:03:36 +5:17 13:15
3 Anne Kjersti Briskerud Grue IL 1:06:30 +8:11 13:51
4 Gunn Elin Rudi Hadeland OL 1:16:04 +17:45 15:50

D 17-B

3 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne-Grete Austad Raumar Orientering 45:27   14:12
2 Kjersti Småstuen OL Toten-Troll 51:15 +5:48 16:00
3 Inger Svaland OL Vallset/Stange 51:57 +6:30 16:14
4 Eli Stensli Løten o-lag 1:05:16 +19:49 20:23

D 17-C

2 400 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Karoline Skjelsvik Lillehammer OK 54:28   22:41
2 Ida Engen Raumar Orientering 55:14 +0:46 23:00

D 17-N

2 100 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tina Bjørnstad Raumar Orientering 30:07   14:20
2 Liv Simonsen OK Øst 58:53 +28:46 28:02

D 17-18

6 100 m, 0 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Kamilla Lome Hamar OK ikke startet    

D 19-20

6 500 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anine Lome Hamar OK 1:00:10   9:15
2 Agnethe Hasli Gjø-Vard OL 1:04:50 +4:40 9:58

D 21-

7 000 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sofie Johansson Løten o-lag 55:48   7:58
2 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 1:03:47 +7:59 9:06
3 Nina Smestad Løten o-lag 1:22:42 +26:54 11:48

D 35-

6 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anna-Thekla Tonjer Elverum OK 1:06:23   10:52

D 40-

5 800 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristine Sollien Flaskerud OL Toten-Troll 1:01:43   10:38

D 45-

5 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mari Gullbrekken Schjølberg Tynset IF 58:40   10:06
2 Valborg Madslien Lillehammer OK 1:01:01 +2:21 10:31
3 Mona Lome Hamar OK 1:04:35 +5:55 11:08

D 50-

4 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne Marit Bordal Ringsaker OK 50:25   10:30
2 Unn Mette Klopbakken Snertingdal IF Orientering 1:03:02 +12:37 13:07
3 Vanja Staff OL Toten-Troll 1:17:50 +27:25 16:12
  Laila Høiås Herlyng Grue IL diskvalifisert    

D 55-

4 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kjersti Rønning Hamar OK 48:17   10:03
2 Unn Hilde Heggedal Kongsberg OL 51:56 +3:39 10:49
3 Eldbjørg G. Kalbækken Tynset IF 1:06:03 +17:46 13:45
4 Helen Margrethe Schjelderup Nord-Østerdal OK 1:35:02 +46:45 19:47

D 60-

3 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 48:53   15:16
2 Gro Solnørdal Rudsbygd IL 1:05:02 +16:09 20:19
3 Kari Osmoen Os IL 1:05:06 +16:13 20:20
  Anne Mette Normann Tynset IF diskvalifisert    

D 65-

3 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigrid Kalbækken Tynset IF 1:05:03   20:19
2 Helle Jørstad Hamar OK 1:05:17 +0:14 20:24
3 Marit Tyldum Rudsbygd IL 1:09:09 +4:06 21:36

H -10

1 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Lars Flaskerud OL Toten-Troll 19:07   13:39
  Aleksander Tangen Holtet Eidskog OL 21:04   15:02
  Nikolai Teslo Hadeland OL 13:53   9:55
  Aksel Tonjer Fingarsen Elverum OK ikke startet    

H 11-12

2 400 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ola Dåsnes Vang OL 22:25   9:20
2 Emil Tonjer Fingarsen Elverum OK 28:00 +5:35 11:40
3 Amund Flaskerud OL Toten-Troll 30:45 +8:20 12:48
4 Ole Solli Kvikstad OL Toten-Troll 36:52 +14:27 15:21
5 Asbjørn Lande Eidskog OL 38:41 +16:16 16:07
6 Lauritz Palmstrøm-Stolpe Eidskog OL 53:10 +30:45 22:09

H 11-12N

1 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Petter Visted-Hansen Gjø-Vard OL 29:26   21:01

H 13-14

3 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ole Gunnar Kleppa Madslien Lillehammer OK 33:23   10:25
2 Ragnar Lande Eidskog OL 48:18 +14:55 15:05
3 Anders Taraldsen Lillehammer OK 50:17 +16:54 15:42
4 Johannes Bjørke Sollien OL Toten-Troll 54:31 +21:08 17:02

H 13-16C

2 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emil Skytteren Odal OL - Orientering 58:50   24:30

H 15-16

5 800 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jørgen Schjølberg Tynset IF 50:02   8:37
2 Sander Tonjer Fingarsen Elverum OK 54:07 +4:05 9:19
3 Mats Lindaas Elverum OK 56:04 +6:02 9:40
4 Grunde Isaksætre Grue IL 58:31 +8:29 10:05
5 Sigurd Kvamme OL Toten-Troll 1:12:56 +22:54 12:34
  Gaute Lindaas Elverum OK diskvalifisert    

H 17-A kort

5 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marius Øie Løten o-lag 44:36   7:41
2 Stig Strandhagen Røyken OL 1:08:38 +24:02 11:50
3 Emil Bjørnstad Strand Raumar Orientering 1:12:09 +27:33 12:26
  Ove Antvord Haugereid Løten o-lag ikke startet    

H 17-B

3 200 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sondre Skytteren Odal OL - Orientering 31:57   9:59
2 Henrik Åserud Sørensen Odal OL - Orientering 34:23 +2:26 10:44
3 Trond Egil Digernes Brandval/Kongsvinger OK 36:40 +4:43 11:27
4 Niklas Stolpe Eidskog OL 42:59 +11:02 13:25
5 Jens-Henrik Simonsen OK Øst 45:30 +13:33 14:13
6 Martin Skytteren Odal OL - Orientering 45:34 +13:37 14:14
7 Kjetil Jacobsen Hamar OK 46:23 +14:26 14:29
  Erik Hasli Snertingdal IF Orientering diskvalifisert    
  Håvard Gjestvang OL Toten-Troll ikke startet    

H 17-N

2 100 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tor Simonsen OK Øst 29:12   13:54

H 17-18

6 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jostein Svaland Dale Vang OL 52:16   8:02
2 Even Lindaas Vang OL 53:16 +1:00 8:11
3 Jakob Mo OL Toten-Troll 58:53 +6:37 9:03
4 Ole Johan Bråten Vang OL 1:19:59 +27:43 12:18

H 21-

9 200 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marius Wikstrøm Ringsaker OK 1:06:47   7:15
2 Yngve Volden Løten o-lag 1:11:27 +4:40 7:45
3 Kenneth Bilstad Vang OL 1:12:06 +5:19 7:50
4 Eivind Lande Eidskog OL 1:16:56 +10:09 8:21
5 Jon-Anders Bordal Ringsaker OK 1:17:25 +10:38 8:24
6 Håvard Sundberg Stor-Elvdal SK 1:18:13 +11:26 8:30
7 Erlend Slokvik OL Toten-Troll 1:20:59 +14:12 8:48
8 Marius Staff OL Toten-Troll 1:28:35 +21:48 9:37
9 Inge Brenden Seigerud Lunderseter IL 1:45:03 +38:16 11:25
10 Anders Skjeset Vang OL 1:50:33 +43:46 12:00
11 Philip Føyen Eidskog OL 2:13:34 +1:06:47 14:31
  Jon Arve U Engebakken Nord-Østerdal OK diskvalifisert    
  Geir Myhr Øien Ringsaker OK ikke startet    
  Frode Konst IL Tyrving ikke startet    

H 40-

6 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sigmund Hansen Gjø-Vard OL 1:03:53   9:49

H 45-

6 500 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Sollien OL Toten-Troll 53:15   8:11
2 Håkon Dåsnes Vang OL 55:33 +2:18 8:32
3 Håvard Kvamme OL Toten-Troll 1:15:01 +21:46 11:32

H 50-

6 100 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Ivar Bergersen Eidskog OL 58:33   9:35
2 Michael Sætvedt Snertingdal IF Orientering 1:02:14 +3:41 10:12
3 Bjørn Gaute Herlyng Grue IL 1:03:08 +4:35 10:20
4 Einar Teslo Hadeland OL 1:15:02 +16:29 12:18
5 Svein Thorsberg Grue IL 1:31:56 +33:23 15:04
  Kjetil Liven Løten o-lag diskvalifisert    
  Jan Ola Pedersen Vang OL ikke startet    

H 55-

6 100 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Solbergseter Austmarka IL 53:44   8:48
2 Svein-Erik Søgård Kongsberg OL 54:24 +0:40 8:55
3 Onno Verberne OL Toten-Troll 57:15 +3:31 9:23
4 Kristian Storsveen Løten o-lag 1:09:27 +15:43 11:23
5 Andreas Huber Hamar OK 1:11:15 +17:31 11:40
6 Knut Engen Raumar Orientering 1:11:57 +18:13 11:47
7 Svein Godager Løten o-lag 1:12:07 +18:23 11:49
8 Stein Arne Negård Vang OL 1:14:16 +20:32 12:10
9 Nils Harald Staff OL Toten-Troll 1:19:06 +25:22 12:58

H 60-

5 800 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Torgeir Strandhagen Røyken OL 52:48   9:06
2 Egil Rundberget Nydalens SK 58:22 +5:34 10:03
3 Harald Østbye Elverum OK 1:03:03 +10:15 10:52
4 Kay Håvard Nyhus Brandval/Kongsvinger OK 1:04:16 +11:28 11:04
5 Tron Erik Hovind Raumar Orientering 1:05:04 +12:16 11:13
6 Tor Strand Raumar Orientering 1:06:46 +13:58 11:30
7 Ole Rognstad Brandval/Kongsvinger OK 1:07:14 +14:26 11:35
8 John Tangen Eidskog OL 1:13:32 +20:44 12:40
9 Torgeir Volden Løten o-lag 1:19:58 +27:10 13:47
10 Jan Sveen Raumar Orientering 1:34:38 +41:50 16:18
11 Bjørn Olav Bergsløkken Grue IL 1:37:14 +44:26 16:45

H 65-

4 800 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Bjørn Steinbekken Odal OL - Orientering 49:21   10:16
2 Arve Smestad Løten o-lag 58:06 +8:45 12:06
3 Jarle Busterud Elverum OK 58:17 +8:56 12:08
4 Stein Nordvi Elverum OK 58:46 +9:25 12:14
5 Einar Lund Hamar OK 1:09:37 +20:16 14:30

H 70-

3 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Paul Martin Berg Rudsbygd IL 40:35   12:40
2 Trond Feiring Hamar OK 50:20 +9:45 15:43
  Terje Malm Hamar OK ikke startet    

H 75-

2 500 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olav Høiås Vang OL 40:02   16:00
2 Jon Vegard Lunde Lillehammer OK 43:18 +3:16 17:19
3 Klaus Engen Eidskog OL 45:27 +5:25 18:10
4 Kåre Østgård OL Vallset/Stange 1:22:13 +42:11 32:53

H 80-

2 500 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jon Tyldum Rudsbygd IL 36:18   14:31


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +